Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26037 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16791 hl.)
Možná 
Anketa img  (9875 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8161 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11627 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16267 hl.)

Celkem hlasovalo: 88758


Anketa Kynolog roku 2014
Vydáno dne 02. 12. 2014 (1951 přečtení)

Nová stránka 1

Začíná příjem přihlášek do ankety

Nová stránka 1

Široká veřejnost může nominovat své favority do kategorií Junior, Trenér, Figurant a Chovatel roku. Nominace do 13 sportovních kategorií navrhuje odborná porota.

 

Datem 1. prosince 2014 začíná pro milovníky psů tradičně vzrušující obdobní. Počátkem prosince totiž odstartoval příjem přihlášek do prestižní ankety o Kynologa roku 2014, ze které vzejdou nejen nejlepší sportovně kynologické týmy, ale i trenér, junior, figurant a chovatel roku. Kynolog roku je psí anketou zaměřenou na lidi. Představuje především ty, jež stojí za úspěchem psích miláčků. Ať už jsou to úspěchy sportovní nebo chovatelské.

 

Čtvrtý ročník ankety má celkem 13 sportovních kategorií a 4 speciální - Junior, Trenér, Figurant a Chovatel roku. Zatímco sportovní budou čistě v rukou odborné poroty, do speciálních může své favority nominovat široká veřejnost. Zvláštní ocenění Kynologický počin roku udělí časopis Psí sporty, mediální partner ankety. O absolutním vítězi rozhodne hlasování veřejnosti na webu kynologroku.cz.

 

Přihlášky je možné zasílat od 1. do 31. prosince 2014 prostřednictvím webového formuláře na stránce www.kynologroku.cz.

 

„Značka ‚Kynolog roku‘ je dobře etablovaná mezi sportovně aktivními pejskaři. Rádi bychom, aby se rozšířila i do povědomí hobby pejskařů. Anketa je živý organismus a neustále pracujeme na dalších vylepšeních. Letos byl začátek ankety posunut na konec roku 2014. Příjem přihlášek poběží do 31. prosince. Výsledky se budou vyhlašovat počátkem března 2015, abychom nabídli větší komfort závodníkům, kteří se připravují na novou sezónu. Ta pro většinu psích sportovců začíná již koncem března,“ uvedla Jana Kulísková, předseda spolku Česká kynologie.

 

Anketu Kynolog roku 2014 organizuje spolek Česká kynologie ve spolupráci s Českomoravskou kynologickou unií (ČMKÚ). Do projektu je zapojena odborná porota i nejširší veřejnost, která svým hlasem rozhoduje o absolutním vítězi. Generálním partnerem je společnost Royal Canin a mediálním partnerem časopis Psí sporty.

 

 

Důležité termíny:

 

Příjem přihlášek:                                1. až 31. prosince 2014

Hlasování veřejnosti:                          19. ledna až 15. února 2015

Vyhlášení výsledků se bude konat      7. března 2015

 

Organizátorem ankety je spolek Česká kynologie. Generálním partnerem je společnost Royal Canin a mediálním partnerem časopis Psí sporty.

 

 

Kontakt pro média:

Jana Kulísková, předseda spolku Česká kynologie

jana.kuliskova@gmail.com, ceskakynologie@gmail.com, +420 603 463 906Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání