Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / německá doga
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Autor Zpráva
denisachromcova
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2014 15:59
- Nahlásit

Dobrý den, chci se zeptat co říkate na granule pro 6 tydeni nemeckou dogu bosch Junior Maxi?? diky za odpoved!!!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2014 16:58
- Nahlásit

šestitýdení doguša je doufám ještě u maminy. Nejnižší věk odběru je 7 týdnů, ale z vlastní zkušenosti (jednou jsem byla nedočkavá a vzala si štěně již na 50 dnech) bych to již neudělala.
Co říct na tyto granule?? Nic moc. Ale - každé štěně je jiné - některá vyrostou i "na šrotu", jiné se i u špičkových granulí musí dovápňovat... Chce to mít cit pro zvíře - vidět jak roste, co dělají tlapátka, co prsty. A nejen granulema by mělo být živo štěně - syrové krky, skelety, ovoce, zelenina - čím víc si vycvičí zažívání ve věku mladém... tím lépe se bude jeho zažívání chovat i nadále.
KOukejte hlavně na pravidelné přírůstky hmotnosti, malé tuhé bobky, lesklou srst, dobrou veselou náladu, dobrý pohyb bez náznaků kulhání, správně narostlé nohy. Pokud se takto štěně dogy chová, asi mu nic nechybí. Pokud to nevidíte sami - najděte si dobrého veterináře nebo chovatele, který vám na štěně v době růstu pravidelně koukne

JitkaBauerova
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2016 10:11
- Nahlásit

Dobrý den,

našla jsem inzerát na štěňátka německé dogy http://psigalaxie.cz/nemecka-doga-stenata-2598 a hrozně se mi ti malí broučkové líbí. Jen bych se ještě chtěla zeptat, zda je toto plemeno vhodné k dětem. Máme doma miminko, tak se bojím, aby mu nějak neublížil. Díky za odpověď.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2016 10:28 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

Německá doga je plemeno neagresivní. Vámi vybraná štěňata mají skvělé rodiče a zodpovědné chovatele. Nebála bych se tam štěně koupit.
Budete muset štěníka naučit chování k dětem - ale dá se to. Sama mám velmi temperamentní mladou dogu - a obě vnoučata jsou stále živá a celá Stará fenka je vzala jako mimina úplně v pohodě.
Pokud budete v klidu a v pohodě vy a dáte rozumné a spravedlivé mantinely vzájemných vztahů v celé rodině, doga se přizpůsobí.
nevím, jestli se fotky zobrazí - stará fenka i nynější "černoch" jako štěně i nyní s dětmi na dovolené

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání