Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Ešusovou IV
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 559 . 560 . >>
Autor Zpráva
Petr
Administrátor
# Zasláno: 3 Úno 2016 20:08
- Nahlásit

Pokračujte prosí zde.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2016 20:13
- Nahlásit

kuk Ešuska zase nově...

Fifi
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2016 20:31
- Nahlásit

Jsme to nymandi, od kvetna necelych 600 stranek. Treba aspon vime limit novej.
Ešuska zase nově...
To sou ty postriziny, smikne si ofinu a lup, je to.

PetraK
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2016 22:18
- Nahlásit

zase v novým? asi jsem to přivolala, páč zrovna včera jsem si říkala, že už nás dlouho nepřesouvali a lup, je to tady.
Fifi

To sou ty postriziny, smikne si ofinu a lup, je to.

no anebo tak!
kupodivu ofina dobrá i po umytí vlasůch jsem překvapená, asi pokaždý požiju bublinky a pak se půjdu stříhat

Jsme dnes coby skoremkmotři malý ašjopánčičky byli slavit. Páč proběhl zápis do první třídy, tak to se muselo oslavit. Brtnik zabodoval, koupil jí růůůůžový plnící ergonomický pero, ještě než jsme objednali jídlo musela jsem objednat spoustu papírůch. A pak jsme hráli černýho petra a pexeso. Výbornej kuldůrní večer to byl. A BuboRumíčci dostali jako odspustek veelkou žužlací chrupavku.A zaprasili ceeelíčkou předsíň. Tak jsem měla hnedle co dělat

Maya
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2016 22:23
- Nahlásit

A koukám opět v novým a skoro na novej rok.

birma
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2016 22:46
- Nahlásit

Tady máme nějak čisto a uklizeno
A my máme po tréninku bylo to božské jen se potvrdilo, že když zapne nohy, tak vypne mozek, takže když se postaví rovinka a za ní něco složitějšího, vznikne z toho neřešitelný problém

kafe
Řekla bych, že ty jsi tak na S nebo M

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 06:07
- Nahlásit

petrak
a tak pero je krasnej darek, ja perem psala jeste i na stredni, co sem dostala od nasich na zakladce i kdyz uz dost v kombinaci s propiskou, urcite si ho moc uzije

birma
tak hlavne, ze je mu lip a aspon mate jeste co trenovat

v noci to u nas chrapalo, ted je hrozne zanedbavam, ale evidentne dobry. kolega si vzal 8. letyho chrta, tak ho ma chvili doma a vcera sem ho videla a podrbkala. ma hodne skaredy zadni zuby tak dostal kelpu, ale jinak hotovej klidas

Xerxová
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 06:34
- Nahlásit

jeden stupeň, poprašek sněhu...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 07:16
- Nahlásit

Xerxová
mam nadeji!
na tech kamerach teda moc rozdil proti vcerejsku nevidim, ale mam jeste tyden

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 08:50
- Nahlásit

RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

Je zima, tak já zatopim, jo?

Ty jo je překvapivě chladněji Bubi tvrdí, že se vrací akrtická zima, nicméně byla dobrého rozmaru i přes to , že venku byla nahatá, bez bundičky. Ale krást míčky je prej dobře zahřívací aktivita. Rumouš je ftipnej. Běžně chápe, že povel okolo platí na obě strany obíhání, ať má oběhnout mě, sloup, strom, větrací šachtu, lavičku. Ale u obíhání hřiště, je na tom asi jako Adam, když mu postavěj rovinku a pár složitějších překážek Má sudoku . Stojí, kouká, z hlavy se mu kouří, pak se objeví nad makovicí nápis AHA! a běží zase tím jedním naučeným směrem A dneska, DNESKA!! UŽ BYLO RÁNO TROCHU SVĚTLOOO!

cernej caj

mam nadeji!

no jsem na tom podobně

le evidentne dobry. kolega si vzal 8. letyho chrta, tak ho ma chvili doma a vcera sem ho videla a podrbkala. ma hodne skaredy zadni zuby tak dostal kelpu, ale jinak hotovej klidas

birma
když se postaví rovinka a za ní něco složitějšího, vznikne z toho neřešitelný problém

igelitní sudoku

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 08:52
- Nahlásit

cernej caj

urcite si ho moc uzije

jojo byla nadšená a hlavně my si užili. Na úkor tatínka páč maminka vyprávěla, jak když malá kreslila, tak tatínek stál za ní a ukápla mu slza. Ne dojetím, ale smíchy, páč se jí smál cynik jeden, takže jsem mu nařídila, ať si hezky půjčí od cérky pero a předvede své schopnosti malíře-kubisty smáli jsme se hodně

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 09:00
- Nahlásit

PetraK
tak to je supr, ze to melo az takovej uspech

a jinak teda supr, ze bubinka ted v pohode bez bundicky, ale je mozny, ze se jeste vyuzije. Chudak rumicek, si ho zavarila

premyslim, jestli sem rano videla svetlo... hm, nevim, asi spis ne? podivam se zitra.

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 09:03
- Nahlásit

cernej caj
ale je mozny, ze se jeste vyuzije.

jo myslím že jo. Vzhledem k jejímu věku jí v tomhle trochu ze svého pohledu "rozmazluju" . Nejsem oblíkací, ale je mi jasný, že ji potřebuje, aby měla nějaký komfort, a procházku si užila a ne protrpěla.

premyslim, jestli sem rano videla svetlo
já myslím, že ty chodíš dřív než já. My vyrazíme ven ve 3/4 na sedm. A to světlo bylo po sedmý . Malý ale bylo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 09:21
- Nahlásit

PetraK
tak to ja su uz v 6:30 v kanclu tak to asi fakt nic ale zas nam tu smazi slunicko

no jasny, myslela sem to spis krz to, ze se jeste dost ochladi a nemusi byt konec zimy i kdyz to tak trochu vypada

letos budeme mit dovcu v pulce brezna, tak su dost zvedava na pocasi. Ale chtela sem asi ten tyden vypadnout co nejdriv to pujde a i pro zvire bude lepsi, ze budem trenovat pekne v breznu vickrat denne a treba by uz pak mohla od kvetna trajdat

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 09:52
- Nahlásit

cernej caj

a su uz v 6:30 v kanclu

hm tak to fakt světlo ešče nejni , vydrž prťka, vydrž.

y, myslela sem to spis krz to, ze se jeste dost ochladi
jojo, já to pochopila. Ono kdybych očekávala, že bude ráno kosa, tak jí tu bundóšku dám, dávám jí to i ráno, protože to se poflakujeme venku taky dýl, tak aby si to taky užila. No a zima ešče bude,takže jo, užije , užije.

Ale chtela sem asi ten tyden vypadnout co nejdriv to pujde a
a kam razíte?

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:18
- Nahlásit

včera jsem se setkala s částí věcí, co jsem měla u Honzy. No nějak to asi ještě pořád nedávám tak dobře, jak jsem myslela... Asi se budu muset víc zapřáhnout, abych nemyslela vůbec

cernej caj
kolega si vzal 8. letyho chrta, tak ho ma chvili doma
tak to musí bejt fajn chlápek

PetraK
DNESKA!! UŽ BYLO RÁNO TROCHU SVĚTLOOO!
pche! dneska bylo světlo celou ranní procházku. Ostatně jako každý jiný den
igelitní sudoku
no to teda hlavně je fakt vtipný, jak když je 5 skoček rovně, tak ho musim odstartovávat s náskokem ke třetí, abychom byli za pátou zároveň a mohli tam něco dalšího vymejšlet Ale začíná mu to fakt jít, pomalu zvažuju, jestli na začátku března nevyjet na první závody (musela bych se vzdát jednoho kratšího treku a přehodit si volno), když už ve středočeskym kraji někdo vypsal začátečnickou kategorii
Vzhledem k jejímu věku jí v tomhle trochu ze svého pohledu "rozmazluju" . Nejsem oblíkací, ale je mi jasný, že ji potřebuje, aby měla nějaký komfort
Klidně asi buď, tuhle jsem na to téma četla hezkej článek

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:28
- Nahlásit

PetraK
klasika jizni cechy, nase oblibeny misto chalupa s oplocenou zahradkou, krbem, kuchyni...

budem delat asi hodne kratkych prochazet at ferinka trenuje a muz bude rad ze ho netaham na 15km

birma
jj, je to fajn chlapek a i jeho pritelkyne je moc mila, obcas zajdem spolu do cajovny

proslasem to pradlo ale skoda, ze asi mate skoro samy umeliny a to ja na holy telo moc nee jeste mrknu na kalhotky ale zatim mam problem, ze vsechny xs/s ktery dle tabulky nemuzu navliknout ani delaj v realu tangace jak se vytahaj v do dvou hodin

ale tak zavody zkusit muzete

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:29
- Nahlásit

cernej caj
Merinový prádlo budem mít snad příští rok...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:39
- Nahlásit

birma

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:46
- Nahlásit

jo a mám parťáka na Vokoberg, takže si vážně s Adamem vyzkoušíme nonstop pochod jsem na to hooooodně zvědavá (hlavně na to, jak mu vysvětlím, že v 10 večer fakt nezalezem do lesa a nepůjdem spát

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:57
- Nahlásit

birma
tak to je skvely, ukoristilas nekoho ze znamych nebo si zalovila v neznamych vodach?

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:58
- Nahlásit

cernej caj
ze známých holka co s náma byla v létě na táboře a teď máme společný agi tréninky u Šimony asi si nedovedu představit, že bych něco takovýho absolvovala s někym úplně cizím...

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 10:58
- Nahlásit

birma

abych nemyslela vůbec

já bych něco napsala,něco ftipnýho, ale......... ne, radši ne, budu zticha

pche! dneska bylo světlo celou ranní procházku. Ostatně jako každý jiný den

jo některý lidi jsou prostě sobci a nechaj si světlo jen pro sebe

, pomalu zvažuju, jestli na začátku března
no jo , počkej ale, co když mu ty skočky daj do zatáčky a proložej tunelem? bude v loji

Klidně asi buď,
no však , nechci aby měla procházky za trest,ale aby si je užívala

a nechtěla hned za rohem domů . Má vždycky teploučký tělíčko a taky má tím pádem přenosnej pelíšek, vždycky na něj v hospodě bucne a spinká (když nežebrá - ale ne to dost kecám, ona je z nich nejvzornější, žebrala by, ale poslechne, Rumoušovi nejde tak ani o žebrání, ale že nutně potřebuje sedět někomu na klíně ,takže mu také musí být sděleno, že se leží a pak leží, no a Ajšadlo ta jo, ta je žebradlo, když je jen s náma, má trvedej režim a nenávidí nás , když je s námi její pánik, dovolí si víc )

Článek dobře napsanej A je dobře, že tam je zmíněno to větrný počasí,kdy sice není vyloženě zima, ale fučí-li studenej vítr, nic moc..

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:01
- Nahlásit

cernej caj

klasika jizni cechy, nase oblibeny misto chalupa s oplocenou zahradkou, krbem, kuchyni...

budem delat asi hodne kratkych prochazet at ferinka trenuje a muz bude rad ze ho netaham na 15km

hm to zní pěkně pohodičkově, cestou zastávka v hospůdce, aby byla odměna... pěkně piánko... dobře to zní, co?

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:28
- Nahlásit

PetraK
co když mu ty skočky daj do zatáčky a proložej tunelem?
to neni těžký těžký je, když to proložej kladinou u který nestihnu bejt na konci, protože pak sleze, aby na mě počkal, nebo když ho mám po rovince otočit rychle do protisměru
když je jen s náma, má trvedej režim a nenávidí nás
nedivim se jí

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:39
- Nahlásit

birma
j kladinou u který nestihnu bejt na konci, protože pak sleze, aby

jo, Rumouše taky zdržuju takže stačí hópnout třikrát dolů a nahoru , páč je blecha, že jo, takže do by sbíhal a vybíhal, on si tam vyskočí

nedivim
to jsou hrozný gezichty a zoufalý vzdychání hrozně se jí vždycky smějem. a ještě blbější to má, když s nima všema vyrazí třeba jen Brtnik- když jsem byla nemocná. Se s ní vůbec nepáře, to není jako že když jsem tam já, tak tatranka a nebo rohlíček. Nic, musej dělat léžing a jsou vo hladu

birma
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:41
- Nahlásit

PetraK
takže stačí hópnout třikrát dolů a nahoru , páč je blecha, že jo, takže do by sbíhal a vybíhal, on si tam vyskočí
Adam má zastavovaný zóny, takže se zastavuje zadníma na kladině, předníma na zemi. Ale když jsem daleko za nim, tak sleze, aby se podíval, proč nechválim a neodměňuju. Když jsem před nim, tak problém odpadá

cernej caj
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:53
- Nahlásit

PetraK
plachtak

jj, presne tak, loni sme tu dovcu uz nestihli a letos si ji dame teda driv

chudak ajsadlo

birma
potrebujes tryskovy boty

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 11:54
- Nahlásit

birma

my nemáme žádný zóny. Rumouš je učen se uprostřed zastavit (si běháme pro sebe), no ovšem že prej sem moc pomalá..... takže asi v rámci pokusu proces urychlit hópne dolů, aby vzápětí hópnul zpět aneb blecha v akci. Parta Hic jsme. Ale jako teda fakt se to neučíme nijak nějak, jen si při procházce hrajeme, abychom měli nějakou tělocvičnu.

PetraK
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2016 12:01 - Změnil/a: PetraK
- Nahlásit

cernej caj

, loni sme tu dovcu uz nestihli a letos si ji dame teda driv

a budete mít celej prostor pro sebe, žádný tůristi nebudou. My si takhle hrozně moc užili tu dovču květnovou v Kérkonoších, bože to byla náádhera, hory jen pro nás, nikde skorem nikdo. Krása. takže to budete mít podobně, pohodička, žádný starosti, jen tak prostě budete. a my budem závidět.

chudak ajsadlo

jojo, týraná vona je, moocinky týraná. Když si sedne vedle mě a hodlá přblížit šňupák k mému talíři, tak páníček nepáníček, plesk

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 559 . 560 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání