Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 315 . 316 . 317 . 318 . 319 . 320 . 321 . 322 . 323 . 324 . 325 ... 462 . 463 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:18
- Nahlásit

Fifi a kromě růžových vestiček ještě fialové deky

Fajka
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:21
- Nahlásit

Fifi
ja nerada lijavec = cokle taky neradi
jasný to je na cestě dycky voser, jít v dešti... zlatej sníh oproti tomu

, ale kdyz mas pak psa treba durch? Nacucanyho, tak nekde si dachnout na bivak, clovek se prevlikne, ale mokrymu psovi muze bejt pak kosa, kdyz se prestane hejbat a teplota kolem nic moc?
tak trekaři co maj krátkosrstý psiska tak vestičky na bivak docela nosej, to je fakt. Někdo bere psa do spacáku na noc ale to nesmí bejt durch no, na to pak fakt nějakou tu pláštěnku aby se pes nenacucal a nebyl durch.

maj Housky od Jany Henychovy krasny vesticky na sobe a slamu pod sebou ted pri tom jejich trialu v Norsku, to sou zase jinsi podminky...
jj tam je to uplně jinej level, tam je těžká mínusovka a deky má v saních a slámu maj na checkpointech připravenou, tu sebou netahá...tam je to uplně o něčem jiným

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:35
- Nahlásit

Xerxová
a kromě růžových vestiček ještě fialové deky
Ano, to maji, v tom extremu. Proc na me plazis jazyk? Nejak nechapu.
Fajka
tak trekaři co maj krátkosrstý psiska tak vestičky na bivak docela nosej, to je fakt.
A ti s dlouhosrstyma si jen hodku, dve dachnou a zase upalujou?

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:36
- Nahlásit

taky jsem viděla psí deky, že seshora je teplý flís a zespoda nějaká nepromoková vrstva

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:37
- Nahlásit

konečně mi dneska dorazil novej tablet a máma chtěla taky, tak rovnou dva stejný, abych to měla jednodušší, tak jsem to alespoň zprovoznila, ještě mě čekaj apky, já tohle taaak nesnáším uvádět to do použitelnýho stavu

Fajka
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:41
- Nahlásit

Fifi
A ti s dlouhosrstyma si jen hodku, dve dachnou a zase upalujou
přesně bo mokrej pes ve spacáku je fujky
a dáchnutí vypadá tak že rozložíš psisku alumatku pod stolem, sedneš si na lavičku, na stul dáš batoh na něj položíš hlavičku a děláš chrrr chrrr....spíš tak hoďku až máš prdel dřevěnou krk zlomenej...pak přeběhne srnka, psisko hlídací vylítne, ryčí bo hlídá, tím tě vzbudí, vzbudí sebe a tak se sbalíš bo vidíš že ted už spát rozhodně nebé a frčíš do tmy dál

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 21:56
- Nahlásit

Fajka
Nechces si nekdy zkusit pohodovej vandr ala Cajda?

Fajka
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 22:00
- Nahlásit

Fifi
Nechces si nekdy zkusit pohodovej vandr ala Cajda
neboj, bude a brzo, už ho máme domluvenej

Maya
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 22:01
- Nahlásit

Fajka
nebyla náhodou původní idea dogtrekingu souznění se psem a přírodou a ne sprint v polobezvědomí?

Fajka
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 22:04 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

Maya
nebyla náhodou původní idea dogtrekingu souznění se psem a přírodou a ne sprint v polobezvědomí?
byla ale to můžeš souznit i když jdeš rychle
Ale já se tam pložím nějakých minimálně 20 hodin a víc, jsou i tací co to dávaj za půlku

A taky teda pro psisko je lepší jít tu štreku v tempu za kratší čas něž se ploužit a bejt tam dlouho a nutit psa dlouho nespat...

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 22:12
- Nahlásit

Fajka
neboj, bude a brzo, už ho máme domluvenej
Ja se nebojim, ja obdivuju kazdou z vas. At stokilometrovy slapky, nebo ty vandraky, co si vlecou vsechno na zadech. Mym vrcholem souzneni s prirodou je camping v lete na tabore.

Fajka
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 22:18
- Nahlásit

Fifi
ja obdivuju kazdou z vas. At stokilometrovy slapky, nebo ty vandraky, co si vlecou vsechno na zadech
pro mě jeto jedinej způsob jak se nezbláznit z práce a fakt od ní vypnout...bo čék se musí koncetrovat na to jak jde, kudy de, kudy je trasa, jak je na tom psisko, mít sebou všecko, hledání kontrol, soustředit se na to nikde si nezlomit hnátečku, nebo někde nezhučet..hlava už nemá prostor myslet na to co všechno v práci není hotový, co bych měla, kde je jakej průser a tak no...prostě dokonale si ten mozek propláchnu a otrávim se kyslíkem natolik že pak nějakou dobu je čék rád že sedí v kanclu na tý židli a datluje čísla nebo písmenka

Mym vrcholem souzneni s prirodou je camping v lete na tabore
taky dobrý, někdo není schopnej ani to

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Bře 2018 23:27
- Nahlásit

Fajka
pro mě jeto jedinej způsob jak se nezbláznit z práce a fakt od ní vypnout
Chapu, s vasim zaprahem. Hlavni, ze uz se nepotacis!
taky dobrý, někdo není schopnej ani to
No nevim, sice stan, ale vevnitr pekne vytunenej. Spat pod celtou na karimatce, tak me vezou druhej den.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 05:46
- Nahlásit

Fifi
dik za tip na hurtu, je fakt ze kdo je ma tak je spokojenej...

Fajka
kdysi to byla cela alumatka taky je super i na sednuti, nejakou vemu celou ferince zas.

da se v tom.norsku sledovat nekde na netu?

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 06:14
- Nahlásit

Fifi
Hlavni, ze uz se nepotacis!
uuuž skorem ne-e

Spat pod celtou na karimatce, tak me vezou druhej den
to víš že nééé já tohle opouštění komfortní zony mám ráda užjen proto že si pak čék vlastně uvědomí jak dobře se jinak má a váží si i věcí který jinem příjdou normální

cernej caj
jj tady:
http://www.finnmarkslopet.no/

Xerxová
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 06:59
- Nahlásit

Fifi nehledej v tom nic útočného... fakt mě jen pobavilo, že mají i ty dečky (u sáňových psů jsem je nečekala - znám obleky a slámu - ale chápu extrémní počasí i ladění barev "ženského" týmu)
A věř mi, že se s tebou fakt nechci poměřovat... a vůbec nemám potřebu, aby všichni měli shodný názor - naopak, nemám "aktivisty" ráda a k cíli vede řada cest a často i hodně odlišných

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 07:32
- Nahlásit

tak sem.docetla i tuhle stranku se mi rano neukazala

Fajka
asi proto me.moc DT neberou, ja to jdu jako vandr. v mym.pripade by ten pes ztravil stejnej cas chuzi - takze to ma jeste u me.prolozeny spankem. A masovej vandr me neba, ale kdyz se to vic pojme jako zavod (pro mayu) tak to vzdycky sklouzne i do toho zavodu o cas a o to prekonat sebe/jine pokud mas soutezivejsi povahu

fifi
tvoje veta oddech ala cajda me.pobavila, prisla mi takova strasne roztomila

maya
sikovnaaa s tabletem

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:12
- Nahlásit

ja jsem si jen vzpomnela na ty casy kdyz tady treky zacinaly a na ten propagacni serial od Monte Kvasnici v PPC a jak se to proste za ty roky uz posunulo uplne nekam jinam
holt ta cloveci souteziva povaha se asi projevi vsude

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:32
- Nahlásit

Maya
holt ta cloveci souteziva povaha se asi projevi vsude

tak to je jasný, páč jakmile tam dáš vyhlášení a pořadí tak je naprosto jasný že velká většina lidí si prostě zazávodit bude chtít bejt co nejlepší i když jsou i takový co to jdou výletově.
Jako to zas ale neba mě bo když budu chtít jít jen tak zevlovat a kochat se tak si můžu jít po vlastní ose a kam budu chtít a hledat si svoje místa (a děláme to docela často) a nemusím platit startovný, nemusím se stresovat časem, kontrolama a tím že nejsem na trati kde bych měla bejt... na to si vyrazím raději solo výlet a můžu si trasu upravit podle počasí a nebo podle toho co kde vidím a kam se mě chce třeba zajít se pokochat...
Ale je to přece každýho věc jak to celý pojme, jestli tratí proběhne za 10 hodin a má radost že si s psiskem dali pořádně do těla a nebo se tou tratí prozevluje od hospody k hospodě a pak to třeba krz to ani nedojde bo nestíhá limit...
každej si tu radost z toho najde někde trochu jinde a nic není špatně...prostě každýmu vyhovuje něco jinýho

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:39
- Nahlásit

Maya
presne tak, jak je to zavod tak to hromada lidi proste zvodne bere

clanky nemas? ze bys treba vyfotila?

Fajka
jak rikas, kazdej si muze vybrat jak to chce a to je fajn ze zas ses bez starosti kam jit pac to bekdo vymyslel za tebe

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:39
- Nahlásit

cernej caj
tak to vzdycky sklouzne i do toho zavodu o cas a o to prekonat sebe/jine pokud mas soutezivejsi povahu
a máš pocit že je na tom něco špatnýho?

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:45
- Nahlásit

cernejcaj
clanky nemam, stary PPC jsem dala uz davno pryc
ale cetla jsem je vzdycky, bylo to hezky napsany
Fajka
spatne to neni, ale myslim ze se urcite najdou lidi kterym to vadi a nezucastni se kvuli tomu, protoze i kdyz jak rikas si to kazdej muze jit jak chce, tak to tam uz furt je a urcite to spoustu lidi odradi, to je asi dira na trhu, organizovat nesoutezni dogtreky

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:45
- Nahlásit

Fajka
ale ja nerikam, ze to je spatne. Jen ze to jde ruku v rucecs pojmem "zavod" a pokyd DT je MCR tak ta zmena od nejakyho toulani prirodou k trtani bez bivaku je proste prirozena

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 08:50
- Nahlásit

Maya

ale myslim ze se urcite najdou lidi kterym to vadi a nezucastni se kvuli tomu, protoze i kdyz jak rikas si to kazdej muze jit jak chce, tak to tam uz furt je a urcite to spoustu lidi odradi
no ale přece to se trošku odporuje ne?
tak bud sem naprosto nesoutěžní a nějaký umístění je mě buřt a jdu si jen sám pro sebe ...tak pak nevím co by mě mělo odrazovat že někdo si to proběhne za 10 hodin.

a pokud mě na tom ty běžci odrazujou, tak asi sem soutěžní a chtěl bych bejt ve výsledkovce někde vejš, ale nemám na to ta tak mě to vadí odrazuje a proto tam nejedu....

si teda myslím ja...

organizovat nesoutezni dogtreky
taky se dělají

cernej caj
pojmem "zavod" a pokyd DT je MCR tak ta zmena od nejakyho toulani prirodou k trtani bez bivaku je proste prirozena
jj

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 09:44
- Nahlásit

Fajka
no ja jsem nesoutezni typ a nejaky umisteni je mi sumak, ale jit si sama pro sebe nesoutezne primarne soutezivy zavod by me proste nebavilo, protoze mi to priijde smysluplny asi tak jako odkracet si maraton mezi tema vsema bezcema, to uz je smysluplnejsi odkracet si to nekde mimo sama, ale jako myslim proste ze spousta lidi by ocenila kdyby nekdo za ne tu trasu udelal a na kontrole by dostali razítko ala turistická známka, ale kdo kdy je v cili by bylo vsem ukradeny
nebo nevim jak to vysvetlit

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 09:58
- Nahlásit

Maya
nesoutezni typ a nejaky umisteni je mi sumak, ale jit si sama pro sebe nesoutezne primarne soutezivy zavod by me proste nebavilo, protoze mi to priijde smysluplny asi tak jako odkracet si maraton mezi tema vsema bezcema, to uz je smysluplnejsi odkracet si to nekde mimo sama

no a to nemáš ani takový to soutěžení sama se sebou? jako že máš radost že jednou dáš určitej úsek za hodinu a pak třeba za půl? ani to ti jako vnitřně neudělá radost že si na tom dobře, že se ti jde líp, že se ti líp dejchá, že si třeba shodila nějaký to kilo...dyk čék nemusí soutěžíst s ostatníma ale podle mě ho dycky potěší že je na tom líp než byl ..nebo ne-e?

ocenila kdyby nekdo za ne tu trasu udelal a na kontrole by dostali razítko ala turistická známka, ale kdo kdy je v cili by bylo vsem ukradeny
tak přesně tohle splňuje přeci kčt a všechny jejich pochody...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 10:00
- Nahlásit

Fajka
jo jak pises - ja si DT jdu jak vandr, ale vlastne mi tam nesedi to vse kolem, masovost, v hospode 20 lidi takze pro me je to fajn zpestreni kdyz na to mam cas a penize, ano castecne me to od ucasti odrazuje ale ne proto ze to je zavod ale ta masovost, zatimco hodne lidi bavi dt kvuli tomu jak to je ted a na vandry skoro nejezdi, takze ja myslim, ze to je hlavne povahou danyho cloveka, co tam jede/nejede. Uprimbe kdyby to stalo min a nebralo 2dny volna, stejne by pro me DT asi jako primarni cil na vikend nebyl, takze su spis ta skupina co o ni pise Maya - ale me je to vlastne fuk pac radsi jedu sama bez tech 100 dalsich

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 10:06
- Nahlásit

cernej caj
nesedi to vse kolem, masovost, v hospode 20 lidi
jako já zas mám problém kolikrát že du du du a skoro nikoho nepotkávám a řikám si..je tady vůbec na tý trati někdo?
já teda žádnou masovostí netrpím...

Fajka
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 10:09
- Nahlásit

cernej caj
ale me je to vlastne fuk pac radsi jedu sama bez tech 100 dalsich
no já zas teda nechápu že se chystáš na vejlet s x cizíma lidma kterým se přizpůsobuješ a pak se na tebe vybodnou a ani nedorazej, to zas nechápu jako já, to rači pojedu tisíckrát sama jen s čoklidama a můžu si jít kam chci, jak chci, jak dlouho, kudy chci a nemusim řešit že jé mě se nechcé, to je daleko, to je oc do kopce, to je moc z kopce, tam se mě nechce, ted pauza, deš moc rychle, deš moc pomalu......eh...fuj
zlatý psiska jdou tam kam chci já a jsou za to rádi

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Bře 2018 10:12
- Nahlásit

kct skro vse chodi po silnici...

takze asi chapu Mayu jak to mysli ale paradoxne pro me z toho jejiho pohledu prave je DT nezajimavej, na razitko sere pes, chcu byt venku a tak jdu ven

tu soutezivost vnitrni jinak taky vubec nemam, protoze jacsi chci uzit neco uplne jinyho nez jak dlouho ddlu nejakej usek. Takze osobne si myslim, ze jsou DT delany zajimave pro konkretni cilivku pac byt delany jinak, tak by na ne mozna nikdo nejel a poradatel ma i radost z toho ze mu jezdej lidi jibak by nic nedelal

Fajka
na trati je to OK, spis myslim pak si chces dat polivku v poloprazdny vesnicky hospe a tam 20 lidi hluk, na peknym miste posvacit a tam kontrola vsichni rumicka - na trati pravda taky mov lidi nepotkam, kdyz su nejpomalejsi

ale jak rikam - pro me je to zajimavy spestreni mym vyletum tim, jak je to koncipovany. ja nejsu cilovka a je bezpredmetny co si o tom mysli clovek, ktetej praclve cilovka neni. Jako by chteli otevrit cukrarnu na lyse a ptali se pani o berlich co by se ji v te cukrarne libilo za sortiment

<< 1 ... 315 . 316 . 317 . 318 . 319 . 320 . 321 . 322 . 323 . 324 . 325 ... 462 . 463 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání