| Autor |
Zpráva |
PetraK
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 12:46
- Nahlásit
Napadlo mě prostě zkusit založit nové téma, když už se tady tak procházím, tak jestli se nás pamětníků tady nesejde víc, než jen já, Fifi a Davídková.
Kdyby jo, tak vítejte, já tady prožívám tvrdou nostalgii [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol .gif[/img] . teď jsem třeba prolezla tohle téma
https://www.cz-pes.cz/diskuse/10_12844_0.html
a vzpomněla si na tu radost, když se Beníkovi podařilo najít ten nejbáječnější nový domov, jaký mohl mít a jaký si zasloužil. Byli se svou paničkou úžasná dvojka.
|
davidkova renata
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 15:52
- Nahlásit
PetraK
myslim,že se to asi nepovede(,instáče a jiný platformy todle převálcujou((,hlavně spousta lidí ani netuší,že se vrátil archiv a že se dá dokonc e i přispívat [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img] ,vždyt to bylo zmizelý leta..ale já jsem přímo Královna nostalgie )))),nakouknu sem denně jestli třeba náhodou...
|
Walda
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:15
- Nahlásit
Jsem tady. I starý přihlašovací údaje fungujou [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img]
|
Alexa
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:38
- Nahlásit
já takýýýý [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol .gif[/img]
|
davidkova renata
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:41
- Nahlásit
Alexa
Walda
ahooj lidijové)), tak můžem rozjíždět nějaký choulostivý témata jako kdysi))))
|
brut
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:59
- Nahlásit
Huraaa, funguje!! To je neskutecny 😍 .. takova nostalgie a hlavne spousta informaci, ktere vypadaly, ze jiz jsou v propadlisti dejin
|
davidkova renata
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 18:59
- Nahlásit
brut
ahooj) jaký máš čokle ted?
|
Fifi
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 19:34
- Nahlásit
Tu se to slejza, koukam, jak svabi na pivo. Parada. : )
davidkova este zije? Copa mas za psa, doufam, ze este furt nakou lidozravou ovcandu.
Ja mam rotvici temer 9letou a vorecha pruhatyho sahnutyho 2,5letyho. ten by se ti libil, je to pako. : D
|
cernej caj
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 21:46
- Nahlásit
tak to je hustyyy!! Fifi jeste ze si tak dobrej agent!
|
Walda
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 22:33
- Nahlásit
davidkova renata
Starý témata říkáš ....: Je tu Psíček? A co on na to? [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img]
|
PetraK
Člen |
# Zasláno: 24 Čen 2026 22:41
- Nahlásit
Ha stará banda. Tož vitajtě!!
Tohle by mě nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu.
|