Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 179 . 180 . >>
Autor Zpráva
kachna_
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 06:53
- Nahlásit

cernej caj
tys chtela ty pytliky na ovoce a mohla bys je mozna i vyrabet uz s lucinkou
má to dost zásadní nevýhodu, nejde na to nalepit cedulka, když zvážim ovoce a nakupovat v tescu kvůli tomu nebudu .

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 08:39
- Nahlásit

kachna_
aha, tak to me nenapadlo, ze na tom cedulka nedrzi...

Maya
neoclovek

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 08:47
- Nahlásit

Maya
tys tu temnou hmotu cetla? sem ji nenasla do ctecky ke stazeni, takze se po ni asi mrknu nekdy v knihkupectvi, ale nasla sem jeho druhou mestecko pines tak to asi zkusim cist

kachna_
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 09:02
- Nahlásit

cernej caj
to me nenapadlo, ze na tom cedulka nedrzi...
to mě taky ne, tak jsem si jich radostně pár našila...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 09:20
- Nahlásit

kachna_
takze evidentne uz jsi to kdysi zkousela no a neslo by to nejak udelat tak, ze by se na zaclonu nekde nasilo kousek jine latky, na ktere by cedulka drzela a davala bys na to misto vzdycky?

žanda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 09:41
- Nahlásit

kachna_cernej caj

nedochází mi,proč cedulky, když je záclona průhledná.....

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 10:07
- Nahlásit

žanda
v obchode na cedulky z vahy s cenou

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 10:29
- Nahlásit

žanda
mas vubec nejaky foto toho tvyho dedouska?

žanda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 13:24
- Nahlásit

cernej caj
aha, já si říkala na doma
teď už chápu.

fotky mám v mobilu,neumím to sem dát.
a můj IT je mimo republiku a stránky přestaly fungovat...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 17:25
- Nahlásit

zanda
tak pak az to pujde, tak posli nejakou

ty mas i svoje stranky?

dneksa u nas stridave slunecno, zatazeno, kroupy... kolega rikal ze v lidlu maj bezlepkovou pizzu tak uz mam 3 kousky a zvazuuu zda jednu dneska nesnist

birma
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 18:15
- Nahlásit

Tady dneska azuro. Dali jsme si dopoledne procházku a nw trénink s Katkoju Lerlovou v Šárce a Adam pořád ještě chrní

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 18:35
- Nahlásit

birma
tak to ste ho dobre unavili

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 19:24
- Nahlásit

mám hodné psisko. Když na něj nečekaně vystartoval drsňák jezofík (srstí i povahou), tak Night se sice zježil, zavrčel, ale na fleku to otočil a dorazil ke mně (na mé pravda dost hysterické přivolání). Já byla tak 20 metrů od něj - a nějak mi nedošlo, že jedna z babiček dorazí na rodinný mejdan bez zazvonění a s psiskem na volno (víme, že jezofík Nighta nemá rád a jde po něm). Pak už kluci byli na vodítkách - jinak to nejde. Night vzorňoch největší - fláknul sebou na pelech a relaxoval. Že může ten drsňák ječet klidně celej den...
Zítra mu to vynahradíme - vyrazíme ven

žanda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 19:34
- Nahlásit

cernej caj
syn ,když byl ještě na škole a pesan v kondici, stránky udělal. později se synátor osamostatnil, tak že je tam něco asi do 8 let pesáka. pak už na to nebyl čas a já jsem na to levá.

tady bylo taky pěkně, což je sice fajn,ale kdybych to věděla, jela jsem ven

žanda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 19:35
- Nahlásit

Xerxová
by ho vdechnul, co.)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 19:49
- Nahlásit

Xerxová
tak super, ze najtik byl vzornak

žanda
tak to je super, ono i jako vzpominka pak se hodi takovej web

tak jeste treba zitra taky bude hezky. teda u nas by melo byt, takze zitra razime na vylet. Akorat vubec nevim, zda nebudu na nadru sama, pac nikdo se neobtezoval mi dat vedet

žanda
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 19:52
- Nahlásit

cernej caj
a u vás- to je jaký kraj?
a někdy je docela prima být sama

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:06
- Nahlásit

my asi zítra dáme kousek pomezí mezi Ještědským hřbetem a Lužkama. Uvidíme, jak dopadne počasí.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:30
- Nahlásit

žanda
u nas to je jako +/- brno

noto jo, obcas vyrazime sami, ale ted psala kamaradka, jestli ji nekam nevemu, takze to je vylet na objednavku

Xerxová
doufam, ze vyletove pozitivne

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:42
- Nahlásit

snad bude hezky. Dneska jsme byli u Berouna a i když slibovali deštík kolem poledne, tak spadly asi 3 kapky. Ani jsme se ze zahrady nepřesunuli do domu. Takže to bylo v pohodě - zahrada obří, děti řádily - holt jen psiska to mají omezené. Vidí se jen dvakrát do roka a tak na nějaké kamarádění není čas a zkoušet to moc není vůle... Přeci jen nepoměr velikostí je značný.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:44
- Nahlásit

Xerxová
no to je jasny, ale tak psiska snad o tolik neprichazi, kdyz se vidi navic tak malo

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:49
- Nahlásit

žanda
koukam máš web asi jako já, já tuším poslední zápis z roku 2009, ne že bych to neuměla, ale už mě to nebavilo když na fb je to jednodušší
cernej caj
temnou hmotu jsem nečetla, ale zaujal mě popis a recenze, určitě si to někdy koupít, ten neočlověk teda taky vypadá zajímavě a povídky můžu, už jsem si to uložila do knih co chci koupit

u nás dneska dopoledne lijavec, odpoledne azuro, tak jsem alespoň vyčesala psy, Loki už konečně taky líná a zahrabala díry
jinak Lokinovi jsme tahali asi 4 klíštata, teda spíš ty malý červený mrchy, z toho dvě těsně u oka a že to trvalo, protože se fakt blbě chytaj do pinzety a musím říct, že ty špicí hysteráky v těhle případech mi vůbec nechyběj
Lokinak sedí jak socha i když jsem mu šermovala pinzetou kolem oka, akorát oko zavřel

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:51
- Nahlásit

čaj no jen že nemůžou lítat navolno - ale jsou trvale "pod vlivem" - jeden na pelechu (pro jistotu mám přišláplý vodítko - neb když jezofík znenadání zařve, aby se na něj Night nevyrazil podívat) a druhý většinou na klíně u paničky (neb tam většinou neřve) Bývalý jezofík byl pohodář (kamarádil s Betkou i štěníkem Nightem), tenhle se bojí a tak hrozí...

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 20:52
- Nahlásit

Xerxová
no u nás se Dorin nesnáší s bráchovým psem a ti sem s ním chodí často, vzhledem k tomu, že většinou chodí večer a jsme doma, tak Dorin je s náma v baráku a Loki venku s borderákem, holt se to musí nějak pořešit

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 21:02
- Nahlásit

Maya
no ja mam ve ctecce aspon to mestecko a neocloveka domluvenyho na pujceni od kamosky

ted mam rozecteno prachtel a je to docela zajimavy, zatim su u detstvi nemeckyho kluka ve valecnym brne

uz ti je lokinek znova vyhrabal?

hele si mi pripomela chtela sem feri zas dat advantix... jdu na to. lokinek je drsnak

Xerxová
no se nedivim, ze se boji takovyho konika

to je castecne pak u me strach ohledne feri - prece jen ona povahove neni uplne pes, ke kterymu se da vzit jakejkoli jinej

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 21:15
- Nahlásit

cernej caj
tak toho člověka vůbec neznám, tak to mě ani neláká si číst
já teď dočetla http://www.cbdb.cz/kniha-505-cizinec-prichazi-vier as-mies-tuli-taloon
pro mě perfektní, ale asi by se to líbílo jen tomu, kdo má rád drsný psychologický příběhy bez happyendu
teď čtu tohle a taky zajímavý
http://www.databazeknih.cz/knihy/kralovny-a-knezny -ceske-114197
Lokinek hrabe furt, což mi připomíná, že jsem zapomněla zahrabat ten tunel kterým se snažil podhrabat slunečník, musím zejtra
já teď na ních měla ten fyrpyst nebo tak nějak a Loki má nějaký klíště z každý procházky, už je to asi měsíc, tak myslím, že už nebude vadit když dám na ně ještě advantix, určitě zabírá líp
když budeš mít k Feri psa, tak by asi nemě být problém? ale zase pak řešit kastraci
ale každopádně určitě by jistější bylo štěně

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 21:42
- Nahlásit

Maya
ja ho taky neznam, ale zapomela sem knizku a neco sem potrebovala na odpoledne takze sem neco koupila a je to rozhodne zajimavy

waltariho mam v kategorii "nudna skolni cetba", je zajimavy, ze ac to tak mnohdy neni, fakt, ze se o tom uci ve skole to udela jaksi nezajimavym...

to druhy historicky by bylo tak pro tatinka myho, ja o historii jaksi nevim vubec nic

no po fyprystu se mi desne drbali (stejna latka co frontline) takze ho vubec ani nekupuju... aj segry bordera co sme ji dali prebytky se drbala...

jasne, nejakej kamaradskej medvidkovskej pes by mel byt uplne na pohodu... jo, stene je v jistym ohledu vyhoda bych klidne nechala psa vykastrovat - osobne na to nemam tak vyhranenej nazor jen ze zdravotniho hlediska

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 22:03
- Nahlásit

cernej caj
tak my se o Waltarim ve škole neučili jsem přečetla kdysi dávno Sinuheta a líbilo se mi to, až teď čtu ty další a líbí se mi všechny, ale pravda píše tak trochu zvláštně a pro každého to není
kastrace mě taky nevadí, když je důvod a nemusí to být jen zdravotní, akorát u štěněte byste stejně museli nějaký hárání pořešit než by mu byl minimálně rok

birma
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2017 23:00
- Nahlásit

Sinuhet je jedna z mála knížek, co jsem nebyla schopná dočíst...

kachna_
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2017 06:33
- Nahlásit

birma
Sinuhet
mě taky moc nezaujal, ale Tajemnýho Etruska jsem přečetla s chutí
Maya
my se o Waltarim ve škole neučili
my taky ne, a navíc mě dost urazilo, že drtivou většinu mých oblíbených autorů náš učitel shrnul do kategorie "braková literatura"

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 179 . 180 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání