Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Veterina, o zdraví i nemocech psů / likvidace slimáků ...pozor na psí společníky
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
zuzanarosakova
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2011 20:17
- Nahlásit

hally001
vysbírat to nemůžu, je to v záhonech kde je nasekaná kůra, nejde to, jedině bych musela vysbírat to i s tou kůrou. Teď dva dny pršelo a zítra jedu do pátku s psama na tábor, tak do tý doby s tim ta bába musí něco udělat a už to nesmí použít no. Je to kravka

Monty
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2011 20:21
- Nahlásit

zuzanarosakova
Je to kravka
to teda je, si představ, že by toto téma nevzniklo a ty jsi žile vesele dál s představou, že to je pro tvé psy bezpečné

Majovalena
Člen
# Zasláno: 3 Kvě 2019 12:01
- Nahlásit

Zdravím můžete mi prosím někdo poradit, jak ze zahrady dostat slimáky?

Evakrokova
Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2019 17:46
- Nahlásit

Jestli chcete opravdu něco, čím se dá slimák likvidovat, tak doporučuji Ferramol, který nám pomohl zachránit celou úrodu.

Majovalena
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2019 10:20
- Nahlásit

Kde bych ho mohla koupit? A co když mi to sežere pes?

Evakrokova
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2019 12:43
- Nahlásit

Podívejte se na stránky neudorff.cz, koupit se dá v každým větším marketu nebo zahradnictví, pokud ho trochu sežere pes, tak se mu nic nestane, ani kočce to nevadí.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2019 14:35
- Nahlásit

Oni jsou teď někde slimáci????? Já se přiznám, že jsem od loňského léta snad slimáka neviděla, a to máme velkou zahradu, aj na chalupě taky a slimáci žádní....Podle mě to sucho je likviduje...nebo jsou tak dobře zalezlí...
Předloni manžel našel na zahradě velká ložiska slimáčích vajíček...zlikvidoval a od té doby tam slimáky nemáme....
Takže jako dobrý tip doporučuji i se podívat do míst, která jsou pro slimáčí a šnečí snůšky vhodná...vlhká zakrytá místa.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání