Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26029 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16783 hl.)
Možná 
Anketa img  (9871 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8157 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11620 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16258 hl.)

Celkem hlasovalo: 88718


Fotosoutěž „Mazlíček roku 2014“ je tady!
Vydáno dne 02. 03. 2014 (3570 přečtení)

Máte doma zvířecí hvězdu? Je váš pes, ale i jiné domácí zvířátko natolik fotogenické, že si s ním troufnete změřit síly s ostatními zvířecími modely? Pořádáme další ročník soutěže, která se setkala s velikým ohlasem, zahajujeme soutěž Mazlíček roku 2014.

Vytáhněte tedy ze šuplíku všechny své fotky, mohou být i staršího data, a vyberte ty nejlepší kousky, které se stanou součástí vašeho nového profilu na stránkách www.mazlicekroku.cz. Vytvoření profilu je záležitostí chvilky a vy se tak budete moci zapojit okamžitě do soutěže. Soutěž započala v březnu a závěrečné finálové kolo proběhne koncem roku v prosinci, kdy se již dozvíme skutečného vítěze.

Probíhá celkem 18 dílčích kol, která roztřídí, jak se říká zrno od plevy a vybere ty nejlepší finalisty. V každém kole můžete použít ve svém profilu jinou fotografii a ta nejlepší z nich se pak popere o prestižní titul „Mazlíček roku“ až v samotné finále.

Kolo štěstí a souboj mazlíčků

Soutěž Mazlíček roku je velmi dynamická a zábavná po celou dobu trvání, vždyť součástí budou také oblíbené Kolo štěstí a Souboj mazlíčků, kde je možné získat především hlasy zdarma. Každý hlas se počítá, každý vás může dělit od vítězství, tak neváhejte a střádejte své hlasy, oslovujte své známé i přátele a zapojte je také. Již při samotné registraci získáváte do začátku sadu hlasů, také denně se vám připisuje na účet jeden hlas zdarma. Ale těch způsobů, jak získat hlasy je mnohem více, nejlepší bude, když se s pravidly a dalšími náležitostmi seznámíte přímo na www.mazlicekroku.cz.

Efektivní zvýraznění fotografií

A jak svého zvířecího miláčka co nejvíce zviditelnit? Využijte pomocné rámečky nebo VIP odznáčky. Ty jsou další cestou k tomu, aby si vás někdo všiml, a především pak vašeho pejska, kočky nebo i dalšího chovaného zvířete.

Na co nelze zapomenout jsou samozřejmě soutěžní ceny. Tou hlavní je pro vás letos Luxusní tablet Lenovo, dalšími pak jsou Foťák Cannon a Chytrý telefon Samsung.

Mazlíček roku 2014 je pro vás příležitostí, jak se bavit po celý rok, pochlubit se všem dalším chovatelům domácí zvířeny a také si přijít na krásné výhry, kterých je více než dost. Tato soutěž je však především o přátelství člověka a jeho domácího kamaráda a také o setkávání lidí se společnými zájmy.Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání