Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / Kolik stojí štěndo? :D (Aneb dohady s "všudebylama")
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 00:07
- Nahlásit

Jebloň
Jak jí zobák narostl a nedělá ze sebe samospasitele.

Dá se to považovat za druh arogance. Kdybych se měl bavit já, jak mi ostravský zobák narost, tak by mě do hodiny zablokovali.

Jebloň
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 00:13
- Nahlásit

jindra 22
Dá se to považovat za druh arogance.
Aleeeee,že by skorodůchodec neunesl,že ho někdo někam pošle,když je to zapotřebí?????

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 00:19
- Nahlásit

Jebloň
Aleeeee,že by skorodůchodec neunesl,že ho někdo někam pošle,když je to zapotřebí?????

Když snáším dvacet let kapitalismu, unesu všechno. To ale neznamená, že budu mlčet.

Jebloň
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 00:23 - Změnil/a: Jebloň
- Nahlásit

ronysek
Njn, ono nešlo tak moc o neomylnost jak spíš o zaslepenost řekl bych až ptologickou.
Jj,zaslepenost tam určitě nějakou dobu byla,ale naštěstí né patologická,já prozřela ,naštěstí,dost brzo a i to jsem si vyžrala.
Ale to je přeci fuk, snad si nemyslíš, že jsem ti to přišel relně předhazovat po takový době,
Ale jo,myslím......uděláš to vždycky a za 10 let,jestli bude czpes a my,tak to uděláš zase.
Hele s Biluškou teď kamarádíš
Nikdy jsem se s Biluškou nekamarádila,to zase ne.....byly doby,kdy jsme se tolerovaly,ale tohle mi nevnucuj.

Edit
odcházím,tak pa brouku.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 00:25
- Nahlásit

ronysek
Ten tu byl naposledy před druhou světovou.

Myslíš velkou hospodářskou krizi třicátých let? Z toho plynoucí druhou světovou válku? Tak za takový kapitalismus děkuju...

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 06:57 - Změnil/a: jindra 22
- Nahlásit

ronysek
líp to ještě nikdo nevymyslel tak, aby to reálně fungovalo.

Tak je načase to vymyslet, ne? A ne se vymlouvat dalších dvě stě let, že líp to ještě nikdo nevymyslel.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 09:14
- Nahlásit

ronysek
Nazdar Pesane.
To je teda den! Něco na mě leze a tady jsi Ty!!! Jsem zvědavá, kdy se obuješ do mě.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 09:15
- Nahlásit

jindra 22
Jindro, už jsem asi amatér. Protože mám na rozdíl od amatérů i určité vzdělání v oboru, ale zase je to tak dávno a už v tom nepracuju, že jsem všechno zapomněla, a kdejaký amatér ví víc než já. No, a pak si vyber!

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 09:20
- Nahlásit

Lucie Kratochvílová

pes nemá sestouplé varle, zrovna tak jako ty, ne?

: tohle mu nedělej, tohle mu nedělej, bude neščastnej, nejen že jeho pes nemá guli, ale ešče že si někdo může přečíst, že von taky nemá sestouplý varle. Krása češtiny, kde se dají věci vykládat na několik způsobů

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 13:50
- Nahlásit

Vlčáčková
Jindro, už jsem asi amatér. Protože mám na rozdíl od amatérů i určité vzdělání v oboru, ale zase je to tak dávno a už v tom nepracuju, že jsem všechno zapomněla, a kdejaký amatér ví víc než já. No, a pak si vyber!

Skromnost zdobí génia, což? Ale přehánět se to nemá...

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 13:55
- Nahlásit

PetraK
tohle mu nedělej, tohle mu nedělej, bude neščastnej, nejen že jeho pes nemá guli, ale ešče že si někdo může přečíst, že von taky nemá sestouplý varle.

Klidně si to přijť prohmátnout. Napřed ale pošli foto. Nejsem přítelem trapných situací.

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 14:36
- Nahlásit

jindra 22
Klidně si to přijť prohmátnout

máte asi potíž někde, že? tohle není poprvé co zde někomu navrhujete. Asi byste si doma měli promluvit.
a ujišťuju vás, že gerontofilií rozhodně netrpím.

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 14:40
- Nahlásit

PetraK

Pak ale příště neblábol o něčích tělesných nedostatcích. Když ti dám férovou nabídku, couvneš. Co si mám myslet? Že máš velmi relevantní důvod k odmítnutí a spomínaná "gerontofilie" je jen berličkou, či zástupným problémem.

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 14:42
- Nahlásit

jindra 22

jindro nenabízej se furt každýmu

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 14:44
- Nahlásit

Sízra Milanová
jindro nenabízej se furt každýmu

Ty snad žárlíš, nebo co...

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 14:45
- Nahlásit

jindra 22
Ty snad žárlíš, nebo co

si blbej, si to přečte alfa samec czpsa a mám průser

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 15:25
- Nahlásit

Sízra Milanová
si blbej, si to přečte alfa samec czpsa a mám průser

Jakej průser? Buď v klidu. Alfa samec cz psa je jen jeden.

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 16:00
- Nahlásit

jindra 22
Jakej průser? Buď v klidu. Alfa samec cz psa je jen jeden

tak to vím samozřejmě,proto ho mám doma :supertrupercool:

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 16:26
- Nahlásit

Sízra Milanová
supertrupercool:

Jestli se tu zjevuje s periodou Halleyovi komety, tak se povídání s tvým "alfavlkem" nejspíš nedožiju. Škoda...

Sízra Milanová
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 16:32
- Nahlásit

jindra 22
Jestli se tu zjevuje s periodou Halleyovi komety, tak se povídání s tvým "alfavlkem" nejspíš nedožiju. Škoda...

no už sem nepíše,ale občas něco čte

jindra 22
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 17:15
- Nahlásit

Sízra Milanová
no už sem nepíše,

To považuji za plus. Važ si člověka, který se štítí internetových fór.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 17:17
- Nahlásit

jindra 22
Skromnost zdobí génia, což? Ale přehánět se to nemá..
OK.

helps
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2012 17:30
- Nahlásit

jůůůů Psíček se vrátil!!!!!!!!!!

Elki
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 09:08
- Nahlásit

Ahoj všem, není to úplně k tématu, ale nechtěla jsem kvůli jednomu dotazu zakládat novou diskuzi. Kupuju poprvé štěně jako dospělá (= zařizuju vše já a jen se chci zeptat, zda je běžné, že chovatelka chce rezervační zálohu na štěně před tím, než jsem se na štěňata byla podívat (jdu až za 14 dní). Nemám s tím problém, nerozmyslím si to, jen jsem předpokládala, že zálohu jí dám až po první návštěvě. díky za odpovědi

Maya
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 09:41
- Nahlásit

Elki
je to bezny u nedostatkovych stenat, ja platila zalohu hned po narozeni stenete

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 10:09
- Nahlásit

Asi je to normální, já vůl nikdy žádnou zálohu nechtěla a pak jsem se divila, když z "velmi vážných" devíti zájemců zbylo nula...

Elki
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 11:02
- Nahlásit

díky

Xerxová
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 11:22
- Nahlásit

corgi ano - hodně mých známých, kteří zálohy na štěňata nechtěli, mění názor. Prostě zamluvit si štěně a pak už se vůbec neozvat a přestat komunikovat... je považováno za normální chování. Prostě nevychovanců je mezi námi hodně - a záloha je holt asi nutná.

Elki
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 11:40
- Nahlásit

Xerxová
je fakt, že někteří lidi jsou divní. V bývalé práci jsem se běžně setkávala s tím, že si lidi domluvili schůzku a nakonec se nedostavili ani neomluvili..bylo jim jedno, že člověk musel někam dojet, strávit čas..pokud se i u koupě štěňat chovají stejně, zálohu takto brzy naprosto chápu..

corgi
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2016 14:57
- Nahlásit

Xerxová
Byli i tací, co mi mailovali půl roku dopředu, neustále se vyptávali - v dobrém, měla jsem radost, že chtějí informace o plemeni, péči o ně atd. Bohužel, aktivita vyprchala, když se vrh narodil. Bylo mi to až blbé, tak jsem se sama připomněla, asi ve dvou případech, které se zdály opravdu jako vážní zájemci. Napsala jsem, že štěňátka jsou už na světě - a ejhle, oni už měli odjinud. Inu, jim to blbé nebylo :-D

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání