Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / KOSMETIKA - MÁTE ZKUŠENNOSTI ???
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Axa
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2006 20:56
- Nahlásit

Prosím, poraďte. Nejsem žádný odborník, ale svou 6letou pudličku mám ráda a myslím, že se o ni starám dobře, i když není výstavní. Trápí mě zahnědlé fleky od slz. Zkoušela jsem "diamantovou vodu", ale bez úspěchu. Fenka je stříbrná. Moc díky.

Saita
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2006 21:20
- Nahlásit

Monka
Vždyť Lukynek vypadá taky moc krásně. Já mám Canipulver od Caniny, je určený přímo do vařeného tak snad bude dobrý.
Emikami
Já zatím krmím Hillskami, ale co nevidět budu přecházet na vařené. Zatím jsem objednala nějaké věci k tomu a čekám až psouni dojí zbytek granulí. S tím dávkováním ti moc neporadím. Patnáct kapek je asi půl lžičky(kapu přímo na granule). Asi bych zkusila těch dvacet. Ještě se zkusím zeptat. Jinak míchat biotin a ten pupálkový olej se může. Pup. olej je spíš na zlepšení zdraví kůže, biotin je přímo na srst. Pangaminem si jistá tak nejsem. Teď jej nedávám, protože ještě nějaké kvasnice jsou obsažené v kloubní výživě, co psi dostávají. Vitamínem B se ale nemůžeš předávkovat. Dávala jsem jednu až dvě tablety denně.

Já jsem už taky slyšela spoustu chvály na Anf granule. Žel bohu v tom našem severomoravském zapadákově nic takového není k sehnání(můžu být ráda za ty Hillsky). Hodně dobrých ohlasů mají i granule Kronch. Prý je to něco úplně jiného než na co jsme na granule zvyklí. Já jsem je sice nezkoušela, ale mám od nich pamlsky(85%lososa) a po těch se psouni můžou utlouct. Některým psům nemusí chutnat(ti kteří neradi rybu), ale velká většina je po nich jako divá. Mají ještě i nějaký lososový olej(něco jak pupálkový) a ten si taky moc pochvalují. Kdybych se zrovna nechystala na vařené, tak bych je zkusila.

Saita
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2006 21:24
- Nahlásit

Emikami, Lesanka
Na agility chodím se všemi třemi psi. Hany cvičí už od půl roku a od minulého víkendu je už i závodník, Nikky chodí od jara jen tak rekreačně a Jamie se zatím učí základy. Emikami k nám na cvičák chodí i důchodci a jak jim to jde.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2006 11:26
- Nahlásit

emikami
Ty další dvě značky jsou Nutrience a Nutra Nugets ( snad se to tak píše ? ) Ne, nemíchám je, dávám pouze ANF. Jen v případě kdyby něco nebylo v pořádku, zvolím jednu z těchto. Ale zatím si vůbec nestěžuji, ba právě naopak. Takže měnit zatím nebudu. Granule jim namáčím a přidávám malou lžičku štěněcí konzervy a můžou se po tom utlouct. A to jsou to holky vybíravý ! S paní Stuchlou z Nutripets se taky o všem radím, je to paní znalá výživy a její manžel je tuším biochemik, mám v ně velkou důvěru.
V Brně taky není obchod kde ANF běžně mají, ale dají se objednat. Já si je taky objednávám.

emikami
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 00:43
- Nahlásit

Tak jem se dozvěděla, že prý se prodává pupalka i přímo pro psy, nevíte o tom někdo , kde na internetu? Mám tu pupalku z lékárny, no a těch 20kapek se mi zdá docela dost. Je tam napsáno dítě od 3 let, dejme tomu že má tak 10kg, tak je tam 1 kávová lžička denně, takže na 5ti kg psa, by to mělo být ještě méně, podle mě. Nebo si myslíte, že tím se řídit nedá? Mě to teda aspoň takto řekla paní co mám od ní tu kosmetiku.
Včera vypadala Brituška ještě docela úděsně, dnes jsem ji znovu po 3 dnech vykoupala a udělala půlhodinový zábal v kondicioneru a mám pocit že je to o dost zas lepší. trochu se bojím když ji dávám ten biotin, pupalku, a pangamin, aby toho nebylo moc, na pangamin se ženou i malá štěnda, chovatelka mi říkala že jim to ublížit nemůže. Ještě od Petsilku je prý objemový sprej, používáte ho někdo? Myslíte, že to může mít nějaký účinek na výstavu, že by srst lépe držela, a zdála se bohatší? Ještě k tomu je výstava dva dny za sebou.Ostříháme ji asi hodně na krátko, a ono to nějak dopadne. Jsme v kruhu sami, žádná konkurence někdo by byl rád, ale já ne. tak zatím pa.

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 08:10
- Nahlásit

Saita
Ty jsi měla v Olmiku i toho černého jorka?

kokoška
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 08:49
- Nahlásit

emikami
Žádná výmluvy nehledám, ještě by mě zajímalo, jako proč si to myslíš!!!!
Protože znám spoustu lidí ve svém okolí, kteří svého "pudla" češou max 1xměsíčně a to jak ten pes vypadá svádějí na spoustu neuvěřitelných věcí
Jsem mile překvapená, že ty taková nejsi - aspoň tady to tak prezentuješ a řešíš asi jen nějaký momentální problém se srstí. Držím palec, abyste to s pejsinou brzy zvládly
Promiň, že jsem byla tak protivná, ale když si vzpomenu na ty zanedbané ubožáky co znám, tak mi srdce usedá a hned při tomhle tématu dost vylítnu

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 08:58
- Nahlásit

kokoška
Jo, přesně z toho důvopu jsem se rozohnila i já

kokoška
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 10:02
- Nahlásit

Mucholabka
doufám, že na DOG-TEKU II se setkáme a vezmeš i tu svou pudlici, ať tam nejsem za raritu

Mucholabka
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 10:20
- Nahlásit

kokoška
myslíš pseudopudlici? Doufám, že tentokrát mi to vyjde, minule jsem sice byla zklamaná, ale nešlo to Já se těším víc než prve.

Saita
Člen
# Zasláno: 6 Lis 2006 11:19
- Nahlásit

Emikami:
Tak dávej jenom těch patnáct. Taky jsem se zpočátku bála aby to nedělalo neplechu, ale prý je to v pohodě.
Mucholapka:
Já jsem tam byla se třema jorkama. Ostříhaný kluk: (lepší z tama nemám) se voříškiády účastnil. Potom fenečka: ta běhala agility(bavila diváky tím, že se jí strašně líbila kladina a byla na ní pořád), no a pak ještě štěndo: . To bylo pořád v tašce, protože jěště nebylo plně naočkované. Jestli jsi myslela toho úplně černého jorka, tak to ne.
Kokoška:
Nejsi sama koho to štve. Já když vidím nějakého zacuchaného a neupraveného jorkšíra, tak mi to taky docela vadí(i když je teda alespoň vetšina ostříhaná). Já češu každý den i když bych asi nemusela. Nikky je ostříhaný úplně a ani Hany nemá ty chlupy úplně dlouhé, ale jsem na to zvyklá a psouni alespoň vypadají k světu.

emikami
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 21:31
- Nahlásit

Ahoj. Tak vám chci jen říct, že Brituška vypadá fakt dost dobře, i střihačka říkala že je o 100% lepší, takže zatím kosmetiku Petsilk mohu jen chválit. Měla od té doby 3krát koupel a zábal, 2krát střih, včera jsme byli už jako na výstavní, a vypadá fakt skvěle, jen teda nesmí ani kapku navlhnout nebo zmoknout, doufejme, že zrovna nebude pršet.Střih má asi poněkud kratší než by měla být, ale to je jedno. Je srst sice nyní hodně jemná, při blížším zkoumání by asi člověk poznal že ji má řidší, ale asi to na pohled nebude vůbec vidět. Dávám ji teda 2tbl. pangaminu s pupalkou, pupalkový olej těch 15kapek, / prý se nemůže předávkovat tak jako vit. B/ a Biotin,sice takto nezjistím, zda ji chyběli nějaké vitamíny navíc, nebo zda vylínala, ale možná při té falešné březosti potřebovala víc vitamínů. Na to se prostě nepřijde. Jsem ráda, že to tak je a je to fakt super.Jen mě mrzí že ty výstavy nejsou třeba po týdnu, ale hned druhý den, doufám, že bude vypadat stejně pěkně jako ten první den, na další stříhání jdeme v pátek asi už odpoledne , no a pak se tady musí jen opatrovat.No ale hraje si tu se dvěma štěndama, tak to také není dobré, ale myslím, že to bude fajn, co dostanem, to dostanem, nám je to tak trochu jedno, konkurenci mít nebudeme, což mě fakt vadí, protože prý někteří porotci, tím že to nemají s kým porovnat nezadají titul.No a malá 5měs. havanský psík, dostává biotin už také, a i ten pangamin a i ta mrňavá, jak se na to sápou, to je děs.Nevím za jak dlouhou dobu může pupalka pomoci, zda pomohlo jak vitamíny, tak i ty zábaly dohromady.To se také nedozvím, a není to důležité,hlavně že už je to ok.Kdo z vás jde na výstavu v neděli?? Zatím ahoj, a na výstavách vám všem držím palce.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 21:59
- Nahlásit

emikami
Já !

emikami
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 22:19
- Nahlásit

jorkaAmálka
a v jaké budeš hale a v kruhu , takže s jorkem???? Já jsem myslím hala č.1 kruh 8.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 22:28
- Nahlásit

emikami
Ne, ne. Jedu s číňanem, takže budu tam. Ale jdeme jen na čumendu ( zatím ), první výstava nás čeká v lednu v Olomouci. Mám fenku 5 měsíců. Ráda bych se na tebe šla podívat, jestli to ovšem z Brna stihnu.

emikami
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 22:37
- Nahlásit

jorkaAmálka
Ty máš číňánka?????? To jsem nevěděla. Takže jsou s Deniskou asi skoro stejně staří, ta je nar. 16.6.06, ráda bych ji tam vzala sebou, ale uvidím, jak to ráno budu stíhat, no já bych to teda z Brna nestihla určitě. A jakou máš , nahatinku nebo labutěnku?

Kdyby se někdo chtěl podívat na mé stránky tak jsou - havanese-wild-angel

Mrzí mě na světě dost věcí, ale hlavně ty , že člověk dělá chyby celý život, a někdy se ne a ne poučit. Asi nebudeš vědět o čem mluvím, ale když to píši, věř, že mi je u toho hodně smutno.

Máš také webové stránky?

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 22:41
- Nahlásit

emikami
Mám nahulku, nar. 10.6. Napiš mi na e-mail ( je pod členem ) a já ti písnu odkaz na její stránky. Jsou teda zatím ve výrobě, ale něco tam uvidíš.

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2006 23:11
- Nahlásit

emikami
Hele, víš že mě máš na svých stránkách na jedné fotce ( vlastně na dvou ) ? A jak se znáš s paní Kusou ? Vidím že číňany znáš asi dobře ))
Já mám fenku z Haliparku.

Saita
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2006 17:13
- Nahlásit

Ahoj. Doufám že na výstavě uspějete. Škoda že bydlím tak daleko. Hned bych se šla mrknout. Já taky plánuju, že bych zkusila výstavu s tím mým nejmladším v lednu v Olomouci. Teda jestli do té doby dostanu rodokmen. Stejně mám ale dojem že to bude trapas, já nikdy nevystavovala a vím o tom kulové.

emikami
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2006 18:45
- Nahlásit

jorkaAmálka
No vlastně jsem ti na toto odpověděla právě mejlíkem, tak to je zbytečné se opakovat. Dobře je znám, protože je velmi miluji, ale zároveň mě to bohužel připomíná i jednu moc smutnou událost, takže o tom radši nemluvím, teda není to to nejhorší, to ne, ale pro mě je to smutné. Stránky budou vypadat moc pěkně, pěkný podklad.

emikami
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 11:21
- Nahlásit

jorkaAmálka
Ahoj, na výstavě jsem po tobě koukala, ale bohužel se mi nepodařilo tě najít nebo poznat. Proč ses nezastavila, mě bys určitě poznala, od číňanů jsme byli ob jeden kruh, ale je fakt že jsem tam nenašla ani jednu známou kterou jsem chtěla pozdravit. Já čekala celých 5 hodin v té šílené zimě než půjdu do kruhu, bylo to děs. A tady nějaká ta fotka z výstav, jen aby jste věděli jak jsme nakonec dopadly, když s tou srstí byl takový 3týdenní boj!!!! Klubová - V1,CAJC, mezinárodní - V1,CAJC, takže jsme dopadli výborně a bonitace je také OK.

To je z klubové výstavy.

A toto z meninárodní,foceno až doma.
Takže Brituška je čekatel Junioršampiona

emikami
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 21:16
- Nahlásit

Lesanka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:02
- Nahlásit

emikami
ahojky je moc hezká. Já tam také byla, ale jen se podívat a chvilku a svého pudlíka jsem tedy ani pořádně neučesala a tak jsem se trochu styděla. Ale nakoupila jsem tam spustu pěkných věciček

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:09
- Nahlásit

Lesanka
Ahojky, za Kiarku se stydět nemusíš, je krásná. Co jsi nakoupila ? Já tam taky nechala spoustu peněz, třeba za ten Kresčin obleček. A co ty granule, baští je ?

Lesanka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:26
- Nahlásit

Ahojky - baští, zatím je namáčím do vývaru. Obleček jsem také koupila, bylo fajn, že jsem ho tam mohla zkusit. Pak jsem koupila 3 různé míčky na šňůrce, my zkoušíme agility a tak potřebujeme motivační hračku. Obleček té tvé fence moc slušel.

Lesanka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:29
- Nahlásit

jorkaAmálka
já si nepamatuji její jméno

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:31
- Nahlásit

Lesanka
Kressi !!!! A to já si Kiarku pamatuji ))

Lesanka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:37
- Nahlásit

jorkaAmálka
jé děkuji, já jsem pěkná ostuda a to si jména pejsků pamatuji lépe jak lidí. Dojeli jsme domů bez problémů.

Lesanka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:39
- Nahlásit

jorkaAmálka
jsem už nějaká unavená mělo to být: Dojeli jste domů bez problémů? Jestli Kressi byla v pohodě?

jorkaAmálka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2006 22:44
- Nahlásit

Lesanka
Jasně, má takovou malou boudu na zip se siťovinou. Zalezla a spala až do Brna. Doma se radostně přivítala s ostatními psy jako by je neviděla půl roku a šla zase do pelechu. No a já jsem byla taky utahaná a tak jsem ji do postele brzy následovala ))

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání