Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Otravy - upozornění
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2016 21:41
- Nahlásit

Vlčáčková
Hrozný pohled na pejska i zoufalé majitele, kteří nemohli nic dělat. měli ho lépe hlídat

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2016 22:26
- Nahlásit

zbrnd
Zdá se ti pes na vodítku v dosahu majitele špatně hlídaný?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2016 02:52 - Změnil/a: Vlčáčková
- Nahlásit

Blizi se obdobi dovolenych a spousta z vas bere pejsky do Italie ci Chorvatska, Slovinska a jinych jiznich statu a spousta z vas nevi o nebezpeci, ktere tam ciha, zvlaste v Chorvatsku, krere je prevazne prorostle jehlicnatymi stromy, prave ty jsou problemem..zvlaste v obdobi kvetna ( bohuzel ale po cele leto a uz i na podzim) se na nich objevuji v hojnem mnozstvi hnizda housenek tzv. bourovčík jižní Thaumetopoea pityocampa..v CR neni..jsou napadeny prave zminovane jehlicnate stromy, ktere jsou pro stin vyhledavany a lidi s pejsky si pod ne lehaji..

hnizda vypadaji jako pavucinova koule v niz jsou tyto housenky..v dospelosti je z nich klasicka nocni mura, ale v obdobi larev..housenek jsou velmi nebezpecne!!! Pejska muzou zabit a verte, ze za sezonu je nespocet pripadu kdy pejsek zemre nebo prijde o pulku jazyka i cely..pridavam fotky..housenky se vyskytuji tam kde jsou jehlicnate stromy vetsinou v rade za sebou, ale i jako ojedinely jedinec..nebezpeci nastane v momente kdy si pes k ni pricichne a housenka uvolni sve stetiny a psovi se dostanou do nosu ci jinam v tele..nedej boze kdyz ji vezme do pusy coz jsou nejcastejsi pripady!!!

Stetiny se zaseknou do jazyka, ktery ve velmi kratke dobe natece a nabude velkych rozmeru, dojde k nekroze a pes casti jazyku ztraci..pokud se nejde ihned k veterinari muze dojit k nejhorsimu.Pes zacne hodne slintat, byt apaticky a celkove divny..usta se musi okamzite vyplachnout proudem vody..stetiny odstranit pokud mozno v rukavicich..

Housenka ( jeji stetiny) zpysobuji i vyrazky u lidi, neni vyjimkou ani anafylakticky sok.Tak kdo jedete davejte pozor..Vcera jsem byla u veta na ockovani a uz mel 3 pripady psu co se s housenkou srazili..Kamaradky jorksirka ji vzala do pusy taky a jen diky vcasnemu zasahnuti veterinare ji jazyk zustal i kdyz s velkyma dirama! Byla na kapackach nemohla jist..musela se to ucit pomalinku od zacatku..

(Pozn.: vyskytují se i v Rakousku a už i u nás byl zaznamenán výskyt)

zbrnd
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2016 00:25
- Nahlásit

Vlčáčková
Zdá se ti pes na vodítku v dosahu majitele špatně hlídaný?
zda se ti pes, ktery tblajzne venku kdeco dobre hlidany?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2016 21:59
- Nahlásit

zbrnd
Ty jsi úplně mimo.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:19
- Nahlásit

v Rosicích nad Labem v Chelčického ulici otrávené návnady. V této lokalitě si tedy dejte pozor při venčení domácích mazlíčků.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2016 11:22
- Nahlásit

ve Starých Milovicích, se zřejmě znovu objevila jedovatá návnada na psy. Dotyčný ji buď špatně hodil přes plot na zahradu, nebo to možná udělal i schválně. Byla položená na místo, kam tamní pejsek pravidelně čuchá, když jdou na procházku.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2016 01:19
- Nahlásit

Vlčáčková
Ty jsi úplně mimo.
Tak to je silný argument. Zcela jsi mne silou své logické dedukce ubila beruško.

Vlčáčková
Když tady ty tvé výplody a výplody jiných Fb vydutých hlav čtu, nutí mne to zvažovat, jestli je v česku dvakrát nebo třikrát více travičů než psů, nevíš?

Walda
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2016 08:29 - Změnil/a: Walda
- Nahlásit

zbrnd

dvakrát nebo třikrát více travičů

Když bude v republice jen jeden, bude to furt moc.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2016 20:43
- Nahlásit

Walda
Když bude v republice jen jeden, bude to furt moc.
a proto je na místě šířit zprávy typu "jedna uživatelka facebooku povidala".. jooo to zni rozumne, ze me to drive nenapadlo ...mozna by na ty travice zabraly bachovky nebo tachyony ne? No tak jak tak v pristi petiletce se s nimi uz definitivne vyporadame a slunce bude hnedle zase jasnejsi, obloha modrejsi, trava zelenejsi, vzduch lehci a kynologove usmevavejsi.

Walda
Člen
# Zasláno: 16 Kvě 2016 08:10
- Nahlásit

zbrnd

je na místě šířit zprávy

Je na místě šířit zprávy, lidi si na daném místě můžou dávat větší pozor. Je na každém, jak s tou informací naloží.

se s nimi uz definitivne vyporadame

Časem na nějakého dojde. A bude aspoň o jednoho míň.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2016 02:56
- Nahlásit

Walda
Je na místě šířit zprávy, lidi si na daném místě můžou dávat větší pozor. Je na každém, jak s tou informací naloží.
Pak tedy nechápu, proc ti jakkoliv vadi informace ode mne ... to je preci taky na kazdem, jak s nimi nalozi

Časem na nějakého dojde. A bude aspoň o jednoho míň.
to je gůůd tohle, to mi vůbec nedoslo

Walda
Člen
# Zasláno: 17 Kvě 2016 08:10
- Nahlásit

zbrnd

proc ti jakkoliv vadi informace ode mne ...

Pokud v tvých příspěvcích nějaké informace jsou, asi nejsem schopen se přes ten ostatní balast k nim propracovat.
Ty dlouhé litanie nečtu vůbec.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2016 16:17
- Nahlásit

http://www.novinky.cz/krimi/403863-psa-deti-z-blan ska-ziravinou-nenapadly-oznamovatelka-si-vse-vymys lela.html

Tak nějak typické rozuzlení pro podobné případy, kterýma to tu spamuje Vlčáčková ...tenhle byl i v médiích...a většinou to končí stejně...nána kynoložka si vymyslela ...

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2016 16:21
- Nahlásit

Walda
Pokud v tvých příspěvcích nějaké informace jsou, asi nejsem schopen se přes ten ostatní balast k nim propracovat.

Ale jdi ty brepto ... zase jen odvádíš pozornost.
Napsal jsem zde spoustu strohých a jasných informací o tom, na co si kde dát pozor, co se kde stalo, co kde hrozí apod.
Prve jsi to kritizoval neb se ti nezdály zřejmě dosti solidní, minule jsi zase napsal, že je na místě šířit zprávy z Facebooku ve stylu"jedna paní povídala":
Tak se už jednou vzchop a přestaň jen plantat

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2016 23:16
- Nahlásit

Pejsek politý kyselinou - viz výše
Tak prý si to vymyslela kamarádka majitelky, protože na něho sama vylila žíravinu při úklidu a zároveň ho kýbl zranil. Tvrdí policajti. Ale ještě dneska údajně majitelka tvrdila, že to není pravda a policajti to chtějí zamést pod koberec. Policie tvrdí, že v žádné škole nechyběli tři kluci a že první zprávu o tom, jak to ve skutečnosti bylo, podal přítel té kamarádky a ona sama se posléze přiznala.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2016 13:59
- Nahlásit

Vlčáčková
prostě je to vymyšlený, to už fšici víme
ale milá má Vlčáčková i kdyby tedy nakrásně nebylo, pořád je to krásná ukázka toho, jak to v naši zemi v době netu chodí s informacemi ... tak pokud ti přijde správný tomu pomáhat ... tak to soráč, měl jsem o tobě lepší mínění ty Furud-ko jedna.

Walda
Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2016 10:54
- Nahlásit

zbrnd

Prve jsi to kritizoval..

Já jsem někdy kritizoval, co sem Vlčáčková píše? To asi ne, viď.

zase jen odvádíš pozornost.

No, zeptal ses mě, proč mi vadí "informace" od tebe. Tak jsem ti odpověděl.

A o travičství obecně. Myslíš si, že to vyřeší policie, nebo obecní policie, nebo kdo?

Já myslím, že to sama žádná policie nevyřeší. Je to podobné, jako život s terorizmem. Ten taky sama žádná policie nebo armáda nevyřeší, hlavně když i proti nim stojí dost politiků, kteří si na "osobních svobodách" honí triko a sbírají politické body a ostatním tak svazují ruce.

Jediný způsob, jak se s takovými věcmi vypořádat je, naučit se s nimi žít, vzít bezpečnost na vědomí jako plošnou záležitost všech lidí. V Izraeli to tak funguje už desetiletí a nikdy jsem se tam na ulici necítil nepříjemně, naopak.

A informace jsou základem. Je dobře, že je tu někdo dává na jedno místo.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2016 00:02
- Nahlásit

Brno - Lesná
Pozor na Lesné a v okolí! Otrávené návnady!!! Dnes se známé otrávil hafík

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2016 21:10
- Nahlásit

Všem lidem z Horní Suché a okolí,DÁVEJTE SI POZOR NA TRAVIČE PSŮ. Včera mi byli otráveni psi.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2016 08:48
- Nahlásit

Walda
Já jsem někdy kritizoval, co sem Vlčáčková píše? To asi ne, viď.
Covece soustred se trochu, ja nepsal nic o tom, ze jsi kritizoval informace od Vlcackove. pokud mas takhle velky problemy se soustredenosti, mel by jsi zvazit, co s tim dal.

No, zeptal ses mě, proč mi vadí "informace" od tebe. Tak jsem ti odpověděl.
Tak mozna jsi mi na to odpovedel, ale ja to neslysel. Priste mas lepsi tu odpoved sem napsat.
A pokud ti tohle:
prijde jako ze jsi mi odpovedel, proc ti vadi informace ode mne, tak to uz ambulantni lecba stacit nejspis nebude. Z logiky veci jaksi vyplyva, ze ti tezko mohou vadit informace, ktere nenajdes. Pokud je problem jen v tom, ze se neumis vyjadrit korektne, mozna by stalo za to zapracovat jen na tomhle problemku.

A o travičství obecně. Myslíš si, že to vyřeší policie, nebo obecní policie, nebo kdo? Tím se opravdu nehodlam zabyvat, samozrejme to NEVYRESI nikdo stejne jako nikdo nikdy nevyresi jine typy "nezadouci" cinnosti, treba okradani nebo vrazdeni.
To vsak jeste neni relevantni duvod k tomu, postovat tady kazdy neovereny nesmysl, ktery postne treba na facebooku kdejaka poplasena zmatena pipka.

Já myslím, že to sama žádná policie nevyřeší. Je to podobné, jako život s terorizmem. Ten taky sama žádná policie nebo armáda nevyřeší, hlavně když i proti nim stojí dost politiků, kteří si na "osobních svobodách" honí triko a sbírají politické body a ostatním tak svazují ruce.
A jejda, to jsou zas moudra...kdyz se ti nelibi terorismus, mel jsi se aktivovat nekdy hned po sametu, kdyz zacaly byt dostupne informace a "bojovat" proti tomu, abychom do onech oblasti neposilali zbrane, munici, vojenskou pomoc atd atd .... mnohe z informaci o tom svedcicich byly a jsou k dispozici i v mediich pro ovce tedy ani je nebylo treba dohledavat. Brecet nad rozlitym mlekem je jaksi k nicemu. Je uplne fuk, co tady mely ty loutky, podstatne je, ze tam tu "pomoc" posilame stale dal. Tak to se asi tezko neco zmeni. Akce logicky plodi reakci ...byt neprimou.

Jediný způsob, jak se s takovými věcmi vypořádat je, naučit se s nimi žít, vzít bezpečnost na vědomí jako plošnou záležitost všech lidí. V Izraeli to tak funguje už desetiletí a nikdy jsem se tam na ulici necítil nepříjemně, naopak.
No to bude asi dost tim, kdy a na ktery ty izraelsky ulici jsi byl.
Pokud je jediny zpusonb naucit se s tim zit, pak je nesmysl tady zbytecne roztubovat neoverene poplasne zpravy .....

A informace jsou základem. Je dobře, že je tu někdo dává na jedno místo.
To ej fakt jak psat si s malym deckem. jake informace? Ty zblepty, do hady a hysterie prepostnute kdesi z facebooku ci jinych velkokynologickych for?
nemeli by si lide nekam na netu teda psa, kde nekomu zrovna vykradli kvartyr, auto, kde kdo dostal pres drzku, ci kde komu nejaky opilec pomocil plot? Pekne jako tady proste jednu neoverenou srajdu za druhou?

A kdyz se vratim k tem mym informacim, ktere ty nejsi schopen zde dohledat .... naprosta vetsina z nich narozdil od toho, co zde postuje Vlcackova, pochazi z "prvni ruky" z realnych real life kontaktu. Ze tobe jsou sympatictejsi ty jeji fabulace je tvuj problem, nechapu, proc ti prijde dulezity tim zatezovat ctenare tohoto verejneho webu.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2016 08:50
- Nahlásit

Vlčáčková
ak prý si to vymyslela
tak tak PRÝ .... o tiom to všechno, co zde nahňáš, je...že prý prý možná onde snad prý asi dostmožná stará Blažková to povídala .... nechcete si to raději s Waldou mailovat tahle prýfakta?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 25 Čen 2016 13:03
- Nahlásit

V Odoleně Vodě se otrávili 3 psi, slízli venku jed. Příznaky: průjem, zvracení, krev, pěna u tlamy.
Lokalitu slečna udala jako "Dolní Odolka".

zbrnd
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2016 21:47
- Nahlásit

Vlčáčková
Jaký jed?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2016 23:29
- Nahlásit

Ostrov nad hoří - mezi rybníky
Nepouštějte nikdo svý psy mezi rybníkama!!! Teď jsme potkali ubrečenou paní s otráveným jorkšírem. Nevypadal že to přežije byl už mimo ((( sdílejte ať se to dostane k co nejvíce lidem a neopakuje se to!

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2016 01:52
- Nahlásit

Praha 5 - Řeporyje
Pouhé podezření na otravu po zeleném gelu kolem plotu na vlastní zahradě majitele psa. Pes - dezorientovaný, nekoordinované pohyby, zvýšená teplota. Přes noc na kapačkách, zatím žije.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2016 12:00
- Nahlásit

Vlčáčková
Ostrov nad hoří - mezi rybníky
ty vogo tak to tu nepiš a raději zavolej hasyče!!!

Teď jsme potkali ubrečenou paní s otráveným jorkšírem. Nevypadal že to přežije byl už mimo ((( sdílejte ať se to dostane k co nejvíce lidem a neopakuje se to!
To chce klid, pakliže to nepřežije, jak odhaduješ, už se to nikdy nezopakuje, leda by h ta paní za sebou tahala mrkfýho, tak neboj už se prostě nepotkáte.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2016 12:01 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Vlčáčková

Praha 5 - Řeporyje
Pouhé podezření na otravu po zeleném gelu kolem plotu na vlastní zahradě majitele psa. Pes - dezorientovaný, nekoordinované pohyby, zvýšená teplota. Přes noc na kapačkách, zatím žije.

Já zas mám podezření na demenci, mám to někam hlásit?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2016 18:51
- Nahlásit

Informace z radnice Prahy 10:

Vážení sousedé, bohužel vás musíme upozornit na aktuální problém týkající se zejména majitelů psů v Malešicích. V ulici Plaňanská neznámý pachatel pokládá návnady na psy v podobě uzenin propíchaných hřebíky. Na tuto skutečnost nás upozornila místní obyvatelka. Starosta MČ Praha 10 požádal Městskou policii o pomoc, ta na místě bude dělat kontroly, ale určitě se vyplatí mít oči na stopkách. Oceníme tedy, pokud byste tento příspěvek pomohli sdílet.

Walda
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2016 22:45
- Nahlásit

zbrnd

mám podezření na demenci, mám to někam hlásit?

Určitě to sem nahlaš, oni tě vyšetří a budeš vědět na čem seš.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání