Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Pan Desenský
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
zbrnd
Člen
# Zasláno: 29 Led 2017 23:25
- Nahlásit

Ano, já osobně jsem již hodněkrát užasnul, když jsem jej viděl či slyšel.
Kolikrát jste již užasla Vy slaavecko?

Radoslav
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 16:38
- Nahlásit

Je uzasne,jak se lidi pretahuji o lidi))preci sto lidi,sto nazoru.Jedennekomu sedi,druhy ne a naopak.To je preci naprosto normalni,ne?tak si to pripustme jde o sympatie, empatii, ale taky hlavme vysledek, za ktery jsme ochotni zaplatit(odjakziva jasne pravidlo obchodu preci)jestlize nekdo nabizi sluzbu(produkt)za obnos penez(nebo vymenu zbozi,viz pytel granuli)je na"zakaznikovi,jestli na takovy obchod pristoupi nebo nejinymi slovy-moznost volbya tu mame vzdy a ve sem,obchod nevyjimaje
Delam se psy 20 let (NENI TO REKLAMA)a nekteri(zpravidla ti,co nikdyu me na vycvik nebyli)na me nadavaji a pomlouvaji,jini,co zkusenost maji(a z meho pohledu je jasny obchod-sluzba za odvedenou praci a vysledek,jinak penize ani neberu)a radi se vraceji, protoze jim to hodne dalo a jsou spokojeni. Ato je preci o tomvyberu si to,co si hlavne sam ODZKOUSIM noapak se bud vratim a pokracuji,nebo si zvolim neco jineho proc hanitjednoho nebo druheho?osobni zkusenost?mozna ano.Ale v tom pripade zase co nevyhovovalo me,muze jinemu vyhovovat,ne.
Lidi jsou fajn.Prace s nimi jeste vica s temi ctyrnohymi chlupaci?to je uplne to same, jen je to"cistsi"a nezakerne......
Ated me kamenujte za muj nazor :-D

cernej caj
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 18:03
- Nahlásit

jestli chcete kamenovat, musite na facebook, diskuzni fora sou napul mrtva vec

Radoslav
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 18:36
- Nahlásit

A kde na fb?:-D

cernej caj
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 19:52
- Nahlásit

to ja nevim, kamkoli do tech diskuznich skupin to he dost maso, tam reknete vlastni nazor a hned vas zabanuji a kdyz se vasi kamaradi zeptaji co je spatne, zabanuji je taky

Radoslav
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 20:14
- Nahlásit

tak to je klasika česky vyložené demokracie :-D a většinou to dělají dotyční, co něco skrývají
já si klidně popovídám osobně s lidmi, co ani člověka neznají, a hned ho soudí, potažmo odsoudí jenomže to by oni na to museli mít koule a néjen se schovávat za písmenka na fórech

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání