Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Mamky Žumpa II.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
Autor Zpráva
davidkova renata
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2015 17:40
- Nahlásit

Walda
pokud pojedu na žumpí nicnedělání, bude to znamenat, že si ten přípravnej týden na náš tábor budu muset dát o týden dřív
ok,budem tě tedy resuscitovat po nelidský dřině
pošlu ti na maila album at s e koukneš do čeho deš

Gerda1
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 22:17
- Nahlásit

Dneska slavi narozky, 14., moje krasna a chytra Maryje. Jen to nej, muj nejlepsi kamarade, nadmerny zdravi a energii ti preju, at jsi stale nejlibeznejsi!

Walda
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 22:23
- Nahlásit

Gerda1

Maryje

Požehnanej věk! Moc gratulujem a přejem to samý.

Hele, ty jseš teď prostě jednička?

Gerda1
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 22:42
- Nahlásit

Zapomnela jsem po tech mnoha letech najednou heslo...musela jsem se preregistrovat, bo heslo se mi poslalo na mail, ke kterymu jsem taky zapomnela heslo, ale uz davno ) a novej nick bych si nepamatovala, takze jsem tam prdla jen jednicku, to snad udrzim. Marena ma za sebou hezkej narozeninovej vikend, jeste umi utikat, docela i rychle, jenze celkem hluchne, nekdy me fakt neslysi, kor v lese, kdyz ji susti listi pod nohama, nekdy samozrejme slyset nechce, tak jsem chtela zkusit to piskatko na elektroobojku, jenze na to vubec nijak nereaguje. Tak te mozna budu prosit o nejakej nacvik nejakyho pipnuti u hlavy, bo vona i celkem hur vidi, tak aby mohla reagovat rychlejc a neztratila se. Nekdy vubec nevi, ze jsem uz prisla z prace, nekdy i z koupelny slysi lednici. Jeste to ma stridave. Ale kondici celkem slusnou myslim, i kdyz uz vylety chodi s malejma spenatama, nebo se stejne starou partou. Konecne ji narozky bavily, ze uz nemusela k zadnymu mori, ani na lod, ani do hor, mohla trapit vlcaky a preznacovat marinaky )

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 22:49
- Nahlásit

Gerda1
Dneska slavi narozky, 14., moje krasna a chytra Maryje.
Moc Maryji blahopreju. Fakt 14? to neni snad ani mozny, leti to. Drz se, babko udatna. Blemc posilam, i za ty, ktery uz nejsou, ze stary bandy...

Gerda1
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 22:53
- Nahlásit

Diky, Fyfyjova! Maryje by dekovala, kdyby to bylo k jidlu, nebo kdyby to byl aspon vlcak. Sedovlkej...ale takhle...)) poslu ti do mailu fotku Markuse, lesniho sportovnika. Ma sedivou hlavu, sedivy oci, jeden zub ji chybi, ale porad je to starej vzteklej nihil Maryje )))

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 23:01
- Nahlásit

Gerda1
K jidlu nedam nic, mam zravy stene. Posli, sem na lesni sportovnici sedivou zvedava. Jestli ji jen jeden zub chybi v jejim veku, malo si do ni kopala. Pohlad ji teda a piskot za me aspon dej.

Gerda1
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 23:04
- Nahlásit

Nerikej to slovo na P.....jinak budu muset vstat a dat ji ho )) stene vim, ze mas, prouhaty, ale holandan to neni, ze?

Fifi
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 23:07
- Nahlásit

Gerda1
Lidi mi to neverej, ale neni. Je to vorech. Nerikam to slovo, mlcim...

Walda
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2015 23:15
- Nahlásit

Gerda1

celkem hluchne, .....tak jsem chtela zkusit to piskatko na elektroobojku, jenze na to vubec nijak nereaguje....nejakej nacvik nejakyho pipnuti u hlavy

Jé, tos jí měla radši koupit ten s vibrátorem, ten nemusí ani slyšet. No ale, snad tenhle uslyší, když ho má pod krkem.

Že nereaguje, je jasný, když neví, o co jde (teda, snad to opravdu slyší). Prostě to zkus nejdřív nablízko. Píp - dobrej pamlsek - píp - dobrej pamlsek - .... dokud na to pípnutí nezačne reagovat. Pak vzdálenost zvětšuj.

Gerda1
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 05:13
- Nahlásit

Walda
Ale ne, ja ho nekupovala, jen zkousela mozna si ho jeste pujcim a nacvicim, asi by se to na ty podzimni lesy hodilo.

Fifi
Nerikej jim to, jista vec, rozumim

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 07:47
- Nahlásit

Gerda1
přejeme Maryji eště mnoho dalších vycházek s jejím vibrátorem

Gerda1
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 11:15
- Nahlásit

davidkova renata
blpko )))

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 11:20
- Nahlásit

A už sem našla svý starý heslo, resp ruce si ho automaticky pamatujou na klávesnici, takže teď mám dvě gerdy...to je dobrý, ne?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 11:43
- Nahlásit

gratulujem maryjy taky, a preju zdarny zivot s tim vibratorem

Alexa
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 11:57
- Nahlásit

Gerda
tež přejeme fšici Maryji vše nej a Barnabáš jí posílá velkej blemc přes celou hubu

Walda
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 13:07
- Nahlásit

Obojek s vibrátorem je dobrej dárek ke 14. narozeninám, ne?

Gerda
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2015 15:42
- Nahlásit

Maryje vám neděkuje, abych to eště upřesnila....

Neessi
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 15:48
- Nahlásit

davidkova renata

Vše N E J k svátku

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 16:15
- Nahlásit

Neessi
Brý den přeji.

davidkova renata
Tož zlato, já Ti taky přeji vše nej a hlavně nějakou dobrou mňamku, však si zasloužíš.

mmmmmmmmňáááám

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2015 08:23
- Nahlásit

Neessi
tož opožděně děkuji
zbrnd
jůůů papůůů .díky moc,,konečně budu mít tudlectu vyváženou stravu,dyk já normálně žiju jako kulinářskej barbar
..velkoryse Ti prominu poznámku vo zasloužení si týdle mnamky a budu hledat v lidech..teda i f tobě . to lepčí ..to se prej má nebo co.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2015 11:03
- Nahlásit

davidkova renata
budu hledat v lidech..teda i f tobě
tož to ti nevím ... jakože aby ti zbyl i nějakej čas na zabezpečení domácnosti a fauny .... neb toto bude asi dost časově náročný s velmi nejistým výsledkem ... no na rovinu...výsledek je jistý...jenže zrazovat tě nebudu...klidně si hledej

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2015 13:02
- Nahlásit

zbrnd
klidně si hledej

tak du ))))))))
https://www.youtube.com/watch?v=zqejK0j66xw

zbrnd
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2015 13:15
- Nahlásit

davidkova renata

Walda
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2015 22:24
- Nahlásit

davidkova renata
Gerda

Tak už mám doma dva doktory. Junior včera složil zkoušky

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2015 07:34
- Nahlásit

Walda
Junior včera složil zkoušky

oo velkogratulace panu dochtorovi ))asi mu budem muset vykat

Walda
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2015 21:25
- Nahlásit

davidkova renata

asi mu budem muset vykat

S tím bych pár let počkal, až ho přejde puberta Hlavně při hladkým aportu, byl tak vysmátej (doslova, je to jeho oblíbená disciplína), že mu asi dva metry ode mě vypadla činka z huby. Sice jí hned zase slíznul se země, donesl, předsednul a odevzal, ale celkový dojem to jaksi trochu pokazilo Málem jsem při tom vyprsk smíchy, takže to v mých dojmech docela překrylo i to, že předtím po "vstaň" vstal a za chvíli si zase sednul. Asi jsem mu vycvičil malej dynamiskej stereotyp . Jinak OK.

Lola1
Člen
# Zasláno: 21 Říj 2015 04:04
- Nahlásit

Blahopřeji Maryji k vibrátoru (doufám, že ho dostane jako opožděný dárek) a ségře ke granulím i k narozkám.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 21 Říj 2015 17:25
- Nahlásit

Walda
Hlavně při hladkým aportu, byl tak vysmátej (doslova, je to jeho oblíbená disciplína), že mu asi dva metry ode mě vypadla činka z huby. Sice jí hned zase slíznul se země, donesl, předsednul a odevzal, ale celkový dojem to jaksi trochu pokazilo
doufám,žes ho pořádně zmlátil ,to si nesmí dovolit,ukaž mu žes alfa )))
Lola1
dyk

4.04???? si šla z tahu?

Walda
Člen
# Zasláno: 21 Říj 2015 23:21
- Nahlásit

davidkova renata

ukaž mu žes alfa

No jasně, hned jsem ho povalil na záda, kousnul mu do čumáku a vrčel pod krk

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 21 . 22 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání