Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Hana Šíblová-podvodnice z Olomouce, kdo ví, ať poví
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 17:06
- Nahlásit

hally001
já radši neklikám...

hally001
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 17:08
- Nahlásit

Hanca-Toulavý tlapky..tam je ta Denisa Z. ...no myslela jsem že maj svejch problémů dost, aby to nebylo z bláta do louže

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 17:15
- Nahlásit

hally001
to je ta s těma kočkama co se tu už taky řešila????

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 17:40
- Nahlásit

hally001
aby to nebylo z bláta do louže
No to je

makrel
to je ta s těma kočkama co se tu už taky řešila????
Od koček už dávno přešla na psy. Řešila se tu skrz kočky i skrz psy Kdyby bylo možno mít útulek pro potkany,nebo prasata měla by ho taky a řešila by se i tam

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 17:44
- Nahlásit

Biluška
tadle .http://www.cz-pes.cz/diskuse/10_11670_0.html ?

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 18:16
- Nahlásit

makrel
Co já vím. Netuším essi jich nebylo víc. Nebo byli jinde. Na FB se určitě taky řešila.

Psíček
Co já vím, sem blondýna takové detaily si nepamatuju. Asi jo. Gdybys byl někdy na skypu tak bych tě na to upozornila, ale tys tam beztak nebyl tak sem ti to nemohla říct

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 18:20
- Nahlásit

Psíček
jist, je to má vinna, to dá rozum
No pochopitelně, jsi sameček a tudíž je cokoliv tvoje vina .
Hele, essi jsem někomu nějaký dávala tak určitě jenom chvduzenáčseznam. Ten se jménem nikolif.

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 18:47
- Nahlásit

Psíček
bohužel mi zákazala ten mail zveřejnit
no jo, tak pak je to naprt

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 18:50
- Nahlásit

Psíček

a co ti chtěla, bylo to v nepřátelským nebo přátelským duchu? Naznač...když musíš držet bobříka mlčení

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 19:04
- Nahlásit

Dobrá tedy:
mluví se tam o třech sdruženích ani jeden neznám osobně nikdy jsem neviděla jestli mají útulek či kam ta zvířata co zachraňují jdou.
Znáte je někdo a byli jste tam?
jedná se o
Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat,
Zastavme utrpení o.s.
a O.s. Toulavé tlapky
Z jejich stránek se toho dovídám pramálo......
P.S. Když může facebook pomoci takovýmto může pomoci i nám v tom, že budeme šířit to co víme a každý ať už si pak udělá obrázek sám.....

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 19:10
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc
Toulavé tlapky znám. Nic dobrého ti o nich nepovím Ten moravskoslezský spolek mi nic neříká a o těch posledních vím jenom z tvého mailu.

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 19:22
- Nahlásit

Biluška
Díky, za odpověď no zkoušejte ptejte se koukejte a dejte vědět. Taky se mi to nezdá v poslední době nějak ta sdružení vznikaj strašně rychle a mám v tom pak guláš. Nerada bych někoho obvinila neprávem, ale tak nějak začínala i paní Šiblová a hodně mi ji to připomíná i vzhledem stránek a neustálým voláním co vše je potřeba-kéž se mýlím.
I ty cesty Šiblové do Ostravy jsou podezřelé...jen kvůli 1.000,Kč které vydyndá od paní Synkové ? To jí nezaplatí pomalu ani cestu......

Biluška
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:03
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc
I ty cesty Šiblové do Ostravy jsou podezřelé...jen kvůli 1.000,Kč které vydyndá od paní Synkové ? To jí nezaplatí pomalu ani cestu......
No právě. Jo a jednou mi paní Synková říkala, že ví, že Šíblová chodí jíst do restaurace. Nevím odkud to ví a jestli má důkazy, jsem se neptala. Zmínila to tak nějak mezi řečí.

hally001
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:32
- Nahlásit

Díky těmhle psychopatkám a pár bláznům, který zachraňujou psy ze zahraničí, bude to založení "karanténních stanic" nezbytný...vůbec nemám představu kam všechny ty psy nacpou...Je mi z toho zle...ale je fakt, že sunout čokle od Šíblový k Zárybnický-nebo jak se Denisa jmenuje-to by bylo lepší to ukončit...

hally001
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:35
- Nahlásit

Biluškaútulek pro potkany,nebo prasata měla by ho taky a řešila by se i tam
-potkany dělaj chovatelky potkanů a prasečí mám já))ale plnej stav

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:40 - Změnil/a: Eninka
- Nahlásit

Psíček

smazala jsem nedůležitou info

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:42
- Nahlásit

Eninka
nechceš to smazat?

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:46
- Nahlásit

makrel

máš pravdu, smazala, nechtěla jsem jen, aby došlo na nějakou diskusi tímto směrem, díky za upozornění zlatá rybko

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:46
- Nahlásit

Eninka
NZ, ale chodí tu kolemjdoucí

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:48
- Nahlásit

makrel

já vím, nedošlo mi, že to je její věc a nepatří semka

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:49
- Nahlásit

Psíček

osobní věc paní Vlčáčkové, já nechtěla vůči ní momentálně nějakou byť drobnou diskusi, netýká se to tady fóra..

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:50
- Nahlásit

Psíček
a kdo je tlačenka????

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 20:51
- Nahlásit

makrel

a kdo je tlačenka

přeci nikdo, je to virtuální tlačenka, nikdo ji nikdy neviděl, ale Psíček věří, že tu někde je

makrel
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 21:21
- Nahlásit

Psíček
tak ji ukaž

Eninka
Člen
# Zasláno: 5 Zář 2011 21:23
- Nahlásit

makrel

zlatá rybko, kdyby jsi chtěla aby "ho" ukázal, tak to bych chápala, ale "ji"??? No to jsem sama zvědavá, co ti nakonec milý Psíček ukáže

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:02
- Nahlásit

Psíček
sakra lidi vykašlete se na kecy a pomožte mi raději na facebooku........ať nevznikají nová sdružení která patří bůh ví komu....jediná šance jak zabránit je nepodporovar, ale sama to nespasím
Navíc bych dnes neměLA USNOU NEB 2 ŠTĚŇATA z Nemotic top mají za sebou a mám tu u sebe jedno co je bojovník......lékasřskou pomoc má a v tuto chvíli je to jen na něm zda to vzdá či ne pomůže už jedině vůle žít.....proto s ním tu trávím noc

Eninka
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:06
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc

dejte sem odkaz na FB. A co se děje s ostatníma psama, nemáte info? Pokud teda opravdu statek opustí, snaží se je někam umístit, nebo je potáhne ssebou někam dál?

Eninka
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:25
- Nahlásit

Psíček

třeba se jednou lidi naštvou, že z nich furt něco někdo tahá a udělá se tomu přítrž, kdo ví no

mám obavu, že nenaštvou, protože plno těch lidí se nedostane k té informaci, jak to ve skutečnosti je, prostě věří, že přispívají na dobrou věc, víc neví... Znám jedno sdružení tady v Brně, které už mnoho let organizuje a provozuje sbírky na postižený a děti, na zdrav. potřeby, na různé přístroje, které nechce zaplatit pojišťovna atd. Mnoho let jim funguje to, že nikdo nic nedostane, možná teda pár hraček a blbin jo, ale sídlí v luxusních kancelářích, jezdí v luxusních autech, na luxusní dovolený a v duchu se smějí, jak jim to "jde". Prostě přispívající lid nerozezná to, že jejich dobrodinní někdo zneužívá, někdy se prostředky dostanou tam, kam mají, někdy ne...

utulek LOZ Olomouc
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:28
- Nahlásit

Psíček
zanevřela bych dávno, ale díky facebooku se mi podařilo najít pánečka ze slovenska. Pes jorkšír přijat na útulek nějak mi to nedalo spát neb ve zprávě bylo, že byl najit ve vagóně s uhlím.....kdysi jsem tam pracovala vagóny jsou zapečetěny nedalo mi to spát a tak jsem pár nocí nespala a jen tak jem napsala na fac. slovákům, že by to moh být pes od nich. Jedna odpověď byla ať to dám na Bazoš s.k. moje první zkušenost no inzerát se mi byť neznalci těchto věcí podařilo dát.....jupí inzerát s nálezem na světě..nedalo mi to a začala jsem místními stránkami listovat a hle po nějaké době listování na mě kouká jorkšír, kterého hledají páníci ze Slovenska vykradli jim byt i se psem čas souhlasil fotka podobná té naší i popis seděl a tak jsem skoušela volat nedovolala jsem se opět jsem poprosila lidi ze S.R. zavolali a majitelé volali zpět....neznám hezčí okamžik.
Těžko kdo mě můžete pochopit,ale v tuto chvíli jsem věřila na něco mezi nebem a zemí nebývá obvyklé po každém psu takto pátrat většinou jste za blázna a nebo dohledáte majitele, kterému je nemilé.že jste jej našli. Tady byla soudržnost člověka se psem natolik veliká, že mi to nedávalo spát a zkoušela jse i věci, které jsem nikdy před tím nedělala

Eninka
Člen
# Zasláno: 6 Zář 2011 23:39
- Nahlásit

utulek LOZ Olomouc

hezkej příběh s tím pejskem, zažila jsem něco podobnýho docela nedávno se ztraceným, spíš odvedeným psem od obchoďáku, nebudu líčit podrobnosti, ale pes se vrátil domů, a to podobným způsobem, panička se zhroutila a nebyla schopná hledat jinak, než letáčkem u toho obchoďáku. Jde hlavně o to, že psi, kteří se ztratí, nějak strádají či něco podobného za to nemůžou, oni si nevybrali svůj život vedle lidí, kteří na ně kašlou, týrají je, nebo nejsou zodpovědní jinak. Jsou na nás plně závislí, nemají jinou volbu. Někteří lidé zaviní jejich hroznou situaci, někteří jim pomůžou a někteří jen zneužijí lítost a dobrotu těch ostatních. Prostě lidé...

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání