Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / německá doga
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:25
- Nahlásit

Brodyna
Jak je tvoje Aguška stará?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:26
- Nahlásit

Frog
Z Jeseníku... Severní Morava... Takové malé město mezi horama. A ty?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:28
- Nahlásit

Brodyna
Gagu měla před měsícem rok... Koukala jsem na klubovém webu, že jsou holky skoro stejně staré...

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:29
- Nahlásit

Jsem blbka... Blbě jsem to odklikla

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:29
- Nahlásit

Brodyna
Já jsem z Brna. Ale původně ze Stříbra (Západní Čechy). V Brně už bydlím 2,5 roku.
Naší Agátce je teĎka 13 měsíců a je to strašnej puberťák

wami
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:33
- Nahlásit

Brodyna
Tohle je Agatka od Frog...

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:33
- Nahlásit

Můžu tady za váma?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:35
- Nahlásit

Frog
Jj to znám... Naše trošinku mimo, páč má falešku... Ale jinak furt řádí, jak černá ruka.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:36
- Nahlásit

Brodyna
jsem taky ze severní moravy.Frýdlant nad ostravicí.Mám žlutou dogu.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:45
- Nahlásit

monika
Dorinku...já vím... Koukala jsem na stránky... Je moooc hezká. Máš můj obdiv, že jsi z ní udělala takovou krásnou slečnu, když začátek života měla tak špatný...

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:46
- Nahlásit

Brodyna
Jééé chuděra. Ty máš ještě RR?
monika
Jasan pojď na pokec

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:48
- Nahlásit

Brodyna
Wami sem dala fotečku ze společného venčení. Ten vlčoun je Wamiin Lumpík a setr je od Puny jmenuje se Lucky. Chodíme na společný procházky Dík za fotku wami

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:50
- Nahlásit

Dorka už má hárání taky za sebou a na falešku to zatím nevypadá.Puberta s ní ale tříská řádně. Ted mi straší lidi co chodí kolem baráku.Má děsnou čurinu z toho když jsou na infarkt.Číhá a záloze a když jsou na její úrovni tak bafne.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:51
- Nahlásit

Brodyna
My jsme naštěstí odháraly v pohodě.Faleška nás nepostihla.

Brodyna
monika
Nechystáte se na tábor německých dog? Já bych jela, ale nechce se mi samotné

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:52
- Nahlásit

Frog
ty se máš, že máš s kým chodit na procházky.My chodíme samy a já se po třech hodinách blbnutí vracím totálně vyřízená a Dora je zrovna rozjetá. Už se teším na tu druhou, vyblbnou se spolu a já se budu moct večer věnovat trochu rodině.Dneska nebo zítra by se měla narodit.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:53
- Nahlásit

Frog
Jj, Brody bude mít v červnu 3 roky... Ale furt je to ještě puboš a docela drzej k některým psům... Loni jsme ho vzali s sebou na KVND na Želivku a čekala jsem, že bude opět držkovat, ale byl v poho... Asi když viděl tolik velkých psů pohromadě, neměl odvahu... Prostě se stal neviditelným

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:53
- Nahlásit

monika
No tak u nás je to to samý. Ona my ty lidi vyštěkává i na procházkách, ale spíš se bojí když někomu nevidí do obličeje.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:55
- Nahlásit

Frog
na tábor bych jela, ale už budu mít doma doží miminko a tak to nevyjde.Na klubovku se ale chystám.Brodyna
tebe jsem tam teda asi viděla.Malá vřískala, že je tam jiná doga než ty ostatní

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:55
- Nahlásit

Brodyna
Asi když viděl tolik velkých psů pohromadě, neměl odvahu... Prostě se stal neviditelným

My jsme se tam taky byli podívat (KVND),ale jen jako diváci.Agátce bylo teprve půl roku a byla strašný torpédo bláznivý. Prvně jsem jí byla vystavit až v Brně na MVP v únoru.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:57
- Nahlásit

Frog
Dora se bojí, když se jí něco nezdá.Stačí abych si vzala na hlavu klobouk a řádí jak šílená.Jinak krade kšiltovky, nejstarší pubertální (17 let)syn ji to naučil a my ted s tím máme celkem problém.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 11:58
- Nahlásit

monika
Už se těšíš na miminko? Chtěla bys raději žlutou nebo žíhanou? Jéé já už bych se nemohla dočkat.Je super,že jsi manžela přemluvila A už máš to jméno?

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:00
- Nahlásit

monika
krade kšiltovky Agáta zase nejradši cupuje polštáře.Jak je někde na blízku polštář, tak nikdy neodolá

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:02
- Nahlásit

Frog
no zbarvení je mi celkem jedno. líbí se mi obě varianty.a jméno? Renata mě zlobí a říká, že se bude jmenovat Fiffi nebo Furie.My jí ale budeme říkat Fannynko.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:03
- Nahlásit

cupuje polštáře
to musí bát prima fakt

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:05
- Nahlásit

monika
Jééé to je hezký jméno. Mě se líbila i varianta co navrhovala Patricie Fidorka

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:06
- Nahlásit

Fidorka se mi taky líbila, ale ti moji puboši by si z ní dělali legraci.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:08
- Nahlásit

Brodyna
A co má za neřest ta tvá čubejda? A co výcvik? Jak vám to jde? Ta moje čubejda je tvrdohlavá jako mezek, když jí něco nebaví,tak jí to trvá strašně dlouho.Ale všechny různý blbosti se naučí hnedka

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:09
- Nahlásit

Stejně je zvláštní, že se k dogám hodí takové jména.Čím větší pes, tím zdrobnělejší jméno. Já viděla černou dogu a ta se jmenovala Beruška.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:13
- Nahlásit

monika
To je pravda. No my naštěstí ty polštáře nemáme péřový.To když jem byla malá holka,tak takhle jednou naša labradorka rozervala péřovej polštář a my jsme pak se ségrou luxovaly trávník před domem,aby otec nepoznal,že se něco stalo. Ale podívaná to byla nádherná.Sníh v červenci

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:16
- Nahlásit

monika
Beruška je krásný jméno, tak občas říkám naší Agátce taky. Moje druhá doga (jestli teda někdy nějaká bude) se bude jmenovat Amálka.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání