Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / německá doga
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:44
- Nahlásit

jj koukala jsem... Má těch zkoušek požehnaně... Náš taťka Vivaldi je spíše výstavní, zkoušky žádný nemá.
Jj jsem na mateřské, ale už bych chtěla jít do práce... Ale musím si najít novou, páč do původní se vrátit nemůžu

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:46
- Nahlásit

ahojky holky, tak mi před chvíli volala Renata, jsou s fenkou u veta, jde na cisaře.Klepu se tu jak ratlík.

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:50
- Nahlásit

Frogtaťulda byl moc krásný.Mě se moc líbí psi s kupírovanýma ušima.Když jsme byly s Renatou v Itálii, tak tam byla většina dog kupírovaná.Hned ten pes vypadá tak nějak jinak.Je najednou fakt krásný a elegantní a taky působí tak nějak strašidelněji.Brodyna
já jsem po mateřské nastoupila do práce když byly malé dva a něco.Vzali ji do školky a já se vrátila na původní místo.Ted má čtyři a jak dneska při vstávání prohlásila, že chce do důchodu, tak jsem se málem poskládala.

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:52
- Nahlásit

monika
Jééééžiš držíme všechny palečky a plapičky co máme ať to fenečka aj štěňátka zvládnou. Hlavně se nenervuj, uvidíš,že to dobře dopadne.

Brodyna
Jakto? Proč se nemůžeš vrátit? Kolik je maličké?
Hele zkoušela jsi s Aguškou obrany?

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:57
- Nahlásit

monika

Mě se taky líbí víc kupírované dogy! Jenže teďka zakázali kupírovaným psům i zkoušky, dobrý co? Ty ochranáři nemaj roupama co dělat. Taky si myslím,že když byli psi kupírovaní,tak záněty uší jim nic neříkaly.
Ingrid má nádherný holky,že?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 11:19
- Nahlásit

monika
Taky držíme pěstičky ať to dobře dopadne...

Frog
Nemůžu se vrátit, páč bych to nezvládala... Měla jsem práci, kde se dělá na směny (ranní, odpolední) + víkendy + svátky... Vláďá chodí do práce ráno a vrací se až večer (nejdřív v 19 hod.) Ještě než jsme koupili Agátku, tak jsem počítala, že se tam vrátím, ale teďky je pro mě nemyslitelné, že bych oba pesáky musela nechat celý den samotný, kdybych měla třeba odpolední službu... A to ani nemluvím o Terezce...

Obrany jsem s Gagů zkoušela.... No obrany, spíš bych to nazvala "ulov si svůj hadr"... Bylo to ještě na podzim... Bála se figuranta... Pak napadl sníh a měli jsme na cvičáku víc jak 50 cm pokrývku a v tom se prostě cvičit nedalo. Teď to konečně roztálo, ale zase máme bahenní lázně No už se nemůžu dočkat, až to vyschne a můžem plnohodnotně cvičit

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 12:59
- Nahlásit

Tak zatím vím, že je všechno ok, ale nevím podrobnosti.Ozvu se později.

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 13:00
- Nahlásit

Brodyna
A máš už vyhlídnutýho něco jinýho,nebo hledáš?

U nás obrany jsou tak nějak v prčicích. Když to šla zkusit poprvé,tak jí figurant tak vystrašil,že se mi normálně sesypala a už ho nemůže ani vidět.Takže chceme zkusit novýho a snad jí to půjde, no uvidíme.
A s Brodýskem chodíš na obrany? Chystáte se s Agů na MVP do Brna? Je koncem června.

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 13:01
- Nahlásit

monika
Jasan dej vědět jak se Babbuška i mimča mají. Stále na ně myslíme a držíme palečky.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 13:21
- Nahlásit

Frog
Hledám hledám, ale tady u nás je to s prací dost naprd... I když kde ne, že... Co si budem povídat.

My ty obrany děláme jen když je na cvikoši zrovna přítomen figurant. Máme s tím problém, páč jeden dělá se svým psem záchranařinu, takže je každou chvilku na ňákým soustředění nebo závodech a druhý pracuje u policie v Praze a dojíždí dom jen občas... Takže ti co chtějí dělat sport. kynologii pořádně, musí jezdit na obrany jinam S Brodym obrany nedělám...
Na tu výstavu taky nejedem, páč na červen/červenec čekáme Gagůhárání... Takže nic

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 13:34
- Nahlásit

Brodyna
No vidíš, to mě nenapadlo ( s tím háráním). Počítám to cca 6 měsíců. Agátka začala hárat v polovině ledna,takže bychom to měly stihnout.Ale znáš to. TeĎ to bylo poprvý,takže nevím ten interval

S tou prací vím. Taky když jsem se přestěhovala do Brna,tak jsem 3 měsíce nemohla najít práci. Je to fakt hrozný člověk chodí po pohovorech i 3-4x týdně a výsledek nikde,jelikož každý dobrý místo je schovaný pro někoho známýho . Ale ty už máš praxi (v oboru ve kterém jsi dělala),tak to newbu de dlouho trvat.
Koukala jsem,že jste dopadly na výslavě Velmi Dobře,že? Tak to gratuluji k úspěchu.
Pro nás byla taky VD úspěch.Čekala jsem nějakou katastrofu,jelikož je Agátka dost bláznivec,ale chovala se jako profíkTeda alespoň z mého pohledu

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 13:53
- Nahlásit

Frog
No právě, Gagů vlastně taky hárala poprvé, ale počítám ten průměr (6 měsíců)... Aspoň doufám... Aby se stihla odhárat do klubovky...
Děkujeme za gratulace... A my vám samo taky gratulujeme... Já jsem v kruhu Gagů nemohla postavit do postoje... Nechtěla stát ani náhodou... Tak ji to teďky furt učím... ale jakmile jí řeknu "stůj", tak se tváří jako nejtýranější pejsek na světě... Už jsem si na ní vynalezla i slovo, které ji postaví, ale na té výstavě to stejně moc nepomohlo

Ardi
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:11
- Nahlásit

Měla jsem dogouše a zlí lidi mi ho otrávili . Byl to skvělej kamarád do nepohody
www.nefritovykaminek.wz.cz (v sekci in memoriam)

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:37
- Nahlásit

Ardi
Tak to je moc smutný... Některý lidi jsou prostě sv.ně Ale byl opravdu nádherný...

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:42
- Nahlásit

Ardi
Brodyna má pravdu lidi jsou sv.ně. A jak ho otrávili? Kde?A Proč?
Vůbec si nedokážu představit,že by mi někdo Agátku otrávil.Bych toho hajzla zabila,,fakt.
Koukala jsem,že máš Leonbergery a Tibetský Španěle uvažovala jsi o dalším dogoudím kamarádu?

Fifi
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:44
- Nahlásit

Ahoj holky. Pridavam fotecky nasich uzasnych kamosu dogousu, se kterejma se moje feny vzdy skvele vyblbnou. Jsou to oba suprovy pesani.

A na to, jaky to jsou obr psove, jsou nesmirne citlivi, jen ty slehy jejich ocasama celkem pres nohy obcas zaboli a pripadam si jak pri pomlazce.

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:46
- Nahlásit

Brodyna
Já taky pořád Agátku učím stát v postoji,ale je takovej neposeda. Pořád by dělala lotroviny
Je tvá Agů taky takovej lotr? Naše strašně ráda loví slepice.Už má na to dobrej grif, takže se jí to podaří skoro vždycky. Když je lapne,tak je celý ožužlá a pak zase pustí,aby je mohla chytat dál

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:53
- Nahlásit

Fifi
Jéééé jsou nádherní hlavy jako medicimbál Naše Agátka je zvyklá si hrát s Malým kníračem se kterým defakto vyrůstala.Potkáváme je na procházce a Agů umí být opravdu opatrná on jí to naučil. Ale ještě je pořád dost lidí, kteří se bojí a svýho raťafu s naší potvůrkou nechtějí pustit. A když si psa popadnou do náručí,tak je jim to k ničemu, ona si ho vyčmuchá, je na to dost velká.
Jinak rány ocasem jsou opravdu pořádný. Dogy mají problémy s otloukáním ocásků.U některých to dojde až tak daleko,že se jim musí ocas amputovat

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 16:59
- Nahlásit

tak holky je jich deset. vypadá to, že je to půl na půl.prý jsou velicí a krásní. až budu mít foto, tak se pochlubím.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:00
- Nahlásit

Fifi
Ocásky - už mám pár objednávek na vypůjčení Gagů ocásku na Velikonoce

Frog
Jasně, že je... Furt by jen dělala blbiny - ty se taky nejlépe učí... Gagů zatím pipky viděla jen přes plot, tak nevím jak by se zachovala tváří v tvář... Možná by je taky lovila Ale zatím nejraději loví ovčandu od kamarádky

Fifi
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:02 - Změnil/a: Fifi
- Nahlásit

Frog
Jsou to zlaticka. Moje feny teda velikostne nejsou zadny trpasla, ale proti nim jsou jak nedochudcata.. Ale musim rict, ze kdyz se kluci dogoussky rozvasni, tak teda obcas hratky pripominaji spis koridu, moje feny uz vi, kdy uhnout, ale stejne teda herdu poradnou dostanou..

Moniko
Gratuluju, tak snad se dockas vysnenyho dogouska..

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:03
- Nahlásit

monika
Jéééééééé gratulujeme. Fotky určitě pošli už se moc těším

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:05
- Nahlásit

monika
Jsem moooc ráda, že to dobře dopadlo... Hlavně ať Babbunka brzy nabere sílu a miminka ať dobře prospívají... Už jsem zvědavá na fotečky

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:08
- Nahlásit

Fifi
To jsou Co máš ty za plemeno?

monika
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:08
- Nahlásit

zatím se Renda stará sama.Babbu se probírá.Musí je přikládat a čistit. Je to záhul.Nejvíc mě štve, že bydlím tak daleko, nejraději bych se jela hned podívat

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:10
- Nahlásit

Brodyna
No počkej, třeba tu tvou potvůrku taky zaujmou Naší Agátku baví všechno,co před ní utíká Proto bych s ní taky chtěla zkusit ten coursing.Chceš jít s Gagů na DKK?

Fifi
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:15
- Nahlásit

Frog
Ja mam dve rotvice a erdelku. A jinak jsem kamosku, majitelku tech fesaku, nasmerovala sem na vasi diskusi, takze se tady mozna brzy objevi osobne.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:21
- Nahlásit

Frog
Nestraš... Už jednou mě parádně potahala... To jsem měla zrovna oba a nevšimla jsem přicházejícího pejska... S mými 56 kg udržet skoro 100 kg je o hubu, obzvlášť na sněhu...
Na DKK určo půjdem, ať víme...

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 17:26
- Nahlásit

Frog
jo a ten coursing určo zkus... Je to parádní vyblbnutí pro pejsky, ale i pro páníčky... Hlavně ze začátku, když je pejsa moc závislej na páníčka a než pochopí vo co go... Páník pak musí běhat za střapcem taky

marus
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 18:29
- Nahlásit

ahoj holky tímto zdravím fifi a dík za super reklamu pro ND moje brouky uz diky fifi znáte. S Renatou se taky vídáme jestli máte cerstvé zprávy jak to s Babundou a mrnatama vypada dejte vedet diky

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání