Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Jak se stát vůdcem smečky... / Nový pes ke stávajícímu
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
PetraK
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2016 10:18
- Nahlásit

zbrnd

kpší

kpší určitě vižla, určitě. To vim, páč když řeknu "Rumíčku, pověz nám, jak to bylo" a on by měl hovořit, tak páč je to náš Němý Bobeš, tak nehovoří, ale okamžitě začne kpšíkat. A kpšíká a kpšíká.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2016 12:24
- Nahlásit

PetraK
Nesouhlasím. Kpší je rozhodně zlaťák, obzvláště pak střeďák.

PetraK
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2016 13:28
- Nahlásit

zbrnd
Nesouhlasím. Kpší je rozhodně zlaťák, obzvláště pak střeďák.

ale jo, proč ne.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 25 Dub 2016 16:29
- Nahlásit

PetraK
ale jo, proč ne.
To rozhodně ne, prostě to se nezlob, ale v žádném případě to tohle nemohu odkejvat. Aspoň kdyby jsi přišla s nějakými relevantními argumenty, ale takhle ......

PetraK
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2016 10:27
- Nahlásit

Já se ještě vrátim k tomu zda psy venčit společně či odděleně a jak to může hrát roli ve smečce a vést k vzájemným neshodám.

Nevím, jak bych to bývala dělala, v době, kdy naše feňule po úrazu moc nemohla chodit, a musela jsem brát tudíž každého zvlášť. Pokud by na to nebyli cíleně zvyklý a od začátku učení, že to tak prostě je, že někdy jde jen jeden, pak teprve ten druhý. Podle mě právě pro tyhle situace to mají mít psi zažitý, že to je něco bězného a normálního, protože pak když něco nastane, tak neřeší. A když si vezmu, jak blbě feňule psychicky nesla to, že nic nemůže, že tudíž krom fyzickýho problému, jí tížilo i tohle, tak kdyby se k tomu přidal navíc pocit odstrčení, že najednou se nikam nebere......... tak by to pro ni bylo ještě horší. Takhle to brala jako že normálka, jednou ten, pak zas ten druhý.

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání