Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / zlaty retrívr - stěňátka
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Shakita
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2005 12:31
- Nahlásit

Lidiiiiiiii ja jsem stastnaaaaaaa,nakonec Arkiho budu mit kamarad mi na nej pujci to je zlatoooooo,tak za 12dni si pro nej prijedu a uz bude doma :¨)[b][/b]

niniel
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2005 12:33
- Nahlásit

Shakita
To jsem vazbe rada, abych se priznala, tak zlataky mam radsi nez labradory.

Terri
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2005 17:41
- Nahlásit

Shakita
Tak to je super!! (Jak už se člověk zakouká, je to těžký se toho vzdát, že jo.. )
Ale přesto jen pro zajímavost, s čím byl labrouš křížený?

zlataky mam radsi nez labradory
Já taky, připadají mi hezčí a inteligentnější - no typický předsudek a hodně labradorů jsou tlustí flegmouši.

Shakita
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2005 19:48
- Nahlásit

[b][/b]Terri
[u][/u]kdbys mi dala mail,bych Ti ho poslala,nebo mozna je tady na tom jmenu,ze? Mno se raci zeptam, ja jsem hrozne rada od 6let jsem chtela zlataka a konecne jsem se dockala s cim byl krizeny,on vypada jak cistokrevny,chce to videt!

niniel
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2005 21:38
- Nahlásit

Terri
Mne se proste nelibi zavaliti psi a u tech labradoru to dost casto hranici s obezitou. Ono se rika, jaky pan, takovy pes, takze mam proste stihleho psa A taky jsou ti labradori uz agresivnejsi...

Shakita
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2005 09:33
- Nahlásit

No ja jsem rada,ze to dopadlo jak to dopadlo,od 6let chci zlataka a hura budu ho mit uz jen za 11dni,ja se tak tesim, jeste pockat na penize,jestli dojdou a budu si 100%jista

Mathea
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2005 00:49
- Nahlásit

Niniel:
Znam spoustu zlataku, ktery sou vypaseny taky jak prasata a stejne tak znam i dost labrousu, ktery sou stihly...Jako ja, labici sou mohutnejsi, nez retriever, ale ze bych takhle rozdelovala to ne...Nicmene mam retrievera, taky je mam radsi

Terri
Člen
# Zasláno: 30 Bře 2005 16:17
- Nahlásit

Shakita
Všimla jsem si až teď, že mám email neveřejně, tak jsem to napravila Pošli fotku, jsem zvědavá.

Niniel
Já mám ráda souměrné psy tj. buď mišany a nebo atlety. Labrouš mi v hodně případech takhle nepřipadá tj. malá hlava velké tělo. Vyjma pár výstavních jsem jich takto většinu viděla.

Anonymní
# Zasláno: 1 Dub 2005 17:32
- Nahlásit

Terri
boohuzel jsem je smazala,dali to stene ta charytu pro slepe ), takze smula mno ,ale byl hezkej, uz se nemuzu dockat na Arkiho a kvuli jeho ockovani je ten sraz v Ostrave presunut na 18.kvetna

Terri
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2005 11:24
- Nahlásit

FiSt

Terri
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2005 11:26
- Nahlásit

Ostrave presunut na 18.kvetna
No jo, ale to je středa, nic pro přespolní
dali to stene ta charytu pro
Neva, hlavně že budeš mít Arkiho - to pošli fotku taky
Na charitu pro slepé? Jako do výcviku? Zajímavý..

Anonymní
# Zasláno: 3 Dub 2005 11:38
- Nahlásit

jj je to streda,no snad nebude problem, nove fotky od ARkiho jsou na www.zlatak-arki.wz.cz tak se juknete! Mno jo do vycviku ze se o nej pry postaraji,blbci,hlavne ze davali inzerat

Anonymní
# Zasláno: 4 Dub 2005 22:39
- Nahlásit

tak Arkiho mam uz doma,hura ted jdu spat a rano se probudim ve smradu,dje to bude narez brou

Shakita
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2005 06:05
- Nahlásit

Tak ARkimu jsem nasla bulku chudacek,prej to ma z ockovani,takze masirujem,at se ztrati )

Eimy
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2005 08:10
- Nahlásit

Shakita
Tak jsem si na tvých stránkách přečetla horoskop pro moji pejsinu... A nevim jestli to na ni sedne, něco jo, něco ne Ale podle svýho data narození jsem si ji vybrala dobře, protože sem rak a ona je štír

Anonymní
# Zasláno: 10 Dub 2005 08:32
- Nahlásit

Eimy
Tak to jo, u me to taky sedi Arki je vodnar a ja blizenec ),mno ale budu mit co delat at ho zmaknu v dospelosti,nej je ,ze je s kazdym kamarad,takze zkousku canesterapie musime dat na vybornou

Anonymní
# Zasláno: 15 Dub 2005 13:37
- Nahlásit

tak zas se u nas vyskytl problem, mame sede oci a asi mu uz nezhnednou,snad to nebude nic vazneho

niniel
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2005 15:19
- Nahlásit

Mathea
Jasny, taky znam tlusty retrivry. Ale to uz je problem pana. U labradoru je ta tlouska beznejsi, moc stihlych labrousu neznam.

niniel
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2005 15:21
- Nahlásit

Terri
Presne tak, maji moc robusni hlavy.

niniel
Člen
# Zasláno: 17 Dub 2005 15:24
- Nahlásit

Anonymní
Rozhodne to nevadi, uvidi stejne

Lidka
# Zasláno: 6 Kvě 2005 22:16
- Nahlásit

Ahoj,chtela bych detem koupit zlateho retrievera,ale nemam zadne zkusenosti.Pejska jsem nidky nemela.Mame domek,ale malinky dvorek.Jak se takovy pejsek kupuje a co vsechno potreuje.Je vhodny pro male deti(3 a 6let).Dekuji za radu

Anonymní
# Zasláno: 19 Kvě 2005 14:35
- Nahlásit

Lidka:
Mno urcite je nejvhodnejsi k detem, my mame synovce 3 a 6let jim bude uz brzy,ale musis davat pozor na ne,aby pes je nekousl a oni mu nak neublizovali,nas malej taha vetsinou psa za ocas,takze musime davat pozor, koupis ho kdekoliv zalezi s PP nebo bez PP, my ho mame bez pac je mazel a jen na sporty ))) jinak potrebuje vybavu, kontakt s lidmi ockovani a hoooooodne lasky a radny vycvik,kdyz bys neco potrebovala vice vedet dej vedet hehe

petra
# Zasláno: 13 Čen 2005 12:47
- Nahlásit

Ahoj lidi chtela bych se vys zeptat jestli nekdo nechcete darovat zleteho retrivra bez PP tak jestli jo tak mi pisnete na keessi.65@seznam.cz

anonym
# Zasláno: 22 Srp 2005 11:21
- Nahlásit

Ahoj, chtěla bych se zeptat na pár věcí.
Mám mám fenku zlatého retrívra, má 4 měsíce. Dávám jí 3krát denně jest a nevím kdy mám přejít na dávkování jen dvakrát denně a jestli ji už teď můžu krmit jen granulemi? A kdy mám s ní začít chodit pravidelně na cvičák?

anonym
# Zasláno: 22 Srp 2005 11:31
- Nahlásit

Ahoj, chtěla bych se zeptat na pár věcí.
Mám mám fenku zlatého retrívra, má 4 měsíce. Dávám jí 3krát denně jíst a nevím, kdy mám přejít na dávkování jen dvakrát denně a jestli ji už teď můžu krmit jen granulemi? A kdy mám s ní začít chodit pravidelně na cvičák?

Mel
Člen
# Zasláno: 22 Srp 2005 11:38
- Nahlásit

anonym
Určitě už ji můžeš krmit jenom granulema. S tím, kdy přejít na krmení 2x denně ti neporadim, ale já bych ještě asi počkala. A na cvičák se tak obecně doporučuje začít chodit v 6 měsících, ale můžeš klidně i dřív.

Anonymní
# Zasláno: 6 Říj 2005 17:30
- Nahlásit

anonym[b][/b]
no krm hlavne granulema, protoze svoji stravou jako varenou nevis jake mnozstvi tomu psu davat v granulich mas jiste, ze je tam vse obsazeno, ty dulezite slozky, taky zalezi cim krmis...
2x denne mu zacni davat tak od 5mesicu, na cvicak muzes klidne uz tedkom pokud je pes radne naockovan, coz by uz mel byt, takze hura na vec

Salivan
# Zasláno: 7 Říj 2005 10:17
- Nahlásit

Ahoj všem, rozhodně si nemyslím, že kupovat zlaťase či jiného psa bez PP je rozumná záležitost. To, že se jednomu člověku z 10 podaří, že narazí na zdravého a nekříženého jedince ještě nemusí znamenat, že to budete zrovna vy. Pokud někdo nemá peníze na koupi psa s PP, tak ať si raději vezme psa z útulku. Znám opravdu tolik lidí, kteří takto narazili a pak si to vyčítali. Je lepší dát o 2000Kč víc do papírového štěněte než desítky tisíc později za veterináře. Toť můj názor. Přeberte si to jak chcete.

Anonymní
# Zasláno: 7 Říj 2005 10:30
- Nahlásit

Suhlasim Salivan. Co to tady vedete za debaty. Vždyť pokud nemáte peníze ani na zakoupení psa, tak jak ho chcete živit? Na to si budete také půjčovat Shakito? A co veterinář a cvičák atd... A co když bude mít torzi žaludku, kdy operace stojí 15 000,-, to ho raději necháte uspat?

petra - No jasně a nejlépe s pytlem krmení, že???
Takhle končí psi v útulcích ( vždyť nás nic nestál, né ).

Evik
Člen
# Zasláno: 7 Říj 2005 10:56
- Nahlásit

Ahoj lidičky...mám trošičku hloupý dotaz, ale snad mi někdo poradíte....Moje kamarádka chce pro svého syna štěně (nejdřív chtěla am. kokříka, ale ten je pro jejich početnou rodinu moc drahý) Myslíte, že je nějaká možnost,že by někdo prodal štěně zlaťáčka s PP hodně levně? Nebo zda znáte někoho, kdo by štěňátko třeba i daroval?
Prosím hlavně nepiště, že když někdo nemá na pořízení štěníka, že nebude mít na jeho výživu.....Tohle všechno vím a sama nejsem příznivcem toho, když se někdo ptá nejdřív na cenu.....
Jde mi jen o to, že jsem kamarádce slíbila, že se na internetu poptám. Chtěli by pejska s PP. Kamarádčin syn prožívá těžké období, deprese - nemůže mezi kamarády (velké problémy s imunitou) a pes by mu moc pomohl - moc by ho chtěl....Rodinná situace kamarádky je taková, že by bez problémů uživili psa(kupovali by kvalitní krmivo) a protože je jich 6, tak by vždy byl někdo, kdo by se psem šel ven apod.....Jelikož ale v rodině jsou teď velké náklady na léčbu syna, a kvůli jeho psychice nemůžou čekat léta, až si na pejska ušetří, proto se ptám. Víte o někom?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání