Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Dovolená se psem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
PeKrato
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2010 12:52
- Nahlásit

URL
Český ráj penzion super, krásný místo, spousta prostoru na vylítání psa hned za barákem. majitel je úplně super. na webu píše malý psi, ale zvládne i velký pokoje hezounký, nevaří se tam, takže žádnej smrad kuchyně. fakt Pohoda

pawLINka
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 10:22
- Nahlásit

Beskydy:

Můžu vřele doporučit apartmány Eva. Psíci jsou vítáni (měli jsme jich tam přes víkend 6 ).

Moc se nám tam líbilo.
http://www.ubytovani-beskydy.net/o-nas.php

Lucie Kratochvílová
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 12:42
- Nahlásit

Ty brďo, boxera jsme teda nepotkali, i když jsme toho nachodili docela dost Ale třeba už je starší..

laguna
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 13:18
- Nahlásit

lidičky a nemáte někdo tip na hory chystáme se v zimě a už teď začínám hledat.
Měla by být blízko sjezdovka a hlavně možnost mít tam minimálně dva hooodně velky psi. Dík.

laguna
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 14:16
- Nahlásit

Psíček
Asi si mě pleteš.

laguna
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 14:26
- Nahlásit

Psíček
Všechno je jednou poprvé.

laguna
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2010 14:31
- Nahlásit

Psíček
Možná si ho kvůli tobě pořídím.A pak ti dám vědět.

majas
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 09:24
- Nahlásit

Ahoj PeKrato, taky bych si chtěla vyjet odo Českýho ráje a mám labradora, myslíš , že by nebyl problém? Díky

Fíková
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2010 10:02
- Nahlásit

Tip z Krkonoš: bouda Borůvka nad Velkou Úpou - SUPER!!!!! Pejskové to tam mají zadarmo, majitelé jsou bezva a dělají úúúžasné borůvkové speciality!!!!! v době, kdy jsme tam byli, bylo v boudě hned několik psů, ale sešli se fakt dobrý lidi, že nenastal jedinej problém!!! sami majitelé mají velikýho psa, který zrovna psi - kluky nemusí, ale naprosto bez problému!!!!!! stačilo se jen domluvit, a když jsme chtěli posedět s naším psem, oni svého zavřeli, nebo jsme ho my nehcali na pokoji a jejich mohl vesele pobíhat kolem chaty!!! dokonce když jsme šli na výlet, tak jsme se s paní šéfkou domluvili - když jsme se vraceli, tak jsme jí prozvonili a ona Barnabáše zavřela..navíc je tam nááádherně, vylezli jsme i na Sněžku!!!!! Trochu jsme se báli, jestli to na nšeho psa nebude moc, ale byli jsme unavenější než on!!!! takže chatu Borůvka můžu vřele doporučit!!!!!

kachna_
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2010 09:41
- Nahlásit

Prosím prosím, sháníme na víkend oplocenou chalupu - 12 dospělých, 7 dětí, 6 psů, společenská místnost, ne Morava, máte někdo tip?

Lemonka
Člen
# Zasláno: 4 Pro 2010 14:46
- Nahlásit

Ahoj, my máme dobrou zkušenost s penzionem Butonia URL v Jizerkách hned vedle Krkonoš. Byli jsme tam již 3x. Děti i psy (klidně i velký) nejsou problém, na většině pokojů sprcháč, wc a TV. Možnost se snídaní či polopenzí - vaří velmi dobře, večeře doporučuji. Majitelé příjemní a ochotní. Kolem krásná příroda a mnoho tipů na výlety. A navíc cena je velmi příjemná Doporučuji.

kachna_
Člen
# Zasláno: 24 Led 2011 12:32
- Nahlásit

Penzion Bílý Kostel nad Nisou
http://apartmany-bk.cz/
Byli jsme v deseti dospělejch se čtyřma psama (velký i malý) a šesti dětma. Penzion krásnej, pokoje mají sociální zařízení, vířivka víří, majitelka moc příjemná, pár metrů do hospody, vinotéky nebo cukrárny. A ceny velmi lidové.

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Led 2011 14:37
- Nahlásit

kachna_

ovšem toje lukcus!! Fakt!! Hela a musí se to pronajmout celý, nebo klíĎo jen jeden?

kachna_
Člen
# Zasláno: 24 Led 2011 16:07
- Nahlásit

PetraK
asi i jen jeden. S paní byla fakt výborná domluva.
isdpch
Jsme furt dumali co to je za šmé, žádný se nekonalo. Snad jen, že jim chyběla karta Černého Petra ve hře Černý Petr
sakra A my tam chtěli jet

inu
Člen
# Zasláno: 24 Led 2011 19:55
- Nahlásit

kachna_
Jé, Bílej kostel znám

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 09:37
- Nahlásit

kdo by poradil, ktera oblast polabi by byla dobra na vylety se psem? spise priroda a nejake hrady po ceste, nez primo prohlidka mest... co jsem koukala, je to velika oblast, tak nejaky konkretnejsi misto urceni, co je ozkousene by bylo fajn.

Zatim je plan ze tam budem tyden, ale taky mozna jen 4dny a zbyly 4 se treba presunem o par km dal, kokorinsko ci jeste severnej... nicmene prakticky to tam neznam tak nejaky tipy kde nejsou moc lidi a da se fakt chodit na dennodeni vylety by byli supr

Fajka
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 09:49 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

Já šla v loni dogtreking s ZKO Nymburk ve Svatojířským lesem v polabí a byla to nádhera! Šlo se okolo vesničky Mcely lesama, rovinatá krajina borovicové lesy, ušlapané cestičky..moc se mě tam líbilo. Je tam i spousta rybníků ale kolem těch naše trasa nevedla. A v Mcelých je krásnej zámek s velkým parkem. Klidně bych tam jela na výlet znova

Jo ještě Mcely jsou napůl cesty mezi Nymburkem a Bolkou

Taktrochukynolog
Člen
# Zasláno: 17 Bře 2011 14:41
- Nahlásit

Po delší době zdravím a chci se zeptat, chtěla bych letos na dovču se psem, i třeba na výcvikový tábor, ale dost mi záleží na ubytování. Byla jsem se podívat loni v Heralticích a ty chatky byl opravdu děs a hrůza. Nevíte o něčem? Chápu , že se psem asi nebudu bydlet ve čtyřhvězdovém hotelu , ale trocha úrovně nezaškodí.

Taktrochukynolog
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2011 10:20
- Nahlásit

janiko děkuji, je to moc pěkné

cernej caj
Člen
# Zasláno: 22 Dub 2011 14:14
- Nahlásit

kam byste doporucili na 4 dny vyrazit na morave? (dobra dojezdnost, cca do 2h z brna) Idealne misto v prirode, ci v male vesnicce kde je v okoli hodne turistickeho znaceni a zajimavosti, aby se 4 dny naplno vyuzili?

premyslim trochu nad severem moravy, tam to teda vubec nezname ale zase tezke trefit misto kde je malo turistu ale hodne turistickeho znaceni

Maky a Trix
Člen
# Zasláno: 17 Říj 2011 17:19 - Změnil/a: Maky a Trix
- Nahlásit

Přidávám svojí zkušenost - Šumava, Penzion v Lukách (moc luk tam teda není...). Měli jsme s sebou fretku i psa, za zvíře si účtujou 60kč/noc. Čoklík může všude, maj vlastního psa (fenku vyžly) a kocoura. Příjemní majitelé, mladí, s námi tam byli v penzionku další tři psi. je to možná trochu bokem, ale i tak se tam dá vcelku příjemně výletit. Jo a skvěle vařej

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Led 2012 13:29
- Nahlásit

http://mapy.cz/#x=14.238490&y=49.417035&z=11&l=2 - nevite o nejakem levnem ubytovani (tak idealne do 2500 za 2 lidi + 2 psy) v teto lokalite? nejake chatky, kempy, karavany... muz nesnasi turistiku a taky spatne nese kopcovity teren tak tady to vypada celkem dobre. Pokud mate nekdo zkusenosti, nebo doporucite i jinou placatou cast cr hodne turisticky prospikovanou znacenim s ubytovanim v podobne cenove hladine, budu moc rada.

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Led 2012 15:45
- Nahlásit

cernej caj.

muz nesnasi turistiku a taky spatne nese kopcovity teren

: promiň, promiiiň, že se řehtám, ale takhle napsaný.... no už chápu, proč si tehdá poptávala to polabí

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Led 2012 16:00
- Nahlásit

PetraK
no kdyz se na to tak divam, tak si rikam, ze ta formulace fakt muze byt zavadejici

no polabi, to melo u nej uspech nemuzu po nem chtit vic nez 5 km a jeste do kopce, bud 5+ km nebo kopce ale dohromady mi to zasadne bojkotuje (s tim, ze prekrocit 10 km casteji nez 2x za rok tak si uz koleduju

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Led 2012 16:07
- Nahlásit

cernej caj

no polabi, to melo u nej uspech

se nedivim při jeho požadavcích no ale .... já každej rok před dovolenou vykřikuju, že zásadně zásadně ODMÍTÁM lítat po kopcích.... protože mám krátký, malý,unavený nožičky..... tak Brtnik pohrozí právě tím zájezdem do Polabí a už jsem zticha sice remcám,ale to je pro formu, mám ty kopce ráda (... i když.... KRALICKEJ SNĚŽNÍK NAPROSTO NESNÁÁÁŠIM!! )

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Led 2012 16:29
- Nahlásit

PetraK
tak ty remcáš pro formu, ale sem si jistá, že on pro formu rozhodně neremcá on remcá pro formu že odmítá do těch 5km, pak už to je boj o moc (už sem mu i navrhovala dovolenou bez něj, ale to se mu zas nelíbí, tak já nevím

PetraK
Člen
# Zasláno: 6 Led 2012 13:02
- Nahlásit

cernej caj

tak já nevím

pak jedině Holandsko

cernej caj
Člen
# Zasláno: 9 Led 2012 12:54
- Nahlásit

PetraK
nestras ja doufam, ze nekdo poradi levny ubytovani v placatejsi oblasti (a ne u nas na jizni morave prosim

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 9 Led 2012 12:59
- Nahlásit

cernej caj
Holandsko je hodně placatý. Vím to, byla jsem tam, nejvyšší kopec vypadal jako krtinec. A nejvýš jsme se dostali, když jsme přejížděli křížení tří silnic systémem nadjezdů - a my jeli po tom nejvyšším.

PetraK
Člen
# Zasláno: 9 Led 2012 13:05 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit

cernej caj
placatejsi oblasti

no tak co třeba zjistit něco kolem Hradce Králové? to je placka. A je tam spousta koupáního.

Vlčáčková

nejvyšší kopec vypadal jako krtinec.

a je to umělá navážka a maj na ní hrdou ceduli s nápisem nejvyšší hora

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání