Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Veterináři
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Monischka
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2008 12:45
- Nahlásit

bea
Jestli si jeste do AA vetu nešla,tak zkus toho Svobodníka...Sice je to malá ordinace bez přístrojů a spol,ale ve zvířátkách se opravdu vyzná a dělá pro ně vše...Teď tam vyléčil pejska z otravy, kdy fakt vypadal na umření...A není to takový egoista, který dělá že všechno ví a všechno zná a podle mě pokud kočička bude potřebovat rentgen nebo něco, tak to řekne upřímně, že máš někam dojít na rentgen...nejde mu o zisk, ale o zvířátka!!!

bea
Člen
# Zasláno: 2 Dub 2008 20:29
- Nahlásit

Monischka
Ahoj, já jsem našla dva Svobodníky - Igora a myslím Josefa. Ke kterému z nich?
Díky.

jejdajaja
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2008 08:54 - Změnil/a: jejdajaja
- Nahlásit

davidkova renata
ono se to tak jmenuje, ale je to na Petřinách, jak je tam Delvita tak naproti ní taková jen maličká čekárna, prodejnička zvířecích potřeb a ordinace... na Hvězdě asi myslíš až na Bílé Hoře?

Monischka
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2008 16:04
- Nahlásit

bea
Myslim ze se jmenuje Igor,kazdopadne je to v Kobylisich!!...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2008 16:13
- Nahlásit

jejdajaja
ale je to na Petřinách, jak je tam Delvita tak naproti ní taková jen maličká čekárna, prodejnička zvířecích potřeb a ordinace..
já vím,mluvíme o stejné,bydlím u Delvity...měla jsem radost,že před pár lety tam zrušili Elektro a udělali veterinu,že to má člověk naproti a nebude se muset nikam trmácet,no bohužel,trmácet se budu v případě nouze dál.
bea
Ahoj, já jsem našla dva Svobodníky - Igora a myslím Josefa. Ke kterému z nich?
že ti do toho kecám,Josef je tuty ten starší,Igor bude tedy jeho syn.Starší už ordinuje asi sporadicky,ale zas bude mít pochopitelně asi víc zkušeností.Je to ulice Náhorní,tuším

bea
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2008 16:38
- Nahlásit

Monischka
davidkova renata
Díky, AA vet jsem po tom všem raději zrušila a zajdu napřed tedy do Kobylis. Snad kocourovi pomůže.

jana33
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2008 17:22
- Nahlásit

Svobodník v ordinaci RTG má
bea
Být tebou tak si cinknu,kdy je tam Svobodník starší. Pokud je to komplikovanější, určitě bych kocoura být tebou svěřila jemu, mladší je fajn,ale občas je vidět,že ještě nemá tolik zkušeností

Monischka
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2008 20:50
- Nahlásit

jana33
Ma tam rtg?..Tak v tom pripade nevim, proc mi ho nechtel pred operaci udelat...Kadopadne zadny vyhrady vuci nemu nemam,ba naopak..absolutne mu verim!!
bea
Svobodník starší nám operoval naší čubinku v pondělí a byl tam i dnes,takže se tam vyskytuje docela často...
Ale mladý je taky fajn...a není to žádný machr, takže myslím že když si nebude s diagnózou jistý, tak zavolá taťkovi...

jindriska
Člen
# Zasláno: 8 Dub 2008 10:57
- Nahlásit

Můžete doporučit (či nedoporučit) veterinu z této oblasti: Dol. Břežany, Zbraslav, Písnice, Libuš, Modřany? Příbuzní mají ovčandu, 8letou a začala mít dost problémy s klouby. Díky.

jana33
Člen
# Zasláno: 8 Dub 2008 11:15
- Nahlásit

Monischka
100% má, rentgenoval našemo vořechovi několikrát nohy než nás definitivně poslal k ortopedovi. Má ho ve stejné místnosti, ve které operuje.

Monischka
Člen
# Zasláno: 9 Dub 2008 09:26
- Nahlásit

bea
Tak jak ti to dopadlo s kočičkou?...

Marcela898
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2017 17:42
- Nahlásit

Ahoj, veterinář mi oznámil, že mi umírá můj miláček, kocourek bertík nevím co s ním budu dělat až to příjde jsem z České Lípy a nemám zahradu, takže ho nemám kam dát

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2017 19:34
- Nahlásit

Marcela898
Jedině nechat u veterináře a nebo zaplatit spálení a urnu nebo popel rozplýlit. Ale je to drahý.

birma
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2017 22:20
- Nahlásit

nebo se vykašlat na zákon, najít si nějakej hezkej plácek u lesa, kde hned tak někdo nebude kopat, orat a dělat podobný věci a vykopat dostatečně hlubokou jámu...
A drž se

Daneček784
Člen
# Zasláno: 25 Úno 2017 14:02
- Nahlásit

V České Lípě máš přímo krematorium zvířat www.krematoriumzviratcl.cz

Andy235
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2017 22:15 - Změnil/a: Andy235
- Nahlásit

Dobry vecer nemate niekto skusenost-nepodstupovali ste s psikom operaciu kycle v Plzni dakujem...mam 1,5 stareho yorksira a nutne tuto operaciu potrebuje

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání