Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / zlaty retrívr - stěňátka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 11 Říj 2005 13:48
- Nahlásit

jinak pro ty co by chteli neco vedet o Arkim, ma nove stranky... kdo je bude chtit at mi posle e mail, jo a jinak ma se skvele, a zanedlouho budu delat naky test z canesterapie, uz jsme v klubu jeste slozit zkousky, coz uz meli byt, ale neuskutecnili se ze zdravotnich duvodu tak snad do konce roku to bude, dale se pripravujeme na dalsi zkousky, ktere budou az v pristim roce....

Salivan
# Zasláno: 11 Říj 2005 14:09
- Nahlásit

Anonymní Vážená slečno, provětrejte trošku mozkové závity a zamyslete se nad tím co Vám zde bylo vytknuto. Tady se přece nikdo nehádá o papírech, ale o ZDRAVÍ papírových a bezpapírových psů. Promiňte,ale já si raději připlatím, než abych podporovala prachsprosté množitele. A není u mě argumentem to, že je chovatel nezodpovědný, nemajetný či netrpělivý, aby nechal své psy řádně uchovnit. A pokud je pes nemocný, či má jíné nedostatky, pro které nebyl uchovněn, je u mě nezodpovědnot takové psy dále množit.Pak se setkáváme s mnoha vadami, jak charakterovými, tak zdravotními.
Toť vše

bilksa
Člen
# Zasláno: 15 Srp 2008 12:35
- Nahlásit

Ahojky, nějak to tu upadlo... Copak tu nikdo nemá štěňátko zlaťáčka a nechce se podělit o své zážitky a zkušenosti??

rose
Člen
# Zasláno: 1 Zář 2008 21:24
- Nahlásit

já mám taky doma 8m zlaťáka a je to zlatíčko, zatím je neagresivní a zvyká si.Je to fakt i výchovou, tahám ho všude, krom cvičáku, jezdíme do města, chodíme do speciální školy, na dovolený atd atd. elika2@centrum.cz

jkohy
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2008 10:01
- Nahlásit

ahojky tak mi mame jedno mimčo doma ted mu budou 3 mesíce a dela velkou radost (tedy jak komu )

nika00
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2008 13:37
- Nahlásit

ja mam doma holcicku po svych cerstvych 7.narozeninkach. je to zlaticko..opravdu zlate srdicko, meda, milacek, plysacek, hodnej tvor.

rose
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2008 20:38
- Nahlásit

tak mi se už chystáme na zkoušky poslušnosti Jsou to fakt úžasní psíci.Chtějí dělat radost a být pořád v kontaktu

jkohy
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2008 09:43
- Nahlásit

ten naš posloucha jak to vyhovuje jemu i kdyz na zavolani přijde pokud ho něco moc nerozptyluje rychle se naučil na povel sednout ,lehnout ,podat pac často chodime do města a tak se naučil sedat na každé križovatce

nika00
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2008 09:44
- Nahlásit

my jsme na tom s poslusnosti jaks takz..mame jen CT zkousky...

jkohy
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2008 12:50
- Nahlásit

no jo ty to mas přece jen trochu starší my se teprve na cvičák chystáme ted dostane ještě poslední očkování a čip a potom se tam pujdem podivat

bilksa
Člen
# Zasláno: 17 Říj 2008 20:45
- Nahlásit

My už na cvičák chodíme, ale taky jsme ve fázi cvičení... Ale spolehlivě zvádáme přivolání, sedni, lehni, už celkem i čekej, zůstaň musíme pilovat... Chystáte se někdo na lovecký zkoušky??

rose
Člen
# Zasláno: 21 Říj 2008 20:08
- Nahlásit

no mi zůstaň pilujeme pořád.Všude to zvládá, ale jak to zvládne, až tam bude ležet a já kus od něj....no cvičíme a cvičíme. Už ale zvládá zůstaň, i když ho volá někdo z rodiny. Lovecký zkoušky bohužel ne. Možná později...chtěla jsem,ale pán, co mi s tím měl pomoci onemocněl.

bilksa
Člen
# Zasláno: 22 Říj 2008 17:26 - Změnil/a: bilksa
- Nahlásit

Já jsem v kontaktu s chovatelkou, tak snad mi poradí..

jkohy
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2009 07:08
- Nahlásit

ahojky lidičky tak uz dělame pokroky i když jsme se na ten cvičák ješte nedostali už umíme pekně zůstaň sední lehni aport donést telefon nebo ovladač na tel. ale to jen jak kdy vícekrat skončí v pelíšku . akorát nás teď čeká kvuli dvoum sousedkám komise

Joowanaa
Člen
# Zasláno: 6 Čec 2009 09:50
- Nahlásit

Ahoj, chtěla bych se zeptat, s jakým krmivem máte u GR dobrou zkušenost?Jakou a od kdy přidávat kloubní výživu? Může štěně plavat už od mala (3měsíce)?

bilksa
Člen
# Zasláno: 7 Čec 2009 20:47
- Nahlásit

My jsme od mala moc neplavali - nechtělo se jí, ale nechávala jsem to na ní.

Co se týká krmiva, tak je to hrozně individuální, co štěndu sedne. My jsme do třičtvrtě roka žrali Hill´sky, ty jí chutnali. Pak po prvním hárání najednou přestala mít o jakéko-li granule zájem, vyzkoušela jsem Eukanubu, Hill´sky, Fish4dog, teď máme Royal a to mi přijde, že jí chutná nejvíc, ale i tak nechce žrát.

JitkaBauerova
Člen
# Zasláno: 17 Srp 2016 18:26
- Nahlásit

Dobrý den,
narazila jsem na inzerát na http://psigalaxie.cz/zlaty-retriever-stenata-s-pp- 2617 , kde nabízejí zlatého retrívra. Hrozně toužím po pejskovi a co jsem se doslechla, tak zlatí retřívři jsou velmi rodinní a společenský. Chtěla bych se proto zeptat, zda je vhodné ho držet (přes noc) venku v kotci. Děkuji.

Maya
Člen
# Zasláno: 17 Srp 2016 21:49
- Nahlásit

Ano, zlatý retrívr může být v noci v kotci, když má přes den dostatek vyžití a kontaktu s rodinou. Ovšem tentto vrh je po lovecky vedených rodičích, tudíž štěňata budou spíš pracanti a je třeba s tím počítat.

Janko
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 19:57
- Nahlásit

Ahoj, pořídili sme si štěňátko retrívra, a bylo mi doporučeno, že by měl užívat preventivně něco na klouby, aby potom v dospělosti tak netrpěl... máte s tím někdo zkušenost?

Kikki86
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 20:09
- Nahlásit

My sme jako prevenci proštěňata dávali Arthronis fáze 2 je fakt super.

Janko
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 20:10
- Nahlásit

Díky moc, to už sem někde o tom četl. A objednáváš to z netu? Nebo jak?

Maya
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 20:14
- Nahlásit

Janko
Zdravému štěněti by se nemělo nic přidávat, stačí kvalitní strava a přiměřený pohyb.

Kikki86
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 20:14
- Nahlásit

Jojo, kupuju to na netu na http://www.woykoff.com/veterinarni-pripravky0 Do konce června je mají v akci.

Janko
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 20:18
- Nahlásit

Maya: Tak teď sem z toho jelen... A myslíš že se tomu opravdu nedá nijak předejít? Vždyť i my bereme různé vitamíny a doplňky stravy "preventivně...

Maya
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2017 22:37
- Nahlásit

Janko
Vždyť i my bereme různé vitamíny a doplňky stravy "preventivně...

jak kdo
pokud máš na mysli dysplazku, tý se předchází tak akorát výběrem vhodného štěněte, chondrama tomu fakt nepředejdeš, protože ty jsou dobrý na kloubní chrupavku, ale vadný postavení kloubu fakt nenapravěj
štěně přiměřeně nasvalovat, nenechat ho skákat nebo chodit po kluzký podlaze a teprve kdyby mělo dysplazku, tak začít dávat chondra na oddálení poškození chrupavky, pokud bude mít klouby zdravý, je zbytečný do něj něco cpát

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání