Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Autor Zpráva
davidkova renata
Člen
# Zasláno: 22 Říj 2015 08:18
- Nahlásit

Walda
No jasně, hned jsem ho povalil na záda, kousnul mu do čumáku a vrčel pod krk

f pořádku hlavně taky jez dříf než von abys to posílil jedna sousedka takhle sice přibrala asi 4 kila ale pozici uhájila

Walda
Člen
# Zasláno: 22 Říj 2015 21:07
- Nahlásit

davidkova renata

jez dříf než von abys to posílil

Jistě. Za tu upuštěnou činku jsem mu pro jistotu nedal najíst vůbec. Aby měl čas zpytovat svědomí

Hele, ale bylo tam dobrý prostředí pro poslušnost. Ve zkušebáku je něco jako "poslušnost a ovladatelnost za ztížených podmínek". Byl to plácek tak dvacet krát dvacet metrů, kolem jedný strany chodili lidi se psama, co čekali na poslušnost, bylo jich 14 a normálně nahlas se bavili, z druhý strany plácku byla ohrada s horskejma ovcema a byla do kopce, takže psi na ovce hodně dobře viděli a ze třetí strany, kousek od plácku, byla králíkárna (pro ty, koho by nezajímaly ovce ) Odložení bylo šikmo zády k ohradě a s králíkárnou za zády, před psem si kopali figuranti s míčem. Aport se odhazoval směrem o ohradě. Někteří psi, kteří normálně aportujou, po vyběhnutí aport na zemi normálně vysklili a mastili rovnou k ohradě . Nevím, jestli to tam bude vidět, ale v 8.listopadu v poledne v Chcete mě? na ČT2 by ze zkoušek měla být reportáž.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2015 11:03
- Nahlásit

Walda
ty vole tak to myslim,že bysme skončily ..míč ani lidi s čoklama mne nezajímaj,ani nánu ale ovi ovi a králici sou jinej level )))))))))nand sice neloví,ale zato vydrží zírat nehnutě hodiny úpa f transu na obě zmíněné skupiny když sme jezdily ke kámošce kdysi,nechaly sme jí stát před králíkárnou,šly dovnitř na kafe a tak a během dne se tam pro ní stavily..byla furt v jedný a tý samý pozici a vůbec na nikoho a na nic nereagovala..Junior je dobrej ..nand by se na aport taky vyflák,leda by měl aportovat toho králíka
esi nezapomenu,kouknu

Gerda
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2015 11:06
- Nahlásit

Nazdar strejdo doktore! Ste úplně akademická famílije! Pěkně gratulujeme! Rádi vás zas uvidíme, očekávej brzy pozvání na Mikulášskou besídku.
Maryje už brzy, po 7 letech tréninku, asi dosáhne úspěchu ve cviku - dej hračku do košíčku. Už se jí to asi 3x povedlo. Považuju se tím za výcvikářského guru. Dále si pár cviků vymyslela sama, což je pravděpodobně vrchol výcviku, kdy se pes cvičí sám. Jsem ochotná ho odměnit, bo ještě neumí z kabelky vyndat granuli po jedné. Vlastně, a to se stydím přiznat...nemá ještě vůbec svojí vlastní kabelku....

zbrnd
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2015 14:15
- Nahlásit

Gerda
dej hračku do košíčku. Už se jí to asi 3x povedl
Brýtro, tak to je Maryje dooooooost dobrá, lepčí než většina zdejších velkokynologů neb těm se některým ani během let nepovedlo ještě ani jednou dosáhnout na úspěch ve cviku: "dej relevantní argument do topicu"
Zdravím Maryji a kupte ji felkou madajli!

Walda
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2015 17:28
- Nahlásit

Gerda

Mikulášskou besídku

To se těšíme a dej hračku do košíčku si rádi necháme na besídce ukázat, třeba se to povede počtvrté
...nemá ještě vůbec svojí vlastní kabelku.... tak spěchej do psího butiku, psích kabelek mají jistě bohatý výběr, v sadě s obojkem, vodítkem a košičkem

Baico
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2015 11:36
- Nahlásit

Walda
Gratulujeme doktorovi mladšímu
I my máme důvod se radovat, protože veverčí smečka už je zase kompletní.
davidkova renata
nechaly sme jí stát před králíkárnou,šly dovnitř na kafe a tak a během dne se tam pro ní stavily..byla furt v jedný a tý samý pozici
Myslíš tohle?

Walda
Člen
# Zasláno: 25 Říj 2015 22:05
- Nahlásit

Baico

Díky, vyřídím.
smečka už je zase kompletní Skvěle.
tohle? Cvičil jsem fenku hovawartku Briu, a ta vydržela takhle v přímým přenosu sledovat sousedovic slepice po celý grilovací večer, pečenej sejra ani maso jí nezajímaly

Gerda
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2015 17:15
- Nahlásit

Kuk, nejsme zas moc v koutě?

Gerda
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2015 17:18
- Nahlásit

zbrnd
Zdravím Maryji a kupte ji felkou madajli!
Pane, já jí tu medajli koupila, ať má taky něco do svojí egostěny, jenže pořád jí ten cvik nejde....navíc teď už nějak ani neslyší klikr, tak na ní musim ječet - Hodnej Mařeneeeeek! a tim se nám celá výcviková fáze protahuje. Takže upřímně - dala jsem tu věc do košíčku sama, pes si oddychl a šly sme normálně ven jako slušný lidi.

Walda
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2015 18:13
- Nahlásit

Gerda

Ahoj.

Prosím tě, pošli mi na mail svůj novej mail, koukal jsem, že ten starej už ti nefunguje.

pawLINka
Člen
# Zasláno: 7 Pro 2015 14:18
- Nahlásit

Jéé, tady jsem nebyla už nějakej ten pátek.

Walda
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2015 13:56
- Nahlásit

Zdravíme všechny, co si to tu čtou.

Přejeme příjemné užití si Vánoc.

Ať prožijete nový rok jak nejlíp dokážete.

A taky pevné zdraví v novém roce pro všechny, lidi i chlupáče.

Ivan se smečkou

Gerda
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2015 12:57
- Nahlásit

Walda
Čus Waldaufe, i tobě a celé smečce krásné svátky a co nejlepší začátek novéh roku, hlavně zdraví, pevné klouby, nervy i stolici.

Lola1
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2015 04:51 - Změnil/a: Lola1
- Nahlásit

FŠEM TADY
Přejeme vše nej a dobré zdraví v novém roce 2016.
Lola + Gerry

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Led 2016 16:39
- Nahlásit

čus děcka, jen nás šoupnu kousek vejš, kdybychom se chtěli nějak hledat.

Walda
Člen
# Zasláno: 20 Led 2016 23:02
- Nahlásit

No jo, tady to frčí, chvíli se tu téma zanedbá a už je mimo

Gerda
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 18:29
- Nahlásit

Už sme zas v propadlišti....tak vám chci říct, žena Markusa padla hluchota. Úplná. Musíme teď vopatrně otevírat všechny dveře, bo nikdá nevíte, za kterejma ten psejk chrápe. A baví jí na tom zejména to, že už mě nemusí vůbec, ale ani maličko poslouchat. A mě zas na tom baví, že kolikrát prošvihne noční jídlo, hluchoun ))

Gerda
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2016 17:42
- Nahlásit

Posouvám nás nahoru, aby co nejdřív zapadlo téma Když bolest neustává. Nechci ho mít takhle furt na očích, takže šup s žumpičkou vejš.

Walda
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2016 23:06
- Nahlásit

Gerda

Ahoj. Nebude zas někdy něco v Jílu, nebo tak?

Gerda
Člen
# Zasláno: 12 Dub 2016 13:35
- Nahlásit

Walda
Nazdar strejdo Waldaufe! Teď bude závod, akorát tak...nechceš přijet závodit?

Walda
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2016 00:36
- Nahlásit

Gerda

Kouknul jsem na to a což o to, my bychom i šli, ale musel bych do té doby někde Juniorovi ukázat houpačku, on jí nezná, protože já jí na cvičáku nemám

Gerda
Člen
# Zasláno: 13 Dub 2016 14:08
- Nahlásit

Walda
Tak si to tam jeď natrénovat, večer ti zavolám, jo? Je tu jedno takové tajemství!

HELE, DĚCKA, JAK JE TO S REKLAMOU? JÁ BYCH TEĎ RÁDA VLOŽILA JEDEN REKLAMNÍ ODKAZ....JAKO TEDA ZMÍNILA KNÍŽKU...A CHTĚLA BYCH, ABYSTE JÍ ČETLI...BO SME JÍ S WALDAUFEM A DALŠÍMI SPISOVATELI NAPSALI A UŽ JÍ VYJDE DRUHÝ DÍL...TAKŽE KDO SI JEŠTĚ NEPŘEČETL ŽIVOT POD PSA, JE MALOKYNOLOGICKÝ AMATÉR
http://www.kosmas.cz/knihy/201744/zivot-pod-psa/

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 10:30
- Nahlásit

brý den,já su Vendy z Milberku a budu tu fčil s váma..esi teda nebudu mít něco jinýho na práci

Gerda
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 11:17
- Nahlásit

Je to Václaff, no...má velký nohyčky, hlad a roste mu nos. Začne čas dlouhých rukávů a vizáže klienta dropinu )))

Xerxová
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 11:17
- Nahlásit

davidkova renata užívej si štěnítko - za chvíli z toho bude obluda Přeji psí slečně hodně zdraví a takovou povahu, aby svojí akčností dělala paničce radost

Gerda
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 11:18
- Nahlásit

je to kluk, šak píšu Václaff.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 11:18
- Nahlásit

Gerda pořídíš Václaffovi kámošku ?? Ve dvou stejně starých se to dobře táhne

Walda
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 11:59 - Změnil/a: Walda
- Nahlásit

davidkova renata

Tý jo. Gratulujem. Moje smečka zdraví Václafa.

Přijďte se někdy socíalizovat.

Ale nedávej mu maso, aby nebyl agresívní.

Gerda
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2016 12:45
- Nahlásit

Xerxová
nevím...ještě je to brzo. Zatim brečim nad každou fotkou, kterou mi FB vyjeví v rámci vzpomínky....

Walda
Ale nedávej mu maso, aby nebyl agresívní.
pozdě, Waldaufe...pozdě, už jí sežral....žere jak prokoplej.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 20 . 21 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání