Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Jak se stát vůdcem smečky... / Agrese vůči členovi domácnosti
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Eninka
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2012 10:24
- Nahlásit

Gi a smečka

si moc chválí Zetor - http://kkzetor.cz/ Podle toho, jakým stylem se psy pracují, bych řekla, že se tam dá najít dobrý výcvikář, který by ti mohl poradit. A osobně bych, být tebou, šla rovnou po kvalitě a nezkoušela různý nejistý varianty.

jj, souhlas s tím místem i tím ostatním

PetraK
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2012 10:50
- Nahlásit

shee

cca 5-10 min a venku ho vždy několikrát přivolám

jo tak to jo.

myslela jsem, že vodítko a mírné cuknutí jím směrem ke mně je právě tím prostředkem,[i] jak ukázat, že musí a že bude následovat odměna.[/i]

tvojí cestou by nemělo být že MUSÍ, ale že CHCE. Takže necukej, zvlášť teď, když se seznamujete, pokud nejde - jen ho přitáhni a povol, pokud už dojde sám klidným hlasem pochval, v počátcích odměň a dej mu volno. Pokud nedojde sám, jemně si ho přitáhni, jen klidným hlasem pochval, dej třeba sedni a pak volno. Pokud přijde sám bez přitáhnutí, pak pochopitelně jásání jak na prvního máje + odměna.

shee
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2012 11:05
- Nahlásit

Ok budu pilovat a pouvažuji i nad tím cvičákem.

Díky moc všem.

LucieS
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2012 23:03
- Nahlásit

shee
Musela jsem ho lapnout a odnést o kus dál, kde se mi až po chvíli podařilo ho odlákat od hledání ztraceného humusu pamlskem...

Humusy jsou hlavně na sídlišti mezi barákama, ne...?
Tak choď bez vodítka jen tam, kde nejsou - louky, lesy, a mezi domy ho prostě připni.
Jakmile si pes z procházky udělá bojovku typu "jdem hledat humusy!", rychle si z toho vyrobí zlozvyk a to se pak bude odbourávat o dost hůř.

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání