Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Hana Šíblová-podvodnice z Olomouce, kdo ví, ať poví
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
podvedený
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:36
- Nahlásit

Když čtu dnešní odezvy na zabití psů ve Štarnově, což je velmi smutní a deprimující, tak mi nezbývá, než se pozastavit nad samozvanou ochránkyní zvířat Hanou Šíblovou z Olomouce. Já na jejím místě bych zalezl do nory a nevytáhnul paty. Nechápu , jak se může člověk, který je znám jako podvodník a lhář a stěhuje se z okresu do okresu vzhledem k páchání trestné činnosti a je odsouzen společně se svým druhem Úlehlou OS v Olomouci za podvody k několikaletému trestu odnětí svobody je schopen ještě vystupovat před televizní kamerou /včera TV Prima/ a vydávat se za ochránce zvířat. Její rodina žije pouze z podvodů, kdy současný právní řád jí v tomto dává zelenou. Četl jsem, že její druh dluží ve věznici i jinde stejně jako ona. Ale to jsou zanedbatelné částky. Tito lidé nehradí dlouhodobě zdravotní a sociální pojištění, poplatky za odpady, daně, pokuty a to nezmiňuji milionové dluhy-podvody za které byli odsouzeni, i když rozsudek není zatím pravomocný. Připravují se další trestní oznámení majetkového charakteru, aby byla společnost zbavena těchto dvou parazitů.

Biluška
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:40
- Nahlásit

podvedený
Ještě k tomu připočítej pokuty, které dostal Úlehla za opakované nedostavování se k soudu

podvedený
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:43
- Nahlásit

Biluška
To jsou nicotné částky, uvědomme si, o kolik milonů okradli desítky lidí, a to pod hlavičkou RK Hanar a jsem přesvědčen, že i pod hlavičkou EFAS

podvedený
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:47
- Nahlásit

Že jablko v tomto případě nepadlo daleko od stromu potvrzuje i neoprávěněné čerpání dávek od státu , který supluje roli neznámého otce dítěte dcery paní Šíblové - Andrei, i když je otec znám, ale dceruška ho neuvedla, aby mohli dávky čerpat. No jaká matka, taká dcera.

Biluška
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:54
- Nahlásit

Před necelými třemi lety tady proběhla akce "zachraňme Dětmaráčky". V ní se velmi angažovala právě Hana Šíblová a její sdružení Efas. Tady na cz-pes proběhla velká sbírka (skutečně velká, věci se odváželi dodávkou s přívěsem a několika osobními auty) . Byla jsem tehdy jednou z organizátorek. Již během sbírání vycházely najevo značné nesrovnalosti v údajích uváděných Šíblovou. Po naší akci jsem o tom sepsala několik zpráv (respektive jednu a pár doplnění). Možná to někoho bude zajímat.
Předem se omlouvám, je to trošku delší

Zpráva o sdružení Efas a paní Šíblové z Vrbátek

Ve faktech sdělených paní Šíblovou jsou značné nesrovnalosti a nejasnosti. Záměrně mlží a zkresluje fakta. Na otázku, co tímto jednáním sleduje si udělejte, prosím, závěr sami. Zde jsou zjištěná fakta. Z několika verzí si vždy můžete vybrat tu pravdivou J))

1/ Počet psů, kteří se skutečně nachází v „útulku“ paní Šíblové.

Poprvé jsem tuto otázku položila na diskuzi cz-pes a Aničkou Seryjovou (Aren) –blízkou kamarádkou Šíblové mi bylo odpovězeno toto : 27.1. v 15,23 – Šíblová má momentálně asi 30 psů. V 15,30 to bylo upřesněno, že Šíblová má 15 ve Vrbátkách a 20 v bytě v Olomouci. Tato čísla jsou počítána PŘED AKCÍ DĚTMAROVICE. Z Dětmarovic jak všichni víme bylo odvezeno 26 psů ( jenom se nemůžu dopátrat, zda je počítáno 26 psů k Šíblové , nebo celkem i s těmi, 4 psy, co si vzali soukromé osoby přímo domů a s jednou fenkou u Aren)
Podruhé jsem otázku „kolik těch psů vlastně je“ položila Šíblové po našem příjezdu do Vrbátek (v noci 28.1.). Tvářila se,že počítá a poté řekla „ asi 25 tady, 4 háravé feny v Arnolticích a 35 psů v Olomouci v bytě, kde se o ně stará mladší dcera )“
Ke konci naší návštěvy jsem ji požádala, jestli bychom teď mohli zajet k ní domů do Olomouce a nafotit tamní psy. Bylo mi odpovězeno, že v Olomouci přece žádní další psi nejsou. Na můj dotaz kde tedy jsou Šíblová řekla : „ 4 feny v Arnolticích, 2 psi v Brně v Komíně (snažila jsem se získat podrobnosti KDE v Brně v Komíně, ale neodpověděla), 1 fena u Aren a 20 psů u kamarádky v Olomouci)
Skutečnost – ve Vrbátkách se v době naší návštěvy nacházelo 27 psů. Z toho jeden velmi starý a nemocný NO není nabízen a ani nafocen, neboť paní Šíblová ho považuje za svého a nechce ho dát do nabídky. Dále 3 malí psi (Aron, Pepina a ještě jedna malá žlutá fenka jejíž jméno neznám) jsou také považovani za soukromé psy a nemají být nabízeni. A do třetice mladý dobrman Bred a asi rok a půl stará fena NO Asta – rovněž soukromí. K nim lze připočítat fenu SAO Braisy a křížence rotvajlera Agbara . Tito dva jsou v nabídce, ale byli v útulku již před akcí Dětmarovice. Jsou to tedy jediní dva útulkoví psi před touto akcí. Alespoň vezmeme-li v úvahu holá fakta, nikoli lži paní Šíblové. Prostým součtem dojdeme k tomu, že z Dětmarovic se zde momentálně nachází 18 psů.

2/ Jak je to se psy, které má Šíblová v Olomouci v bytě

Během naší návštěvy byli v útulku přítomni Aron, Pepina a ta třetí neznámá fenka. Podařilo se nám je dokonce nafotit a získat o nich nějaké info (byť minimální).Po jejich nafocení Šíblová požádala svého druha, aby psy odvedl do auta, neboť za chvíli již pojedou domů. Nabízí se otázka, proč – je-li v bytě přítomno 35 psů (jak uvádí), 3 z nich s sebou vozí do Vrbátek a zpět.

3/ Aron

O Aronovi jsme hovořili několik minut (hlavně proto, že jak vzhledem tak povahou je velmi podobný pumi, takže jistě pochopíte, že mě obzvlášť zaujal). Během celé této doby paní Šíblová neřekla nic o tom, že je Aron údajně nemocný a pes opravdu žádné známky nemoci nejevil a choval se jako pravá pumi. (kdo znají Bell, vědí o čem mluvím). Druhý den ráno si Šíblová „vzpoměla“, že Aron má těžkou epilepsii a tudíž je ihned nutné ho z nabídky stáhnout, protože jistě pochopím, že takového psa nikomu dát nemůže.

4/ Feny v Arnolticích

Původně bylo do Arnoltic k paní Klíčové odvezeno 12 psů. Podle vyjádření Šíblové ( k nám zprostředkováno Aren) ještě ten den večer volal Šíblové starosta Arnoltic a sdělil jí, že paní Klíčová je překupnice a množitelka. Ať psy okamžitě odveze, nebo celou kauzu sdělí TV, aby si posvítila na to, kam psy dala. Šíblová druhý den vyrazila k paní Klíčové a stáhla je od ní zpět. O celé akci však nejsou žádné důkazy (jakmile se mi podaří nějaké sehnat podělím se s Vámi o ně).
Přesto se v Arnolticích nachází údajně 4 háravé feny. Jsou však u jiné paní, než u pí. Klíčové. Její jméno Šíblová odmítá sdělit. Má ho údajně někde napsané, ale paní nezná, celá akce je zprostředkovaná přes kamarádku. Tato paní k sobě byla ochotna vzít pouze feny, neboť sama má dva psy (tuším, že snad boxery, ale opravdu si nejsem jistá). Patrně z tohoto vlastnictví dvou psů a samozřejmě z lásky ke psům se ujala 4 háravých fen.
Na tuto paní jsem chtěla kontakt a telefon a byl mi odmítnut s výše uvedeným sdělením, že by ho musela hledat. Ale, že feny budou dnes (29.1) odpoledne převezeny do Vrbátek. Patrně už přestali hárat J.

5/ Psi v bedně

Během naší návštěvy byli dva psi ( černobílý kříženec českého fouska Turbo a kříženec NO Břéťa) zavřeni v psí boudě. Každý samostatně. Vchod byl zatlučen deskami. V případě Turba tak, že byl zcela neprodyšný a dovnitř nemohlo ani světlo, ani vzduch. V případě Břéti byli přes vchod natlučené dvě laťky, takže pes nemohl ven, ale dovnitř šlo světlo a vzduch. Šíblová nám k tomuto sdělila, že psi jsou agresivní, perou se a ona je nemá kam dát. Na půdě se ale staví kotce a jakmile budou hotové, přemístí se tito psi do těch kotců. Ke konci naší návštěvy skutečně přemístili Břéťu do kotce.
Dále byli další tři psi umístěni ve dvou bývalých prasečích chlívcích, nebo snad nějakých šopách. V jedné byl kříženec NO Artuš a v druhém společně fena – kříženec NO a pes – kříženec boxera. Obě tyto „šopy“ měli vchody rovněž zatlučené deskami nahrazujícími dveře. Psi tak rovněž byli vevnitř bez přístupu vzduchu a světla.
V neděli ráno (29.1.) se Dejavu podařilo zajistit přesun 6 psů do útulku Malý Jeníkov. Zajistila i auto s řidičem. Já jsem volala Šíblové a sdělila jí, že pro šest psů máme nový útulek, že jim tam bude zajisté lépe, než zatlučeným v bedně a že pro ně večer přijedeme. Šíblová mi sdělila, že psi už v bednách, ani v šopách nejsou, že v noci dostavěli kotce a psi jsou už od půl čtvrté ráno v kotcích na půdě. Podotýkám, že my jsme z Vrbátek odjížděli kolem půlnoci a v té době byl postaven pouze kotec pro Břéťu. V době našeho odjezdu už se chystali k odjezdu i Šíblovi s rodinou. Psi měli zavřené a nachystané v autě a Šíblová říkala svému druhovi, který uklízel nějaké dřevo na dvoře, ať už to nechá na ráno. Nic v tu dobu nenasvědčovalo tomu, že by se skutečně chystali pokračovat v práci.
K našemu plánovanému převozu 6 psů do Malého Jeníkova ještě dodala, že teď psy v žádném případě nevydá, protože v týdnu očekává několik lidí, kteří mají zájem o adopci některého psa a je docela pravděpodobné, že zrovna z těch, které bychom odvezli by si mohl někdo některého vzít.

6/ Psi na půdě

Půda je přestavěna a po celé její délce je snížen strop. Toto je provedeno deskami a modrým igelitem. Zde žije pohromadě 7 psů a v zadní části byli stavěny kotce. Je zde teplo, ale obávám se, že také tma. Nemůžu to přesně posoudit, neboť my jsme v objektu byli v noci, ale předpokládám, že přes desky a modrý igelit půdními okýnky moc světla neprochází.

7/ Auta

Šíblovi (patrně prostřednictvím Aren) na netu zveřejnili výzvu, že mají rozbité auto, a že potřebují, aby jim někdo půjčil jiné. My jsme však před domem viděli opel vectra, do kterého dávali Šíblovi psy před cestou domů. Škodu 120, kterou nám druh Šíblové přijel naproti, když jsme hledali cestu a zasněžený a nepoužívaný peugeot, nebo citroen (nepodařilo se přesně identifikovat J )

8/ Léčba křížence jorkšíra

28.1. v 10,52 Aren uvádí v diskuzi cz-pes, že léčba tohoto křížence s omrzlinami už stála 1200,- Kč. Poté, co jsem reagovala, že toto je nesmysl a značně nadsazená suma bylo příspěvkem Aren v 13,09 sděleno, že došlo k omylu, že v léčbě je započítáno i 30 odčervovacích tablet pro ostatní psy a Stronghold (množství neurčeno).

9/ Čistokrevní psi

Podle zpráv, které doprovázeli psy z Dětmarovic by se mělo ve Vrbátkách nacházet několik čistokrevných psů. Z nich zde skutečně je vlčí špic Arnold (ne zcela čistý, ale hodně podobný) a boxer (tentýž případ ). Zcela chybí belgický ovčák tervuen, irský setr, dva husky, dva stafordi, nebo jim podobní kříženci. Rovněž křížence typu jork, jehož léčba údajně stála 1200,- Kč jsme se nedopátrali.
10/ Štěně
V útulku paní Synkové v Ostravě –Heřmanicích je zhruba čtyři týdny staré štěně, které z mě neznámých důvodů umírá. Při mých dotazech na počty psů a jejich umístění mi Šíblová sdělila, že jedna z těch fenek je matkou štěněte z Heřmanic a poveze ji zpátky k paní Synkové. Z dalšího hovoru vyšlo najevo, že dotyčná fena je momentálně v Arnolticích, ale jakmile ji přivezou sem, pocestuje dále do Heřmanic.
Natálii a Kláře, které v útulku byli po nás (naše týmy se prakticky vystřídali ve dveřích) předvedla fenu – křížence NO a tvrdila, že toto je ta dotyčná matka. Natálie mi volala do auta, proč jsme tuto fenu nevzali s sebou, když jsme právě na cestě z Vrbátek do Heřmanic.
Mě a Standovi tedy tvrdila,že fena – matka je v Arnolticích, Kláře a Natálce, že fena- matka je ve Vrbátkách.
Po příjezdu do Heřmanic jsem se na matku štěněte zeptala paní Synkové. Ta my sdělila, že matkou je Kellynka a ihned mi ji i ukázala. Kelly se totiž nachází v péči paní Synkové. Podle informací získaných zde se štěně v Heřmanicích už narodilo. Nejedná se tedy o štěně z Dětmarovic jak uváděla Šíblová.

11/ Chování Šíblové a jejího druha
V celé akci se účastnili dva týmy – Já se Standou a Natálka s Klárou. Já se Standou jsme dojeli do Vrbátek asi o hodinu a půl dřív než Natálka s Klárou. Ve chvíli, kdy na místo dorazil druhý tým, volal Šíblové na mobil, aby je navigovali. Při příjezdu nahlásili do telefonu, že stojí před vraty. Druh Šíblové jim šel otevřít, řekl jim ať počkají a zavřel vrata. Klára s Nat čekali, neboť se domnívali, že šel zavřít psy. Slyšeli však naše hlasy a z toho pochopili, že na dvoře se pohybuje pouz

Biluška
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 18:55
- Nahlásit

11/ Chování Šíblové a jejího druha
V celé akci se účastnili dva týmy – Já se Standou a Natálka s Klárou. Já se Standou jsme dojeli do Vrbátek asi o hodinu a půl dřív než Natálka s Klárou. Ve chvíli, kdy na místo dorazil druhý tým, volal Šíblové na mobil, aby je navigovali. Při příjezdu nahlásili do telefonu, že stojí před vraty. Druh Šíblové jim šel otevřít, řekl jim ať počkají a zavřel vrata. Klára s Nat čekali, neboť se domnívali, že šel zavřít psy. Slyšeli však naše hlasy a z toho pochopili, že na dvoře se pohybuje pouze jeden pes a toho právě fotíme. Šíblovi předstírali, že venku nikdo není a ani nám nesdělili, že holky už přijeli. Teprve na jejich opakované výzvy na mobil jim druh Šíblové otevřel a pustil je dovnitř.

Tolik tedy mé dojmy a fakta z Vrbátského útulku a chování paní Šíblové. Závěr si prosím udělejte sami J .

Biluška
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 19:00
- Nahlásit

Pokračování psané o dva dny později na základě rozhovoru s paní Klíčovou, panem Zehnalem a pánem, který chtěl adoptovat pejska Alíka

Zpráva o sdružení Efas a paní Šíblové
II. část

1/ Arnoltice
Ve středu 25.1. (den převozu z Dětmarovic do Vrbátek) bylo dohodnuto, že několik psů je možno umístit na ranči v Arnolticích (okr. Bruntál) u paní Klíčové. Ve středu večer skutečně Šíblovi (pravděpodobně dcera s přítelem) přivezli 12 psů.
Ve čtvrtek ráno Šíblová sdělila Aren (Anna Seryjová), že jí volal starosta Arnoltic. V tomto telefonátu uvedl, že pí.Klíčová je překupnice, množitelka apod. Že psy zašantročí do výzkumu, nebo je bude týrat. A že pokud psy okamžitě neodveze zveřejní celou kauzu v médiích a ona (Šíblová) bude za toto souzena, neboť je za psy zodpovědná (podepsala předávací protokoly z Dětmarovic). Tolik tedy fáma Šíblové.
V pondělí (30.1.) ráno jsem s panem Milanem Zehnalem – starostou Arnoltic – mluvila. Žádnou Šíblovou, ani spol. Efas nezná. S nikým takovým nikdy nemluvil. Nezná kauzu Dětmarovický útulek. Nevyzná se ve psech a nic o nich neví. Zná paní Klíčovou, ví, že psy chová. Není mu známo nic o tom, že by paní Klíčová byla překupnice,nebo množitelka a nikomu takové informace nepodával. Toto je ochoten vypovídat i na policii a mám jeho souhlas zde tyto informace uveřejnit.
Opět tedy další lež Šíblové.

2/ Odvoz psů z Arnoltic

Ve čtvrtek 26.1. si tedy Šíblová přijela zpět pro daných 12 psů. Respektive 11, to upřesním později. Bez ohlášení a bez vysvětlení přijela ke Klíčovým a začala odvážet psy. Na vysvětlení uvedla, že psi musí do karantény, odčervit a naočkovat. Pí Klíčová jí pochopitelně nabízela, že toto samozřejmě udělá zde. Psům byli svázány tlamy a takto naházeni do aut (peugeot, citroen a dodávka, patrně dukato. To jen pro upřesnění, jak Šíblovi nemají auto a někdo z netu by jim ho měl darovat, nebo alespoň půjčit).

3/ Útěk feny belgičáka
Při příjezdu psů do Arnoltic ( ve středu 25.1.) se dceři Šíblové vysmekla tato fena když ji vykládala z auta a utekla. Paní Klíčová s rodinou a přáteli se ji dva dny snažila chytit. Po tuto dobu fena pobíhala po vesnici a okolí, ale nepodařilo se ji odchytit, ani nalákat do domu. Poté zmizela. V době naší návštěvy ve Vrbátkách jsem se ptala na místa pobytu všech psů. Šíblová zdárně mlžila, ale o této feně, která utekla se vůbec nezmínila.

4/ Adoptovaný pes Alík
Kamarád paní Klíčové, který u ní byl v době příjezdu psů se rozhodl adoptovat psa – křížence (pravděpodobně bígl x jezevčí x čert ví co). Psa si hned první den odvedl domů. Jeden den tak prožil kříženec v milující rodině a poté byl Šíblovou opět odebrán a odvezen do Vrbátek. Nyní žije v plastové přenosce (typ kennel) a nemůže být vypuštěn ven, neboť je velmi agresivní na psy. Ten pán o něj má nadále zájem a pokud se povede donutit Šíblovou, aby psy vydala ihned si pro něj pojede.

5/ Adoptovaná fena NO
Paní Klíčová si mezi přivezenými psy oblíbila fenku německého ovčáka. Tato sympatie byla vzájemná. Při odjezdu psů se tato fena vysmekla z dodávky a přeskočila zpátky přes plot. Paní Klíčová naléhala, na Šíblovou, aby jí fenu nechala, ale ta ji přesto odvezla. Rovněž paní Klíčová má o fenku nadále zájem a chce ji do adopce. Fena ovšem ve Vrbátkách není. Kde je zatím nevíme.

6/ Čtyři háravé feny v Arnolticích
K tomu uvádí paní Klíčová, že Arnoltice jsou velmi malá vesnice, všichni se zde znají a vidí si doslova do talíře. Čtyř nových psů by si určitě všimla. Nikde zde tyto feny nebyly. Navíc prý kromě paní Klíčové ve vesnici čistokrevné psy nechová ani se psům nějak více nevěnuje.

podvedený
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 19:15
- Nahlásit

Co se týče psa jménem Aron, jedná se o domácího mazlíčka paní Šíblové a dle jejího sdělení ho "našla" v roce cca 2002-3 v Jeseníkách ještě s jiným pejskem, což je menší rezavý psík, jméno si již nevzpomenu, Aron je středního vzrůstu, černošedé barvy, bojázlivý, nikdy jsem nepozoroval, že by trpěl nemocí /2004-5/

podvedený
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2008 20:39
- Nahlásit

Všem přeji dobrou noc

bea
Člen
# Zasláno: 8 Zář 2010 21:43
- Nahlásit

Taky by mne to zajímalo

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 8 Zář 2010 21:47
- Nahlásit

bea
Někdo jí hledal a dohledal. Že by Tvůrce webu o ní? http://pomocpsum.webnode.cz/pomoc-psum-tyka-se-to- nas-vsech/

Biluška
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 06:49
- Nahlásit

Tady jsou ještě jedny stránky - www.psaaura.maweb.cz

Mimochodem, když se povedlo vystěhovat ji z Žerůvek tak jsem psala maily všem starostům široko daleko na Olomoucku, Jesenicku, Přerovsku...a žádala je, aby se postarali o to, že se Šíblová a dalších 100 psů neusadí v jejich obci. Patrně proto se šoupla až na Prostějovsko . Příště to asi budu muset poslat po celé EU

bea
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 10:52
- Nahlásit

Vlčáčková
Díky. Zákony bohužel neznám, ale za týrání zvířat nelze zakázat jejich chov a pokud to poruší, tak pak už je to na soud - snad - ael tohle jsem někde slyšela nebo četla. Mám známou právničku, zkusím se poptat. Nejhorší je bezmoc, ale vždycky se dá něco dělat, jen na to přijít.

bea
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 12:20
- Nahlásit

Psíček
Máš pravdu.jinak by určitě tak dlouho nemohla vegetovat. Jde ale o ty psy, kterým asi bohužel nikdo nedokážeme pomoct.

kleopatra
Člen
# Zasláno: 14 Led 2011 15:43
- Nahlásit

Zdravím všechny podvedené,paní ŠÍBLOVÁ se momentálně zdržuje v obci Nemotice,okres Vyškov,areál bývalého statku,kde dál pokračuje v týrání psů.

Hanca
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:16
- Nahlásit

četly jste toto? běží to teď na FB
:

Prosíme všechny, kterým není osud bezbranných zvířat

lhostejný, o pomoc…

Na statku v okr. Vyškov žije paní, které se láska ke psům vymkla z rukou.

Ze začátku měla svých psů kolem 10-15-ti, ale potom co se lidé dozvěděli, že se postará o každého nalezence, začali ji psy bezohledně házet přes plot na statek.

Převážně šlo o podvyživené psy, štěňata, nebo březí feny ...

Samozřejmě paní nebyla schopna, pejsky vyhodit, takže si je nechala a psi se množili a množili, až dosáhl počet kolem neuvěřitelné stovky..

V takovém počtu není možné psy dostatečně krmit ani hradit náklady na veterinární péči ... Proto jsou psi neočkovaní, nekastrovaní, štěňata začervená a podvyživená -z těchto důvodů také často umírají. Obec, starosta i město nechtějí o psech slyšet a jediné co byli schopni navrhnout, je povolat myslivce a psy postřílet!!!

Situace je o to těžší, že této paní neprodloužil majitel statku nájemní smlouvu a dal ji 10 dnů na vystěhování i se psy. Proto nás paní požádala o pomoc. A my se tedˇvšemi možnými způsoby snažíme zachránit a udržet při životě co nejvíce pejsků, kteří přišli na svět jen díky nezodpovědným a bezcitným lidem. Kolem 20-ti se nám již povedlo umístit do nových domovů, ale zbylých 80 pejsků čeká stále na svůj vysněný domov. Z toho 14 štěňat.

Někteří jsou silně podvyživení, jiní mají stále strach v očích a v každém kroku z důvodu velmi špatného zacházení od svých bývalých majitelů. Ale i přesto, žádný z nich nejeví známky agresivity a jsou vděčni za každé pohlazení a hlavně cokoliv k jídlu.

Proto prosíme Vás všechny, kteří byste si mohli pejska vzít, nebo se chtěli zapojit do sbírky na tyto pejsky a chtěli pomoci finančně nebo osobně přivést krmení, ozvěte se nám prosím na tel: 604/ 310 280

Finanční dary posílejte na č.ú: KB 43-9695640207 / 0100

Část pejsků k adopci naleznete na našich stránkách: www.oszastavmeutrpeni.ic.cz

Co může pomoci naplnit prázdná bříška:

granule

psí konzervy

těstoviny

rýže

mléko

piškoty

jakékoliv maso, odřezky na polévky

Staré i čerstvé rohlíky, veky, chleba, vánočky..

Pečivem, těstovinami i rýži zahušťujeme vývary s kostí i mléko, aby se pejsci více zasytili.

Člověk je příčinou utrpení zvířat a právě proto by to měl být právě on, který se bude snažit toto utrpení zastavit.

Děkujeme za jakoukoli pomoc.

Zankerová Larisa

předsedkyně

o.s. Zastavme Utrpení –organizace za práva zvířat a etické zacházení s nimi.

http://www.facebook.com/#!/notes/moravskoslezsk%C3 %BD-spolek-na-ochranu-zv%C3%AD%C5%99at/pros%C3%ADm e-v%C5%A1echny-kter%C3%BDm-nen%C3%AD-osud-bezbrann %C3%BDch-zv%C3%AD%C5%99at-lhostejn%C3%BD-o-pomoc-a kutn%C3%AD/245313015504257

Hanca
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:17
- Nahlásit

paní se Šíblovou asi ještě neměla tu možnost se setkat s její činností !!!!

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:18
- Nahlásit

Hanca
nechci být sprostá, tak se nebudu vyjadřovat

Hanca
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:34
- Nahlásit

klasika: 30 psů si k sobě vezmou TOulavé tlapky

Hanca
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:35
- Nahlásit

dalších 10 pejsků si k sobě vezme organizace Zastavme utrpení o.s. : http://www.oszastavmeutrpeni.ic.cz/kontakty.php

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:39
- Nahlásit

jo jasně, jen ať si je vezmou ať má místo pro další. no comment

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:53
- Nahlásit

To přece není možný, aby tý babě tohle všecko tak dlouho procházelo. Zná ji celá republika, všichni ví, o co jí jde a jak funguje. Teď budete na mě zuřit, ale já jsem šťastná za ty současný pejsky, že se konečně dostanou jinam, i když vím, že pokud bude baba pokračovat ve své bohulibé činnosti, dostanou se do stejný situace zase další psové. Začarovanej, kruh, měl by ho už někdo PŘERUŠIT

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 13:59
- Nahlásit

Psíček

znám mnohé psochráňkyně jen z netu, nesporně to prodlužuje můj pobyt na svobodě

myslíš si, že když např. to, co jsem vyslovila já, že když to neřeknu, že se situace kolem Šíblové nějak změní? Že bude míň beprizorních psů a že Šíblová přestane dělat to, co dělá? Ne ne Psíčku, vyjde to nastejno, bohužel...pro ty psy...

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 14:13
- Nahlásit

Psíček
no koukám, že už máš všechny informace.........

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 14:17
- Nahlásit

Psíček

protože jsem měkká povaha a je mi každýho psa u ní líto, (jako každýho jinýho psa, kterej se má blbě-kdekoliv). A ty víš, že jsem myslela, že jestli pomlčím, nebo řeknu cokoliv tady, že to na situaci nic nezmění, no, tak jsem si posteskla nad psíky, které jsem tam u ní viděla (ne osobně.) Prostě jsem psomil, nemůžu za to

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 14:30
- Nahlásit

Psíček
o těch kdo jí podporují
koukni na facebook

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 14:52
- Nahlásit

Psíček

Lidumile, lidumile, taky nevím jak, já myslela že ti jde o diskusi u Šaryka o Desenskýho. Tam mi to též nejde dát příspěvek, chyba je někde napůl cesty asi..

stetisek123
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 16:08
- Nahlásit

Eninka
Hale, to neni pravda, že ji zná celá republika. Já se o ní dověděla taky až tady. Co teprve lidi, co sem vůbec nevlezou. Nebyla z toho tak obří aféra v médiích, aby lidem něco v hlavách ulpělo. A i kdyby časem jo, tak si změní jméno...

stetisek123
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 16:10
- Nahlásit

a abyste věděli du se kvůlivá tomu regnout na FB, doufám, že to stojí za to

hally001
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 16:59
- Nahlásit

Psíček-u toho odkazu na FB musíš nejdříve kliknout na "líbí se mi"...hned vedle nadpisu, pak tě to pustí na komentáře, tedy jejich vkládání

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání