Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Autor Zpráva
Gerda
Člen
# Zasláno: 18 Pro 2014 17:57
- Nahlásit

Walda
5 ks ti přijede v sobotu Nezapomeň papíry hlavně

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 19 Pro 2014 11:33
- Nahlásit

Gerda
Nezapomeň papíry hlavně
na hlavu..ajo ty si mušim taky vzít

Gerda
Člen
# Zasláno: 19 Pro 2014 18:01
- Nahlásit

davidkova renata
ne, mamko, ty si vezmi teplý fuskiii, ty blázne jeden starý papíování nech na waldaufoj, bude vědít. Vezmi Nandoj tu offčí deku, bude na ní v klubovce ležet aji Markusínek Jo a sem ještě v práci, kdyby jako něco.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2014 20:06
- Nahlásit

zdar tydýti,uš máte brsalát?? já jo,ale sežrala sem už asi 5 várek ,mám bříško jako bubínek

Baico
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2014 21:29
- Nahlásit

davidkova renata
uš máte brsalát??

Ne, ale za to mám luxusní vosí hnízda, která jsou naprosto nevhodná pro řidiče. Trošek mi ujela ruka s rumem.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2014 10:37
- Nahlásit

Baico
ale za to mám luxusní vosí hnízda
to ti závidim,nesmim děcko pustit k písí aby si to nepřečetlo neb letos sem nepekla vůbec
ale zato uš sem sežrala 2 řísky ted ..pochopitelně se salátem..tagže zlatý prase asi neuvidim,leda by se dostavil někdo z žumpy na náfštěvu )))))))))))

Gerda
Člen
# Zasláno: 3 Led 2015 20:08
- Nahlásit

Tak jsme si všechno zapřáli osobně a zapomněli jsme si zapřát ten novej rok i tady, děcka - takže eště virtuelně - krásnej novej rok, vy blázni staří! Ať nám ten domov důchodců ještě dlouho vydrží svěží, zdráf a silen. A příchozí štěnce ať nás moc neserou, stejně jako malá žumpata, co už se brzy vylíhnou. A vůbec, ať máme hodně peněz a dyjamánů a všeho báječného.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 13 Led 2015 12:32
- Nahlásit

nazdar degenci,japa je v novém roce ? dnes máme tak trochu jaro

Gerda
Člen
# Zasláno: 23 Led 2015 14:39
- Nahlásit

Nejsme nějak moc dole? Se mi zdá, že to tu letos trošku zanedbáváme...

Neessi
Člen
# Zasláno: 24 Led 2015 10:43
- Nahlásit

Gerda

Jo jo, fakt hodně dole ,chce to hupsnout kousek nahoru ,takže povel : Vpřed ! a možná ještě "Aport" přes áčko

AkkyHákky
Člen
# Zasláno: 24 Led 2015 17:25
- Nahlásit

fšichni jsme na FíííBííí

hancaw
Člen
# Zasláno: 25 Led 2015 08:16
- Nahlásit

A nejsme fšichni už v Mexiku?

Walda
Člen
# Zasláno: 25 Led 2015 12:27
- Nahlásit

Gerda

to tu letos trošku zanedbáváme...

Za nás mluví činy !

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 26 Led 2015 13:37
- Nahlásit

nazdar degencíí.do meksyka se asi postěhuju eště dneska,koukla sem na předpověd!!
Walda
Za nás mluví činy !
možná vás výhledově voslovim s nabídkou,pane..nikoli tedy qalitního seksu jak by se moch někdo naivně domnívat ,ale stran nějakýho povídání..ovšem zatim je to ve stadiu plenkovým a taky zadavatelka vobjednáfky jela dneska na dofču..ani s e neptejte kam!!!! jo na srílanku a já tady f těch sračkách!!
jinak je pondělí a su tradyčně nasraté

Walda
Člen
# Zasláno: 28 Led 2015 09:46
- Nahlásit

davidkova renata

ani s e neptejte kam!!!! jo na srílanku

Jo takovejch, co tam z tohohle humusu utíkaj je víc, naši přátelé tam taky teď někdy vyrážej.
Kdyby tady aspoň mrzlo, aby ten humus zmrznul.

Walda
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2015 09:54
- Nahlásit

davidkova renata

Ahoj, tak jsem kouknul na tu Vlčí sílu (teda v originále Wolves Unleashed, což jsou vlci na volno, bez vodítka, což je trochu lepší vzhledem k tomu, co s nimi Andrew Simpson předvádí ), a je to fakt skvělý.

V situaci, kdy alfa vlkovi poprvé ukazujou to stádo sobů, je jasně vidět, jak se ten dezorientovanej vlk v nejistotě najednou otočí pro pomoc k trenérovi. Tak by mě zajímalo, co tomu bude říkat Miklosi, který nákladným výzkumem dokázal, že ani od mala u lidí chovaní vlci při řešení problémů nehledají pomoc u lidí (narozdíl od psů) a nereagují na ukazování do směrů a na věci. V souvislosti s tím mě taky napadlo, jestli ti vlci tady jsou úplně čistí, jestli v sobě nemají nějaké procento psa

A ta situace, jak dostávali ládující se vlky od mrtvého soba. Museli je vyblokovat a postupně odstrkat. Tak je vidět, že je to i pro vlky srozumitelné.

To, jak musel nechat propadnout alfa vlka do ledu je fakt doják, vlčí důvěru asi zklame člověk jen jednou.

Tak díky za doporučení

Neessi
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2015 09:45
- Nahlásit

Gerda .
Gerda,Gerda,Gerda maká furt jak Ferda
Dnes má svátek ,tak snad bude mít čas
přijít mezi nás,abysme jí mohli přát
to udělá každý rád

Lola1
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2015 21:39
- Nahlásit

Gerda
Ty máš dnes svátek? Tak přejeme fše nej! L + G

LiamnerSanster
# Zasláno: 8 Úno 2015 00:08
- Nahlásit

@Walda
Miklosiho vyzkum je spis o stenatech a vlcatech a o tom, ze stene jako domestikat se BEZ VYCVIKU obraci na cloveka, ne?

Walda
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 11:08
- Nahlásit

Taky zdravíme Gerdu a přejeme všechno nejlepšík svátku !

LiamnerSanster

stene jako domestikat se BEZ VYCVIKU obraci na cloveka

Miklosiho výzkum je o tom, že ani vlci chovaní od štěňat v neustálém a těsném kontaktu s lidmi, narozdíl od psů chovaných ve stejných podmínkách, v dospělosti při řešení problémů nehledají pomoc u lidí, nesnaží se s nimi komunikovat, ale snaží se věc vyřešit sami.
No a zdá se mi, že to čeho dosahuje s vlkama Simpson, je s tímhle v rozporu. Jenže u něj to není výzkum a možná právě proto, že neví, že by to nemělo jít, to jde

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 12:21
- Nahlásit

Walda

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 12:26
- Nahlásit

Walda
a je to fakt skvělý.
že jo, mě to úpa nadchlo naprosto neuvěřitelná záležitost celkově
možná právě proto, že neví, že by to nemělo jít, to jde

))))))
hele todle bude asi dost zásadní ,mě už přestali bavit teoretici co se říděj podle toho co ten či onen vyzkoumal zrovna,přičemž sami maj nejlépe prvního psa ale už vědí všecko teoreticky samosebou .)..taky sem si nevšimla že by to bylo jen o štěnatech,naopak je to stále dáváno za příklad jaký je rozdíl mezi psem co má za sebou x tisíc let domestikace a vlkem ..koneckonců ten pořad se dá snadno dohledat

LiamnerSanster
# Zasláno: 8 Úno 2015 19:18
- Nahlásit

@walda
Mate pravdu, neni to JEN o stenatech. Nicmene si myslim, ze se jedna o vlky socializovane, ne "cvicene". A Miklosi netvrdi, ze se to nedeje, ale, ze se to deje mene casto, nez u psu:

However, during the blocked test trial, in both tasks dogs looked back earlier and spent more time gazing at the human than did socialized wolves (Figures 2 and 3). In the bin-opening task, dogs tended to spend more time gazing at the human (U 􏰂 11, p 􏰁 0.056), and their first look at the owner took place significantly earlier (U 􏰂 9, p 􏰁 0.03) than it did in wolves. Only two out of seven wolves looked in the direction of the human at all during the blocked trial, while this ratio was the re- verse in dogs. Similar results have been obtained in the rope-pulling task.

Walda
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 20:48
- Nahlásit

LiamnerSanster

Ano, tu zprávu znám. Bral jsem to jako důkaz toho, co se se psy stalo v půběhu domestikace, že byli vybírání a dál chováni ti, kteří komunikovali víc než ostatní. Ale teď koukám, že to může taky znamenat prostě to, že vlci jsou trpělivější a jsou zvyklejší spolehnout se na sebe. Naštěstí to ale neshazuje psy, spíš povyšuje vlky Miklosiho výsledky jsou významné staisticky, což ale neříká nic o tom, že někteří vlci nemohou reagovat stejně, jako psi.

se jedna o vlky socializovane, ne "cvicene", ano, to je taky pravda, další rozdíl proti Simpsnovi.

davidkova renata

mě už přestali bavit teoretici

Což to, teorie je dobrá, ze všeho si člověk může vzít nějakou informaci nebo nápad. Vždycky ale musí přemýšlet, kde mohli soudruzi z NDR udělat chybu a výsledky si filtrovat. Nepřejímat rovnou a všechno na úkor jiných pohledů na věc, jak je dneska v módě, aby pak po čase člověk nezjistitl, že pro úžasné výhody čehosi nového přišel někde jinde o mnohem víc, než získal.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 08:52
- Nahlásit

twe děcka,chápete že je zase pondělí??!! nepříde vám to mystycký úpa??
Walda
Což to, teorie je dobr
jj .. šedá je teorie a zelený strom života jak pravili už naši předcííí koukám jaký sou tu nový niky najednou stran vodborný debaty

Walda
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 10:51
- Nahlásit

davidkova renata

nepříde vám to mystycký

Když kouknu ven, je ta mystika nějaká šedivá. Včera bylo krásnějc

Baico
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 11:02
- Nahlásit

davidkova renata
nepříde vám to mystycký úpa??
Mně to teda přijde spíš k nasrání, než mystický. Ale vzhledem k tomu, že TY jsi velká AVE, tak je to nejspíš mystický :-D

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 12:13
- Nahlásit

Walda
no nejkrásnějc bylo f sobotu páč slunkalo a bylo sucho bez bílejch mrtek!
BaicoMně to teda přijde spíš k nasrání, než mystický. Ale vzhledem k tomu, že TY jsi velká AVE, tak je to nejspíš mystický :-D

Walda
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 12:21
- Nahlásit

davidkova renata

f sobotu slunkalo a bylo sucho

V sobotu jsem byl ve Hvězdě a tam bylo bílo místama dost. A psi si to samozřejmě užívali, no a včera víc

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 15:33
- Nahlásit

Walda
V sobotu jsem byl ve Hvězdě a tam bylo bílo místama dost.
tak tos měl asi nějakou promili né? .)) sem tam každej den,včetně soboty,a bylo sucho krásně,pes byl úpa čistej..zato ted

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání