Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Nalezeno 27 mrtvých psů
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 12:18
- Nahlásit

http://www.novinky.cz/clanek/148190-ve-krovi-u-ryb nika-na-olomoucku-lezelo-27-mrtvych-psu.html

kokrvnouzi
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 12:39
- Nahlásit

byli to čistokrevní psi? Nezbavovala se jich takto jistá chovatelka alá Jarošov z Olomouckého kraje?

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 12:49
- Nahlásit

Zatím nechtějí nic bližšího říct. Nabídli jsme pomoc zatím bez odezvy.

dejavu
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 18:46
- Nahlásit

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=27.08.2008&238m= d&238p=ODPOLEDNITN&238v=143655

aren
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 18:48
- Nahlásit

http://www.blesk.cz/clanek/97937/zena-otravila-pul ku-psi-smecky.html

kokrvnouzi
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 19:36
- Nahlásit

Zavřít bábu i místostarostu. Bábu za blbost, ale těžko by je sama naházela do křoví...

gabifi
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:01 - Změnil/a: gabifi
- Nahlásit

Dřu 10 let, koupím nemovitost a protože nemám dost peněz, vemu hypotéku na dalších 20 let. Hned druhý rok splácení se nejbližší sousedka zblázní a nechá rozmnožit svých 5 čoklů na 60. Dva roky se dohaduji se sousedkou, jejími nepovedenými parchanty, kterým je to šuma fuk, vet správou a dalšími zbytečnými institucemi a pak začnu přemýšlet o vraždě. Za vraždu vyšinuté sousedky bych šla sedět, tak začnu přemýšlet, jak zlikvidovat její smečku. I když psy miluji, po třech letech života vedle bláznivé baby a jejich psů je začnu považovat za potkany.....

Biluška
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:09
- Nahlásit

kokrvnouzi
Zavřít bábu i místostarostu. Bábu za blbost, ale těžko by je sama naházela do křoví...
Ta bába už od pohledu vypadá, že je silně mimo realitu.

gabifi
Bohužel máš pravdu. Chybu vidím v našem státním zřízení, které mělo zakročit už někdy při počtu dvaceti psů a bábě nařídit povinnou kastraci (samozřejmě s patřičnými postihy při neuposlechnutí) . Stejně jako v Srbcích, Jarošově a bůhví kde ještě takové bláznivé stařeny žijí.

kokrvnouzi
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:10
- Nahlásit

gabifi
tím se nic nevyřeší, bába si nasbírá jiný a problém pokračuje s tím rozdílem, že pokud zjistí kdo to byl dá si bacha aby si se ke psům nedostala a bude ti házet psí hovna přes plot... mimochodem za vraždu 27 psů by si měla jít sedět taky jen na míň než za babu.

kokrvnouzi
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:11
- Nahlásit

Biluška
V Jarošově myslím, nikdo takový nežije, tam žije jen jedna které to nese dobré zisky a ví moc dobře co dělá a proč...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:18
- Nahlásit

gabifi
I když psy miluji, po třech letech života vedle bláznivé baby a jejich psů je začnu považovat za potkany.....
no při troše dobrý vůle se tohle dá i pochopit,ale zabít ty psy???A navíc jedem???To jako fakt ne

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:20 - Změnil/a: Mucholabka
- Nahlásit

davidkova renata
Myšlenky na to by mě asi napadaly, ale při mojí blbosti bych je spíš postupně kradla a udávala
Případně takovou vetchou ženskou nemůže být problém zpracovat psychicky trošku-jen chtít.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:23
- Nahlásit

Mucholabka
Myšlenky na to by mě asi napadaly
a tak to je jasný,ale od myšlenky k provedení je cesta dlouhá.Asi bych dělala to co ty.
Případně takovou vetchou ženskou nemůže být problém zpracovat psychicky trošku
no s timdle moc nesouhlasim,páč esi je na hlavu,je to dost nereálný...i když zase jestli je to pravda,dala se zpracovat aby je zabila sama

Biluška
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:26
- Nahlásit

davidkova renata
když zase jestli je to pravda,dala se zpracovat aby je zabila sama
Ta prodavačka v té reportáži říkala, že se o ně nestarala. Pochopila jsem to tak, že je neměla nijak ráda... . Viz třeba Semetrika, která psy nenávidí, ale toho skorojezevčíka v kotci mít přece musí

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:29
- Nahlásit

davidkova renata
Ale jo, lidi jsou manipulovatelní lehce, dyk mě to živí

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:30
- Nahlásit

Biluška
já to neposlouchala ,jen četla v nějakým odkazu.Ale spíš sem to jako myslela tak,že bejt ten soused,nedokázala bych ty psy zabít i kdyby mě s*ali sebevíc.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:32
- Nahlásit

Mucholabka
lidi jsou manipulovatelní lehce
jo ,všímám se ale horší to bude s psychicky narušenejma,tam asi neplatěj běžný vzorce..

dejavu
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:34 - Změnil/a: dejavu
- Nahlásit

To je přesně to, proč navrhuji do zákonů zákaz držení i chovu zvířat lidem, kterým byla zabavena pro týrání, zde bych se především ráda opřela o případy podobného typu jako jsem popsala zde Otovickou smečku www.utulek-sokolov.estranky.cz/stranka/otovicka-sm ecka , kde bych vypíchla také náklady obcí, které postupují lege artis a platí útulkům útulkovné za takováto zvířata, kdy to může některé menší obce, mající štěstí, že v nich takový člověk sídlí, naprosto zruinovat, neb žádný státní fond, toto řešící není.

Ten mistostarosta prestoupil minimalne dva zakony - o nakladani s ostatky a o usmrcovani psu.

Biluška
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 20:44
- Nahlásit

dejavu
To byl místostarosta.

davidkova renata
soused,nedokázala bych ty psy zabít i kdyby mě s*ali sebevíc.
Ty ne, ale představ si, že ti sousedi jsou třeba dokonce nepejskaři. Nebo sváteční pejskaři jako třeba moje máti. Když si představím svoji máti s jejím chorobným smyslem pro pořádek jak žije vedle takového čurbesu.... buď by jí prdla cévka, nebo by zabila babu i se psama.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 21:11
- Nahlásit

Biluška
Ty ne, ale představ si, že ti sousedi jsou třeba dokonce nepejskaři
ale dyš já reagovala jaxi na gabifi
Dřu 10 let, koupím nemovitost a protože nemám dost peněz, vemu hypotéku na dalších 20 let. Hned druhý rok splácení se nejbližší sousedka zblázní a nechá rozmnožit svých 5 čoklů na 60. Dva roky se dohaduji se sousedkou, jejími nepovedenými parchanty, kterým je to šuma fuk, vet správou a dalšími zbytečnými institucemi a pak začnu přemýšlet o vraždě. Za vraždu vyšinuté sousedky bych šla sedět, tak začnu přemýšlet, jak zlikvidovat její smečku. I když psy miluji, po třech letech života vedle bláznivé baby a jejich psů je začnu považovat za potkany
jinak je mi jasný,že je spousta lidí co by dokázali zabít psa snadno

Ebony
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 21:17
- Nahlásit

Biluška
že ti sousedi jsou třeba dokonce nepejskaři
no právě, těm stačí pes jeden a není přeci možný aby se to takhle řešilo, nakonec na tebe si taky stěžuje sousedka a klidně mohl starosta místo návštěvy, ti po zahradě rozsypat "zvláštní" granulky

Biluška
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 21:57
- Nahlásit

Ebony
no právě, těm stačí pes jeden a není přeci možný aby se to takhle řešilo, nakonec na tebe si taky stěžuje sousedka a klidně mohl starosta místo návštěvy, ti po zahradě rozsypat "zvláštní" granulky
Paradoxně si na mě stěžuje sousedka, která nadělá mnohem víc rámusu než já s celou smečkou
a klidně mohl starosta místo návštěvy, ti po zahradě rozsypat "zvláštní" granulky
Ta baba si je otrávila sama. Už to docela napovídá o její psychice. Za mnou přijít starosta s tím, že psům mám dát tyhle speciální granulky a odevzdat mu mrtvoly tak se zastaví až daleko za vesnicí. Ona je prostě vzala a hodila psům... buď je úplně mimo, nebo je prostě zabít chtěla.

Jinak uznávám, že kdybych bydlela vedle takové baby tak se vykašlu na agi a začnu dělat sportovní střelbu na pohyblivý cíl.

Ebony
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2008 22:29
- Nahlásit

Biluška
Paradoxně si na mě stěžuje sousedka, která nadělá mnohem víc rámusu než já s celou smečkou
no právě, dyť o tom mluvím

Za mnou přijít starosta s tím, že psům mám dát tyhle speciální granulky a odevzdat mu mrtvoly tak se zastaví až daleko za vesnicí
tak ti je tam tenhle typ hodí, až nebudeš doma...protože to přeci tak psali na netu a v novinách...

prostě tohle není řešení

janakou
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 06:49
- Nahlásit

Biluška
Jinak uznávám, že kdybych bydlela vedle takové baby tak se vykašlu na agi a začnu dělat sportovní střelbu na pohyblivý cíl.

Teď je otázka jestli tak jako tahle bába nepůsobíme na okolní "normální" lidi všichni (co máme víc jak jednoho psa)

Hafina
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 07:58
- Nahlásit

Mucholabka

Ale jo, lidi jsou manipulovatelní lehce, dyk mě to živí
No nevím, tihle staří šáhlí lidi podle mě ne. Moje babička není úplně šáhlá, řekněme, že je zvláštní. Je fakt, že si nechá prodat kde co a přemluvit se na kde co od nějakýho obchoďáka, ale ve svých věcech se prostě zvyklat nedá, nikdy a od nikoho a mele si pořád tu svou nesmyslnou a i když se třebas někdy zdá, že se zadařilo, je to jen chvilkové zdání.

gabifi
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 08:08
- Nahlásit

řešení? Neexistuje řešení. Dokud si bude moci každý polodementní debil nakvartýrovat do své pastoušky 60-100 psů/koz/krav a pak je ponechat svému osudu, řešení není.

janakou
Teď je otázka jestli tak jako tahle bába nepůsobíme na okolní "normální" lidi všichni (co máme víc jak jednoho psa)
....na otrávení psa stačí pes jeden....plus lepší auto, než má soused

brezen2008
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 17:14
- Nahlásit

ted to bylo n odpoledních novinách na nOvě,snad je odebrají

Atika
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 17:18
- Nahlásit

No jo, ale kam půjdou... Jsou jak přes kopírák, to se jí muselo množit na dvoře, a ještě ty štěnda v ruce. Jinak místostarostovi bych do jídla s chutí namixovala pár granulí, aby ten vůl věděl, jak je to "hned hotový".

brezen2008
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 17:19
- Nahlásit

Atika
no to by mě zajímalo taky,kterej utulek nebo utulky se rozdělěj o 30 psů

aren
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2008 17:27
- Nahlásit

brezen2008
ted to bylo n odpoledních novinách na nOvě,snad je odebrají
A ukazovali, že ji ještě opravdu nějací psi zbyli?

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání