Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (15680 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (8070 hl.)
Možná 
Anketa img  (8202 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (6870 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (8420 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (7379 hl.)

Celkem hlasovalo: 54621


Oblastní výstava NO Moravičany 2015
Vydáno dne 14. 07. 2015 (2821 přečtení)

Nová stránka 1

se  konala se 6. června 2015, v areálu fotbalového

Nová stránka 1

stadionu v Moravičnech. V tento krásný slunný den bylo na oblastní výstavu přihlášeno 102 účastníků, které přijel posuzovat SV rozhodčí z Německa, pan Lutz Wischalla. Pan rozhodčí ocenil vysokou kvalitu předvedených psů a popřál chovatelům hodně úspěchů v další práci. Pochválil vynikající organizaci této akce, prostředí, ve kterém se konala a velmi hodnotné ceny pro vítěze.

Výstavní výbor ZKO Moravičany děkuje všem svým sponzorům, bez nichž by nebylo možné akci uspořádat, všem vystavovatelům a také návštěvníkům. Všichni se těší na další rok, kdy se budete moci s Německými ovčáky opět setkat.

                                                                                  Výstavní výbor ZKO Moravičany

Výsledky

 

Třídy  štěňat – posouzeni bez zápisu

 

Třída štěňat – feny krátká srst

 

VN1     Yecky z Lintichu

                        Segal z Lintichu – Harmony z Lintichu

VN2     Yna z Lintichu

                        Segal z Lintichu – Harmony z Lintichu

VN3     Qualli Nová Jamina

                        Oberon von Funken Spiel – Cheerlot Nová Jamina

VN4     Meggy Mil-Drag

                        Pippo House of Grumil – Hexa Mil-Drag

VN5     Hera Mihapa

                        Charly zum Kolbenguss – Ulmi Míhala

 

 

Třída štěňat – feny dlouhá srst

 

VN1     Merry Mil-Drag

                        Pippo House of Grumil  - Hexa Mil-Drag

 

 

Třída štěňat – psi krátká srst

 

VN1     Chen Avax Hof

                        Garo v.Team Panoniansee – Larisa Avax Hof

VN2     Zorro z Lintichu

                        Segal z Lintichu – Hinata z Lintichu

VN3     Eros Knopper

                        Indo Starý samotár – Hess Hartis Bohemia

VN4     Mentos von Haus IV-RE

                        Markus Ant-Mir – Chelsea von Haus IV-Re

 

 

Třída štěňat – psi dlouhá srst

 

VN1     Hil Mihapa

                        Charly zum Kolbenguss – Ulmi Mihapa

 

Třída dorost – feny krátká srst

 

VN1     Hilary z Lintichu                       

                        Segal z Lintichu – Hinata z Lintichu

VN2     Jaqeline z Lintichu

                        Track v.Suentelstein – Una z Lintichu

VN3     Anna Boghaus

                        Pippo House of Grumil – Kimmi Boghaus

VN4     Farah Avax Hof

                        Onur v.Haus Bifo – Larissa Avax Hof

VN5     Ilaria Imatorino

                        Kansses z Lintichu – Alexiss Irluka

VN6     Rihanna Schreidon

                        Memphis von Solenbrunnen – Chellsea Schreidon

VN7     Sabaty van Contra Haus

                        Saabat v.Aurelius – Luise Lotte van Contra

 

Třída dorost – feny dlouhá srst

 

VN1     Gabi Iluze

                        Xanto z Agíru Bohemia – Varia od Hradu Drahotuch

 

 

Třída dorost – psi krátká srst

 

VN1     Raambo z Lintichu

                        Track v.Suentelstein – Soffie z Lintichu

VN2     Marco od Romže

                        Kansses z Lintichu – Tara z Lipé Moravia

VN3     Klaus v.Tronje

                        Arre v.Hühnegrab – Anuschka de Jovipe

 

VN4     Jalk van Contra

                        Sony Starodjurdjevacki – Dalila van Contra

VN5     Rhinestone Schreidon

                        Memphis von Solenbrunnen – Chellsea Schreidon

VN6     Chip Zdekra

                        Quoran d’Ulmental – Goldy Zdekra

   N7    Indy z Herodesova domu

                        Hasso Sinensis Bohemia – Adelin z Herodesova domu

 

 

Třída mladých – feny krátká srst

 

VD1     Ornela Nová Jamina                                                VT  

                         Gordon du Clos de Patmisand – Kenya Nová Jamina

VD2     Zoey von Melanchthon

                        Willas vom Grafenbrunn – Shakira von Alcudia

VD3     Ira od Romže

                        Dux v.d.Glockenheide – Sofie Moravia Kar-Mi

VD4     Ghany Gard Bohemia

                        Quoran d’Ulmental – Honey Hiszpaňskie Srebro

VD5     Ulan z Lintichu

                        Dux v.d.Glockenheide – Oazzy z Lintichu

VD6     Kukky Ladeco

                        Fram z Agíru Bohemia – Cherry Ladeco

VD7     Xanina v.Fichtenschlag

                        Fulz di Zenevredo – Damina v.Fichtenschlag

VD8     Whitny Tigback Hof

                        Dasty v.Melanchthon – Zara Feetback

VD9     Xinnie Abea z Mirkova chovu

                        Xanto z Agíru Bohemia – Phoebe Riwal Hof

VD10   Sawa vom Wildsteiger Land

                        Enosch v.Amasis – Hanne vom Wildsteiger Landhaus

VD11   Tammi Bri-jack

                        Winner Ornis Bohemia – Odeta Bri-jack

VD12   Moni Grand Alger

                        Arex jr.v.Panoniansee – Tessi z Agíru Bohemia

VD13   Ivy od Romže

                        Dux v.d.Glockenheide – Sofie Moravia Kar-Mi

 

 

Třída mladých – feny dlouhá srst

 

VD1     Yvanka Lonadard

                        Arex v.Panoniansee – Trinita z Henmonu

VD2     Deluxe z Lintichu

                        Track v.Suentelstein – Dolly z Lintichu

 

 

Třída mladých – psi krátká srst

 

VD1     Zacc von Melanchthon                                                       VT                  

                        Willas vom Grafenbrunn – Shakira von Alcudia

VD2     Garros Imatorina

                        Kansses z Lintichu – Bella Mia Imatorino

VD3     Iro od Romže

                        Dux v.d.Glockenheide – Sofie Moravia Kar-Mi

VD4     Cshipo z Lintichu

                        Track v.Suentelstein – Sakura z Lintichu

VD5     Watson v.Fichtenschlag

                        Yoker v.Pendler – Tzara v.Fichtenschlag

VD6     Bork z Folinku                                                                     

                        Labo v.- Schollweiher – Vanda z Folinku      

 

 

Třída mladých – psi dlouhá srst

 

VD1     Gucci Gard Bohemia

                        Quoran d’Ulmental – Honey Hiszpaňskie Srebro

VD2     Thor Bri-jack

                        Winner Ornis Bohemia – Odeta Bri-jack

 

 

Třída dospívajících – feny krátká srst

 

VD1     Nela Turčianka                                                                     VT

                        Dux v.d.Glockenheide – Zalla Maserau

VD2     Farra Suché Lazce

                        Aslan v. Türkenkopf – Iris Suché Lazce

VD3     Lorane z Lintichu

                        William v.Suentelstein – Cherry Moravia Star

VD4     Sindy Mirtan Bohemia

                        Dasty v.Melanchthon – Gába Mirtan Bohemia

VD5     Nina Turčianka

                        Dux v.d.Glockenheide – Zalla Maserau

VD6     Beta vom Funken Spiel

                        Tyson Fixfruta – Izzy vom Funken

VD7     Bria der Vorteil

                        Remo v.Fichtenslag – Buggie Schreidon

VD8     Zina Gard Bohemia

                        Fulz di Zenevredo – Clea z Doliny lotosu

VD9     Lema Kuver

                        Chico v.Rumbachtal – Elis Kuver

 

 

Třída dospívajících – feny dlouhá srst

 

VD1     Tiara Lonadard

                        Arex v.Panoniansee – Trinita z Henmonu

 

 

Třída dospívajících – psi krátká srst

 

VD1     Matto z Lintichu                                                                  VT

                        Kansses z Lintichu – Ida Stelos          

VD2     Rambo z Lintichu

                        Sagar z Lintichu – Chika z Lintichu

VD3     Lukas z Leutschau

                        Fred vom Rumbachtal – Quincy Perunius Bohemia

VD4     Wilko z Folinku

                        Jhay do Mhuramel – Vanda z Folinku

VD5     Zack Mihapa

                        Jhay do Mhuramel – Chagy z Agíru Bohemia

VD6     Gimli Valašský rytíř

                        Bacardi Avax Hof – Sandra z Folinku

 

 Třída dospívajících – psi dlouhá srst

 

VD1     Kanto Mil-Drag

                        Xanto z Agíru Bohemia – Hexa Mil-Drag

  

Třída pracovní – feny krátká srst

 

V1       Ghanna Schreidon                                                               VT, OV                      

                          Remo v.Fichtenslag – Sarah Schreidon

V2       Dixia z Lintichu                     

                        Kansses z Lintichu – Jeeta z Lintichu

V3       Erna Framato Rolau

                        Farrin de Carigue – Afra von Niewiansdhof                        

V4       Corny od Ratibořské cesty

                        Nelson v.Frankengold – Quena Hartis Bohemia

V5       Odeta Bri-jack

                        Yoyo zur Worringer Rheinaue – Fren Hartis Bohemia

V6       Carmen von der Wannsee

                        Baru Di Croce Santo Spirito – Dalida vom Fichtenschlag

V7       Rhia Gard Bohemia

                        Lord Gard Bohemia – Heidi Hiszpaňskie Srebro

V8       Olli Lonadard

                        Quirin a.d.Brunnenstrase – Dea Lonadard

V9       Quirien Bri-jack

                        Ikar Mihapa – Irys z Ja-Va-Hof

V10     Queen Mihapa

                        Esko del Giarizzo – Chagy z Agíru Bohemia

V11     Lira Grand Alger

                        Odix Vitaxis – Roxi Rumina Moravia

V12     Carmen von den zwei Steinen

                        Wito vom Brauneck – Sahra von den zwei Steinen

V13     Aida Iluze

                        Natcho vom Kirschental – Varia od Hradu Drahotuch

 

 

Třída pracovní  – feny dlouhá srst

 

V1       Zyra Avax Hof

                        Faustoo Dlhá Roveň – Coffie Avax Hof

 

  

Třída pracovní – psi krátká srst

 

V1       Rooss z Lintichu                                                                   VT, OV                       

                        Bacardy Avax Hof – Sakura z Lintichu

V2       Yack z Lipé Moravia

                        Momo v.d.Zenteiche – Shakira von Alcudia

V3       Hanno Bofilari

                        Iliano von Fichtenschlag – Ivana  Mir-Jar

V4       Wasaby z Lintichu

                        Kansses z Lintichu – Daewa z Lintichu

V5       Hoss Schreidon

                        VA Etoo aus Wattenscheid – Janica Schreidon

V6       Omar Mir-Jar

                        Urbo v.Leithawald – Xantja v.Kaditzer Land

V7       Kanto von Haus IV-RE

                        Sam von Grafenbrunn – Randie Riwal Hof

V8       Nico Gard Bohemia

                        Baru Di Croce Santo Spirito – Honey Hiszpaňskie Srebro

V9       Fram z Agíru Bohemia

                        Urbo v.Leithawald – Caira Sarandon

V10     Yukon Starý samotár

                        Drug v.Zellwaldrand – Bakai Bator Quinie

V11     Unox Vitaxis

                        Fasko d’Ulmental – Karma Vitaxis

V12     Persie Mihapa

                        Yannick Maserau – Chyra Hartis Bohemia

V13     Ikar Mihapa

                        Cando v.Steffen Haus – Hessy Mihapa

V14     Uran Mihapa

                        Baru di Croce Santo Spirito – Hera Mir-Jar

V15     Ogir Bri-jack

                        Yoyo zur Worringer Rheinaue – Fren Hartis Bohemia

 

 

 

 



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání