Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Čím psa nakrmit nejlépe.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
Chica
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2013 00:10
- Nahlásit

Ja krmim TOTW a asi rok v poho..ale ted mi to jeden ze psu nechce zrat. Navic zacala zrat venku exkrementy, takze neco asi nebude uplne v poradku. Druhy ty granule zere v pohode, ale toho jsem nasla jako bezdomovce, takze ten by sezral i Pedigree :-D. Takze se poohlizim po jinych granulich. O vikendu jim davam ryby nebo maso, ale pres tyden nemam cas, takze granule. Muzete mi doporucit nejake super kvalitni?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2013 01:01
- Nahlásit

krisikowa
Měla jsem za to, že Acana je dobrá značka, vyvedete mě z omylu?
Já psal, že si to vyrábějí sami tedy nenechávají pytle plnit ve velkoplnírně jako většina jiných značek, což považuji spíše za pozitivum než negativum.
Vyvádět z omylu Vás nebudu, ale žádné granule, které se prodávají do cca 150Kč/kg nebudou nikdy dobré dle mého názoru. Vždy to bude z druhotných či odpadních surovin vyrobeno.

Chica
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2013 12:11
- Nahlásit

A co Orijen? Stejna firma, ale vypadaji mnohem kvalitnejsi a z bio masa...

Anonymní
# Zasláno: 3 Lis 2013 12:14
- Nahlásit

My granule střídáme.¨
Pes právě dojídá pytel Simpsons a já proti nim nemůžu říct žádné mínus. Plánuji objednat Annamaet, pak Canidae a poté Wolfsblut.
Dobré zkušenosti máme ale třeba i s Marcus Mühle, NOW!, Canidae, případně Dog Lovers Gold.
Doporučuji vyzkoušet.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2013 21:34
- Nahlásit

Anonymní
Pes právě dojídá pytel Simpsons a já proti nim nemůžu říct žádné mínus
jakože třeba neumřel, neupadla mu noha, nemá průjmy, má stále srst nebo tak něco?

Dobré zkušenosti máme ale třeba i s Marcus Mühle, NOW!, Canidae, případně Dog Lovers Gold.
A v čem spočívají ty dobré zkušenosti? Že to pes vždy bes očividné újmy přežil, nebylo to drahý a nebyla s tím práce?

Anonymní
# Zasláno: 4 Lis 2013 19:18
- Nahlásit

Trošku na hlavu, ne?...že granule nemají reklamu?...možná bych koukla na složení. Navíc zřejmě správně tuším, že o těchto značkách nemáte ani tucha.
Druhý pes dostává maso, tomu prvnímu po 3 měsících zkoušení prostě něco nesedí...maso navíc určo vychází levněji, ale bohužoužel.
Bych se trochu krotila v hodnocení - přitroublých chytráků se dá potkat na netu víc než dost.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2013 13:59
- Nahlásit

Anonymní
jak to tak čtu, nenapadá mne jiná rada, než doporučit změnu dealera, tenhle má fakt šunt.

Anonymní
# Zasláno: 8 Lis 2013 09:16
- Nahlásit

ahoj ma te někdo zkušenos s tímto krmením SPORTMIX WHOLESOMES.

lamalucni
Člen
# Zasláno: 8 Lis 2013 09:24 - Změnil/a: lamalucni
- Nahlásit

Anonymní

Složení: Kuřecí moučka, hnědá rýže, rýžová mouka, rýžové otruby, kuřecí tuk...

Kotel rýže ochucený troškou mletého kuřecího bůhvíčeho. Nevyšlo by lacinějc koupit pytel rejže v Makru?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 8 Lis 2013 09:35
- Nahlásit

Anonymní
ahoj ma te někdo zkušenos s tímto krmením SPORTMIX WHOLESOMES.
Ne, ale mohu ti doporucit krmivo Formorons od Hylsu.

kachna_
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2013 07:49
- Nahlásit

Anonymní
no našem psům chutnaly a nedělaly trávicí problémy (narozdíl od jiných levných vč. třeba Boshe). Dlouhodobě posloužit nemůžu, měli jsme je jen týdeb na dovolené

mobydick
# Zasláno: 15 Lis 2013 17:33
- Nahlásit

Dlouhý léta jsem krmil Brazilskou filu ke vší spokojenosti Eukanubou, Teď jsem si pořídil bordíka, krmím Hillsem a ta velikost bobků se mi moc nezdá. Koukal jsem kde se vyrábí - EU...Věřte polákům když do lidských jídel dávají posypovou sůl...Jinak Eukanuba dnes patří Procter and Gamble, Purina Nestle, Hills Colgate Palmoliv, atd. Přinejmenším zajímavé. Objevil jsem na netu německé granule Defu, garantují vše ve 100 procentní bio kvalitě. Objednal jsem pytlík, uvidíme.

Anonymní
# Zasláno: 23 Lis 2013 17:25
- Nahlásit

Ahojky za 14dní si jedeme pro štěnátko Jack russel teriera, pani krmí Eminentem. Nicméně já bych chtěla přejít na jiné granulky, a to nejspíš na Orijen Puppy.

Myslíte, že je vhodné pro JRT? Složení má velice pěkné, ale přecijen bych ráda slyšela názor ostatních, zkušenějších pejskařů

Děkuji mockrát za odpovědi.

mallosm
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2013 19:38
- Nahlásit

To jsou pořád dohady. Krmiva, která patří mezi naprostou špičku ve světě - Orijen, Acana, Artemis, Canine Caviar, Natural Balance…
Mezi evropskými jsou už také slušné značky - Barking Heads nebo Marp, obě dostupné v ČR.
Bohužel je zde řada lidí, kteří řeší jen cenu a pak zde opěvují značky, kreré mezi špičku nepatří. Nedej bože, že někdo neumí číst nebo nechce a pak používá komerční značky.

KacenaKovac
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2013 17:31
- Nahlásit

Caute, my jsme před půl rokem přešli na krmivo Barking Heads a fakt super! Můžu doporučit! Kupujeme na eshopu www.zviratanakupuji.cz , kde nám vždy skvěle poradí

mallosm
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2013 22:00
- Nahlásit

KacenaKovac
Já teď zkouším Marp a kupuju ho zde: www.krmiva-pucalka.cz Mají na stránkách hodně zajímavých článků, ze kterých čerpám a velmi ochotně vždy krmiva se mnou řeší. Mám vždycky tisíc otázek, protože mě to baví a oni se mnou vždy mají trpělivost.

Anonymní
# Zasláno: 24 Lis 2013 22:28
- Nahlásit

Marp máme v plánu taky vyzkoušet - granule střídáme.
Jen by mě na uvedeném e-shopu mrzel malý sortiment (3 značky). Já třeba ráda nakupuju na www.granule.cz ... mají zde jen kvalitní značky, takže člověk nemůže sáhnout vedle. Kromě toho objednávám i na dalších e-shopech. V uvedeném obchodě neznají dovolenou a zboží odesílají okamžitě. Vždycky mě uvidí jejich vstřícnost.
Myslím, že kdo chce, čte, hledá, přemýšlí a snaží se svému psu dát víc, než stravu vychvalovanou reklamou.

bonc
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2013 13:06
- Nahlásit

Ted na zimu se mi osvedcily granule z Cernobylu.
Plny pytel prijemne hreje, takze usetrim za topeni.
Psi bobky v noci svetelkuji, takze není problém chodit po zahrade i vecer za tmy.
A po ususeni mají v kamnech velmi dobrou vyhrevnost.

a navíc nam od te doby na zahrade rostou petikilovy kedlubny

Pes_Ben
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 11:54
- Nahlásit

V soucasnosti krmim Happy dog Irland loson a kralik,predtim Happy dog adult medium fit & well. Delam neco spatne?

Pes_Ben
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 12:00
- Nahlásit

Ted asi zkusim vyzkouset tyhle
http://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-dospele-p sy/marp-holistic-lamb-als-grain-free-18kg

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 12:52
- Nahlásit

Pes_Ben
dej vědět. mallosm někdy na podzim zkoušel a pochvaloval, já mám taky v plánu někdy vyzkoušet, ale u mě jeden nikdy neví, kdy na ten plán dojde.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 12:59
- Nahlásit

To jsou pořád dohady. Krmiva, která patří mezi naprostou špičku ve světě - Orijen, Acana, Artemis, Canine Caviar, Natural Balance…
Mezi evropskými jsou už také slušné značky - Barking Heads nebo Marp, obě dostupné v ČR.
Bohužel je zde řada lidí, kteří řeší jen cenu a pak zde opěvují značky, kreré mezi špičku nepatří. Nedej bože, že někdo neumí číst nebo nechce a pak používá komerční značky.

jak mohou být špíčkové granule, kde majitel jejich značky ani není schopen garantovat, co přesně obsahují díky tomu, že je nevyrábí sám, ale pytle si nechává plnit na linkách, kde se plní spousta jiných tzv. značek?
Jak takové granule mohou být špičkové?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:03
- Nahlásit

cernej caj
Člen # Zasláno: 2 Led 2014 12:52
- Nahlásit

Pes_Ben
dej vědět. mallosm někdy na podzim zkoušel a pochvaloval, já mám taky v plánu někdy vyzkoušet, ale u mě jeden nikdy neví, kdy na ten plán dojde.

Paní buď jste strašně naivní nebo berete provize za propagaci těch produktů.
Varianta, že jste tu dlouhodobou reklamu zde prostě přehlédla mi nepřijde totiž možná vzhledem k intenzitě vašeho výskytu na tomto webu.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:06
- Nahlásit

Anonymní
# Zasláno: 24 Lis 2013 22:28
- Nahlásit

Marp máme v plánu taky vyzkoušet - granule střídáme.
Jen by mě na uvedeném e-shopu mrzel malý sortiment (3 značky). Já třeba ráda nakupuju na www.granule.cz ... mají zde jen kvalitní značky, takže člověk nemůže sáhnout vedle. Kromě toho objednávám i na dalších e-shopech. V uvedeném obchodě neznají dovolenou a zboží odesílají okamžitě. Vždycky mě uvidí jejich vstřícnost.
Myslím, že kdo chce, čte, hledá, přemýšlí a snaží se svému psu dát víc, než stravu vychvalovanou reklamou.

Kdo chce dát psovi "víc", nekrmí granulema. Jasný jak facka.

Anna H
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:11
- Nahlásit

Nemyslím že konzumace/nekonzumace exkrementů je odvislá od značky krmiva. Aktuálně Ebča baští Platinum a přesto je do ho...jak divá. Tento ukazatel je spíše o něčem jiném

Pes_Ben
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:29
- Nahlásit

Kdo chce dát psovi "víc", nekrmí granulema. Jasný jak facka.

Pokud bych chtel dat teda psovi to nejlepsi a krmit ho primo masem,tak jake maso bych mu mel davat,jak ho pripravit a podobne?

Diky!

lamalucni
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:36
- Nahlásit

Pes_Ben
Spousta informací je na http://www.manwe.eu/ - po pravé straně pod hlavičkou BARF
Za sebe můžu říct, že nedodržuju žádné tabulky, jídelníčky a podobně. Jen se snažím zhruba držet dávku, aby mi psi netloustli ani nehubli, a mít jídelníček co nejpestřejší - různé druhy masa, kostí, vnitřností, ryb... Takže zmíněné stránky je dobré pročíst, aby člověk zhruba věděl, co dávat a proč, ale není třeba se jídelníčků nijak dogmaticky držet. Já třeba dávám o dost míň kostí, než se doporučuje, jinak se mi psi zacpávají. A skoro nedávám zeleninu.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:39 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

zbrnd
jedinou "dlouhodobou reklamu" sem si povsimla tema prave od mallosm, ktery se ptal jake to je a pak psal zkusenosti. to za dlouhodobou reklamu fakt nepovazuju. a protoze mallosm tu ohledne granuli chodi vyrazne delsi dobu nez ja, tak to od nej nepovazuju za reklamu, jinak by musel delat reklamu kazdejm druhejm drazsim granulim.

Pes_Ben
manwe.eu

Pes_Ben
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:41
- Nahlásit

lamalucni
cernej caj

Diky,mrknu na to

cernej caj
Člen
# Zasláno: 2 Led 2014 13:47
- Nahlásit

Pes_Ben
jj, já třeba dávám víc zeleniny či ovoce a zas nedávám prakticky přílohy a kosti spíš míň, když mají masový období. Prostě to chce nějak s rozumem a podle psa.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání