Kynologická diskuse

 - Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  


Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Kvalitní granule?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
Paja127
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2017 22:43
- Nahlásit


My jsme tyhle granule objednali právě včera, doporučovala nám je známá a hlavně mě přesvědčil jejich obsah, tak snad budou opravdu tak dobré, jak píšete, vkládám do značky velké naděje.

Petrsetek
Člen
# Zasláno: 2 Led 2018 23:35
- Nahlásit


Ahoj jaka by mela byt tvrdost granuli mops je nemuze rozkousat a tim padem je moc nezere jsou silene tvrde.je to normalni?diky Petr

cernej caj
Člen
# Zasláno: 3 Led 2018 08:27
- Nahlásit


tak to je podle znacky a recepturu. zkusit mensi granule, jinou znacku, trochu zmekcit treba vyvarem nebo vodou...

Terezik
Člen
# Zasláno: 12 Led 2018 14:05
- Nahlásit


Pokud má mopsík problém s granulkama, doporučuju zvolit nějaké menší granulky, aby se pejskovi dobře hamaly. - například Petit (druhy najdete zde http://www.petitbreeds.com/cs/vyzivovy-program/pet it-dry/) + jak už zaznělo, můžete je zkusit namočit.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 16 Led 2018 15:48 - Změnil/a: Fousisko
- Nahlásit


Já vím, že je to pro "granuláře" nepopulární názor, ale pro psa, podle mě, nejsou v pořádku žádné granule, pokud jsou podávány dlouhodobě. Jakmile pes žere delší dobu pořád totéž, jeho zažívací trakt "zleniví" a je pak náchylnější k různým chorobám. Další věcí je, že absolutně nikdo z nás, (pokud teda nejsme chemik s domácí laboratoří vybavenou na testování krmiv) nemůže vědět, co v tom pytli opravdu je.
A i když tam to, co je na pytli deklarováno výrobcem, skutečně je, už dál stejně nikdo neohlídá prodejce, zda to dobře skladují a zda se v tom třeba ještě před spotřebou nepomnoží plísně, které ale okem nevidíme. A jestli to taky my doma skladujeme dobře, aby se tam žádný sajrajt nemnožil....
Podle mě dobrým indikátorem toho, zda pes dostává kvalitní stravu, je trus....pokud na exkrementech ani po několika dnech nezačne růst chlupatá plíseň, pak je dost pravděpodobné, že ty granule jsou ok.
Stejně ale jako u lidí, pes by měl být krmen pestře, aby byl zdráv.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 19 Led 2018 13:05
- Nahlásit


Fousisko to mas marny, copak dnes nekoho zajima nejakej nablblej cokl? Dyk ten dobytek nedba ani sam na sebe a na svy fakany ...

Mika31
Člen
# Zasláno: 24 Led 2018 10:20 - Změnil/a: Mika31
- Nahlásit


Ahoj, my jsme začali krmit canine caviarem, to je hypoalergenní krmivo bez obilovin, a jsme spokojení krmíme po menších porcích, ale u některých psů se to dá dělat tak, že se nechá krmivo v misce a oni si berou, jak potřebují.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 
 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky
 


miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání