Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Dovolená se psem
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Zuzinka
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2008 21:53 - Změnil/a: Zuzinka
- Nahlásit

Ahojky,
poraďte kam na výlet, výkend nebo dovolenou se psem a malým dítětem po celé ČR.

Zuzinka
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2008 21:55
- Nahlásit

Omlouvám se dotaz jsem zařadila do špatné nabídky, ale snad to nevadí.

PetraK
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2008 22:12
- Nahlásit

Zuzinka

můžu skvěle doporučit ŠUmavu a ubytování v Kubově huti -Penzion Klose¨, jsou zařízeni jak na psi tak na děti (obojí slušně vychované ). majitelé jsou hrozně moc fajn.
Nebo třeba Lužické hory - ubytování v Mikulášovicích - Penzion u Rytíře z Ježova. Lužky jsou navíc bez tůůristůch.

Zany
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2008 22:20
- Nahlásit

právě jsme se vrátili z dovolené na Šumavě, ubytovaní v hotelu naprosto bez problemů, psi mohli všude i do jídelny . výlety užasné a ted mimo sezonu žádní psi a turisti, takže pejsci mohli všude na volno , žádná omezení.

PetraK
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2008 22:44
- Nahlásit

Zany

s tím omezením- záleží na tom, kde se člověk na Šumavě pohybuje - pokud je to v zóně č. 1 tak tam omezení je.

Noemi
Člen
# Zasláno: 9 Čen 2008 08:37
- Nahlásit

Ahojky,
máte nějaké zkušenosti s ubytováním se psem (nejraději penzion nebo v soukromí, příp. chatu) v Třeboni? Loni jsme tam byli sami a moc se nám tam líbilo, ale teď přibyl nový člen do rodiny a hotel, ve kterém jsme bydleli psí kamarády neschvaluje

Zany
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 14:16
- Nahlásit

Petra K. My jsme byli na Zadove + vylety v okoli , ze vzdalenejsich - povydri a pramen Vltavy .

PetraK
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 14:44
- Nahlásit

Zany

No zrovna u té Vydry to je myslím s omezením.

Biluška
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 15:22
- Nahlásit

Pokud by někdo stál o tipy v Jeseníkách tak vřele doporučuju - www.paramon.cz - psi jsou vítaní, děti taky, můžou prakticky bez omezení všude, akorát do jídelny ne. Levné, čisté, milý personál a dost dobrá kuchyně. 8 km od Pradědu, spousta turistických tras, koupání v rybníce za kopcem a mraky borůvek. Fakt mraky. Když jsme chodili s děckama běhat tak jsme se vraceli s modrýma teniskama, protože tam prostě nejde nešlápnout na borůvku.
Nebo znám moc příjemný penzionek na Osoblažsku, ve Slezských Rudolticích. Ti bohužel nemají stránky. Máte k dispozici apartmán za 200,- na lůžko a noc (je jedno zda jsou obsazené všechny lůžka, nebo jen jedno), psi jsou vítaní, mají k dispozici zahradu. V okolí skoro nenarazíte na turistu, přitom je tady spousta věcí k vidění. A to nejdůležitější pro pejskaře - jsou tady líní myslivci, v lese na ně nenarazíte jak rok dlouhý. Takže pro pejsky maximální bezpečnost

Zany
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 15:54
- Nahlásit

Petra: Nikde jsem se nesetkala s nikym , kdo by to hlidal nebo se o psy nejak zajimal. Jeste jsem zapomnela na restaurace , nestalo se , ze by nekde rekli , ze tam pes nesmi.

PetraK
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 16:10
- Nahlásit

janika

Zóna jedna znamená pes naprosto na vodítku ,nevím stoprocentně jestli je to zrovna u Vydry - je ale pravda, jak píše Zany, že to tam nikdo asi nehrotí. Já to jen psala jako upozornění, že jsou tam určité zóny -najdeš to vždy u vstupu do té konkrétní oblasti na takových informačních tabulích a v tý jedničce má být pes na špagátě. Jestli půjdete, tak jídlo si můžete dát v Turnerově chatě-psi bez problémů. Tedy když jsme tam byli my.

PetraK
Člen
# Zasláno: 10 Čen 2008 16:12
- Nahlásit

Ale zase na Plešném jezeru sedí v butce strážce (kterej si teda netroufne na povykující Germány co tam dělaj bordel, ale na psa u nohy ano. Tam vám řeknou, že ho máte mít na špagátě. Ale mají pravdu. Je to tam napsaný, takže na špagátě být má,no. To že jde u nohy nikoho nebralo. Ale byl slušnej to jo, mě to jen nadzdvihlo v kontextu s těma Prušákama na kolech, co dělali bordel, až se na jezeře zvedaly vlny

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2008 07:20
- Nahlásit

Plánujeme na příští týden dovolenou na severu Čech, neb tam má kamarád chatu. Takže se chystáme do Ústí do ZOO (mají napsáno, že psi ano - na vodítku) a zbytek podle turistické mapy.

wensday
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2008 07:29
- Nahlásit

Já můžu na Vysočině doporučit hotel Pavla, majitelka sama má psy, my byli v hotelu se dvěma velkými, mohli všude kromě jídelny. Kolem rybníky, hezká krajina.
Na Šumavě jsme byli se psy v pezionu Florian, taky spokojenost.

PetraK
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2008 08:59
- Nahlásit

wensday

paráda- hned si to schovám, páč takováhle info se vždycky hodí.

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2008 11:37
- Nahlásit

Nevíte o nějakém ubytování na Kamencovém jezeře (Kamenčák) u Chomutova, kde vezmou i pséka GR? Díky

wensday
Člen
# Zasláno: 11 Čen 2008 21:58
- Nahlásit

PetraK
nj, tak ještě přidám info, že paní na Pavle byla tak tolerantní , že když nám celej tejden jedna z fen hárala a vesele odkapávala po schodišti, žádný připomínky ani výhrady neměla a to má majitelka psy / ne feny /, takže MUSELA vědět která bije ....

Zany
Člen
# Zasláno: 13 Čen 2008 21:57
- Nahlásit

Tak to je opravdu dost tolerantni. To by mne nenapadlo jet s haravou fenou na dovolenou .

wensday
Člen
# Zasláno: 14 Čen 2008 19:38
- Nahlásit

Zany
no ona začala hárat až tam....

argosek
Člen
# Zasláno: 15 Čen 2008 10:38
- Nahlásit

Zuzinka

Dovolená se psem

dobry den, slecna zuzinka. jen bych vas rada uposornil, ze v saudska arabie je pohlavni styka dovolena jen s fenou, dovolena se psem neni a hrozi za ni velka hamba a smrt.

Zuzinka
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2008 17:46
- Nahlásit

argosek

Vero
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2008 21:26
- Nahlásit

Nemáte někdo nějaký tip v Krkonoších?

redhead
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 11:50
- Nahlásit

vytahuju tohle téma, páč se mi blíží dovolená a chtěla bych se psem vyjet někam po ČR, tak uvítám jakékoliv tipy na ubytování, kde nemají problém s velkým psem (AST)...nejvíc by se nám líbil asi Český ráj, ale klidně i jinam

LucieS
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 17:34
- Nahlásit

Doporučuju všema čtyřma pension Modrava (www.modrava.com) - je to hlavně super místo, super servis (pan domácí se fakt stará, je tam např. sušák na věci a boty i v létě apod.), za psa chce sice platit poněkud víc, ale za ty výlety okolo to stojí. A pes může na Šumavě všude, kam mohou lidi, jen někde musí být mám pocit na vodítku (ale nesetkala jsem se s jediným problémem, když nebyl).
Akorát si myslím, že tady bude už dopředu plno.

Lucie Kratochvílová
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 18:06 - Změnil/a: Lucie Kratochvílová
- Nahlásit

redhead

Penzion Hamr (maj www) v Terčině údolí u Třeboně, krásný a čistý pokoje, super přístup, snídaně od 8 h, obědy od 12 h, večeře od 18 h, mimo civilizaci, výletů nepočítaně, rybníky, hned u objektu posekaný louky na cvíčo, ohniště, svatej klid, prostě paráda

Edit: doporučuju zarezervovat, ale my tam byli jenom se šesticí důchodců jinak celej barák pro sebe, jo a maj tam volně přístupnej balgón s křeslama na kouření a tak )

Indy
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 18:42
- Nahlásit

Lucie Kratochvílová
Jo jo, Hamr je skvělej! Jen si prosím prosím dejte pozor u posledního baráku v Lužnici (č.p. 1, majitel Radosta) - utíká jim boxer a je zlý! My jsme ho bohužel potkali a Indiánka málem rozcupoval na kousky. Z ničeho nic zaútočil! Podotýkám, že to bylo za vesnicí, majitel nikde... A prý to není poprvé, co se něco takového stalo. Majitelům Hamru prý tento boxer zakousl jezevčíka a pak jsem slyšela o pokousaném labradorovi.

Jinak je to tam nádherný a obsluha je parádní

redhead
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 18:46
- Nahlásit

Indy
Tak tam asi ne, mám staforda, co nerad velký cizí psy...to bych asi neměla moc klidnou dovolenou...

Indy
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 21:55
- Nahlásit

redhead
V Hamru je to v pohodě, jen prostě kolem posledního (prvního) baráku v Lužnici měj v ruce pepřák, kdyby se na vás valil obrovskej boxer. Hamr je asi tak 2 km daleko
Ale raději na to upozorňuju, kdyby tam někdo jel, tak ať si dává pozor.

Indy
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2010 21:56
- Nahlásit

redhead
Jinak já do Hamru chci jet někdy na podzim. Na jaře jsme tam měli jít takovej dogtrek, ale nešli jsme (kvůli tomu boxerovi, co nás trochu víc pošramotil), tak si to chceme dát na podzim

monika
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2010 11:11 - Změnil/a: monika
- Nahlásit

supr místo

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání