Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / pelíšek pro psa
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
monika
Člen
# Zasláno: 30 Led 2007 08:21
- Nahlásit

Kdysi tady někdo dával střih na pelíšek pro pejsu. Nemůžu to najít, nemáte to někdo? Prosím, prosím

žanda
Člen
# Zasláno: 30 Led 2007 08:28
- Nahlásit

to byla boudička pro psa..........ale kdo to dával už nevím....

fromeli
Člen
# Zasláno: 30 Led 2007 08:32
- Nahlásit

monika
koukni URL

monika
Člen
# Zasláno: 30 Led 2007 09:11
- Nahlásit

fromeli
jéééé, to je ono, ty si ale hodná, máš u mě kostičku. Teda ne ty, ale pejsa.

nika00
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2008 10:59
- Nahlásit

ahooooj...
potrenujem poridit novy pelisky pro oba hafanky...libi se mi od rogz..ale za tu cenu je proste nechci...takze hledam podobne tipy za nizsi cenu - idealne odnimatelny vnitrni polstar dobre luxovaci material..ne plys.....poradite?

blanulinka1
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2008 11:57 - Změnil/a: blanulinka1
- Nahlásit

nika00
co tyhle Pasadeny?

Nejsou sice úplně stejné, ale co vím, tak jsou prý pohodlné...
nebo tyhle koženkové:

cena za největší je necelých 1600,-

nika00
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2008 16:40
- Nahlásit

blanulinka1
diky mooc..pasadeny jsou uzasny..asi do nich pujdu

nika00
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:16
- Nahlásit

ahoj, tak moc dekuju za tip
pejsanci jsou spokojeni

Dines
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:19
- Nahlásit

nika00
Hele, čim je to vyspaný? Vejde se to do pračky i celý?

nika00
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:38
- Nahlásit

Dines
je to vyplneny molitanem a ten povlak je dost jako silnej..a cele to je okolo a zespodu na zip takze se ten povlak da vyprat zvlast. ale pokud by si chtela narvat do pracky takhle kompletne i s molitananem, tak se ti to nepovede, je to dost stabilni a pevny

Barus
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:39
- Nahlásit

Já taky teď životně nutně potřebuju nový pelíšek, feňule už vyrostla a pelíšek dosti zrušila. Při hárání jsem ho prali obden, takže praní také udělalo své. Já bych potřebovala spíš matraci(prostě takový polštář bez zvýšených okrajů), nejlépe, omyvatelnou, nebo aby měla aspoň potah, který by se dal sundat a vyprat samostatně, abych pokaždý nemusela do pračky rvát celý pelíšek. Cena tak do 1000, na středně velkýho pesana (staffbullíka). Máte nějaký tip???

borderojd
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:54
- Nahlásit

Ahojky někdo se tu ptal na pelíšek ve stylu polštáře nebo matrace, máme takovou matraci jeto pelíšek granada oni to tam mají jako podušku, ale je to fajn polštář je plněný dutým vláknem a dá se vyndat z dobře pratelného povlaku. Je fakt že já na něm mám ještě staré povlak na polštář který se pere ještě snadněni než originální a ten se také tak rychle nezašpiní.

Dines
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 11:54
- Nahlásit

Barus
Tak to je to co si teď koupila nika00 , ne?
nika00
Mě práve pesan pelech prochcal - a mam tak blbej že ho do pračky nemam nejmenší šanci narvat

nika00
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 13:14
- Nahlásit

holky to co sem ted koupila je uplne super pac jednak je to protiotalkovy a druhak ten material je super, pac se da otrit mokrym hadrem a i dobre se z toho vyluxuji chlupy, zrovna vcera jsem to zkousela, pac moje fenule zacina linat.
akorat teda ty strany jsou vyvyseny, ale me to prijde fajn, pac si na to haf muze polozit hlavicku.

Barus
a pokud mas staffbulla tak to se do 1000 vejdes uplne v pohode. ten muj mensi pelisek je dlouhy 80cm a stal 800 a tahle velikost ti na stafbula bohate staci.

Barus
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 17:11
- Nahlásit

nika00
Já právě nedokážu odhadnout velikost, takže 80cm by mělo stačit joo? A kde si ho sehnala? Já moc na šití nejsem, chtěla jsem si ho nechat ušít od kamarádky a ta říkala, že cena materiálu je skoro stejná, jako když si koupím pelíšek v obchodě a že se to nevyplatí. Právě by se mi šiknul takovej, co by šel otřít hadrem, když si třeba ta moje do pelechu přitáhne smardlavou sušenou kost, nebo kus flákoty, jelikož krmím masem.

Barus
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 17:13
- Nahlásit

http://www.kralovstvi-zvirat.cz/katalog/psi/pelisk y-pro-psy/sit-on-it-pelisek-doggie-style-1
Mně se líbí tenhle, maj i jiný styly a barvy. Plněnej kuličkama a omyvatelnej povlak, ale ta cena...

redhead
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2008 23:44
- Nahlásit

Mě se líbí tenhle, ale by mě zajímalo, jak to vypadá ve skutečnosti..cena celkem ok... http://www.aukro.cz/item449995906_luxusni_pelisek_ pro_vaseho_milacka_xl.html

nika00
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2008 08:20
- Nahlásit

Barus
ten je krasnej, ale cena je fakt brutalni...navic ja preferuju s temi "operkami" takhle mi to prijde takovy..nevim noo..

redhead
to mi prijde jak muj spacak. takovej ten klouzavej material.

Barus
ja si je objednala tady: http://obchod.hafbezobav.cz/index.php?akc=kateg&hl tex=&limit=36&kateg=6
a ted koukam ze ten muj neni 80 ale 90x65 a prave ted v nem spi i fenule zlataka, takze bych rekla ze na stafbulika by ti stacil i o cislo mensi. vzdyt stafbulikove jsou prckove, ne?
zkus zmerit svyho psa kdyz lezi natazenej na boku
mozna by ti opravdu stacil ten s rozmery 75x50

pokud nejsi na siti tak to zkus udelat tak ze tyhle rozmery si prenes podle metru na misto kde pelisek budes mit...ono ti to aspon priblizne hodi tu velikost

Dines
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2008 09:26
- Nahlásit

redhead
Něco podobnýho mam- akorát z takový tý obyčejný plátnovitý látky - jako pejsovi je super pohodlnej (vyvěšuje hlavu přes všechny opěrky - ALE - polštář je vycpanej molitanovou drtí (molitan na malý kousky) a látka má jen omezenou trvanlivost.
I přes to, že pejs neni ničitel, začal po půl roce děravět

Barus
Plněněj kuličkama? Polystyrenovejma?
By mě asi vomyli, kdyby se pes rozhodl dostat "k jádru pudla", čímpak má ten pelíšek asi vycpaný Jako uklízet polystyrenový kuličky - brrrr
Známejch stafice má normoš polystyrén co čajzli někde při rekonstrukci paneláku, potaženej dekou, a na tom polštář (minimální náklady, výborná izolace) a pak teda ten obyčejnej plasťák...

Barus
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2008 09:59
- Nahlásit

Dines
Tak ona už si pelíšek naštěstí neničí, ale malý dírky se tam dělaj, třeba od drápků a tak, taky je vevnitř molitanová drť a když to vyperu, tak je všude v pračce. Ale u toho pelíšku, jak jsem na něj posílala odkaz, tak ten svrchní svlíkací povlak je z polyesteru, takže 100% voděodolný a píšou tam, že použití je interiér/EXTERIÉR, takže to bude mít asi výdrž, já bych se toho nebála...

Tami
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 19:40
- Nahlásit

Když jsme u těch pelíšků - neviděli jste někde takového něco jako košík i trochu větších a hlubších rozměrů,který by se dal zavěsit za nějaké háky za zadní sedadlo?
Oni sice prodávají plachty, které se dají upevnit vzadu a dopředu za sedadlo, ale protože mám malé plemeno, seděl by stejně na sedadle a nic by neviděl.
Nevím, jestli jsem to popsala dobře, viděla jsem jednou něco /samovýroba/ na jezevčíka a bylo to suprové.

Dines
Člen
# Zasláno: 23 Říj 2008 21:53
- Nahlásit

Tami
tohle?

http://shop.kynolog.cz/autosedacka-pro-psy-p-8239. html

Martík
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 09:04 - Změnil/a: Martík
- Nahlásit

já mám tuhle a vřele doporučuji. Je z pevného a nepromokavého materiálu takže pes nemá možnost jí zničit. Navíc je těžká a tak jí nemůže ani odtáhnout (odhrabat) jinam.
http://www.epes.cz/inshop/nepromokave-matrace-dogm an/

Tami
Člen
# Zasláno: 24 Říj 2008 12:54 - Změnil/a: Tami
- Nahlásit

Dines
no už se blížíme, ale ještě to není ono - on to je minijezevčík - takže to by musel pořád stát na zadních aby viděl ))

něco jako je tohle pro kočky, jenže hluboké - vidím, že jsem si zase vymyslela blbost
URL

Nori
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:43
- Nahlásit

Ahojte, někdo tady někdy daval odkaz na výrobu pelíšku, dělal to někdo z ČR... díky

kokoška
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 15:18
- Nahlásit

já mám zálusk na pelech odtud www.wegett.cz/produkty (psí pelechy jsou uvedeny jako poslední)

Nori
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 19:59
- Nahlásit

kokoška
Hezké, ale takové neee...

malina96
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2011 20:53 - Změnil/a: malina96
- Nahlásit

_

Biluška
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2011 20:59
- Nahlásit

malina96
Tady jsou poměrně inteligentní debylové, stačí nám to nadýlovat do jednoho tématu, my si to už přeberem

malina96
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2011 21:53 - Změnil/a: malina96
- Nahlásit

Ahoj, zasílám tip na zajímavý pelíšek/lehátko českého výrobce. Dlouho jsem sháněl něco podobného a nyní jsem já i moji psi spokojeni .

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání