Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 177 . 178 . >>
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:15
- Nahlásit

ted se nacinal novej pytel cca 14 dni zpet... 15kg...

samo kdyz sme doma tak oba psi vzdycky byly co nejvic s nama... nejaky blbinky prubnu, od esuaky mam radu na nakinky hodne tak snad se to trochu podda casem

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:16
- Nahlásit

aha koukam nejde citovat Xerxovou bo tam ma carku
Xerxova
jsem psala ze Dorinovi taky par dni trvalo nez si zvyknul bejt v kotecku sam

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:17
- Nahlásit

cernej caj
ji rozmazlujte a nakonec si to bude uzivat ze vas ma jen pro sebe
holt pro toho psa je to taky sok

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:22 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Maya
zacala jsem nemcinu (NJ/AJ) s Duolingo. Pro moji treti osobu bez s je to straslivej mor

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:29
- Nahlásit

kachna_
jj, ja to mela ze zacatku taky jak mor, jsem se dostala se svedstinou do tretiny ono jak to clovek zacne trochu flakat a ze zacatku to splneny zacne mizet musi se to delat znova pokud to chces mit OK tak pak uz mi to lezlo na nery ale co jsem koukala co je tam dal tak fakt by se clovek docela dost
skoda ze tam neni finstina ale sledovala jsem chvili na strankach jak tam lidi pripravujou cestinu a je to strasnej masakr ten jazyk udelat a pokud se nenajde nejakej nadsenec kdo udela tu beta verzi tak to proste neni

Fifi
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:30
- Nahlásit

cernej caj
ted se nacinal novej pytel cca 14 dni zpet... 15kg...
Ja bych ji to mixovala. A na nejaky delsi vylety ji to brala coby odmenu nebo krmeni, kdyz bys s ni vyrazila nekam bivakovat. To by mela v pohode spalit a ne z toho zkloustnout.
tak snad se to trochu podda casem
Uvidis, uvidis. V tom je kazdej pes jinej. Budu drzet palce, at nesmutni. Protoze vim, co to udelalo s Baz, kdyz ji najednou zmizela Agata. Naproti tomu Kremylovi to bylo srdecne jedno a spis byla happy. To samy, kdyz Krysapsovi zmizela Sarucha josefcice, ten se doted coby jedinacek citi naprosto skvele.

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:39
- Nahlásit

Maya
no ja jedu zaroven AJ i NJ (v obojim mam slusne zaklady). Treba me to konecne nauci psat treti os. s S a zjistila jsem, ze se neumim szit s "that" "this". Prekvapilo me, ze that do NJ je Das a jak moc je striktni to prekladani clenu neurcitej = neurcitej a urcitej = urcitej.
AJ/CJ je bozi. Prijde mi lepsi nez AJ/NJ

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 19:55
- Nahlásit

kachna_
at se ti dari teda nemcina

Fifi
diky moc... jo, je to fakt pes od psa a myslim, ze ferinka je vetsi opora pro nas, nez my pro ni (jakoze v ty potrebe), ale proste tezko vedet, jaky to pro pejska je... je hodne dobre, ze byly zvykly i sami, takze prochazky a tak ji vubec zvlastni neprijdou, hleda ho hlavne vecer doma, protoze s domovem je spojenej predevsim, ze...

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:00 - Změnil/a: Maya
- Nahlásit

kachna_
anglinu s cestinou jsem nezkousela me uplne stacila s anglinou ta svedstina to se clovek nauci i tu anglinu
ten striktni preklad podle me zalezi na tom jak to tam zadaji ti tvurci treba u ty svedstiny me to v prekladu do angliny nerozlisovalo pritomny a pritomny prubehovy cas asi tam zadali obe varianty tak to bylo dobry ze jsem se nemusela vypisovat s tim prubehovym i kdyz v obracenym zadani tam byl

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:02
- Nahlásit

cernej caj
uvidis za tyden za dva jak na tom bude ted jen to moc kratka chvilka

Fifi
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:07
- Nahlásit

cernej caj
hleda ho hlavne vecer doma, protoze s domovem je spojenej predevsim, ze...
Njn, to je jasny. Vono se to nezda, ale dva jsou proste szity, je to smecka. Nekdo prechod na jedinacka zvladne, nekdo ne. Jak rika Maya, uvidis za tyden, dva. Kdyby nejak hodne smutnila, nezbyde vam, nez to nejak poresit.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:08
- Nahlásit

caj a rozharala se Ferinka ?? To by taky asi komplikovalo situaci. Jsou pak fenky trochu rozhozeny.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:14
- Nahlásit

jak jdou opsat slova cernej caj ?? Jako tekutina z vody a sena ??
Ne, opravdu snadno mi to popsat nejde...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:25
- Nahlásit

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:30
- Nahlásit

kapalina barvy antuky z vody a bylin ??

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:36 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

xerxova
to neni seno a listky z kere cajovniku, ale tak asi muzes rict, ze je to tekutina z vody a listi, jo jak pises klido kapalina barvy antuky

ona kdyz hara, tak je tulivejsi, ale beznej provoz se zda je OK s ni, i kdyz jasne, lezi a vyhlizi, nasava... tohle je nevyhoda tech zvirecich spolecniku, zname to proste uplne vsichni a nikomu z nas se to nevyhne ani v budoucnu.

edit bez zvyreznene xerxove?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2017 20:37 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

test smajliku

Xerxová
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 06:35
- Nahlásit

Proudy vody padaj z nebe a pes nechce opustit postel. Pod svou dekou je v teple a suchu a to je jeho slast. Z hroudy pod dekou vykukuje jen ocas a tlapky. Hlava ne, ta je skryta. Za chvilku bude vyhozen z postele ven, neb s Pepou odjedeme. Lehce ven na zahradu psa nedostanu. Leje mocmoc.
Napsat to je fakt facha, chci diakritiku

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 06:48
- Nahlásit

xerxov
ses sikovnaaaa! a napsalas to moc krasne. u nas je to stejny, jen je tu slunicko.

ja su vyskolena hkavne z davnych let na linuxu kdy mel kazdej pes jina ves a diakritika vse na diskuzich a na irc kanalech rozbijela a s icq to byvalo kdysi stejny, takze to chce jen trochu cviku, ale chapu, ze to neni lehky.

ja to mam nauceny dobre, na forech bez, do mailu a textu s a prijde mi oboje uplne prirozeny.

mozna si zkus dopredu predrikavat co chces napsat bez dia? prsy pak pujdou automaticky po pismenkach ktery si "myslis" spis...

kachna_
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 07:57
- Nahlásit

Xerxova
. Dobry
tak ale The (ve smyslu lipové the) muzes pouzit taky ne? Tam bych myslela, ze carka diakritika byt nemusi
Jeste ze Pepa a Night jsou nediakriticti
cernej caj
prsy pak pujdou automaticky po pismenkach ktery si "myslis" spis...
tak jako ja mam prsa hodne velka a dlouha, dalo by se rici, ze pro potreby psani na klavesnici dostacujici, presto bych rekla, ze bych toho s nima moc nenapsala
(krasny preklep)

Xerxová
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 08:23
- Nahlásit

caj mne nedela problém psat bez hacku a carek, ale nelibi se mi to. Tak to zkousim schvalne vymyslet tak, aby nabodeníčka potřeba nebyla. Hraju si, nic vic v tom není. A bavi me to

kachna_
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 08:27
- Nahlásit

nabodeníčka
že by?

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 09:05
- Nahlásit

černej čaj čte českou čtivou četbu.
řídká řepa v řídkých řádkách řezaná Mařenou Řempovou...říká:
šumavský šum šumí šíleně a šilhá široce

kachna_
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 09:14
- Nahlásit

Fajka
černej čaj čte českou čtivou četbu.
řídká řepa v řídkých řádkách řezaná Mařenou Řempovou...říká:
šumavský šum šumí šíleně a šilhá široce

nabodeníčkový absťák?

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 09:16
- Nahlásit

kachna_
nabodeníčkový absťák?
jooooooooooooooooooooooooooooooo

kachna_
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 09:27 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Jo a add. Lucinka - líbí se jí ve třídě, že se tam děti neperou. Tak kdyby jenom tohle bylo lepší, tak by to bylo super.
Ve Vysoké měla dozor učitelka, která to nestíhala, protože mají učebny ve třech patrech a ona měla ADHD dítě ve své třídě.
Dámy učitelky jí samozřejmě nepomohly
Včera jsme hrály česko-anglicky čáp ztratil čepičku, pak jsme hledaly "blue" a "yellow" kytky a večer byla Lucka už nadšená, že umí anglicky barvy na vlajce.
Jenom nevím, jestli je lepší ty barvy učit izolovaně ve smyslu "barvy vlajky jsou blue red white", nebo "the flag is blue, red, white", co se lépe zapamatuje?
A našla jsem básničky, místo "kukla lora pasmatri" bude mít zažraný v paměti "two little eyes"

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 09:41
- Nahlásit

kachna_
Lucka už nadšená, že umí anglicky barvy na vlajce
já obdivuju jak se ty děti v tomhle věku učej ty nový slovíčka přirozeně a pamatujou si je jakoby mimochodem...co mě to dá práce zapamatovat si nový slovo nebo spojení...

kachna_
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 10:00
- Nahlásit

Fajka
.co mě to dá práce zapamatovat si nový slovo nebo spojení...

nejhorší jsou nelogický fráze

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 10:58
- Nahlásit

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2017 11:25
- Nahlásit

fajka
joooooo

kachna
tak skvely

my jako deti meli big mazyho a princess silvii a bylo to pro deti asi hezky... osobne mozna lepsi ze zacatku izolovane a pak vic spojovat ale asi zalezi i na diteti

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 177 . 178 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání