Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Jak se stát vůdcem smečky... / Změna hierarchie ve smečce
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Autor Zpráva
Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:10
- Nahlásit

jindra 22
Kynologický zločin, který by měl být trestán smrtí. Zkus je vzít do Grónska...

Jo, tam se v životě asi nedostanu, proto tady běhám s naháčema právě proto, že jsem soudná a nebudu tu chlupáče mořit vedrem

Eninka
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:15
- Nahlásit

Ebony

no to jsou boží fotky, díky

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:21
- Nahlásit

Ebony
dnes už fakt jezdí většinou jen alaskáni a ESP,

Ano, máš pravdu. A proto se na to část někdejších ortodoxních musherů vykašlala. Trend, který kašle na plemeno, jde jen po výkonu. Na Alajšce je v létě také hic. Léto prochrápou. Probouzejí se, a nabraná kila začínají shazovat zapřaženi do kár s příchodem podzimu. Jde podle mého jen o módní vlnu, která časem pomine a seveřani se vrátí. Alaskáni jsou kříženci, podvraťáci. Každý majitel čistokrevného seveřana si nad nimi odplivne. V Grónsku je rovnou zastřelí.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:27
- Nahlásit

Ebony
právě proto, že jsem soudná a nebudu tu chlupáče mořit vedrem

Blbost. Jde ti jen o výkon. Ne o nějaké moření psů vedrem. Jinak bys věděla, že huskyové v létě nepracují. Jsme na padesáté rovnoběžce, to není taková katastrofa. Zima zde někde trvá pomalu půl roku.

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:32
- Nahlásit

jindra 22

Blbost. Jde ti jen o výkon.
samozřejmě, proto zapřáhám i ovčáky a maliňáka

Jde podle mého jen o módní vlnu, která časem pomine a seveřani se vrátí.
myslím, že se mýlíš, ale zase je dobře, že nějací ti ortodoxní musheři, co lpějí jen na čistých, jsou, byla by škoda, kdyby seveřani úplně zmizeli
i když ty jsi taky emigroval, nevím co má BŠO společného se seveřanem, krom chlupů teda

Alaskáni jsou kříženci, podvraťáci. Každý majitel čistokrevného seveřana si nad nimi odplivne. V Grónsku je rovnou zastřelí.

ale, zase si četl nějakou špatnou knihu, tam nikoho nezajímá, jak pes vypadá, nebo jestli je čistokrevnej, hlavně že maká

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:39 - Změnil/a: jindra 22
- Nahlásit

A pak, co se týče historie plemene, huskyové se dostali z Čukotky začátkem dvacátého století na Aljašku. Tam se jim zpočátku v konkurenci se silnějšími malamuty smáli. Ŕíkali jim "ruské krysy". Po pár závodech psích spřežení však svěsili, huby. A husky začal dobývat svět: Po druhé světové válce se dostal do Francie. A odsud postupně dobýval Evropu. Takže Francie je o dost jižněji. A co takové Pyreneje? Tam se jezdí nejtežší evropský závod "Pyrena". Oni tam ty chudáky na tom jihu pěkně musej trápit.

LucieS
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:44
- Nahlásit

jindra 22
To není možný, ne ne ne ne

Ano, máš pravdu. A proto se na to část někdejších ortodoxních musherů vykašlala. Trend, který kašle na plemeno, jde jen po výkonu.

Ti praví musheři, kterým o výkon vůbec nejde, se na to vykašlali proto, že už je nebavilo být pořád na chvostě .
A protože jim vůbec nejde o výkon, tak si založili závody, které jsou pouze pro seveřany, aby taky mohli stát na bedně.
Ale o výkon jim přece nejde, jsou to přece ti praví musheři .

Btw kontrolní otázka: leží Sibiř na Aljašce? A husky je sibiřský nebo aljašský?

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:46 - Změnil/a: jindra 22
- Nahlásit

Ebony
i když ty jsi taky emigroval, nevím co má BŠO společného se seveřanem, krom chlupů teda

Správná připomínka. "Emigroval" z donucení. Bude mi šedesát. Huskounovi bych už možná nemohl dát to, co by bylo třeba. Tak moc miluju toto plemeno, že se jej raději vzdám, než bych měl mít výčitky svědomí... Ale bílý ovčáček také není marný. Ne, co se týče sportu, to ani náhodou, ale povahou.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:52
- Nahlásit

jindra 22
Jindro, zdar!
"Emigroval" z donucení. Bude mi šedesát. Huskounovi bych už možná nemohl dát to, co by bylo třeba. Tak moc miluju toto plemeno, že se jej raději vzdám, než bych měl mít výčitky svědomí... Ale bílý ovčáček také není marný.
Očekávám, že za takových 12 let budeš mít pudla a po něm mopsíka...

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 14:54
- Nahlásit

LucieS
Btw kontrolní otázka: leží Sibiř na Aljašce? A husky je sibiřský nebo aljašský?

Dobrá. Já se teď úplně vážně zeptám. Jsi blbka? Když ano, proč to prezentuješ?

Husky pochází z Čukotky. To je Sibiř, pokud nevíš, kde je Čukotka. Pak jej nějaký šoumen dostal začátkem minulého století na Aljašku. Tak to začalo. Pochází ze Sibiře, tak je sibiřský. Malamut má jinou historii. Jde o psa, kterého choval indiánský kmen Mahlemutů. Odtud malamut.

Jo, a samojed. Ten je také ze Sibiře. Chovali jej Samojedi.

Grónský pes je z Grónska. Největší tvrďák ze saňových psů. Nedoporučuji.

danajasa
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:11
- Nahlásit

jindra 22Husky pochází z Čukotky.Čuk a Gek taky Eště že mám šiperku ta je všude zdejší

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:17
- Nahlásit

jindra 22
proboha Jindro! Pirena je s měkkým! a seveřana abys pohledal, ty znalče

teda pár jich tam bylo, hlavně v upoutávce...a zkus hádat v jaký zemi se hlavně jede

http://www.youtube.com/watch?v=2I9lOULoJTQ&feature =relmfu

Eninka
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:18
- Nahlásit

danajasa

.Čuk a Gek taky

Dva bratři - Čuk a Gek se mezi sebou pořád perou, ale potom se hned udobří. Bydlí v Moskvě a stará se o ně maminka, protože tatínek pracuje na výzkumné geologické stanici daleko na Sibiři.........................

Moskva a Čukotka?

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:25
- Nahlásit

Ebony
proboha Jindro! Pirena je s měkkým!

Máš pravdu. Měkne mi mozek. Stářím, i teplem.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:26
- Nahlásit

Eninka
Moskva a Čukotka?

Nechtěl bych žít ani v Moskvě, ani na Čukotce. I když na Čukotce je krásná příroda.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:33 - Změnil/a: jindra 22
- Nahlásit

Ebony
a zkus hádat v jaký zemi se hlavně jede

Nevím, nechce se mi to hledat. Motá se to kolem hranice Francie a Španělska. Ve Španělsku?

Hele nemachruj, dej si s těma křížencema Iditarod, a jesli přežiješ, dej zprávu. No, ale to je sakra long. Kolik máš pejsků? Aspoň deset? S míň psama se to myslím nejede...

Eire
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:47
- Nahlásit

Říká se,že s věkem přichází životní moudrost. Jindro22 ty jsi vyjímka, potvrzující pravidlo

Ebony

Ráda tě tu po dlouhý době vidím.Jen se zeptám,kde na všechny aktivity bereš sílu??

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:49
- Nahlásit

jindra 22
hele, neodbočuj, mluvils o Pireně

žádnej Iditarod jet nepotřebuju, longy nejezdím, ani nemůžu, u nás je sníh tak tři dny v roce, to asi těžko natrénuju, ale o tom jsme přeci vůbec nemluvili

a moji kříženci jsou prostě moji kříženci většinu z nich jsem brala s tím, že se něco pokazilo (nebo spíš někdo pokazil) a nechtěj běhat...a těší mě nejvíc, že zase běhají a hlavně je to zase baví a ten pocit mi stojí za to, na to žádný Gronsko nebo Aljašku nepotřebuju

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 15:51
- Nahlásit

Eire

Jen se zeptám,kde na všechny aktivity bereš sílu??

nevím, spíš cítím, že v těch zatracených posledních dnech mi ty společné aktivity se psy spíš sílu dodávají...vždyť víš jak...

Eire
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 16:05
- Nahlásit

Ebony

psy spíš sílu dodávají...vždyť víš jak...

Tak to je bezva a přeji, ať ti to běhá dál...

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 16:13
- Nahlásit

Eire
díky, budu se snažit

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 16:35
- Nahlásit

Ebony
žádnej Iditarod jet nepotřebuju, longy nejezdím, ani nemůžu, u nás je sníh tak tři dny v roce, to asi těžko natrénuju, ale o tom jsme přeci vůbec nemluvili

a moji kříženci jsou prostě moji kříženci většinu z nich jsem brala s tím, že se něco pokazilo (nebo spíš někdo pokazil) a nechtěj běhat...a těší mě nejvíc, že zase běhají a hlavně je to zase baví a ten pocit mi stojí za to, na to žádný Gronsko nebo Aljašku nepotřebuju

Jo, tak to beru. Tam, kde je sníh tři dny v roce fakt haskouny nepotřebuješ, spíš by jich bylo škoda, to je fakt. Ať se tobě i tvým pejskům daří.

Ebony
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 16:59
- Nahlásit

jindra 22

Ať se tobě i tvým pejskům daří.
díky, pane, tobě a běloušovi též

jindra 22
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 17:17
- Nahlásit

Ebony
díky, pane, tobě a běloušovi též

Dík. I za bělouše.

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2012 23:37
- Nahlásit

jindra 22

nejenom žes opět zaspamoval další téma a tentokrát dokonce o šamponkovi navíc tady pořád hlásíš jak trapní jsou tažní psi jiní než seveřani...nechápu tě, když je to baví proč by to nemohl dělat jinej pes jako?!!!Tady u nás a v teple..na tahání čehosi za sebou máš snad patent ty a husky club nebo co?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2012 04:49
- Nahlásit

Sízra Milanová
žes opět zaspamoval další téma
Já Ti nevím, ale mě to připadá, že to tu nezaspamoval Jindra, ale ti, kteří se do něho začali okamžitě navážet, když se Jindra snažil (dle svého dobře dle jejich blbě) poradit.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2012 08:12
- Nahlásit

Sízra Milanová
nejenom žes opět zaspamoval další téma

Závist je hrozná vlastnost.

danajasa
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2012 08:30
- Nahlásit

Jindro nikdo ti nic nezávidí věř mi opravdu ti nikdo nic nezávidí,ale až jednou ty sám budeš potřebovat radu nebo pomoc a nějakej ichtil ti to téma takle zarve debatou o matičce a šroubku,že už v podstatě nic nedohledáš nebo někdo bude mít řešení,ale přečte si ty žvásty o prdu a kuličce tak ti to řešení prostě nenapíše,takže je možné,že vlasně nevědomky svým nucením do všeho kafrat připravuješ některé psy o kus života a hodně lidí o kylometry nervů.Dofám,že se ti s tím dobře žije a hezky usíná.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2012 09:04
- Nahlásit

danajasa
nějakej ichtil ti to téma takle zarve debatou o matičce a šroubku,že už v podstatě nic nedohledáš

Tak "ichtil" jsem? Není to sice originální, s ichtylem přišli tuším Suchánek s Gencerem, ale beru.

Podívej, to, o čem píšeš, je věcí adminů tohohle fóra. Pokud shledají něco v nepořádku, jistě zasáhnou. Co ti na to mám víc odpovědět? Já si nemyslím, že provádím něco špatného. Prostě diskutuji.

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2012 11:29
- Nahlásit

Vlčáčková
Já Ti nevím, ale mě to připadá, že to tu nezaspamoval Jindra, ale ti, kteří se do něho začali okamžitě navážet, když se Jindra snažil

no jo, Jindra funguje jak červenej hadr na holi, divim se že na to nereaguje baico, má doma určitě alarm Jindra píše pozor

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání