Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / pořizovací cena
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2017 12:14
- Nahlásit

kamaradka ma malou a stredni knitku a mala je fakt ukecana a kamoska rika, ze i na malou je to fakt nezvyk. stredacka je spis klidnejsi a docela ticha az na nejaky hlaseni stekne a je to

žanda
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2017 13:39
- Nahlásit

cernej caj
střední knír je už asi moc velkej, to je váha nad 20 kilo jistě.....a ukecanýho do našeho paneláku-to nejde, máme tu cca 50 psů a kdyby všichni kecali, nepejskaři nás vystěhujou.
musím uvažovat že na psa budu sama, hlídání víceméně žádný a péče bude jen taky na mě.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 12 Kvě 2017 16:19
- Nahlásit

stredni knirac ma tak 15 mozna. jeji frna ma tak 14 asi... je jak.moje vlci fena.

prave pisu ze ta stredni je prave uplne super, jednou bafne a hotovo a vic uz neresi

žanda
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2017 20:19
- Nahlásit

cernej caj
15 kilo? se mi zdálo, že jsou docela udělaný, tady má nějaká paní průběžně 2-3, má je roky, ale příjdou mi docela že jsou kus.
musím kouknout na netupřímně nejraději bych, aby ten můj kraken omládl o 10 let a já se nemusela touhle otázkou vůbec nikdy zabývat. na druhou stranu vím, že bez psa nevydržím a chci mít jasno ,abych pak už hledala cíleně a ne se rozmýšlela, portže jak se znám, popadnu co mi kdo vrazí a pak si budu říkat, že jsem blbá a nerozvážila to. a zkomplikuju si to víc, než normálně.

žanda
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2017 20:48
- Nahlásit

14-20 kilo říká wikipedie

cernej caj
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2017 19:20
- Nahlásit

žanda
tak to by asi mohlo byt, vetsi pes by asi k tem 20 dosahnout mohl, fenecka asi spis vyjimecne

Fousisko
Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2017 15:16
- Nahlásit

Tak já mám zcela standardního střeďáka kníra a má rovných 20 kg a to mi ještě chovatelka tvrdí, že je hubenej ).
I její čuby mají kolem těch 20 kg...
Myslím, že střeďák pes, který má kolem 15 kg musí být buď podměrečný anebo vychrtlý...)

Fousisko
Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2017 15:17
- Nahlásit

Těch 15 může být asi úplně v pohodě u menší fenky, ale u psa je to fakt málo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2017 19:01
- Nahlásit

fousisko

ja to tak myslim, fenka tech 15 a pes 20, ono zas jwstli zvire vazi 15 nebo 16, prip. 20 nevo 22 zas dle me neni rozdil, rozdil je kdyz chci 15kg psa a ma 25, ne kdyz chci 15 a ma 16...

kamosky fena ma 14-15 a je to akoratni pekna fena....

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání