Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Otravy - upozornění
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 11 Led 2016 23:01
- Nahlásit

Vlčáčková
ježiš kde sy? já už se bál, že Tě otrávyly

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 13 Led 2016 01:09
- Nahlásit

Bratislava
UPOZORNENIE: Vajnory-Letisko, nevenčite tam psov!! Je tam otrava! My bojujeme uz cely vecer. Tak si davajte pozor!!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Led 2016 14:47
- Nahlásit

Hamburg-ST.Pauli
Nenechte prosím sve psy navolno olizovat cizí lidi. Náš Helmutek slíz otrávenou filcku a teď chudák bojuje o život.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 15 Led 2016 15:11
- Nahlásit

Velvary
Hřebíky v buřtech.
http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/2016-01-15-psi -nastrahy-se-nasly-ve-velvarech-19648

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 16 Led 2016 01:25
- Nahlásit

Třebíčko
Myslivecká hlídka nastříkala pepřák psovi přes plot na soukromý pozemek a vyhrožovala majiteli. http://www.trebicnow.cz/hlidka-myslivec-utok/

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 31 Led 2016 12:50
- Nahlásit

Park Lužánky Brno
Opět buřty s hřebíky!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 1 Úno 2016 01:42 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Vlčáčková
[i]Opět buřty s hřebíky! www.damejidlo.cz

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 6 Úno 2016 13:07
- Nahlásit

POZOR!!! OTRÁVENÉ NÁVNADY !!! UHERSKÉ HRADIŠTĚ!!!

6.2.2016 nález otrávené návnady-střed města-ulice Dlouhá(u bývalé ubytovny Letu).
Buďte ostražití, pokud najdete podezřelou návnadu nebo uvidíte podezřelou osobu, okamžitě hlaste na policii.

(staženo z FB)

zbrnd
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2016 10:09
- Nahlásit

POZOR!!! OTRÁVENÉ NÁVNADY !!! UHERSKÉ HRADIŠTĚ!!!

6.2.2016 nález otrávené návnady-střed města-ulice Dlouhá(u bývalé ubytovny Letu).

Jak se projevovalo to, ze to byly navnady?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2016 19:21
- Nahlásit

Okolí Turnova, Mladé Boleslavi a Mnichova Hradiště. Hlavně všechny, co chodí venčit psy po Českém ráji! Dnes (13.2. 2016) jsem našla ve Skokovech u domu č.19 nastraženou návnadu na psy. Jednalo se o buřty propíchané velkým množstvím hřebíků. Takhle návnada je odstraněná, ale taková lidská zrůda v tom může pokračovat.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2016 19:33
- Nahlásit

Vlčáčková
Ja jsem nepochopil, jak se to projevovalo ci z ceho to vyplynulo, ze to byly navnady v tom UH. Prosim vysvetlit.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 22 Úno 2016 01:27
- Nahlásit

Broumov
U Dělnických domů nakrájené párky s čímsi zeleným uvnitř.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 22 Úno 2016 07:54 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Vlčáčková
ze by s brokolici?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 4 Bře 2016 23:52
- Nahlásit

Psáno ve FB skupině MODŘANY.
Upozornění pro všechny pejskaře - pravděpodobně někdo rozhazuje v okolí Polikliniky Modřany tyto kosti. Náš pejsek sežral čtvrtinu (asi dva cm) a dva dny trpěl na průjem a zažívací problémy... za dva dny jsem je nalezla na třech místech (park pod Tylovou čtvrtí, vedle budovy policie u polikliniky a dnes na travnaté ploše na Čechově čtvrti)....

zbrnd
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2016 13:10
- Nahlásit

VlčáčkováNáš pejsek sežral čtvrtinu (asi dva cm)
to jako viděla, že to žere a nechala ho? nebo jak ví, kolik toho bylo, když to začal žrát?

To je děsný...já nechápu, že tu tyhle nejspíš často hoaxy správce webu nemaže .... úroveň jak za mistra Víti ..

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Bře 2016 23:09
- Nahlásit

Otrávené návnady Praha
Prokopovo údolí, Hlubočepy, Barandov a další...

Otrávené granule a párky s hřebíkama!!!
Bohužel již cca 40 psů uhynulo.
...........
No, tady u této zprávy si nejsem jistá, zda se alespoň vzdáleně zakládá na pravdě. Ale pro jistotu to sem dávám. Vlč.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2016 13:04
- Nahlásit

Vlčáčková
No, tady u této zprávy si nejsem jistá, zda se alespoň vzdáleně zakládá na pravdě. Ale pro jistotu to sem dávám. Vlč.
To je jasny, zichr je zychr, taky pro jistotu bych vám tady chtěl sdělit, že můj kamarád Pavel v dětství tvrdil, že má klitoris.
No, tady u této zprávy si nejsem jistý, zda se alespoň vzdáleně zakládá na pravdě. Ale pro jistotu to sem dávám.

Walda
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2016 13:10
- Nahlásit

zbrnd

Pavel v dětství tvrdil ....

A měl ? Dneska je možný všechno.

PetraK
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2016 13:17
- Nahlásit

zbrnd
kamarád Pavel

prosím tě to nebyl Pavel ale Varel. Frištenský. Zas si to celý zmotal.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Bře 2016 21:41 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

PetraK
Nene byl to Pavel.

Walda
A měl ? Dneska je možný všechno.
To se ale nestalo dnes.
Jestli měl, opravdu nevím, ale dost pochybuji. Prostě jako děcka jsme využili toho, že ho nebylo moc těžký napálit, tak jsme mu to nakecali...prostě takové malé zlé děcka.

Hlavně si ale pamatuj, že je důležitý nemít otrávenou klobásu nebo párek s hřebíkama, jinak se jeden dostane do řečí u Vlčáčkový na to šup.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2016 21:16
- Nahlásit

Opět Uherské Hradiště, další návnady 18.3.2016

zbrnd
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2016 00:05
- Nahlásit

VlčáčkováOpět Uherské Hradiště, další návnady 18.3.2016 Nejsem si jist, ale nějaké hřebíky plněné klobásou prý fčera spatřil strýček Sam v Central praku!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 01:53
- Nahlásit

,,,PŘEŠTICE,,, hlídejte si na zahradách velké psi ,,kradou se,,,jezdí dodávka jeden maník a větnamec,

zbrnd
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 08:22
- Nahlásit

Vlčáčková
,,,PŘEŠTICE,,, hlídejte si na zahradách velké psi ,,kradou se,,,jezdí dodávka jeden maník a větnamec
Vlčáčková sýmtě, jestli nezačneš aspoň trochu myslet vždy předtím, než sem nakopíruješ nějakou dalšý genyjakytu, nevezmu si Tě za muže!! Prostě svadba nebude, rozumýš???
Proč ze sebe chytrá ženská dělá takovou tuto no enonu rohatou? Proč?

Walda
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 10:22
- Nahlásit

Blízko Uhlířských Janovic na oploceném soukromém pozemku stojícím mimo vesnice, byla o Velikonocích otrávená větší část smečky v minulosti zachráněných RTW a dobrmanů. Je to zjevně cílený útok, ale stejně, kdyby náhodou někdo z vás bydlel v okolí ....

zbrnd
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 18:53 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Pozor pozor. Dle sdělení Toma Čůča se po Ostravě Dubině pohybuje travič převlečený za Mickey-Mouse a tráví psy falešnými hranolkami Mc Donalds nejčastěji s kečupem a doplněnými fakeovou anglickou slaninou od Kosteleckých Uzenin. Buď obezřetní a nenechte pejsky ňufat ve volně se válejících sáčcích od Mc Donalds.
Před pár vteřinami jsem od Pepy Čorky navíc obdržel neověřenou zprávu, kterou získal od nejmenovaného ověřeného zdroje, že v po Ostravě Hrabůvce se pohybuje psoterorista v kostýmu Strýčka Skrblíka rozhazující kolem sebe fakeová KFC křidélka opatřená výbušným nástražným systémem, který v případě zakousnutí se psem odpálí miniaturní pepřovou kapsli s dosahem až 3 centimetry od epicentra výbuchu.

Walda
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2016 22:24
- Nahlásit

zbrnd

Ta smečka patřila mýmu kamarádovi. Přes Velikonoce kopal hroby. Připadá ti to vtipný?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2016 10:13
- Nahlásit

Walda
Ta smečka patřila mýmu kamarádovi. Přes Velikonoce kopal hroby. Připadá ti to vtipný?
Mně ne. Tobě ano?

Walda
Narodil jsem se ve Vítkovicích. Přijde ti to vtipný?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2016 21:36
- Nahlásit

Walda
Komu mohli pejsci mimo vesnici vadit?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2016 21:46
- Nahlásit

VlčáčkováKomu mohli pejsci mimo vesnici vadit?
Podle mě klingonům.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání