Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / zlaty retrívr - stěňátka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Antal
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:03
- Nahlásit

Ať si pořídí tedy pejska z útulku. Pomůže opuštěnému tvorečku a udělá dobrý skutek..

Salivan
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:05
- Nahlásit

Lidi vy fakt nepřemýšlíte, že? A co když ten pejsek onemocní???! Co s ním potom bude?

Ketrin
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:09
- Nahlásit

Evik
Nechodíš na cvičiště KKJ, jak je SVVP? Ať se tam zeptají, jestli nějakého psa nevyřazují z předvýchovy. Na ty vodící psy se kladou vysoké požadavky a vyřazují je i z důvodů, který pro běžný psí život v běžné rodině není na závadu. Ale jestli tam chodíš, tak to určitě do detailu znáš a víš líp než já.

jana33
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:13
- Nahlásit

Evíku co je to levně?

Evik
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:23
- Nahlásit

Ketrin

nojo, díky, to mě vůbec nenapadlo, jsi hodná, díky za radu. A určitě se tam zeptám (zítra jdu normálně cvičit, tak snad tam na někoho od slepců natrefím).

jana33
no pro tu mou kamarádku by bylo levně max. do dvou tisíc (momentálně. Víš já vím, že kdyby mohli čekat, tak by čekali, štřili a pak za štěndo byli ochotni zaplatit 5 - 10 tisíc...)

jana33
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:34
- Nahlásit

Evíku poptám se. Dostala jsem teď ve zveráči ke koupi starší číslo Planety zvířat a tam byla právě taková nabídka jak píše Ketrin. Bylo to nějaký prázdninový číslo,ale myslím, že to bude platit furt. doma se mrknu a v pondělí na píšu. Ju?

Evik
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:41
- Nahlásit

Jana33

Jani, jsi moc hodná a díky moc. Jsem ráda, že jsem tu našla spřízněnou duši. Jsem zapálená pejskařka a vím, že to štěndo by se mělo u té mé kamarádky moc dobře (jinak bych sem ten dotaz nepsala, ale vím, že u kamarádky všichni milují psy a dovedou se o ně postarat a co sami nezvládnou to jim poradím a pomůžu já) ještě jednou díky.
A já se zkusím zítra na cvičáku taky poptat u těch slepců.....

jana33
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:47
- Nahlásit

jo jasně, jak jsem tě na tomhle foru poznala,tak by ses určitě nepoptávala po pejskovi pro lidi, o kterých bys nebyla přesvědčená,že se mu u nich nedostane 100% péče. Je jasný,že chtějí pejska co nejdřív, už jen kvůli tomu klukovi,tak proč se nepokusit. CHce to sledovat inzercit a spíš počítat s tím,že než štěně seženou třeba mladého pejska,kterého někdo musí dát pryč. Známá takhle sháněla výmaráčka, měla štěndo, to jí v roce srazilo auto (na přechodu), snažili se ho zachránit, dali za operaci skoro 20tisíc,ale nepodařilo se. A neměli další x tisíc na nové štěně,ale samozřejmě chtěli nového výmaráčka co nejdřív. Nakonec sehnali dva roky starou fenečku, kterou dávala majitelka pryč, protože se jim narodilo mimčo a mělo velice silnou alergii. Tak se třeba taky poštěstí

Evik
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 11:56
- Nahlásit

jana33

Jani fakt díky. Ono tomu kamarádčinému synovi je už 15 a má to těžké. On by ale strašně chtěl štěně, chtěl by ho sám vychovat, aby dokázal všem (a hlavně sám sobě), že něco dokáže (i přesto všechno co prožívá). No ale pejska třeba půlročního by si myslím taky vzal....no jsem fakt zvědavá, co se dovím zítra na cvičáku a zda budu moci kamarádce dát pak dobrou zprávu.

Ketrin
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 12:37
- Nahlásit

Evik
Eviku, já ti taky věřím, že jsou ti lidi solidní a zodpovědní a že by ses za nikoho jiného ani nepřimlouvala... Ale buďme realisti. Do 2 tisíc za štěně GR s PP, zdravé a bez vady... To pochybuju, že se podaří. To nepokryje ani náklady na krytí, krmení a veterinární péči. Co kdyby kámoška navrhla dát ty 2 tis. a zbytek splácet? Třeba 500,-/měsíčně, to snad nikoho nepoloží. S rozumným chovatelem se jistě domluví.
A ještě mě napadá, koukni na inzerci na www.retriver.cz
a na www.retriever-klub.cz
někdy tam jsou nabídky štěňat už starších než je věk k odběru, třeba chovatel předtím nějaké zájemce odmítl nebo někdo odřekl... v tom případě by štěně taky třeba mohlo být levnější...
ale myslím že větší šance je u těch slepců a navíc tam máš určitou záruku povahy, protože na těch 6 týdnech kdy je vybírají prošli testem.

jana33
# Zasláno: 7 Říj 2005 12:55
- Nahlásit

jj s tims splátkama by to bylo dobrý a spousta chovatelů teď už i tohle praktikuje

Anonymní
# Zasláno: 7 Říj 2005 21:07
- Nahlásit

ANONYMNI:
JAk ja Shakita, ses posrala? Videla si myho psa? NE tak drz hubu, ja na nej mam vubec nevis jak vypada, a hovno o me a mym psu vis, tak se mi tady do toho laskave neser! Pac kdybys vedela jaci jsou psy bez PP a proc nemaji PP tak bys drzela taky hubu, si vem psa z utulku sama, a to neni jen si prihodit 2000, ale o takovych 5000litru navic!!! Fakt takeho sunta sezenes za min, ale co nevystoupnou mu varlata nebo buh vi co jeste a je stejne tak v prdeli jako pes bez PP? tak laskave si uvedom co tady pises!!!

Anonymní
# Zasláno: 7 Říj 2005 21:29
- Nahlásit

jo a taky navic, co mas vubec ty za psa psa s PP a vydelavas jen na ne prachy hmm??? Proc mit psa za 10 - 15 litru, kdyz muzu mit i z toho utulku nebo toho psa bez PP, ktery za to nemuze, ze jeho matka mela spatny stisk zubu, nebo nebyla bonitovana hmmm??? To nikoho nezajima,? Jsou to stejne jako cistokrevni psy a psy bez PP jsou cistokrevni, kdyz maji vsechny predpoklady a ten chov i kdyz jsou bez PP je stale staven na tech co uz PP meli, takze to je vetsinou po rodicich s PP stenata!!! NEvim o co Vam jde porad jste neprisli asi na co papiry jsou, jen proto abyste meli zkousky z loveckych a z vysledky z vystav aby jste mohli stenata prodavat za vic o to Vam jde, jste pekne ubozi!!! A to ze jsem si pujcila od kamose, neznamena ze neuzivim sveho psa, kde ma student sehnat naraz 4litry na psa? Hmmm? Nikde to by si musel setrit a chodit na brigady, coz v podstata je zniceni psychiky cloveka, totalni unava, a kdyz ho chce aby na nej setril celou dobu!!!
A taky ty sis nikdy nebrala pujcku na nake zbozi??? A co mas na to abys ho splacela? NErikej ze sis nikdy nebrala pujcku a jestli ne tak to ses nedostala asi do zadnych poradnych sracek! TAkze tady mi nemluv o tom co a jak!!! Da se klidne sehnat i borderka naockovana stene bez PP, a to si pis ze oni by melo tolik lidi zajem, ze by ses nedivila!!! TAky proc utratit stene ktere ma problemy se zrakem, ho darovat lidem, kteri na nej nemaji, a bude jim i tak delat radost, porad slysi a citi!!! Proc takove zvire utratit, navic i kdyz mas psa bez PP, muzes s nim delat jakekoliv sporty...
Me se nelibi jak psy rozdelujete do takovych jakysis skupin jak lidi, bohate a ty chude, jako bohati psy s PP a chudi bez PP, a totalni bezdomovci, psy tulaci a chudacci v utulcich, fakt ty vase hlody cist je fakt nekdy totalni Hnus!!!
SHAKITA abyste vedeli a klidne si postezujte ze tady pisu sproste!

Bílej jezdec -Orlík
# Zasláno: 7 Říj 2005 21:34
- Nahlásit

Ja bych za nejakeho Lispiče nedal ani korunu .... Treba jako Soused kupil psa za 18 litru byl to nejaky maly zrd pustil ho na zahradu a objevil se Jestřáb a z psa byla potrava
chá chá platit kupovat psa he takova hloupost neni z toho zdný užitek

birma
Člen
# Zasláno: 9 Říj 2005 18:30
- Nahlásit

Anonymní
Nikde to by si musel setrit a chodit na brigady, coz v podstata je zniceni psychiky cloveka, totalni unava, a kdyz ho chce aby na nej setril celou dobu!!!
Když něco fakt chci tak něco taky obětuju ne? Jo a 4 litry mám o prázdninách vydělaný za 14 dní, když chci - a to jsem taky student a taky chudej, ale na psa si radši našetřim....
Jo a že mluvíš sprostě? Mluv - vypovídá to o tobě a ne o nás

Anonymní
# Zasláno: 9 Říj 2005 19:17
- Nahlásit

birma
Jo a taky Ti asi nedoslo, ze jsem treba mela asi pul mesice pred vyplatou a ten pes by pro me nepockal? Hmm fakt se do toho priste nemontujte... a nedelejte ze jste svatousci Vam neco nekdo rekne o Vasem psu nebo neco co se Vam nelibi a nejradsi byste je ukrizkovali nebo hadali nebo v klidu resili, ale stejne byste si mysleli svy jaci jsou to debili hmm?

Ketrin
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 07:39
- Nahlásit

Evik
Sprostýho a primitivního anonyma si nebudeme všímat.
Eviku, jaks pochodila u slepců?

Salivan
# Zasláno: 10 Říj 2005 08:45
- Nahlásit

Anonymní
Jéje Vás to nějak rozčílilo, že? Tak ono na tom bude přece něco pravdy.. Psa s PP si rozhodně nekupuji z toho důvodu, že chci mít dražší štěňata. Zbohatnout na stěňatech s PP se rozhodně nedá. Zkuste si nejdříve zjistit co všechno je potřeba proto udělat a také zaplatit, hm?! Když někdo chce vydělat na štěňatech, tak je nejjednodušší množit bezpapíráky!

Evik
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 10:49
- Nahlásit

Ketrin

já jsem na cvičáku bohužel v sobotu nenarazila na nikoho, koho bych se mohla ohledně štěňat optat, takže snad zítra až půjdem zase cvičit.....
Jinak ten návrh na splátky štěněte jsem reprodukovala kamarádce a jí se to docela zamlouvá, takže když, tak určitě půjdou do štěnda s PP a budou ho splácet.....kdyby to nevyšlo u těch slepců, tak se jim pokusím pomoci najít slušného chovatele, který by byl ochoten dát štěndo na splátky (moje kamarádka je právník, takže by vypracovala dobře ošetřenou smlouvu pro obě strany).
Takže všem tady, co jste mi poradili moc díky a dám sem vědět, až bude mít kámarádka štěndo doma.

Ketrin
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 11:19
- Nahlásit

Evik
Takže to je fajn a držím palce, ať to vyjde.
Jinak při výběru štěněte bacha, u GR jako u všech populárních plemen už se objevuje dost různých problémů (zdraví, povaha!!) takže ať se neunáhlí a nenechají si vnutit něco, čeho by později litovali.

Evik
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 12:25
- Nahlásit

Ketrin

no tohle všechno já právě vím, proto jsem kamarádku varovala, takže pokud to vyjde, tak štěně s PP anebo, pokud by to nevyšlo, tak se poptají v útulcích, zda někde nemají štěňátka (ne GR, ale jakákoli...prostě kamarádčin syn chce štěně, ne dospělého psa....vzhledem k tomu, že předtím psa nikdy neměli, tak bych jim dospěláka ani nedoporučovala)
Jinak jsem taky mluvila s jednou známou chovatelkou GR (když jsem procházela "psí kontakty", tak jsem si vzpomněla že jednu paní znám....ona už sice nechová, ale taky se mi poptá....)

Jandula
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 12:27
- Nahlásit

Evik
Koukni na stranky CHS Chlupaté štěsti www.chlupatestesti.cz Mají tam jednu fenečku, která jim zůstala z vrhu.

jana33
# Zasláno: 10 Říj 2005 12:33
- Nahlásit

Evik
tak je mi moc líto,ale tu Planetu zvířat jsem už vyhodila. Ale kdybych si všimla inzoše na štěňátka s možností splátek,tak písnu.

Evik
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 12:55
- Nahlásit

Jandula a jana33

holky díky moc, kontakt na tu stanici chlup. štěstí jsem si opsala a kamarádce ho dám....Víte jsem asi pitomá, že se tak starám o cizí věci, ale fakt bych nerada, aby kamarádka naletěla...přestože je právník, tak v psích věcech se tedy orientuji mnohem lépe já....u nich má psa akorát jejich dědeček, oni sami ještě psa neměli takže se jim snažím pomoci jak můžu...

Ketrin
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 13:25
- Nahlásit

Evik
"přestože je právník, v psích věcech se mnohem lépe orientuji já..."

Nic ve zlém, jen mě to pobavilo...
Můj manžel taky psům moc nerozumí, a to je stavař

ola
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 13:41
- Nahlásit

Ketrin

(Můj manžel je taky stavař-montér!)

Evik
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 13:54
- Nahlásit

Ketrin

ono to vyznělo asi směšně...já vím ale kamarádka má obrovský právní rozhled a jen tak někdo jí nedoběhne....tak jsem to myslela, ale o psech neví skoro nic.....

Maya
# Zasláno: 10 Říj 2005 14:36
- Nahlásit

Evik
tohle jsem našla v Anonci jako jediné na splátky.

Zlatý retrívr - krásná a temperamentní štěnátka čekají na své nové páníčky. Pouze pejsci s PP. Kvalita za rozumnou cenu. Barva krémová, bohaté osrstění. Velmi vyrovnaný vrh. Možnost výběru. Cenová dostupnost. Možno na splátky. Tel. Tel.: 724 132 757

Evik
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2005 14:57
- Nahlásit

Maya

díky moc, teď jsem se bavila s kamarádkou a ona říkala, že to štěndo by chtěli tak na vánoce, protože syn je teď v nemocnici a a furt lítá po vyšetřeních, takže by na štěníka ještě neměl čas.... ale dík moc číslo jí dám ať si tam zkusí zavolat.

Anonymní
# Zasláno: 11 Říj 2005 13:32
- Nahlásit

Salivan
ja jen nepochopim takove lidi co se hadaji jen o PP... nic vic a to jestli an nej mam nebo nemam je jen ciste moje vec a co tady pisu taky, pac si budu stat za svym a nici nazory, ktere jsou neprijatelne nehodlam poslouchat ani cist, pac par lidi znalo moji situaci a ze si sem prijde nejaka taka makova, tak to uz je jeji problem, ze nevi o co slo, takze bych raci byt Vama zklapla a mlcela, a nenavazela se do lidi o kterych to nevite a nevysvetlite si to jak to bylo! a nemam co k tomu uz dodat , myslete si co chcete je to vas problem... rozhodne jsem to nechtela nechat jen tak, pac tohle by nasralo i samotneho psa!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání