Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Otravy - upozornění
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2015 23:19
- Nahlásit

Vlčáčková
Pokud spatříte osobu, která hází, připravuke návnady volejte Policii ČR.
Más naprostou pravdu.
Ale dnes jsem se už taky dožral.
Zjistil jsem, že se tomu věnují i někteří mladiství a dokonce na youtube dávají videa, jak ty návnady správně házet. No strašný!!!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2015 07:16
- Nahlásit

Důležitá výstraha pro pražské pejskaře z oblasti Prahy 10 - hostivaře, sídliště Košík a hostivařského lesoparku. Dnes jsem opět na vycházce se psem našla po trávníku za křovíčkem rozházené podivně vypadající kusy masa. Vzhledem k tomu, že letos už v této oblasti kauza "traviče psů" byla, varuji všechny pejskaře - hlídejte si mazlíky nebo nasazujte košíky a když něco takového najdete, tak to prosím seberte. Sebrala jsem to taky. Pomůžete tím potenciálně ochránit i majitele ostatních pejsků!!!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2015 17:02
- Nahlásit

Dnes byla nalezena nebezpečná návnada v podobě točeného salámu se čtyřmi hřeby v okolí kina Klimkovice. Majitelé psů dbejte prosím zvýšené opatrnosti!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 00:17
- Nahlásit

Kladno - ne otrava, ale nástrahy se špendlíky
http://www.vasekladno.cz/krimi/2270-pozor-v-kladne -se-nekdo-snazi-zakerne-zabijet-psy

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 01:44
- Nahlásit

Kladno - ne otrava
Ahoj, neboj, však my víme, že nejsi z Kladna.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 09:44
- Nahlásit

zbrnd
Ahoj, neboj, však my víme, že nejsi z Kladna.
Ty jsi pořád stejná huba nevymáchaná, což?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 12:02
- Nahlásit

Vlčáčková
Toooý za to tys se zmenila kukal jsem kdesik ze to vase zdruzeni dobrocinne psochranne dela velke projekty pro dobro psuv. OPrav me jesliva se pletu.
Tak to uz mas jen kusek k uslechtilemu mnozeni psuv ni?
Kdyby tii jako nesel ucinit na sobe ten prerod z psochranarky na chovatelku s temi nejuslechtilejsimi chovatelskymi zamery, zkus si nechat poradit treba od me mile Bilusky, ta to zvladla.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 12:47
- Nahlásit

zbrnd
Tak to uz mas jen kusek k uslechtilemu mnozeni psuv ni?
Ni.
V životě jsem záměrně namnožila jen jednu papíračku poté, co jsem splnila všechny podmínky pro uchovnění. A i to jsem si měla odpustit, z mého dnešního pohledu na věc bych si zato dala přes hubu.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 16:27
- Nahlásit

Vlčáčková
V životě jsem záměrně namnožila jen jednu papíračku poté, co jsem splnila všechny podmínky pro uchovnění. A i to jsem si měla odpustit, z mého dnešního pohledu na věc bych si zato dala přes hubu.
Bobku ja preci psal, ze k tomu mas uz jen kusek ne? A ne ze jsi tak cinila jiz. Fsak neboj, signal prijde treba z hvezd a pak huz to pofrci. Ufidis, to tak chodi proste, nejen v mnozeni psuv. To je stejnej postup nakazy jako tra typicky barmanky z hanbinca.
1. tyden v praci - ty jo ja ty holky tady nechapu, jak muzou neco takovy delat, bych tech slimpakum, co tu chodi neukazala ani kolinko
2.tyden ty jo fakt je nechapu, ze s nima jdou na pokoj, nereknu ten stripteasek, jak delam ja, to je dobre placeny a o nic nejde
3.tyden ty jo fakt nechapu, jak muzou jit na pokoj s vietnamcem, to bych fakt nedala, vzdyt i nasinci nam platej stejne, tak proc bych tam chodila s vietnancem
4.tyden ty jo vedel jsi, ze vietnamci jsou dost čichově výrazný? ale co, za ty prachy!!!

A přesně tak to funguje i s těma pejskama

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2015 23:54 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Z Facebooku - co se může taky stát:

Dneska ráno jsem byl venčit psy a po návratu jsem je nechal chvilku na zahradě a poté je zase zavřel domů. Po několika desítkách minut se začali chovat divně. Všechny příznaky ukazovaly na otravu jedem, který postihuje nervový systém.

Nejhůř na tom byla Bazooka, nekoordinovala pohyby, padala a lekala se úplně všeho. V kontextu s výhružkami od rodiny zadrženého podvodníka se psy, jsem měl pěkně nahnáno. Okamžitě jsem jel na veterinu, kde jsme udělali krevní testy, prošel jsem celou zahradu a nic nenašel.

Prošel jsem i trasu venčení a našel jsem hrudky zelné drtě spojené tukem, zřejmě sádlem. Když se Bazooka pozvracela, měli jsme jasno. Zelené zvratky byly cítit po mariuhaně. Kdosi asi dělal konopnou masť a vylouhovanou a vylisovanou drť vyhodil do zarostlé zelené plochy uprostřed vesnice. Takže mám zhulené psy Test na přítomnost OPL ve slinách byl pozitivní na cannabis.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2015 00:36
- Nahlásit

Vlčáčková
V kontextu s výhružkami od rodiny zadrženého podvodníka se psy,
jojoooo
To bys nevěřila, co se stalo mi. Jak jsem byl loni na Jupiteru, narostla mi sedma noha.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2015 17:10
- Nahlásit

zbrnd
Jak jsem byl loni na Jupiteru, narostla mi sedma noha.
Tak to reklamuj a vyžaduj místo ní druhou hlavu.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2015 17:11
- Nahlásit

Břeclav
Jed na krysy v sekané! Nalezeno na několika místech. (Možná "zatím" na několika místech.)

zbrnd
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2015 20:41
- Nahlásit

Vlčáčková
Možná "zatím" na několika místech.)
začím?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 7 Pro 2015 20:47 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Potvrzen výskyt OTRÁVENÝCH NÁVNAD v Uherském Hradišti - syrové maso s jedem na krysy. Máme potvrzeno úmrtí jednoho psího kamaráda, věc je nahlášena na policii.
Mějte své pejsky pod dozorem, venčete na vodítku!
Tento konkrétní případ se odehrál u Kauflandu, lidská bestie však může nástrahy umístit kamkoliv.Objevíte-li podezřelou návnadu volejte prosím policii.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 7 Pro 2015 20:47
- Nahlásit

Sdíleno z Psího Detektiva:
Ahoj, lidičky z Karviné, hlavně Ka - 6, ulice Osvobození a okolí, dávejte si pozor na své pejsky, někdo tam dává otrávené návnady, prý už tam 5 pejsků umřelo. Lidi jsou neskutečné ho.va.da...
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid= 572207899597719&id=254398331378679

zbrnd
Člen
# Zasláno: 8 Pro 2015 14:18
- Nahlásit

Ahoj ma mílá Vlčáčková, hele ty jsi taky psí detektiv? Já bych chtěl být taky tak jestli by jsi mi neporadila jak na to....

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2015 23:12 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Lázně Toušeň - stříkání Sava na psa, házení návnad na zahradu
http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/2015-12-10-v-l aznich-tousen-radi-travic-psu-18603

zbrnd
Nejsem psí detektiv.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2015 23:15
- Nahlásit

Včera oznámila osmačtyřicetiletá žena z Kladna, že před sedmou hodinou ranní šla venčit svého psa v ulici Josefa Čapka. Ten byl na pěti metrovém vodítku.

Po chvíli si všimla, že pes něco jí. Když přišla blíž, zjistila, že zvíře pozřelo kolečka salámu, která jsou po obvodu hustě propíchaná špendlíky.

Její pes musel v důsledku konzumace těchto uzenin podstoupit akutní operaci, kdy mu že žaludku a jícnu lékař vyjmul jedenáct špendlíků. Případ je prošetřován jako týrání zvířat a poškození cizí věci. Pachateli v případě dopadení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

nprap. Michaela Nováková
PČR, ÚO Kladno

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2015 13:37
- Nahlásit

Varování pro majitele psů - Stochov

Tento týden v ul. Švermova na úrovni s ul. Zborovská byla nalezena podezřelá uzenina, která měla v sobě zavedené ostré kovové části. Vyzýváme majitele psů, aby byli obezřetní a raději své psy měli upoutané na vodítkách. Celá událost je v šetření.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2015 18:03
- Nahlásit

Vlčáčková Vyzýváme majitele psů, aby byli obezřetní a raději své psy měli upoutané na vodítkách.
To ofšem není rozumné, pes na vodítku má tendenci být agresivní.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2015 05:49
- Nahlásit

Kopírováno z FB, i když to není otrava
Pejskaři, byla jsem varována, že v tomhle hnusným, vlhkým počasí nemám nechat psa kousat klacky... (sice pozdě, ale jsem poučena). Benjí má zánět v krku, nejspíš to bude právě z klacků, které v tomhle počasí tlejí víc než kdy jindy a jsou plné bakterií. Vyvarujte se klackům a neudělejte stejnou chybu jako já...

zbrnd
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2015 17:14
- Nahlásit

Vlčáčková
Já bych psa pro jistotu raději vůbec nebral ven i když teda taky jsem otrava.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2015 18:07
- Nahlásit

Vlčáčková tohle "varování" mi už přijde jako hodně přitažené za vlasy... Asi pes se sníženou imunitou může mít i takovouto potíž... ale nemyslím si, že by tohle mělo být všeobecně platné.

Po klackách přijdou na řadu oslintané hračky a peškové... a budeme psům pořizovat před každou procházkou aportky zcela sterilní - vyvařené či raději nové... to bude panečku obchod... a imunita psů půjde dále do kytek...

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2015 01:39
- Nahlásit

Xerxová a imunita psů půjde dále do kytek... už šla

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 16 Pro 2015 03:43
- Nahlásit

Xerxová
No, taky nejím zkažené jídlo jen proto, abych si dokázala, že mi to posílí imunitu. A takové jídlo nedávám ani svým psům. Třísky jsou pak na bakteriích nezávislé zcela.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 16 Pro 2015 03:44
- Nahlásit

zbrnd
i když teda taky jsem otrava.
To jsi.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Pro 2015 04:13
- Nahlásit

Vlčáčková
To jsi. Tak furt te balim a Ty nic, tak co mi zbejva? Hryzat klacky?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 11 Led 2016 18:06
- Nahlásit

UPOZORNĚNÍ pro pejskaře v okolí Náchoda. Dnes jsme na sídlišti u nemocnice našly 3 párky s modrými prášky pohozené na zemi. Dejte si pozor na své čtyřnohé mazlíčky a nejlépe je teď ani nepouštějte z vodítka.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 11 Led 2016 18:06
- Nahlásit

Pelhřimovsko
Pozor, myslivci tam začali střílet psy!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání