Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Hana Šíblová-podvodnice z Olomouce, kdo ví, ať poví
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Eninka
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:40
- Nahlásit

Psíček

založme si sdružení

jaký účel by plnilo???

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:46
- Nahlásit

Psíček
chápu co tím chceš napsat můj Hyde, když Jackil jde spát mi to též našeptává

Adiddaska
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 00:11
- Nahlásit

Síblová je Psíček, převléká se za ní a má jí mumifikovanou schovanou ve sklepě....

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 00:13
- Nahlásit

https://www.facebook.com/pages/Moravskoslezsk%C3%B D-spolek-na-ochranu-zv%C3%AD%C5%99at/1631128937242 70?ref=ts&sk=wall#!/pages/Moravskoslezsk%C3%BD-spo lek-na-ochranu-zv%C3%AD%C5%99at/163112893724270

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 00:24
- Nahlásit

Dobrou noc psíčku...jestli budeš na Snu zvířat v Praze přihlas se ať vím a poznám pocity z tebe mám někdy rozporuplné

Adiddaska
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 00:36
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc

jestli budeš na Snu zvířat v Praze přihlas se

tak ten byl dobrej

Eninka
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 12:06
- Nahlásit

Psíček

profit truhlíku

a já myslela, že by pomáhalo psům

Hanca
Člen
# Zasláno: 7 Zář 2011 14:07
- Nahlásit

http://www.facebook.com/pages/Moravskoslezsk%C3%BD -spolek-na-ochranu-zv%C3%AD%C5%99at/16311289372427 0#!/notes/moravskoslezsk%C3%BD-spolek-na-ochranu-z v%C3%

Několik štěňat i v útulku Olomouc www.olomouckyutulek.cz , ale některá na tom nejsou moc dobře

hathor
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 19:57
- Nahlásit

Zdravím, úplně náhodou jsem se ocitla tady v té diskuzi - jsem asi jedna z mála, která nezná tady propírané kauzy a ani zainteresované lidi. Nicméně když jsem se dozvěděla o kauze Nemotických psů udělala jsem sbírku a vezla do Poděbrad Toulavým tlapkám nějaké věci. V té době už jsem nějaké negativní reakce zaznamenala....přesně vezl je tam můj muž. Nicméně jsem ho tam vysílala s různými rozporuplnými pocity....když se vrátil proběhl výslech - muž byl překvapený, že po tom, co jsme všechno slyšeli tak psi byli v relativně dobrých a důstojných podmínkách, velké výběhy, žádné hladové vytí či hysterický řev, psi účastně koukali, byli zvědaví.....rozdělení podle velikostí, věku( štěňata) a pohlaví, viděl i výběh a ubikaci pro kočičky.....opravdu tam neviděl vůbec nic hrozného. Do financí, vztahů, minulosti apod.nevidíme a ani vidět nechceme, nechce se ani vměšovat do obdobných diskuzí . jen - viděl jsem-hodnotím- odcházím.

hathor
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 20:00
- Nahlásit

Z Umyslic, kde se momentálně TT nacházejí jsme si jednu fenku z Nemotické kauzy odvezli domů. Mimo jiné, proběhla tady diskuze i na téma OS Místo – i od nich doma máme týranou fenku, už rok. Ani od nich neznám nikoho osobně, fenka se nabízela ( stejně jako ti Nemotičtí psíci) na FB a my se pro ní rozhodli, stejně tak pro fenku, kterou jsme si brali nyní.
Ovšem podotýkám, že na můj vkus má Denisa Zárybnická krásné leč nesplnitelné plány, její plány jsou finančně natolik finančně i fyzicky náročné, že očekávám krach tohoto sdružení, neboť si myslím, že přecení své síly i možnosti....ale to všechno uvidíme a pokud se tak nestane a psi tam budou žít relativně spokojení a v důstojných podmínkách ráda vezmu svá slova zpět.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 17:14
- Nahlásit

Tak a máme to tu zase:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/228131/ zena-zachranila-stovky-psu-neopustim-je-i-kdyz-mam -rakovinu.html

dejavu
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 19:12 - Změnil/a: dejavu
- Nahlásit

a je to tu znovu (((((( a ještě jí tleská Blesk, velké zachránkyni

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 19:27
- Nahlásit

dejavu
a ještě jí tleská Blesk, velké zachránkyni
takovejch je..Blesk každou chvíli tleská nějakýmu psychopatovi

dejavu
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 19:46
- Nahlásit

To je pravda a když jsem je KDYKOLIV prosila o pomoc, v jakékoliv kauze, od psích jatek, pro pomoc psu z útulku, co je tam třeba pět let, neobtěžovali se ani slušně odpovědět.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 19:53
- Nahlásit

dejavu
někdo jim tam poslal opačnej pohled na věc ale asi nebude dost zajímavej předpokládám

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 14 Led 2014 21:27
- Nahlásit

dejavu
Napsala jsem jim k tomu svý. Ale myslím, že jsem házela hrách na stěnu.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 15 Led 2014 06:48
- Nahlásit

sem cetla ten clanek a je to teda sila a stovky lidi ji ted pudou posilat penize stopro

Fajka
Člen
# Zasláno: 15 Led 2014 07:39
- Nahlásit

je vidět že Blesk se neštítí ničeho

zbrnd
Člen
# Zasláno: 27 Dub 2014 18:37
- Nahlásit

Copak dělá paní tyranka Hana Šíblová z Olomouce nyní?
Ví někdo?

A prosím jsou nějaká místa na netu, kde se o jejich dobročinech dá najít nějaké kompletnější smysluplné vypravování?
Dík.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 15:12
- Nahlásit

No co je, není to snad dostatečně dojímavé téma či co?

<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání