Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / Veterináři
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
bea
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2008 15:30
- Nahlásit

jana33
Ahoj, nevíš, jestli ten MVDr. Svobodník není taky přes kočky?
Mám kromě 3 pejsů taky kočky a 13 letý kocour najednou v listopadu ochrnul na půl těla - mysleli jsme, že mrtvice, ale nebyla - prý ledviny, přitom ale hodnoty nebyly ani kritické. Nějak z toho kocourka dostali, stálo to přes 6.000 Kč a včera najednou totéž - jenže horší. Zase nabrali krev, ale krevní obraz je v pořádku a ledviny se nezhoršily. Naše vetka prostě neví - možná prý nádor na mozku - ale dostal neuronové injekce a zase už se lepší. Potřebovala bych konkrétně nějakého neurologa - doporučují mi AA vet na Zahradním městě - neznáte to tam někdo? Mám z toho už hrůzu. aby za chvíli se to zase neopakovalo, a hlavně, když se vlastně neví, co to je.

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 12:20
- Nahlásit

bea
Doktor Svobodník je super, jak mladý tak jeho syn,lečíme se tam s pejskem...Ale u něj je problém, že je to malá ordinace a nemají tam žádné přístroje ani rentgen ani nic...Starý pan Svobodník je velmi zodpovědný, ale bohužel chybí nové zkušenosti (sám řekl, že u psa chemoterapii neuznává)...Mladý má sice nové poznatky, chybí mu ale zkušenosti z praxe...Takže bych buď zkusila AA vet(ale je to pěkně mastné) nebo Horoměřice (o něco málo levnější)...

žanda
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 12:43
- Nahlásit

Já teď přešla čerstvě do Hostivaře- nebo to jsou už Dolní Měcholupy.....Vet.ordinace MVdr naxery. Byla jsem se psem na prohlídce a na očkování u MVrd Srby- následně za chvíli na RTG vyšetření u mladého Mvdr Naxery. Oba skvělej přístup k psovi, vše mi vyložili ,vysvětlili,ukázali. Při RTg mi vete pomáhal se psem,jelikož jsme ho museli maličku pouspat, nedalo by se jinak zrengenovat,tu polohu by nezvládl ani pes bez bolesti,natož s bebíkem. Pak mi pomohl se psem do auta....bylo to tam fakt jako náš zákazník,náš pán.

bea
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 13:22
- Nahlásit

Monischka
Díky, objednala jsem se na AA vet. Vím, že je to drahé, ale ....však mi rozumíš, že.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 13:25
- Nahlásit

No hodně a dlouho si lidi chválej Českej Brod,ale taky z ruky..
Monischka
bohužel chybí nové zkušenosti (sám řekl, že u psa chemoterapii neuznává
A to by se mi na něm zrovna líbilo,myslím,že to je jeden z mála rozumnejch názorů.
Pokud jsem tě teda blbě nepochopila..

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 13:54
- Nahlásit

davidkova renata
No,on to totiz myslel asi tak, ze se v tom nevyzna, ze to delal kdysi akorat jednou a ten pes stejne umrel,takze to nema cenu vubec rakovinu lecit...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 13:58
- Nahlásit

Monischka
ze to delal kdysi akorat jednou a ten pes stejne umrel,takze to nema cenu vubec rakovinu lecit...
No,řeknu ti,já bych do chemoterapie u psa rozhodně nešla,dle mýho je to tejrání zvířat a konec je stejně jasnej

nemethova5
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 14:07
- Nahlásit

nazdar lidi.nekdo se tu ptal jak na severni morave,tak ja si nemuzu vynachvalit mvdr.horaka,je z havirova-šumbarku,ma ordinaci i v orlove,skvele poradi a pomuze,netaha z lidi penize,pak je skvela mvdr.šimonikova,ale k ni nejezdim,je to od ruky,jinak velice spatna zkusenost s mvdr.nytrou,pan docent na jedne fene delal zakrok kastrace,nechal v ni delozni pahyl a kus vajecniku!!!!co se tyce zaqsiti bricha,tak to bych zvladla lip,predstavte si narasenou zaclonu a jeste kusem dratu.

handula
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 14:16
- Nahlásit

Českemu Brodu a AAvetu se vyhybám obloukem.

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 14:30
- Nahlásit

davidkova renata
Konec jasnej neni...ja do toho s naší pejskou chci jít...Mam několik známých, co meli pejska s rakovinou a vsici to vyléčili chemoterapiema...Nějací pejsci to snašeli hůř, museli být pak pár dní na kapačkách,ale třeba na kamarádky psovi ani nebylo poznat že nějakou chemoterapii prodělává...Je to individuální jako u lidí, každopádně psi to snáší líp než lidi...dokud věřím, že jí to pomůže, tak to udělám...Chci udělat pro ni všechno !!!

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 14:42
- Nahlásit

Monischka
to individuální jako u lidí,
jo,to je jasný.
...Chci udělat pro ni všechno !!!
tohle taky chápu,akorát že by člověk měl bejt soudnej a zastavit to včas.Já bohužel naopak neznám vůbec nikoho,komu by to pomohlo,pokud pominu nějakej měsíc nebo možná dva..Spíš znám případy,kdy veti museli jasně vědět,že zvířeti utrpení jen prodloužej,ale proč ne...za ty prachy!No držím palce.Kolik jí je?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 14:51
- Nahlásit

Monischka
eště k té Erice...ted poslední dobou jsem tyhle zvěsti slyšela hodně často.Museli se děsně zhoršit,na počátku,když to Hron založil ,to byla docela dobrá klinika,s vybavením i odborně.Asi už to není co to bývalo dlouho.Byla jsem tam naposled před 3,5 roky a moc se mi tam tedy nelíbilo.Leč z opačného pohledu...fenu utratili až na mou žádost,samotný je to nějak nenapadlo,proč taky,slušně jsem se vysypala,že.Kámošce zas doporučili operaci torze u 14,5 leté dobrmanky,celkově už i pohybově v háji.Prasárna největšího kalibru dle mě,fena pošla do 2 dnů,kamarádka jí slyšela výt bolestí i přes telefon,ale 9 tisíc bylo doma.Takovejch případů slyšim tolik,že docházím k závěru,že nejlíp je nejít vůbec nikam!

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 17:28
- Nahlásit

davidkova renata
Je jí 8let...teprv...Ona je zatím úplně ok,žádné problémy nemá,je jako zdravá,takže není důvod nějak řešit konec...Jenom měla zánět mléčných žláz, hrozně velký a tvrdý,no a po operaci přišli z histologie na to, že je to zhoubný nádor...Zrovna teď jsme ji přivezli z druhé operace...Chemoterapii chceme zkusit,ale samozřejmě jakmile to bude snášet špatně, tak nemá cenu jí trápit a prodlužovat ji utrpení,spíš si s ní radši užít dny v pohodě...
Jeden můj známý šel na chemoterapii s boxerkou, po první dávce mu pejska vrátili v hrozném stavu, nemohl se ani hýbat,museli ho krmit injekční stříkačkou s rozmixovanou stravou...tak si řekl že tohle ne a že na to kašle...ještě skusil rozbory krve a koukal-vše v pořádku, po rakovině ani památky!!!Bylo to před rokem a pejska pořád v dobrém stavu!!..Takové případy mě přesvědčují o tom to skusit!...

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 17:33
- Nahlásit

davidkova renata
U Eriky je ten podle mě ten problém, že je tam spousty mladých doktorů, kteří si hrají na profesionály a přitom nemají žádné zkušenosti a nikdo je nehlídá...A oni se tváří hrozně suveréně a zkušeně, že jim člověk věří...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 19:37
- Nahlásit

Monischka
Je jí 8let...teprv
Tak vám budu moc držet palce!Dej pak vědět,jak jste na tom,když budeš chtít..

No u Eriky tohle dřív nebylo,mladý doktory tam měl Hron sice vždy,ale co vím,museli to s ním všechno konzultovat a docela je dusil.Holt je to už jinak.

Monischka
Člen
# Zasláno: 31 Bře 2008 20:38
- Nahlásit

davidkova renata
Určitě dám vědět...teď se nám probírá z narkózy,tváří se na nás hrozně ukřivděně a chce pořád někam chodit,tak musíme hlídat)

jindriska
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 09:12
- Nahlásit

handula
můžeš napsat své zkušenosti s AAvet? Ď.

bea
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 12:07
- Nahlásit

handula
Taky prosím ty zkušenosti - jdu tam ve čtvrtek s kocourem.

jindriska
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 12:45
- Nahlásit

bea
záleží na jakého narazíš doktora. MVDr.Najman nám třeba dal psa dohromady, když měl stále se vracející kašel+nemocné srdce, MVDr. Gbelec mu zase vyléčil oko, se kterým si veterináři ve Staropramenné a Arbesáku nevěděli rady. Teď tam jezdíme pro změnu s fenkou, protože už měsíc přetrvává zvracení a spavost - doposud nás léčil MVDr. Alexa, na kterého jsem od známé slyšela samou chválu.
Zkus se podívat na jejich web, každý doktor se na něco specializuje.
Naopak na MVDr.Fialu jsem slyšela špatné věci od 2 známých.
Takže, já mám vesměs s AAvet dobré zkušenosti, jen nestačím zírat, co všechno si zaúčtovávají, ceny mají opravdu vysoké.

handula
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 13:29
- Nahlásit

jindriska
bea

víte ono je to hodně o lidech. Vím, že tam mají kvalitní vybavení, proto jsem byla si i ochotna připlatit..Byla jsem hoodne zklamana z pristupu.Muj pes mel strasnej strach z veterinaru, pote, co jsem ho tam musela nechat pres noc kvuli tomu, ze byl v narkoze. Podruhe se tam bal vkrocit. Je to 45kg tele, tak s nim byla trochu prace ho dostat do ordinace. Pominu-li arogantni pripominky o nevychovanosti meho psa, ac jsem jim vysvetlila, ze nikdy z veterinaru strach nemel, az po jeho hospitalizaci u nich, nevim, co se mu tam tehdy delo nebo nedelo..to je jedno, to se nikdy nedozvim.Ale co me dostalo nejvic bylo to, ze kdyz jsme ho tedy pracne do te ordinace natlačili, Benny se přitulil ke dverim, nacez doktor pronesl, ze nehodlá k němu vstávat a ať ho koukám dát doprostřed místnosti, a donutim ho vstát, že nesmí sedět. Chtěl mu posvítit do očí a prohlídnou přední packu. Tot vse. Nevim, proc by u toho jako nesměl sedět. No tak za to jednáni a vysetreni, pri kterem nezjistili nic, jsme vysolili 870Kč a šli dom. Takze proto, tam uz nepáchnu. Chodim nyni k vesnickymu vetovi, kterej to sice nema v cekarne jako ze skatulky, nema tam televizi, ani vysavovanou podlahu, na druhou stranu zase je ochoten se k psovi ohnout za podstatne prijatelnejsi peniz.

nemethova5
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 13:40
- Nahlásit

handulaty vo.e,to si delas srandu,ze za podivani do oci a na packu jsi vysolila skoro litr!muj pes se sice neboji,ale urco ho muj vet netaha na stul,nebo nema blby kecy,buh-vi,co se mu na te hospitalizaci!a mit nejakej vet takovy pripominky na meho psa,neco o nejake nevychovanosti,tak to bych si teda libit nenechala,to bych byla dost hodne sprosta!snad oni jsou tu pro nas,ne mi pro ne?

jejdajaja
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 13:51
- Nahlásit

Tak já chodím s Alfem sem http://www.vetcervenyvrch.cz/hvezda.php a i doktor i doktorka jsou super - přívětivý, ochotní, nevnucují co nechceš, ani nepropagují určité značky žrádla a vzteklinu+odčervení+kontrolu před výstavou (bez potvrzení) jsme měli za 250,- a komplet očkování za 450,- a čip za 600,-
když jsem u mámy v Modřanech tak jezdíme s jejíma kočkama a psem http://www.vetlhotka.cz/ a tam je super doktorka a ceny také super

handula
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 13:53
- Nahlásit

nemethova5
to né, skoro litr jsem vysolila za napíchaní různých vitamínů, tak jak se to dělává, když psovi nic neni, a taky proto, že jsem tam přišla v nestandartní dobu. Za 4 hodinovou hospitalizaci - přesně od 3 - 7 hodiny ranní a vyšetření krku 2800,-.Jako o ty penize mi fakt nejde, ale za ty prachy jsem chtela nejaky jednani. A stalo se mi to ne u jedno, ale hned u dvou lékařů z AA vet.. Nebudu jmenovat u kterých. Ale taky je tam jedna doktorka, která je na druhou stranu moc milá. Prostě záleží na koho natrefíš.

nemethova5
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 13:56
- Nahlásit

handulajako jiste to beru,ja se taky na prachy nedivam,at to stoji co to stoji,ale meli by se podle toho chovat a nedelat z lidi magory a hlavne nehrat si na bohy,coz nejsou,ze?pokud je spatne jednani,tak to bych se otocila jak na obrtliku a nashle,vsude je dost vetu,toto neni opravdu jednani.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 14:01
- Nahlásit

jejdajaja
Tak já chodím s Alfem sem
čéče,tak jestli myslíš konkrétně Hvězdu,mám jí za barákem,ale už tam nejdu ani pro prášky na červíky.Paní doktorka sympatická je,to jo.Leč snažila se mne před dvěma lety přesvědčit o nutnosti operovat 15kočku,neb má prý překážku ve střevech dle RTG.Asi neměla bo jsem toto odmítla s tím,že pokud se přes víkend nevzpamatuje,nechám jí uspat a nebudu tejrat 15letou kočku.Ale nedošlo na to,nebot se zázračně vzamatovala bez léčby a operace v řádu 6000tisíc.Minulý měsíc pan doktor doporučil nejnovější postup kamarádce co je trubka,takže nechali vykastrovat čubu ještě před prvním háráním.Větší prasárnu si teda neumim představit.Leda snad tu,když operovali 12letou kokřici s nádorem na slinivce,místo aby jí uspali,páč za 3 dny beztak zdechla.

nemethova5
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 14:02
- Nahlásit

davidkova renatatak to je fakt prasarna,vsak jsme se o tom bavili,ne?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 14:03
- Nahlásit

nemethova5
vsak jsme se o tom bavili,ne?
Však

jindriska
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 14:32
- Nahlásit

handula
proč je nechceš jmenovat?

handula
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 15:07
- Nahlásit

jindriska
no dobre, tak ja to napisu.Na jejich strankach v prezentaci lekaru, jsou to pani doktori druhej a treti... zezhora...zato tu pani doktorku tam nemaj vubec...

bea
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2008 15:59
- Nahlásit

handula
No, to jste mi tedy dodali odvahu. Já tam ale musím . kocour už podruhé v rozmezí 5 měsíců ochrnul. sice do něj napíchali nějaké euronové injekce a zase už chodí, ale dost nejistě a z krevního obrazu nic nevyčtou - prý je v pořádku, možná ledviny, ale hodnoty jsou zvýšené jen nepatrně. Takže vetka upřímně řekla, že neví a poslala mne za neurologem Velebným. - AAvet. Znáte ho někdo?

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání