Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (40002 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (29441 hl.)
Možná 
Anketa img  (11165 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8967 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (13104 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (28666 hl.)

Celkem hlasovalo: 131345


Pořádáte kynologickou akci? Dejte o ní vědět!
Vydáno dne 24. 01. 2013 (6130 přečtení)

Pořádáte kynologické závody, zkoušky, výstavu, výcvikový tábor nebo třeba voříškiádu? Sponzoruje kynologické akce nebo se jich účastníte jako závodník či vystavovatel? Chcete o svých aktivitách informovat pejskařskou veřejnost? Napište článek a zašlete nám jej na Cz-pes.cz.

Vaše příspěvky velmi rádi zveřejníme. Články mohou mít nejrůznější podobu a délku a mohou se týkat prakticky jakékoli oblasti kynologie: sportovní, služební, myslivecké, výstav, závodů sáňových psů, akcí útulků, zájezdů na výstavy nebo závody, mimořádných úspěchů ve výcviku, chovu, na výstavách apod.

Například pro pořadatele závodů by mohl být vhodný tento model: jako první pozvánka v přiměřeném časovém předstihu před závodem + následně zpráva s výsledky po závodě. Články mohou obsahovat fotografie, výsledkové tabulky, případně i videa.

U článku nabízíme možnost vložení odkazů na sponzory akce nebo jejich reklamních bannerů. Vše samozřejmě bezplatně. Což by pro sponzory akcí mohl být zároveň zajímavý bonus. Přece jen ceduli s logem po závodu z plotu, ohrady nebo překážky sundáte, ale u článku bude sponzorský banner k vidění napořád. Jak může takový článek například vypadat se můžete podívat zde >>> .

Samozřejmě, že pod článkem nemusíte nutně prezentovat jen sponzora. Můžete klidně udělat reklamu svému kynologickému nebo chovatelskému klubu, chovatelské stanici nebo např. svému oblíbenému psímu útulku.

Články jsou po zveřejnění umístěny na titulní stránce našeho webu a jen se postupně posunují dozadu, s tím jak přibývají články nové. V příslušné sekci na našem webu ovšem zůstávají trvale.

Články je možné zasílat na náš email v libovolném textovém formátu (.doc, .docx, .rtf, .odt, .pdf, txt), obrázky jako přílohy emailu a videa nejlépe jako odkaz na videa nahraná na YouTube, Stream.cz a pod.

Víťa( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání