Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / pelíšek pro psa
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Minnie
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2011 23:53
- Nahlásit

no nefim ja, ale moj by si radsej polezal na tej trave..

jablunka
Člen
# Zasláno: 2 Čec 2011 23:56
- Nahlásit

Minnie
no nefim ja, ale moj by si radsej polezal na tej trave..
No vidíš a já mám dva,kteří si na tu trávu a cokoliv bez pokrývky,nelehnou a chrťák by tohle bral všema deseti.

Biluška
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 09:11
- Nahlásit

Moji psi by docela pravděpodobně zalízali pod tu trampolínu. Tam by se jim asi velmi líbilo, ale dost pochybuju, že by si některý lehl nahoru.

Gerda
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 12:42
- Nahlásit

jablunka
chrťák by tohle bral všema deseti.
čoveče to si i dokonce mylsim, že je to specialitka chrtů, že maj rádi ty vyvýšený ležení, nevim, jestli třeba líp vidí i z lehu do dáli a líbí se jim to, i pardálčini kluci ležej ve vejškách, Mařena by samozřejmě zalezla pod trampolínu )

Co se pelechů týká, přijde mi úplně zbytečný ty drahý pelechy kupovat, jsou to strašný rakety, čokl můj má nastřiženou karimatku v povlaku na polštář, přes to deku z jysku za 19 kč, tohle na třech místech v bytě, ať si vybere, kam si půjde lehnout. A to může, i když ho pošlu na místo - má volbu, na který odejde )))

jablunka
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 12:57
- Nahlásit

Gerda
Jj,Ted to rád a fakt mu dělá problém si lehnout i na trávu,ale na tvrdý si nelehne nikdy,to bude stát jak tvrdý Y.
A psala sem dva,ale jsou vlastně tři.....boxeři zase většinu času proleží na studni,těm neva tvrdý,ale musí bejt vysoko.
Stývý je rád,když najde cokoliv na ležení a mrňavý.....nejsem si jistá Cécou,ale Puči a Vito by taky zalezli pod.

Gerda
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 13:04
- Nahlásit

jablunka
jo a teď mě napadlo - mám od holčiny nejspíš už u kámošky zavezený deky a povlaky z nemocnice - nechceš to vzít pro čoklence? Jsou tam i polštáře, ale je to po pacientech, co umřeli...ne na infekčnim samozřejmě. Zřejmě staří lidi. Mám to dovézt? Jestli ti to neva teda, protože mě by to asi va....

jablunka
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 13:36
- Nahlásit

Gerda
Jestli ti to neva teda, protože mě by to asi va....

Mě to neva,páč ttakovejch věcí u nás nikdy není dost,takže budu moc ráda.

Gerda
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 13:46
- Nahlásit

jablunka
bezva, zjistim, pokud už jsou zavezený, jsou tvoje, dovleču ti rozdělanej pytel granclí Fitmin - mařka se po nich drbe, jsou s kuřetem...nebo prostě to je fuk, nechci je, přivezu ti je.

jablunka
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 14:19
- Nahlásit

Gerda
bezva, zjistim, pokud už jsou zavezený, jsou tvoje, dovleču ti rozdělanej pytel granclí Fitmin - mařka se po nich drbe, jsou s kuřetem...nebo prostě to je fuk, nechci je, přivezu ti je.

děkujůůůůůůůů :-*

kachna_
Člen
# Zasláno: 3 Čec 2011 15:55
- Nahlásit

Gerda
http://www.zoohit.cz/shop/psi/pelisky_kose/polstar e/ovalne/215527
nelituju peněz za tenhle

Máme dva, je jim kolem tří let, fakt je nešetříme, jeden je dokonce venku. Nelituju. Ale taky je pravda, že jsem je měla s 30ti % slevou.

Lemonka
Člen
# Zasláno: 31 Čec 2011 01:21
- Nahlásit

Ahojky, plánuji pořídit nový pelíšek a uvažovala jsem nad voděodolným, asi Pasadena. Leč přítel mi oponoval tím, že se bude zapařovat. Mám ovčandu. Tak se chci zeptat co si o tom myslíte či jaké máte zkušenosti. Díky.

Lemonka
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2011 11:46
- Nahlásit

nikdo nic?

stetisek123
Člen
# Zasláno: 9 Srp 2011 16:49
- Nahlásit

Lemonka
já ho mám, nic se nepaří. Zespodu je filc. Víc se mi pařej obyčejný molitany.
Mám ho na zápraží, kde normálně prší. vždycky jen vleju vodu (je to nepropustný jak vana ) a rychle to uschne. Jsem maximálně spokojená, psy jsou prasata, tak my vyhovuje, že se to opucuje houbičkou. Nerozdrápou to ani při hrabání

Lemonka
Člen
# Zasláno: 14 Srp 2011 22:39
- Nahlásit

stetisek123
děkuji. já se nakonec rozhodla pro pelíšek Wellness s paměťovou pěnou. není voděodolný. ale tak já to chci do bytu, jinak bych ho vzala. čuba si naštěstí pelíšek neničí, takže o starost míň

stetisek123
Člen
# Zasláno: 15 Srp 2011 09:16
- Nahlásit

Lemonka
nejde o to, že je voděodolný - jako na ven, ale o to, že když se ušpiní, nemusí se celý prát. stačí vzít houbičku a otřít to

PinkyJ
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2014 12:20 - Změnil/a: PinkyJ
- Nahlásit

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s pelíškem z VISCO pěny? Měl by se "přizpůsobit tělesné teplotě zvířete" a natvarovat se podle jeho těla, tak by mě zajímalo, jak to funguje v praxi? Našla jsem ho na těchto stránkách a zaujal mě i vzhled pelíšku - http://www.e-matrace.com/pelisky-pro-psy - Dany Lux. Sháním pro borderku chlapečka, děkuji za pomoc.
Pinkasová

miisha
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2014 00:23
- Nahlásit

Ahoj, šiju pelíšky plněné pohankovými slupkami, které se nahřívají na slunci nebo topení. Pelíšek je naplněný tolika slupkami, aby se přizpůsobil tělu pejska.
Foto zde https://www.facebook.com/peliskyborecky

Ellen Ripley
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2017 19:17
- Nahlásit

My máme pelíšek odsud: URL. Nabízejí ortopedické pelíšky, které jsou super pro psy, kteří trpí problémy s páteří nebo jiným defektem, např. náš jezevčík. Jsme opravdu spokojeni, doporučuju!

Fousisko
Člen
# Zasláno: 28 Dub 2017 09:49
- Nahlásit

No nevím, já teda zbytečných 5 litrů a víc na pelech pro psa nemám ) My si vystačíme s "matrací" za 350 Kč ), je taky pohodlná, má dobrý povrch, odolný proti vlhkosti, koupený v dobře vybavených chovatelských potřebách u nás a pes je spokojený.

Katka52
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2017 09:28
- Nahlásit

Dobrý den,

nabízíme nádherné pelíšky, domečky, boudičky,matrace pro pejsky i kočičky. Máme také širokou škálu potahů do auta, dvířek a tašek. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit https://www.elektro-obojky.cz/pelisky-boudy-tasky/

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání