Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / německá doga
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:23
- Nahlásit

Frog
Amálka je hezké. Jinak co se týká výcviku, tak Dora je šikovná, celkem ji to i baví ale máš pravdu, že ptákoviny ji jdou líp a rychleji.Teda hlavně u nich tak dlouho nepřemýšlí a udělá je hned

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:27
- Nahlásit

Frog
Největší Gagů neřest je samo tyranizování Brodyho. On je sice drzoun, ale od ní si nechá líbit cokoliv. Další její neřest je můj batoh - jakmile ho zapomenu schovat, mám smůlu. Když je Agátka sama doma, třeba jen na 5 minut, batoh rozkramuje... Když jsou v něm pamlsky, tak jsou sežraný atd. A taky ráda straší lidi... Někdo chce přijít k nám na zahrádku a Agátka se před něj postaví, kouká jako by to dotyčného chtěla sežrat a hlubokým hlasem blafká... Dotyčný, který ji až tak moc dobře nezná, se samo zastaví a nejistým hlasem se ptá: "Nekousne mě?" A my: "Neee... Ona jen tak straší..." Samo se pak k tomu člověku začne šmajchlovat... No prostě je veselá kopa, má z toho strašnou čurinu...

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:29
- Nahlásit

Brodyna
Dora právě dělá, že dotyčného naprosto nevidí a nevšímá si a když je skoro u ní tak blafne. Čekám, kdo bude první adept na záchranku

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:32
- Nahlásit

Hele holky, já vám nestačím...
Agátka má sestřičku Amálku a Anabelku a Aurélku Mě se líbí třeba Adélka nebo Eliška... Jedna fenečka se taky hezky jmenuje: Pralinka

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:33
- Nahlásit

Brodyna
monika
Holky taky jsou ty vaše doginy takový primadóny? Ta moje jakmile vidí bahno,či kaluž,tak se jí obloukem vyhýbá. Dokonce i na cvičáku nechce na lávku,když je před ní bláto. Vždycky jsem s ní musela ját z té druhé strany,kde byl sníh

Brodyna
Co ty a dogoudí tábor?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:41
- Nahlásit

Frog
Máme stejný problém... Ale když se vyhnout nedá, tak se v tom umí pěkně zaprasit... To už jí to samo nevadí a má z toho strašnou legru... Hlavně, když mi na olečení udělá ňáký otisk svou tlapinkou... Největší problém je pro ni ale déšť... Místo aby se venčila tak stojí a kouká na mě, jako kdybych jí strašně týrala... Je to hérečka
Na tábor bohužel nejedem... Ale moooc bych chtěla...

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:48
- Nahlásit

Brodyna

Tak pojeďte. Pan Kudrna pořádá v Josefove u Hodonína tábor pro ND.Podrobnosti jsou na stránkách klubu.
A nevíš jak dopadla Amélie? Jsem četla,že jí vrátili zpátky chovatelce. Už má nové lepší páníčky? Proč jí vlastně dali pryč původní majitelé?

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:48
- Nahlásit

v dešti Dora stojí, oklepává se a čumí na mě vyčítavě. Jinak jí bahno teda naprosto nevadí.Je to čuně.Ale herečka to je teda velká.Když jí da manžel nějaký povel a ona vidí, že teda není vyhnutí tak se začne protahovat a chce se jí čurat a tak různě.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:52
- Nahlásit

monika
Jo tak to je přesný, ale déšť naší Agů nevadí a miluje sníh. Z toho byla fakt nadšená.Strašně ráda v něm dovádí

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 12:58
- Nahlásit

Frog
Bohužel nemůžeme... Ono se to totiž kryje s akcí, na kterou chceme jet hlavně s Brodym... Gagů má srpen naplánovanou tu klubovku... Snad to vyjde příště.

Máš na mysli Amálii Bargalin? A kde jsi to četla?

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:02
- Nahlásit

Brodyna
No na klubovejch stránkách. Psala to tam paní chovatelka do inzerátů.

Hele ty děláš coursing? Já právě už nějaký čásek přemýšlím o tom,že bychom to s Agů také zkusily. Chci jí nejdřív nechat dospět a pak uvidíme.Myslím,že by jí to mohlo bavit. Navnadila mě kamarádka co má běhací boxerku.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:12
- Nahlásit

Frog
To je Anabelka... Ale vůbec nevím, co se stalo. Až s ní budu mluvit, tak se zeptám.

Coursing běhá Brody... Agátce jsme ukazovali střapeček a má zájem. Pustili jsme ji na pár metrů, aby jsme viděli, jestli za ním poběží... Běžela a pěkně ho i zakillovala. Ale jak říkáš, naplno začnem trénovat až dospěje.
Nejmenuje se ta boxerka náhodou Giordi?

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:18
- Nahlásit

Brodyna
Jo jasně Anebelka sem to popletla.

Jo jo jo boxerka je Giordinka zvaná torpédo. Docela mě její panička Denisa navnadila. Ale ještě jsem to nezkoušela. Myslím,že by to Agů mohlo bavit.
Myslíš,že je lepší udělat potom DKK?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:40
- Nahlásit

Frog
Torpédo - tak to je trefné... Jednou jsem jí viděla běžet v Rudné a koukala jsem na ní jak z jara... Tak rychlého boxera jsem ještě neviděla
Coursing baví většinu psů.. Vím, že běhají i dogy... Ale s tím DKK nevím... Sama ještě nevím, kdy ho budem dělat.

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:50
- Nahlásit

Frog
Jo a ještě jsem ti zapoměla pochválit Agátku... je fakt moooc hezounká... Naše Gagů teď při té falešce zase zhubla, že vypadá jak z koncentráku... Skoro nejedla a nepila, jsem už o ní začínala mít strach... Naštěstí dneska se to už zlepšilo, jinak bych jí táhla za vetem.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 13:56
- Nahlásit

Brodyna
Děkuju moc za pochvalu. Tvoje Agů je taky nádherná holka musím uznat,že se fakt krásně vybarvila po tatínkovi.
K tomu DKK já bych právě chtěla vědět jak moc ji mohu zatěžovat, ten coursing je úplně úžasnej a chtěla bych do toho jít.
Giordinka je úžasná má skvělou povahu. Chodíme s nima na procházky
Naše dogina je taky strašnej hubeňour. Váží jenom 50 kg. A koli váží tvoje Agátka?

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:13
- Nahlásit

Brodyna
máš nějaké stránky? Já chci nechat Dorku vykastrovat, mladé mít nechceme a chovatelé mi to doporučují.Navíc se tím zbavím rizika falešky.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:16
- Nahlásit

Frog
to je teda Dorka asi vepřík. Váží 55 kg a je menší než Agátka.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:21
- Nahlásit

monika
Kolik měří? Naša 80 cm (měřeno o futra,takže brát s rezervou).

Jinak ty stránky odBrodyna jsou

http://agata.jes.cz/

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:33
- Nahlásit

Frog
o futra 75 cm

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:41
- Nahlásit

monika
Nepřijde mi,že by to bylo nějak moc.Právě naopak zdá se mi to celkem adekvátní výšce,ale nejsem odborník. Pan chovatel mi rříkal, že dokud nahmatam žebra,tak je to dobrý.Když je nenahmatam,tak musí zhubnout Nahmatáš jí žebra?

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:46
- Nahlásit

nahmatám, mi se nezdá tlustá, ani na veterině mi to neříkali.Má prý dobrou kostru.

Frog
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 14:51
- Nahlásit

monika
Tak není tlustá.Bude určitě krásně osvalená.
Našeš Agáta vypadá oproti třeba Agátce Quincy (od Olgy) jako chudá příbuzná

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 15:16
- Nahlásit

Už jsem zde... Museli jsme se jít vyvenčit.
Naše Agi měla při posledním měření a vážení 78 cm a 52 kg. Ale je taková hubenší a teď po té falešce je to ještě horší.

monika
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 17:28
- Nahlásit

Dora je fakt krásně osvalená.Brodyna
šoupla sem si tě na stránky do odkazů - neva?

Brodyna
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2006 22:46
- Nahlásit

monika
Jasně, že neva... Taky si tě s Dorkou dám do odkazů, ju?

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 09:39
- Nahlásit

monika
Brodyna

Ahooooj holky, tak co? Pracujete?

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:08
- Nahlásit

monika
Brodyna
Holky tohle je Agátčin tatínek krásnej pes,že? Ale před měsícem umřel na rakovinu

Brodyna
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:20
- Nahlásit

Frog
Ahojky, já nepracuju... Jsem ještě doma s malou...
Agátčin táta je fakt moc pěkný... Určo to byl Pan pes. Aspoň se mi na té fotce tak jeví.

Frog
Člen
# Zasláno: 5 Dub 2006 10:28
- Nahlásit

Brodyna
To jo, když jsem ho prvně viděla, tak mě málem omejvali Vypadal jak pes Baskervilskej . Nicméně se pořád drží na druhé příčce psů s největším počtem zkoušek na klubovejch stránkách.
Ty jseš na mateřské?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání