Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 214 . 215 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 12:55
- Nahlásit

jsou tady rorejsi Zima je u konce

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:02
- Nahlásit

FAjka
tak Lokiho fotku nemam
ale vypada to nejak takhle tak i obcas spi a obcas fakt uplne stejne jako jelito

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:12
- Nahlásit

Maya

)) jehe v pelechu to je pro babovky...
my umime i adrenalinove na vrcholu skalni vyhlidky

no a kdyz teda ne takhle:

tak taky hodne takhle:

to umej lapinky taky?

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:18
- Nahlásit

cernejcaj
tip na knihu http://www.databazeknih.cz/knihy/temna-hmota-33212 8

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:21
- Nahlásit

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:23
- Nahlásit

kruci ja napisu prispevek dlouhej jak tejdne a je fuc
Fajka
koukam ze se jelito umi taky vleze zahnout tak ze by se mohl kousat do stehna
mi si takhle hrajem ze ho stoucham do boku a on se krouti hlavou az k zadnim noham
Loki takhle klidne spi na zahrade ale to bych ho musela fotit pres vokno na vychazkach na to samo nema cas
bahnisko by taky umel ale to u nas nemame

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:39
- Nahlásit

maya
ja si preventivne prispevky kopiruju a pak kontroluuu

fajka
jelito je drsny!

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:43
- Nahlásit

cernejcaj
no asi ty delsi taky budu

je takovyhle pc vhodny na domaci pouziti vcetne her?
si uz fakt musim koupit novej ten muj se seka tak nejak uz furt a neco s nim delat je za trest
mama ma taky xp a ji to tolik nedela ale ma celkove ten pc o par let novejsi
https://www.czc.cz/czc-pc-office-i5-hdd-w10-pro/20 7654/produkt

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 13:59
- Nahlásit

maya
vypada v poho, akorat integrvana grafika - jaky hry chces hrat? doma mrknu na vyin ty grafarny. jako nejnovejsi graficky narezy tezko. na bezny hry co si hrala, toho tombraidera co ti nesel pustit atd a tak podle me v poho

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 14:15
- Nahlásit

v lese bylo hezky. Mlha, houby ale nerostou Padla jsem na hu..u (chodila jsem po kmeni a on najednou kululuuuu z kopce i se mnou), psisko se z toho rozjelo jak formule... Tryskal a tryskal...aby pak flusy byly kolem dokola psa. Nic se mi nestalo. Hodinka relaxace utekla rychle.
Jdu pracovat, nostrifikace nejsou moje hobby, ale holt jdu na to.

Funguje mi to bez interpunkce

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 14:19
- Nahlásit

Fajka ty fotky jsou bez chybky Night se taky doma povaluje nohama hore. Venku nee, on si nerad lehne mimo koberec nebo pelech.

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 14:28
- Nahlásit

Xerxova
Najtik si zaky na zadech nenosi chlupatou podlozku

cernejcaj
nrjnovejsi hry urcite ne
nskonec by me stacilo kdyz mi budou fungovat hry na fb
jen chci urcite win 10 jsou orej takovy nejlepsi
jen se obavam ze pak budu muset zahodit tu moji nejoblibenejsi hru z devdesatek Zeus
office co mam s xp uz mi na tom asi makat nebude zejo?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 14:30
- Nahlásit

xerxova
uff zni to desne, dobre ze vse ok! at ti to rychle utece...

musim delat novou pojistku na dum/domacnost. mate nejakou zkusenost s tim? mela sem zalozenou od maminky ale jak to ona zridila na me tak oni to nemuzou prevest na me, takze uz jim obeslo kolecko a zarizli to a potrebuju jocou a nevim na co si dat pozor u nove

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 14:54
- Nahlásit

jsou tady rorejsi
Ja zas dneska videla vlastofku
cernej caj
mamca ma dobrou zkusenost s ceskou pojistovnou.
Ja mam allianz, ale ja tam mam skoro vse, takze se mi tam scitaji i nejake bonusy ze zivotky atp.

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:01
- Nahlásit

Xerxova
teda to mas stesti ze ses cela hlavne ze se nic nestalo
cernejcaj
my mame u Kooperativy
podle me si akorat pohlidat co vsechno tam chces mit pojisteny ale zalezi jak to ktera pojistovna ma treba venkovni stavby, motory a takovy veci byvaj casto zvlast a musis si to jako dopojistit

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:09
- Nahlásit

no musim se podivat

kachna
u cp sem to mela doted tak musim porovnat a zvazit

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:16 - Změnil/a: Xerxová
- Nahlásit

b]caj[/b] bacha na podpojisteni. At ti nekrati plneni, kdyz uz by se neco opravdu stalo. Ono se to nezda, ale kdyz clovek uvazuje o totalnim prusvihu, tak se az divi, co by to stalo vsechno poridit znova, od ponozek pres povleceni, nabytek, techniku...
Zase jsou ruzne pojistovny, ruzne ceny, ruzne plneni, ruzne pripojisteni... chce to najit rozumny pomer cena vykon. Necpat jim zbytecne penize... Mas nejakeho toho kamarada, tak se ho zeptej.
Hele a ty nemusis mit pojistku k hypotece?? To vetsinou banky chteji

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:28
- Nahlásit

lapinka na treku
nekde na fb byla fotecka i s batuzkama

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:28
- Nahlásit

xerxova
ja mam preklenovak a k tomu to povinny nemam.

prave, nechcu zbytecne platit moc ale zase prave aby to nebylo ze kdyz se nwco stane budu mit hypo na 3 cihly a platit druhy bydleni

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:32
- Nahlásit

cernejcaj
a nejsou nejaky porovnavace na netu ze by tam clovek natukal co chce pojistit a vyhodilo to nejaky nabidky?

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:32
- Nahlásit

http://www.srovnavac.cz/

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 15:51
- Nahlásit

jo me slo o zkusenosyi na co myslet u ty pojistky, do srovnavace si to taky nacpu + treba osobni zkusenost kde nee

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 16:32
- Nahlásit

cernejcaj
tak ja si jenpamatuju chytak s potopou a zatopou bo to platime ale to se te asi netyka

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 18:03
- Nahlásit

Xerxova
add. Luccina skola. Vypada to dobre, dokonce ma ohlaseny test. Jeste by bylo super, kdybychom k tomu meli ten podklad.
A to jsem jen kousicek daleko - ta ucebnice je dostupna i on-line, jenze Alter neumoznuje rychlou platbu .

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 18:51
- Nahlásit

kachna
tak snad to nejak stihnete nebo zvladnete i bwz spravne ucebnice a snad bude mit lucinka brzo kamarady

maya
to mas recht, potopa ani zatopa asi neni v mym pripade vec predmetna

uz se tesim dom dneska, ta pracovni doba mi dost rozbiji rezim ve dny kdy nejezdim hned domu a uz fakt desne silham hlady a jeate mi hur jezdi bus ted

premyslim, zda granule dat segre, meli sme vyzivnejsi pro timicka, feri by po nich byla jak becka... muz je chce dokrmit ale kdyz ji budu davat mensi porci, tak bude nedozrana... nebo tlusta. a do zijy je schovavat nechcu

Fifi
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 18:59
- Nahlásit

Hola hola, koukam, ze uz nejste neviditelny. Vida, diakritikou to bylo, to by me nenapadlo.
cernej caj
S tim dvorkem to je blby, ze tam nechce bejt Feri sama. Nedivim se ji, zvyk je zelezna kosile. Zkuste tam s ni bejt co nejvic, kor ted pres vikend. Blbinky nejaky tam s ni delejte. A kdyz nebudete x hodin v praci, zkus ji nechat treba doma. At ma zmenu.
meli sme vyzivnejsi pro timicka, feri by po nich byla jak becka... muz je chce dokrmit ale kdyz ji budu davat mensi porci, tak bude nedozrana... nebo tlusta.
Kolik ti jich zbejva? Nezkrmis to treba na odmenach? Nebo me napadlo jich par prihazovat do tech jejich a tak postupne zkrmit.

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:12
- Nahlásit

cernej caj
tak muzes ji je treba michat, ale pokud je mas kam poslat dal a jsou uz nacaty ze nejdou skladovat tak bych je asi dala pryc
s tou pojistkou si podle me promysli co vsechno chces pojisitit a pak si porovnej par pojistoven co maj v zakladu a co se doplaci, abys videla jak to vyjde nekde je i pojisteni psu na skodu nevim jestli mate nejaky kulnicky s naradim nebo garaz nebo tak to vsechno muze bejt nekde navic

Xerxová
Člen
- Nahlásit

cajdo taky bych ty granule promixla a pomalu zkrmila. A na dvorek ji budete pamalu zvykat - holt jako by byla juniorka. To svedete, ona si zvykne. Chudinka - najednou je to skokem jinak.

Maya
Člen
- Nahlásit

kachna_
tak to date a hlavne ze se bude Lucince v novy skole libit

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:15
- Nahlásit

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 214 . 215 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání