Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / německá doga
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 18:38
- Nahlásit

marus
babbu se probírá a mrnata jsou prý velké a v pořádku

marus
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 18:54
- Nahlásit

Moniko nejak to tady s tím neumim mas uz vybrano?? Zluty nebo zihany?? Pejsek nebo fenka ?? Odkud jsi??

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 21:05
- Nahlásit

jsem z frýdlantu nad ostravicí.chci fenečku a je mi jedno jakou.na diskuzi německá doga jsem zammon70 a mám dogu žlutou Dorinku.tak nějak matně si tě vybavuju z klubovky. máš delší vlasy a nosíš brýle?

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 22:51
- Nahlásit

mám foto a další mám na stránkách, tak se koukněte www.splnenysen.estranky.cz

Ardi
Člen
# Zasláno: 6 Dub 2006 08:14
- Nahlásit

Jak mi ho otrávili nikdo neví - na předním dvoře nebyl. Tehdy běhal jen na zadním. Sousedi - to se mi nechce věřit. Jsou to takoví pavouci, ale vždycky jsme s nimi vycházeli dobře. Ten pes si jich navíc vůbec nevšímal. Nevím - tři týdny jsme ho léčili a nevyléčili.
Bylo to smutný, ale nikdy už si dogu nepořídím. Astin byl nej...

monika
Člen
# Zasláno: 6 Dub 2006 08:40
- Nahlásit

Ardi
to je škoda, ale chápu tě. Já mám doma fantastickou kokřici.Je jí 14 let a taky jsem se zařekla, že až jednou umře a bojím se, že to bude brzy (začíná mít problémy)tak už kokra nikdy.Aneta je fakt jedinečná a další taková už nebude.Budu mít druhou dogu k Dorince a to bude stačit.Na Anetu budeme všichni vzpomínat.Byl to náš první pes (myslím v manželství) a vyrůstala s klukama.Ti to asi odsmutní nejvíc.

Frog
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 08:18
- Nahlásit

Brodyna
marus
Ardi
monika

Ahóóóój holky. Včera nějakej trouba přeopnul dráty od telecomu,tak jsem měla vyhozenej net.

monika
Gratulujem k miminkům. Máš nějaký foto? Nebo je má Renda na stránkách?
Brodyna
Na coursing se fakt těšim uvidíme,jak jí to půjde. Včera jsme byly rase na cvičáku a už se tam krásně zelená travička. Dogina měla včera jeden ze svých světlých dnů a cvičila nádherně. Dkk bych s ní taky chtěla udělat, no uvidíme ... Poradím se s panem doktorem. (jezdíme za panem Štouračem).
Héééé s tím zápřahem mi povídej. Jak jsem ti psala,že Agů miluje všechno co lítá, tak mě na ledu hodila faleš za havranem a já skončila s jelitem na zadku
marus

Ahój. Máš krásný pejsany!!! Odkud jsi ty? A odkud máš pejsanky?

Frog
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 08:20
- Nahlásit

monika
Su blbec už jsem si přečetla,že je máš na stránkach (ty fotky)
Hlavně, že to mamča zvládla. Pozdravuj od nás Rendu, nějak mi nejde přispívat na diskuzi ND, jelikož mám počítač nějak nemocnej.

Frog
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 08:26
- Nahlásit

Ardi
Já se také otravy děsím, ta moje potvora je hrozný prasátko. Na procházce vždycky něco zblajzne a já pak trnu, jak to snese. Většinou má průjem a já s ní pak jak trotl běhám 6x za noc na zahradu

marus
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 10:00
- Nahlásit

monika
jo to budu asi já ) tebe si nevzpomínám trkni mě

marus
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 10:06
- Nahlásit

Frog
ahooooj jsem kousek od Poděbrad. Žíhaného mám z chovatelské stanice Hvězdný luh - Eda bude mu pět let český šampion. Žlutý je import po Rairy des ter. de la rairy moje vystavovatelská naděje ) v červenci mu budou dva roky byli jsme jednou na výstavě v Hradci Králové je to krajovka tam vyhrál BIS junior a za dva měsíce se mu rozjel skus a s výstavami je konec no neva jsme v pohodě cvičíme a blbnem na výstavy se jezdím teď jen koukat alespoň nejsem nervozni )

Frog
Člen
# Zasláno: 7 Dub 2006 10:35
- Nahlásit

marus
Jsou opravdu nááádherní. Hlavy jako medicimbály Naše Agátka je taková jemnější. Je to můj hubeňourek.
To jste si pro něj jeli do Francie? Nebo jste si ho nechali poslat, cči vám ho někdo přivezl? Jak to chodí?
Já bych k Agátě chtěla taky kámošku. Už mám vybranou chov.st., ale ještě mi zbývá přesvědčit přítele Nicméně si myslím,že už je nahlodanej Nejdřív ale až budou Agů 2 nebo 3 roky.

marus
Člen
# Zasláno: 14 Dub 2006 21:06
- Nahlásit

Frog
díky jsem na ně opravdu pyšná mladý je dovezený z Polska paní byla krýt ve Francii. Taky doporučuji počkat až Agulka povyroste a dostane víc rozumu )) taky jsem si přivezla mladého až když Edoušovi táhl 4 rok a jsou opravdu super dvojka. Moc jsem se bála že začnou rvačky až bude mladý v pubertě ale teď když mu je skoro 2 roky už věřím, že to vydrží v pohodě. Držím ti palce.

monika
Člen
# Zasláno: 14 Dub 2006 22:00
- Nahlásit

marus
ahojky, byla jsem na klubovce na želivce s Renatou.A taky v listopadu v Praze.Silnější postava, krátké vlasy a pusa pořád otevřená když mluvila Renata. Na naší diskuzi jsem zammon70.

marus
Člen
# Zasláno: 16 Dub 2006 11:23
- Nahlásit

monika
jo asi budu vedet z Prahy prijeli jste myslím opravdu na otočku. Budějovice pojedete? Docela bych se jela podívat

monika
Člen
# Zasláno: 16 Dub 2006 17:19
- Nahlásit

Pojedu asi s Renatou do Litoměřic. Pak už budu čekat na mrně a první výstava bude klubovka v létě.

Frog
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2006 14:39
- Nahlásit

Ahoj holky,
tak tady vám posílám nejnovější fotku naší Agáty A jak se máte? Co děláte?

monika
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2006 17:23
- Nahlásit

Frog
ahojky, máme ted už supr, jaro je tady a my čekáme až trochu odrostou mimina a pak bude teprve veselo. Agátka je moc hezká. Sluší jí to moc.

marus
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2006 22:28
- Nahlásit

Frog
ahojky mame se krásně konečně trochu užíváme sluníčka. Dnes jsem se byla kouknout v Praze na dogouše a hned pouštím do eteru super zprávu Aprilie a Axis Bisdog Bohemia vyhráli nejkrásnejší pár neděle. Mamina je proslulá Akki Sylvadog Bohemia a šťastný otec kdy jiný Moniko než Kubíček di tor Lupara. Oba jsou moc pěkní koukněte na stránky Bisdog. Agátka je krásná elegantní fena, moc jí to sluší a nepřipadá mi moc na drobečka kolik jí je?

monika
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2006 22:51
- Nahlásit

marus
no já přece vím, jaký je Kuba šikula a jak se snaží. Je to supr, už jsem Rendě gratulovala. Koncem května jedeme pro malou a už se nemůžu dočkat. Mě to nevyšlo na výstavu přijet. Chystala jsem se, ale přišli nám měnit okna. Snad příště.

Frog
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2006 14:44
- Nahlásit

monika
Jéééééééé už se ti to krátí,že? Těšíš se? Já když si vzpomenu na tu dobu než jsme si jeli pro Agušku, tak vím že mi to přišlo jako věčnost Nemohla jsem se jí dočkat. Tak už máš vybráno přesně kterou žíhanku si budeš brát?Nebo ještě vybíráš? Koukala jsem na Rediny stránky a musím uznat,ež mimina rostou jako z vody.
marusko my si sluníčka také užíváme jak můžem, ale Agátka preferuje sníh. Úplně se v zimě vyžívala v řádění a válení ve sněhu. Zato voda nic moc. Minulé léto mi už jednou plavala, ale je to trdlo a letos se jí do toho moc nechce. Raději vše jistí ze břehu a když už do vody,tak jedině dokud vystačí
K těm výstavám. Je moc hezké když se vyvedou tak krásné dogy,že? Já vím, že Agů nikdy tituly sbírat nebude.Ale i přes to jsem nás přihlásila na MVP Brno, tak uvidíme, jak dopadnem. Žádný zázraky nečekám. Má moc jemnou hlavu a krátký pysky. Zkrátka chci aby si vyzkoušela jak to na takových výstavách chodí. Jinak Agátě je teďka 15 měsíců.
Brodyna
Ahojky tak už jsme poprvé běžely coursing. A fakt se mi to líbilo. Agátka hnedka pochopila o co jde a zvládla to vcelku dobře. Bylo na ní vidět,že se jí to moc líbí Teďka v neděli jdeme zase, tak snad jí to půjde stejně jako poprvé. Nechci to totiž zakřiknout.

Holky

Povídejte a přehánějte. Jak se máte? Co pejsani?

Frog
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2006 14:47
- Nahlásit

Tady jsou dvě fotečky

http://www.cz-pes.cz/gallery/obr_1147783232-53.jpg

Taky pošlete nějaké fotky,jo?!

monika
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2006 20:34 - Změnil/a: monika
- Nahlásit

ahojky, zkoukněte stránky Dorky. Mám tam fotky mimin.
[url=www.splnenysen.estranky.cz][/url]

Brodyna
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2006 10:29 - Změnil/a: Brodyna
- Nahlásit

Ahoooj holky,
Frog
To jsem ráda, že se coursing tobě a Agů líbil... Možná se na ňákém potkáme... 3. 6. budeme mít akci i tady u nás, na Středověkém dětském dnu... Info je na http://kynologie-jesenik.xf.cz v sekci Plán akcí nebo na http://www.mscoursing.com i s přihláškama...

monika
Na miminka jsem se už koukala a jsou nádherná... Kdybych mohla, tak by bylo jedno moje...

Lulu
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2009 15:46
- Nahlásit

Zdravím Vás všechny,
můj kamarád mě požádal o radu, rád by si pořídil na jaro štěňátko německé dogy žíhané. Doporučila jsme mu jednoznačně štěně z chovu, i když ho chce mít jen pro volný čas a nějakou tu sportovní kynologii.
Jak to je se zdravím u dog, dělají se některé povinné zdravotní vyšetření jako třeba DKK? nebo i nějaká další? (u nás - boxerů - se dělá třeba ještě spondylóza)
Vůbec ale nemáme představu kolik stojí, nebo v jaké rozhraní se pohybují ceny štěňat, aby věděl s jakou částkou přibližně počítat. S výběrem CHS si asi budeme muset poradit sami.

Moc díky za odpověď

Lucie Kratochvílová
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 07:36
- Nahlásit

Lulu

Zdej si do vyhledávače MVDr. Štourač, veterinář a zároveň chovatel německých dog a jeví se mi jako docela dobrý

hally001
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2009 09:49
- Nahlásit

Lulu-koukni na ofiko stránky klubu ND-je tam rubrika krytí vrhy. O žíhaných vím ze stanice Rendog a chovatelka Bisová. Já mám dogu bez PP-ale majitelé předložili právě rtg.DKK a vyšetření srdce, což rozhodlo, protože pro mě bylo zdraví rodičů prioritní/určitý předpoklad zdravého potomka i když na 100% tu jistotu člověk stejně nikdy nemá/. MVDr Šťourač je zasloužilý chovatel a výborný veterinář. Jeho chov.stanice se jmenuje Bonoda-tak se koukněte do vyhledavače. Pokud napíšeš dotaz do poradny, tak máš do 24hod odpověď

Lemonka
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2010 23:39
- Nahlásit

Ahojky, sice to tu nežije, ale za zkoušku nic nedám. Potřebuji radu - jak řešíte prošlapy? Mám ovčandu, nyní je jí již rok a dva měsíce. Už půl roku řeším prošlapy. Byli jsem u veta, na odběru krve, zkoušela jsem různé kloubní přípravky i jiné, co měli pomoc, hledám na webu a nic Nelepší se. Kvalitní krmení má. Budu ráda za jakoukoli radu či pomoc. Případně i na dobrého ortopeda v Praze. Ptám se tady, neboť dogy na to můžou taky trpět. Předem díky.

Neysa
Člen
# Zasláno: 27 Čec 2010 09:55
- Nahlásit

Lemonka
Zkus MVDr. Stourace - je to vyborny diagnostik, na URL
Bohuzel se obavam, ze v tomhle veku uz toho moc k reseni neni, urcite ne jen vyzivou.

Lemonka
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2010 04:01
- Nahlásit

Neysa
Děkuji, prozkoumám.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání