Kynologická diskuse

 - Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  


Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Ožije čézet pes v roce 2026? :-)
Autor Zpráva
PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 12:46
- Nahlásit


Napadlo mě prostě zkusit založit nové téma, když už se tady tak procházím, tak jestli se nás pamětníků tady nesejde víc, než jen já, Fifi a Davídková.

Kdyby jo, tak vítejte, já tady prožívám tvrdou nostalgii [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol .gif[/img] . teď jsem třeba prolezla tohle téma

https://www.cz-pes.cz/diskuse/10_12844_0.html

a vzpomněla si na tu radost, když se Beníkovi podařilo najít ten nejbáječnější nový domov, jaký mohl mít a jaký si zasloužil. Byli se svou paničkou úžasná dvojka.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 15:52
- Nahlásit


PetraK
myslim,že se to asi nepovede(,instáče a jiný platformy todle převálcujou((,hlavně spousta lidí ani netuší,že se vrátil archiv a že se dá dokonc e i přispívat [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img] ,vždyt to bylo zmizelý leta..ale já jsem přímo Královna nostalgie )))),nakouknu sem denně jestli třeba náhodou...

Walda
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:15
- Nahlásit


Jsem tady. I starý přihlašovací údaje fungujou [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img]

Alexa
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:38
- Nahlásit


já takýýýý [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/lol .gif[/img]

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:41
- Nahlásit


Alexa
Walda
ahooj lidijové)), tak můžem rozjíždět nějaký choulostivý témata jako kdysi))))

brut
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 16:59
- Nahlásit


Huraaa, funguje!! To je neskutecny 😍 .. takova nostalgie a hlavne spousta informaci, ktere vypadaly, ze jiz jsou v propadlisti dejin

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 18:59
- Nahlásit


brut
ahooj) jaký máš čokle ted?

Fifi
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 19:34
- Nahlásit


Tu se to slejza, koukam, jak svabi na pivo. Parada. : )
davidkova este zije? Copa mas za psa, doufam, ze este furt nakou lidozravou ovcandu.
Ja mam rotvici temer 9letou a vorecha pruhatyho sahnutyho 2,5letyho. ten by se ti libil, je to pako. : D

cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 21:46
- Nahlásit


tak to je hustyyy!! Fifi jeste ze si tak dobrej agent!

Walda
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 22:33
- Nahlásit


davidkova renata
Starý témata říkáš ....: Je tu Psíček? A co on na to? [img]https://www.cz-pes.cz/diskuse/img/smilies/gri n.gif[/img]

PetraK
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2026 22:41
- Nahlásit


Ha stará banda. Tož vitajtě!!

Tohle by mě nenapadlo ani v tom nejdivočejším snu.

Vaše odpověď

          vypnout *Co to je?

 » Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 
 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky
 


miniBB forum software © 2001-2026

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání