Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Čím psa nakrmit nejlépe.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2014 19:42
- Nahlásit

denyk

A neco co dava smysl by jsi nechtela radeji napsat?

guardien
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2014 17:39
- Nahlásit

Tak zase něco k tématu http://blog.doktorkaromana.cz/2014/02/09/top-dry-d og-food-2014-test-krmiva-pro-psy/ sice pouze v americe prodávané grancle, ale zase se jich fůra pohybuje v českých krámech

corgi
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2014 09:19
- Nahlásit

guardien
Sice se člověk u každého průzkumu musí ptát "cui bono", ale pokud na mě někdy někdo chce poradit granule, vždycky ho odkážu na tyhle testy. Hodně z těch značek se tu dá bez problému sehnat.

guardien
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2014 10:01
- Nahlásit

corgi
Naprostý souhlas

Leslie
Člen
# Zasláno: 18 Úno 2014 09:28
- Nahlásit

Dobrý den, nabízím granule Artemis small breed adult, balení 6,8 kg. Granule jsme koupili našemu pejskovi, bohužel mu nechutnají. Granulí chybí asi dvě hrstičky, čili v pytli jich je odhadem 6,5 kg. Cena 650,- Kč, k vyzvednutí na Praze 9, kousek od stanice metra Českomoravská. Zájemci pište prosím na anna.bartonova@seznam.cz.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2014 16:19
- Nahlásit

Tak zase něco k tématu http://blog.doktorkaromana.cz/2014/02/09/top-dry-d og-food-2014-test-krmiva-pro-psy/ sice pouze v americe prodávané grancle, ale zase se jich fůra pohybuje v českých krámech
top dry dog foods? to je něco jako "nejněžnější znásilnění" či jak ten obrat chápat?

osmmond
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 10:08
- Nahlásit

Pojďte nám poradit co vylepšit. www.psikrmivoradce.cz
Rádce krmiva pro psy je projekt inspirovaný americkými stránkami www.dogfoodadvisor.com a britskými www.whichdogfood.co.uk. Pokusili jsme se uchopit to nejlepší z obou projektů a v rámci vlastních možností, znalostí a zkušeností tvoříme informační platformu, která pomáhá majitelům a chovatelům psů při rozhodování, které krmivo svým čtyřnohým mazlíčkům pořídit, aby byli zdraví a vitální.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 10:28 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

osmmond
Pokusili jsme se uchopit to nejlepší z obou projektů a v rámci vlastních možností, znalostí a zkušeností tvoříme informační platformu
asi jsi dal pane osmmond spatnej link, ja se po odkliknuti dostal do ešopu s granulema

editmluva, ja jsem spatne "kliknul"

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 10:44
- Nahlásit

Takze kdyz zadate o radu, kdybych chtel teda na netu radit lidem ohledne krmeni psa, krmiva bych zminil asi jen okrajove a venoval se spise tomu, jak psa nakrmit normálně.
Ono za pár let, až i ta většina tupějších masově vezme za svůj fakt, že krmit zpracovaným odpadem asi moc o kvalitě není, bude lidi zajímat stejně trochu jiný obsah. Navíc webu o granulích je strašně moc, eshopů taky, přinde mi to jako hodně těžkej úkol, prosadit se s webem o granulích.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 11:38
- Nahlásit

osmmond
Hm narazil jsem tam na chybu.
V popisu jednoho odkazu jsem našel informaci, že Pučálka je český výrobce, tak si to když tak opravte.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 11:41
- Nahlásit

Aha, tak těch chyb tohoto druhu je tam hodně. ..Vafo, Tekro Nuova Fatoria a další

osmmond
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 12:53
- Nahlásit

Jaj no já to opravím rád, ale co konkrétně? To, že jsou to všechno pouze distributoři, kteří si nechávají vlastní brandy vyrábět někde jinde máte na mysli?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 14:03
- Nahlásit

Ano, to jsem měl na mysli, ale pokud to opravovat nechcete, tak nemusíte, já na tom netrvám, jen že pro běžnýho spotřebitele to může bejt trochu zavádějící to označení jako výrobce.

osmmond
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 14:28
- Nahlásit

A to zase já opravím rád. Jen bych požádal o radu. Jak nazvat firmu, která si nechá vyrábět svoji značku třetí stranou. Není to výrobce, ale ani tak docela distributor. Lámu si s tím hlavu už pár týdnů.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 16:09
- Nahlásit

osmmond
No pokud to má být rádce, tak bych nezapomněl tam ten fakt uvést i s tím, jaké jsou důsledky (opatrně řečeno třeba: ona firma nemá prakticky moc přehled o tom, jaký suroviny do jejich granulí jdou atd).
Nevím, jestli je pro tenhle typ podnikajícího subjektu nějaký spec. označení, možná podle platné legislativy může takový subjekt nazývat sám sebe výrobcem, netuším, ale těm lidem bych to tam uvedl, protože jich to nejspíš většina netuší.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 24 Led 2019 09:03
- Nahlásit

Nechce se mi zakládat jen kvůli jednomu dotazu nové téma, tak jsem si našla tohle...:-D

Prosím o radu, kdo nekrmíte granulemi, o Vaše zkušenosti s produkty firmy https://www.chejn-krmiva.cz/eshop
Kolegyně mi teď na to dala tip, ale než bych si objednala, chci znát víc názorů. Občas se musím uchýlit i ke konzervám např. když se někam jede, nebo zapomenu dát rozmrazit krmnou dávku
Na většinu věcí mám svou oblíbenou dodavatelku, které věřím, že nebere "sajrajt". Sama má psy sportovce a krmí tím, co i distribuuje...Sortiment J. Chejna ale v nabídce myslím nemá, aspoň jsem si toho doposud nevšimla, tak si říkám proč.....

Díky předem za názory.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání