Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Ešusovou IV
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 480 . 481 . >>
Autor Zpráva
Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:22
- Nahlásit

PetraK

jaks našla to, že mají chovku, páč já to na tý vetstránce nenašla
to nic, to najdou jen vopravdový PC vodborníci jako jsem já

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:24
- Nahlásit

Fajka

to nic, to najdou jen vopravdový PC vodborníci jako jsem já

no tak to tě budu vzývat tetkon pokaždý, dyž se mi pokazí PC - asi tak 3x za den
a dík za ten odkaz, koukám, teda že ceny jsou velehóch!

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:24 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

PetraK
Clif u Prodašiš, to bude taky dobrej Joudík , podle gezichtu tutově
nejen podle gesichtu teda....

http://www.zjedloveholesa.com/index.php/nai-psi/dl ouhosrsti-no/361

Fajka
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:25 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

hmmm tak sem to foto nejde...tak si ty jeho vyklopený ušiska najděte samy !

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:27
- Nahlásit

Fajka

jé a mají Kostičíky! a vůbec mají hrozně moc zvířeny , se maj.

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 15:32 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit

fajka

tohle myslíš?

aneb - jak mě přepraly uši
http://www.zjedloveholesa.com/index.php/nai-psi/dl ouhosrsti-no/361#

edit - neee, vono to zobrazí jen celou stránku, ne jen jednu fotku ale ono se tam najde, z čeho vybírat

ty jo to je fakt Joudík a zvostalo mu to doteď

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 16:07
- Nahlásit

ufff - měla jsem pocit, že bývá problém dostat člověka na LDN a on je problém ho dostat domů Ale zvítězila jsem - zítra jde tatík domů (a ne až v pondělí) . Neb byl dnes prohlášen za schopného domácího žití, skončila i veškerá rehabilitace... a že ale PAPÍRY na propuštění nestihnou dřív, než v pondělí... Skončila jsem u paní primářky - a pak jsem stihla zařídit i oddělení sociální i rehabilitační... a když se chce, tak to jde

Mimochodem jsem netušila, že žádanku na chodítko musí vyplnit při hospitalizaci - nelze později... Mi je to vcelku jedno - koupili bychom ho dědovi sami... ale prostě doktoři víc papírujou, než léčí. A že jsou z toho otrávení.

Ale obecně musím jak internu, tak to oddělení následné péče pochválit - přístup k těm staříkům je fajnový

kachna_
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 18:08 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Xerxová
doktoři víc papírujou, než lé
zákony prof. parkinsona v praxi?
musím jak internu, tak to oddělení následné péče pochválit - přístup k těm staříkům je fajnový
to je dobře
Karneval (kia carnival) prošel kontrolou automechanika coby dobrá koupě a myslím, že automechanik, stejně jako Michal, byl přes počáteční nedůvěru nadšen.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 18:37
- Nahlásit

xerxova
tak parada, ze deda bude na vikend uz doma

kaxhna
to je dobre

ja 2h shanela halenku, do 1200 na pohreb... aneb ja vazne doma nemam nic cernyho svatecniho, holt naposled bylo -20 a pod svetrem se sneslo i tilko a co sem mela halenku ma kamaradka pac se mi smrskla ...

takze po nicem s nicim mam za 1400 sehnano, samo mi chybelo 60kc takze ji mam odlozenou na zitra a premyslim, jestli preziju ten rukav (v kostele pod bundou jo) a pak v hospode se uvarim ve vlastni stave. ale je to presne co mi sedi a co by se mamince libilo akorat potrebuju po ty ferinko operaci tiskarnu na penize

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 18:52
- Nahlásit

čaj bude ti to slušet - mamka by měla z tebe radost A je fajn, že plánujete dovolenou - Jižní Čechy jsou hezký kus světa.

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 19:31
- Nahlásit

cernej caj
do kostela hlavně teplý boty a kalhoty, je tam v zimě fakt kosa a jak člověk sedí, mrznou strašně nohy
v březnu už bude tipuju skoro léto, si dovolenou určitě užijete

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 19:59
- Nahlásit

maya
po tom pohrbu v unoru 2012 kdy bylo pres den -25 skoro na vysocine uz vim, ze to je zaklad

xerxova
jj

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 20:11
- Nahlásit

cernej caj
jj, já takhle právě byla taky při mrazu a byl to docela masakr

chápu to spprávně, že se nemusím jako majitel xp tohohle bát, protože nemám nárok?
jako v těch ovládacích panelech podle toho návodu ani nic takového není, tak to vypnout nejde
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/39387 7-microsoft-bude-lidem-podsouvat-desitky-nainstalu ji-se-jako-aktualizace.html

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 20:20
- Nahlásit

jj, je to w7 a vys a navic jen prvni rok od uvedeni w10 takze se neboj

Fifi
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 20:44
- Nahlásit

Rrumstajn.
Kremyl ma Troldu. Trolda ma Kremyla. Kremyl ma prsa. Ooo, Trolda se ma! - normalne sem je dneska nacapala, jak ji zkousi cucat cecek, cunak stenatkovskej a cuza zasnene drzela! Tohle bude zajimava faleska.
cernej caj
V kostele nenastydni, dobre, ze sis koupila neco slusivyho, cupr. Hodne sil...
Xerxová
zítra jde tatík domů (a ne až v pondělí)
Bezva.
kachna_
Gratuluju ke karnevalu, k ty vasi bande to je vhodny auto, uz dle nazvu. Tak at slouzi bezproblemove dlouha leta!

Maya
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 22:01
- Nahlásit

Fifi
Víš jiště, že Kremyl nepouští mlíko?
tady sněží, to to nemohlo počkat až na noc na sobotu???

Fifi
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 22:27
- Nahlásit

Maya
Víš jiště, že Kremyl nepouští mlíko?
Samoze pousti, kdyz ma svy vytouzeny stekanatko.
Jen at snezi, chumeli, mrzne.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 07:05
- Nahlásit

Fifi
ty mas teda doma sebranku

Maya
tady teda nic

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 08:33
- Nahlásit

Rumštajn,
no závěje tu nemáme možná jednu mini u dveří...ale tak možná 5 centimetrů napadlo...ale není to snad ani na ty lyže ....

Fifi
Kremyl ma Troldu. Trolda ma Kremyla. Kremyl ma prsa. Ooo, Trolda se ma! - normalne sem je dneska nacapala, jak ji zkousi cucat cecek, cunak stenatkovskej a cuza zasnene drzela

to je jak v pohádce....a kdyby jim to "zlá macecha" Fifina nezakázala, mohli si takhle hrát na věky věkůch

Maya
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 08:38
- Nahlásit

Hus patek konecne a zejtra prej ma bejt zase nejaky teplo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 08:43
- Nahlásit

Fajka
tak snad neco nasnezi pristi tyden

Maya
jj, docela teplo je, ale rano kosa takze odpo na mikinu malo a na bundu moc

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 08:47 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Co je dneska? Copa je dneskaaaa?? KURNIK SEM TO ODBOUCHLA NECHTÍC UŽ HNED NA ZAČÁTKU : no takže prostě je evidentní, že je dneska pátek, páč už po tom tejdnu je člověk úplně blbej a já jsem toho důkazem

no máááme páááteeeeek. Bože to je krása!! Dneska teda zase výlet do BN, ale zítra bude výýlet, výýlet, výýlet a v pondělí má Koláče a Brtnik dovolenoooou, budeme za školouuuu, budeme se jen tak fláákat. A to bude krása! A Rumoušek se zpožděním obejvuje, že je hošíček a že háraj fenečky a že je spousta věcí k čuchání. a že by teda tím pádem jako neměl čas na to, aby vnímal . No a páč dneska jedem hned po prasí za tou mámou, tak jsme si udělali ranní procházku delší a víc hrací a Bubi krásně kradla balonek, to jí moc pěkně jde, je to kradačka profesijounální. A fčéra se muselo Koláče hodně smát. Udělalo Koláče psejkům hlavolamový a čuchací večírek a jako poslední bylo, že každý dostal kostičku měkkou plastovou dutou, v tý kostičce byly dva placatý kousky salámu a bylo to zaražený velkým korkovým špuntem. No a zatímco Rumoušek měkkoušek a myslitel vzal kostéčku a šťouchal jí prostorem něžně pacinkou a zkoumal to, jak by to mohlo fungovat. Brutální Bubi - matka všech buldozerů drapla kostéčku a zcela primitivně ji překousla, čím docílila vystřelení špuntu do prostoru a okamžitě se dostala k jádru pudla . Proč prej se s tím crcat, když řešení je naprosto jednoduché a přímočaré . Jojo, Bubi se s níčím moc nepáře, proč taky z ničeho dělat nějakej problém, ne? . Stejnej příštup volí ke kasičce. Pokud kasa okamžitě poté, co jí Bubi dá povel k otevření šupíku tím, že do ní majzne tlapkou (a netrefí správnej čudlík), rozlítí se Bubiška a kasičku brutálně seřeže, aby si to do příště správně zapamatovala kráva jedna blbá kasičková! D Je to moje zrzavá příšernice, Bubrdle jedna.

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 08:57 - Změnil/a: Fajka
- Nahlásit

PetraK
Co je dneska? Copa je dneskaaaa

ti to povim co je dneska... dneska je velkej průser, bo nám DHLko/PPLko asi ztratilo balík zboží který jsme dělali celej minulej týden + víkend to znamená, že to celé musíme asi obratem vyrobit znova
Zákazník je nakrknutej, že jsme nedodali včas a já se uplně bojim toho jestli nám DHL/PPLko uhradí škodu ...

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:05
- Nahlásit

Fajka

to si děláš prdelínu, ne? mad:

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:08
- Nahlásit

Fajka
to je jak v pohádce....a kdyby jim to "zlá macecha" Fifina nezakázala, mohli si takhle hrát na věky věkůch

vole!

Fifi
. Kremyl ma prsa. Ooo,
jehehééé, hehehehe bylo mi to jasný, ani jsem nemusela číst dál A kdo se mi tady tehdá smál, když jsem přivedla Blanimírce domů Štoudef? No kdo? Kdo řikal, faleška-ščenátko - mlíko a jéé to bude legrace?? kdo krom Máji to byl? nemůžu si vzpomenooout.... ne a ne si vzpomenout

Ešus měl celoživotní fascinaci prsama, když viděl fešnou feňuli, svalil se na zádal, provedl STK podvozku a následně se přisál

Fajka
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:12
- Nahlásit

PetraK
Stejnej příštup volí ke kasičce. Pokud kasa okamžitě poté, co jí Bubi dá povel k otevření šupíku tím, že do ní majzne tlapkou (a netrefí správnej čudlík), rozlítí se Bubiška a kasičku brutálně seřeže, aby si to do příště správně zapamatovala
jisně žádný s*aní s kasičkou blbou ! má recht !

to si děláš prdelínu, ne?
no jako asi ne..vzhledem k tomu že ho už druhej den hledaj a nic tak to bude asi realita ...jo a balík se ztratil v akurátním Německu, kde jsou děsně pinktlich a kde se nekrade a nic se neztrácí

vole!
děkuju

Ešus měl celoživotní fascinaci prsama, když viděl fešnou feňuli, svalil se na zádal, provedl STK podvozku a následně se přisál
essi von nebyl mlíkofil

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:14
- Nahlásit

cernej caj

no škoda, že nejsi tu poblíž, mohla bys bývala vyzkoušet něco z mých zásob, od halenek po sukně. škoda, škoda. Každopádně, i když jsi finančně vykrvácela, tak ta černá halenka se bude hodit vždycky.

a máma by určo měla radost. Budeme na Tebe všechny myslet, drž se.

kamaradka pac se mi smrskla ...

proč se ti smrskla kamarádka?

PetraK
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:16
- Nahlásit

Fajka
jisně žádný s*aní s kasičkou blbou ! má recht !

vona je hrozná příšernice a madam Brutalita

v akurátním Německu, kde jsou děsně pinktlich a kde se nekrade a nic se neztrácí
no to už od určitý doby tak nějak neplatí.

mlíkofil
nazývejme věci pravými jmény, byl to úhyl můj malej velkej úhyl.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:18
- Nahlásit

Fajka
voeee to si delaj kozy, ne? ale tak snad to aspon musej cely zaplatit?

PetraK
tak krasnej patecek a snad bubi pokladnu nezmasakruje definitivne

PetraK
do tvych zasob se tezko vejdu, ale dik za nabidku aneb me mirne volnejsi bunda, pod kterou se vleze mikca a esuska se v ni utopilaaaaaa (k obri vero radosti

dekuju

no taky sem zvazovala, ze snad to pochopite tak nevim

cernej caj
Člen
# Zasláno: 5 Úno 2016 09:20
- Nahlásit

PetraK
jo a taky sem si nakonec ufikla sama jeste ty zadni vlasy tak si musim nechat udelatjeste kontrolu zda tam nemam zub

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 480 . 481 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání