| Autor |
Zpráva |
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:51
- Nahlásit
davidkova renata
zatim se na něj koukám..další levl bé že ho vyndám z tý krabičky
chceš ho jako hned zas opotřebovat?!?!
hesky ho tam nechej ležet a jen koukej, koukej...
|
Gerda
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:52
- Nahlásit
hancaw
golyji nebrat, ještě by rozběhala maryji a to si nemůžeme dovolit. Termajdu mám stále v autě
zuzanarosakova
Nee, furt pomalu , asi abysme si mohli vychutnat, jak je u toho roztomilej
je u toho megaechtgoldroztomilej, ouplný milouňátko )))
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:52
- Nahlásit
hancaw
má rádá romantiku asik
a Welcome to the jungle jí nepřinde dost romantycký, jo?
|
ketty
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:54 - Změnil/a: ketty
- Nahlásit
davidkova renata
Předmět: Re: t
Datum: 14.12.2010 11:36:39
----------------------------------------
hele děvenko...mezi náma...my byly u nich doma...doted sme se
nevzpamatovaly..takže asi tak.
si em pobaviiila
|
Eldoguero
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:55
- Nahlásit
jbat
davidkova renata
sem vám poslala prasátko za ty soby a fotky
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 11:57
- Nahlásit
Eldoguero
mi nejde otevřít. tak až doma...
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:01
- Nahlásit
Gerda
je u toho megaechtgoldroztomilej, ouplný milouňátko
Hele a policajta se soplem nebrat
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:03
- Nahlásit
zuzanarosakova
Hele a policajta se soplem nebrat
prooooč? Essi byl bílej, tak je to zdravej kluk. Jestli byl zelenej, tak mělproblém s dutinama asi... to pak nebrat teda...
|
ketty
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:04
- Nahlásit
zuzanarosakova
ahoooj snezi preci aby pejskove meli radost a aby sme mohli fotit hezke snehove fota
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:07
- Nahlásit
jbat
Jestli byl zelenej, tak mělproblém s dutinama asi... to pak nebrat teda...
Fuuuuuuj hnus
|
hancaw
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:09
- Nahlásit
Gerda tak bys měla dvě běhafky třeba by rozběhaly i tebe budoucí maratoncká bješkyně
Jbat ona je z jiný dimenze nemá jaxi cenu to řešit - díky bohu zde již dlouho nebudu
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:09
- Nahlásit
zuzanarosakova
Fuuuuuuj hnus
to se bude líbit Gerdičce hlavně. mě asi zabije do hlavy...
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:10
- Nahlásit
hancaw
díky bohu zde již dlouho nebudu
šiš pani, nezasebevražďujte se... (((((((
|
Eldoguero
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:11
- Nahlásit
Nám projela vyvážečka z lesa krásný obrovský koleje ve sněhu na cestě, na kterou bych se zřejmě do jara nedostala
Hurá, hurá, můžu jít ven a nemusím kroužit v půl kilometrových kruzích kolem baráku
Dneska zapřáhnu pséky za sáňky, naložím dítě a pojedém konečně do lesa zase asi po měsíci.
|
ketty
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:15
- Nahlásit
davidkova renata
poslala sem ti meilik snad nebudes moc v soku mozna si ale neco ztoho tusiiila
|
Vlčáčková
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:15
- Nahlásit
Valím do práce. Takže zdar, dámy.
|
Gerda
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:16
- Nahlásit
jbat
to si piš, že tě zabiju, mám velmi houpavej žaludek a někdy jsem schopná se fakt pozvracet, když buď vidim, nebo i jen slyšim či čtu o jisté odpornosti. A rovnou ti řeknu, že jsem se skutečně poblila při ledovym ostří, když ten blonďatej ležíce na toa roloval hubou z koše toaleťák, na kterym byl klíček od jeho pout. Tak to sem potupně vrhla.
|
ketty
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:17
- Nahlásit
Eldoguero
jbat
zuzanarosakova
hancaw
ste se pritom poledni ale rozepsali vas neztiham
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:18
- Nahlásit
Gerda
když ten blonďatej ležíce na toa roloval hubou z koše toaleťák, na kterym byl klíček od jeho pout. Tak to sem potupně vrhla
Jako fakt? Ty seš měkůtka...
Tak promiň, pani, už to neudělám...
|
Maky a Trix
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:21
- Nahlásit
Ahoj paka.
Nakoupila jsem spoustu dárků. Sobě batůžek na venčení od royal caninu za dvacet korun a Trixovi ručníček a hračku od kongu. Obojí za dvacet pět korun celkově. Nechala jsem kromě útraty kočičkám ještě nějaký peníze, pozejtří tam jdu zas. Je tam toho hodně a skoro nic t nestojí. )) tak musím dokoupit další dárky.
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:23
- Nahlásit
Gerda
Tak to sem potupně vrhla.
Ja se jednou poblila, kdyz manzel si vzal pomazanku, kterou jsem delala na predchozi vecer na party a byly v ni mouchy! On je vyndal a snedl to! A kdykoli jsem to nekomu vyravela, tak jsem znova mela co delat, abych se nepoblila!
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:25
- Nahlásit
ketty
Jeee, to je hezkaaa fotka domecku
|
makrel
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:26
- Nahlásit
zuzanarosakova
fuj to bych mu asi už nikdy nedala pusu
|
Biluška
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:27
- Nahlásit
Vlčáčková
S tou rodinkou je to ještě zajímavější Napřed to byli jenom chataři a jezdili sem párkrát za rok. Mají děsně ošklivou céru (bez urážky a bez nadsázky. Jsem si dlouho myslela, že je to syn. Fakt). Dceři je asi tak kolem dvaceti-čtyřiceti, to fakt nejde určit. Soudě podle věku rodičů jí bude cca třicet. Je to prý nějaká vyléčená feťačka (dle vesnických kuloárů, jinak nevím, jsem ji nikdy neviděla si píchat). Ale její chování, vyjadřování a inteligence tomu nasvědčuje Kdysi jsem s ní měla dost hustý výstup. Když jsme ještě neměli plot tak cosi dělala na zahradě, zmerčila ji Orina (buldok) a rozběhla se k ní (v dobrým, se s ní chtěla seznámit). Holka začala hystericky ječet. Ale fakt hystericky, málem vyšplhala na dub, úplně šíleně ječela, pes byl dávno pryč, z baráku vyběhli její rodiče, nemohli ji vůbec uklidnit.... a k ní prosím pěkně Ora ani nedoběhla, zastavila jsem ji cca tři metry od holky. Ještě ten samý den jsem cvičila venku s Texíkem (malinkatý vořešák, cca sedm kilo, třicet čísel v kohoutku). Sousedi vedle řezali dřevo a ta holka ho nosila do dřevníku. Tex byl zvědavý, já chvilku nedávala bacha a on se rozběhl k nim, se kouknout. Doběhl tak na hranici pozemku když jsem si ho všimla. Okamžitě jsem ho odvelela zpátky, on se otočil, běžel ke mě. V tu chvíli ona po něm začala házet to dřevo. Zase ječela (ale tentokrát útočně) a normoš s tím dřevem běžela za ním a házela to po něm. To jsem teda vystartovala, páč kdyby ho trefila tak mu zláme vaz Dořvala jsem ji jak haryka. Ještě teď se mi pění kref když si na to vzpomenu. Na buldoka si netroufla, před tím zdrhala na strom. Ale na malinkého pejska velikosti jorkšíra si frká, svině jedna hnusná
No a tenhleten zázrak si na jaře pořídil toho skorodobrmana z útulku. Proč má psa to nevím. Asi ze stejného důvodu jako Eldorádovic dítě - neví co s ním bude dělat, ale má ho. Ven s ním nechodí, nic s ním nedělá (myslím výcvik nějaký). Má ho u boudy na zahradě. Tím to hasne. Už bydlí víceméně tady, na té chalupě. I s rodičema. Podle kuloárů se s ní sem rodiče uklidili, aby ji dostali z dosahu těch drog. Asi z nějakého podobného důvodu bude i ten pes Toliko na vysvětlenou a objasnění situace. Na rovinu ti říkám, že zachraňovat ho nebudu, vykupovat a hledat mu nové majitele taky ne. Jsem z těchto akcí už neskutečně unavená a hlavně nevidím žádný význam . Maximálně jim můžu něco poradit - jako třá tu slámu, ale už mě nenapadá co . Boudu zateplenou nemá, je to normální deska a na nich natlučený nějaký koberec. Krmený je pochopitelně kvalitně značkou Kaufland
|
jbat
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:27
- Nahlásit
zuzanarosakova
party a byly v ni mouchy! On je vyndal a snedl to!
bliju jako Gerda...
fuj ty voleeeee, já nejsem schopná ani dopít třeba vodu, když z ní vylovim mouchu nebo vosu nebo něco... Bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé éééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
|
Gerda
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:27
- Nahlásit
Maky a Trix
kup mi tam taky něcooooooooo
zuzanarosakova
A kdykoli jsem to nekomu vyravela, tak jsem znova mela co delat, abych se nepoblila!
jo, přesně tak. Stačí pak na to znova pomyslet a už natahuješ. V pindělí teda nejdeš určitě? Hyjena taky nejde, snad půjde aspoň martina se špiclíkem...tak s sebou vezmu asi Hancuw s golyjí.
|
Maky a Trix
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:33
- Nahlásit
Gerda
ve čtvrtek, jo? Co bys chtěla? Něco pro Máňu? Nebo lapač prachu? Nebo hrníček? Těch tam maj nejvíc... si řekni. maj tam i hezký přívěsky korálkový. A spoustu ručně dělanejch šperků.
|
zuzanarosakova
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:35
- Nahlásit
Gerda
Ja budu s nejvetsi pravdepodobnosti uz odlitat na foceni do Tunisu bohuzel. A nevíš jak se bude klikat mezi svátkama?
|
Eldoguero
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:36
- Nahlásit
Biluška
Hele pani, vy máte stejně blbý sousedy jako mi
|
ketty
Člen |
# Zasláno: 14 Pro 2010 12:37
- Nahlásit
zuzanarosakova
diky jojo se celkem povedla
|