Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Otravy - upozornění
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2016 01:34
- Nahlásit

Walda

Určitě to sem nahlaš, oni tě vyšetří a budeš vědět na čem seš.

Moc domýšlíš bobí a opět ti to nejde. Zkus se více soustředit.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2016 01:36
- Nahlásit

Vlčáčková
hjo, ze te ty hoaxy furt bavěj, jednou tě za to zavrou, prijdes do klesce s waldou a budete si tam moci tak leda spolecne stekat na okno ..

Walda
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2016 09:13
- Nahlásit

zbrnd

Zkus se více soustředit.

No, o podezření na demenci jsi psal ty, jen jsem ti odpověděl na tvou bezradnou otázku.

Když se více soustředím, tak bych to tipoval spíš na bipolární poruchu. Lepší?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2016 16:36
- Nahlásit

Havířov-Podlesí - při procházce lesem za Merkurem jsme narazili na pytláka !!!!!!!!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2016 22:39
- Nahlásit

Vlčáčková
při procházce lesem za Merkurem jsme narazili na pytláka !!!!!!!!
Kladl pasti na psy? A nebyl to pracovnik Veteriny?

Walda
No ale odpovedel jsi spatne, to je cely. Poplet si to.

Když se více soustředím, tak bych to tipoval spíš na bipolární poruchu. Lepší?
Tak já nejsem doktor natož tvůj tak fakt netuším.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 19 Čec 2016 17:55
- Nahlásit

Heřmanův Městec a okolí dejte si prosím pozor co vaši PEJSCI na procházkách spapají .!
O pět nějací ubožáci po přírodě rozházeli různé jedy.!!!!
- upozorňuji hasiči Heřmanův Městec!!!!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2016 01:15
- Nahlásit

Vlčáčková
dejte si prosím pozor co vaši PEJSCI na procházkách spapají .! vazne? a nemam si taky dat pozor, abych treba neslap do hovinecka? no to by byla ale prekerni situatecka

O pět nějací ubožáci po přírodě rozházeli různé jedy.!!!!
O deset ne náhodičkou?
To jsou ale parachantíci ty hasičíci, že rozhazují po přírodičce různé jedičky. Holt není nad seriózní informacičky...

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 20:22
- Nahlásit

BRNO-BYSTRC - PEJSKAŘI POZOR NA OTRAVU!!!!
Aktualizace 22.7.
VÝSLEDKY UKÁZALY, ŽE SE JEDNALO O JED NA SLIMÁKY
Dobry den v patek nam umrela Annie -venku v Bystrci olizla nejakou otravenou navnadu .. mela i zaludecni vredy proto to bylo sakra rychle za 2 hodiny od prvnich priznaku uz neslo bojovat.. prosim Bystrc kolem Teyschlovy ..Kamech a křive borovice pozor na pejsky!

zbrnd
Člen
# Zasláno: 26 Čec 2016 10:15
- Nahlásit

Vlčáčková
jed na slimaky?
taklze debilni pejskar si neohlida psa a tady z toho delas story, ze nekdo travi psy?
tak psa je snad treba hlidat?
nebo zakazeme jedy na slimaky, jedy na krysy? a co jeste zakazeme? blbce?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 28 Čec 2016 23:48
- Nahlásit

Apeluji na všechny majitele čtyřnohých miláčků - ostře sledujte co váš hafan žvýká! Náš pes nalezl tenhle humus v Plzni na Bílé hoře v ulici Nad Berounkou. Naštěstí jsem si včas všimla a zabránila jí požití většího množství, ale i tak se nevyhnula návštěvě lékaře.
Obrázek: https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13735 575_10208956746069073_71903652736995081_o.jpg

zbrnd
Člen
# Zasláno: 29 Čec 2016 00:15
- Nahlásit

Co kdybys radeji ucila lidi jak se chovat aby jejich psi neotravovali jine lidi? Nez tady furt postovat nesmysly a paranoidni vyplody?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2016 14:50
- Nahlásit

POZOR! Před hodinou (pozn. 30. 7. 2016 v 21 hodin) byl můj kolega z práce venčil svého psa na sídlišti Zahradní ulice Skalkova 5199 až 5200, Chomutov. V okolí svého bydliště nalezl housku s jedem na krysy. Někdo chce zřejmě záměrně ublížit psům. Dejte si prosím vás pozor ať váš pes při venčení něco nesežere. Mohlo by se jednat o nástrahu napuštěnou jedem. O této události která se kolegovi přihodila byla informována městská policie Chomutov. Ta ale nemůže celou událost prošetřit, protože v místě nalezené nástrahy s jedem není žádná kamera. Pokud naleznete nástrahu jako můj kolega informujte prosím městskou policii Chomutov.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 1 Srp 2016 23:35
- Nahlásit

Vlčáčková
Jak poznal, že jde o jed na krysy? A o jaký se teda jednalo?
jak víš, že to byla nástraha na psa a ne třeba na bezdomovce nebo nepřizpůsobivého?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2016 22:43
- Nahlásit

Jed v Čelákovicích u Prahy.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2016 23:43
- Nahlásit

Vlčáčková
Jed v Čelákovicích u Prahy.
Nemyslel ten uživatel facebooku jeb?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2016 00:43
- Nahlásit

Tepličtí pozor! Sdílejte a hlídejte si své čtyřnohé miláčky před tímto magorem...jmenuje se Miroslav, žije v Teplicích...chodí ozbrojený, střílí po psech a z konverzace s ním vyplývá že je pro úplné vyhlazení psů (a jiných zvířat). Všichni kynologové jsou dle něho uctívači Boha Azora a měli by se vyhladit...on sám pravděpodobně nebude duševně zcela zdráv...Konverzaci s tímto individuem na požádání ráda přeposlu... poznámka Vlčáčkové - já samozřejmě konverzaci poslat nemůžu, ale zadavatelka varování

zbrnd
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2016 01:50 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Vlčáčková
jj chodí ozbrojený po Teplicích a střílí po psech, nikomu to nevadí, policajti jsou na něj krátky protoze jim vzdy utece do jeskyne jak Bin Ladin nasim chrabrym americkym bratrum.
To je jasny.
Vlcackova mi se drive zdalo, ze jsi schopna pouzivat mozek, ale nyni dle tech sracek co kopirujes uz dost pochybuji. nemas nejakej problem? Nejsi treba zavisla na pervitinu nebo tak neco?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 19 Srp 2016 19:35 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Liberec
Chtěla bych upozornit všechny pejskaře a lidi s domácími mazlíky. Po Liberci se pravděpodobně opět pohybuje nějaká bestie. Franečka nám poleptali kyselinou nebo nějakou jinou chemikálií na naší vlastní zahradě. Pár týdnů zpět jsme našli na zahradě dokonce otrávené maso, které naši pejsci naštěstí nesnědli. Vše už řeší kriminální policie a doufáme, že dopadneme viníky. Šiřte prosím zprávu dál ať se to dozví co nejvíce lidí a podaří se nám toto zastavit!!!!

Fotky: https://www.facebook.com/lucie.matikova/posts/1020 2036508391884

Článek http://www.libereckadrbna.cz/zpravy/krimi/8366-fot o-msta-za-stekot-v-ruzodole-kdosi-polil-psa-kyseli nou.html

zbrnd
Člen
# Zasláno: 20 Srp 2016 02:12
- Nahlásit

Hoax queen Vlcackova strikes back!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2016 01:06
- Nahlásit

Je to sice Blesk, no, ale ... prý nějaké nové nakažlivé onemocnění od lišek přenosné na psy URL

corgi
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2016 16:12
- Nahlásit

Vlčáčková
nějaké nové nakažlivé onemocnění od lišek přenosné na psy
Ani nové, ani lišek, jde o Aujezskyho chorobu, známou nám masokrmičům jako důvod, proč psovi nedávat syrového divočáka

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2016 00:45
- Nahlásit

corgi
Máš recht.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2016 00:46
- Nahlásit

Na Praze 4, Spořilov, nedaleko od zastávky severozápadní. Jsou opakovaně rozházený granule v křoví, v místech, kde mají lidé psy na volno a házejí jim tam klacky. Včera jsem svému psovi vyvolávala zvracení. Včera po dešti při aportování zaběhl do křoví a sežral nějaké granule (dost), takže to muselo jít ven... Hřebíky nebo jed na krysy jsem tam neviděla (bylo po velkém dešti, mohlo se to rozpustit), ale jelikož je to na místech, kde lidi tráví čas se psy na volno a dneska byla na novém místě nová várka, tak si na to dávejte pozor a sdilejte... Já už se fakt nestačím divit, jací jsou lidi idioti...
Údolí Kunratického potoka to není, na to jsem předtím jen klikla, jde o barevně vyznačenou lokalitu...

Mapka:
URL

Xerxová
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2016 07:14
- Nahlásit

Vlčáčková a musí být granule otrávené?? Hodně lidí (i organizací) začíná s podzimním dokrmováním ježčat - a ano - často granule dávají pod keře... Neb jak známo je lepší dokrmit ježky na správnou hmotnost v přírodě a nechat je normálně zazimovat, než je uměle opečovávat...
Navíc i toulavé kočky mívají své opatrovnice, které jim granule dávají na místa různá...
Podle mě nemá cenu dělat paniku z každé granule volně ložené...

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2016 11:52
- Nahlásit

Xerxová
To je fakt. Nemusí. Ale i kdyby nebyly, tak je nemusí psi těm ježdům žrát, když jiné dostanou doma. Každopádně je to u sídliště, tak by nebylo nic divnýho, kdyby někoho psiska štvala a něco jedovatého tam naházel. Jak jsem nakoupila, tak prodávám - což je podstata prakticky všech mých příspěvků zde. Kopíruju, co kde někdo napíše, že zažil osobně nebo se stalo jeho známým nebo kde co přečtu v médiích. Neprověřuju ty informace a ani sem většinou nedávám fotky s těmi zprávami spojené.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2016 01:24 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Vlčáčková
víš o tom, že paranoia se dá mírnit? nechceš to probrat se všema těma kamarádkama a známejma i neznámejma na netu dříve, než tímhle způsobem budete mít na svědomí moře psů?

hele to přeci není ostuda bejt nemocnej..někdo má rýmečku a jinej je zas magor,,,,

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2016 17:51 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Kynšperk, ulice Pod brankou.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p296 x100/14232451_10207420011244583_918395694464805034 7_n.jpg?oh=f50a1df4403f7856744e88248d2f7834&oe=588 1D2D2

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2016 01:50
- Nahlásit

Vlčáčková
to nejakej tvuj kamosek z FB vyrobil a nafotil doma aby pak mohl bejt na FB jakoze borec?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2016 02:25
- Nahlásit

Holice POZOR !!!! Někdo tráví psi... Dnes v noci jsme přišli o Montíka
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/1423 3050_1187487147991093_2422396507583326379_n.jpg?oh =fd8e44d6fe8247367a46f14e5fc8e885&oe=5838DCF2

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2016 08:59
- Nahlásit

Brno-Starý Lískovec, ulice Klobásova
Otrava dvou pejsků jedem na krysy.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání