Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26015 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16775 hl.)
Možná 
Anketa img  (9869 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8155 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11614 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16251 hl.)

Celkem hlasovalo: 88679


Mistrovství Světa velkých kníračů - ISPU 2011
Vydáno dne 30. 10. 2011 (6470 přečtení)

Ve dnech 28. až 30. října 2011 se v švýcarském městě Lausen uskutečnilo 20. Mistrovství Světa velkých kníračů - ISPU 2011.

Rozhodčí:

  • Oddíl A (stopa) - Geist Werner (Rakousko)
  • Oddíl B (poslušnost) - Lengvarsky Igor (Slovensko)
  • Oddíl C (obrana) - Haag Werner (Švýcarsko)

Figuranti:

  • Clausen Robert
  • Prerad Robert

Výsledky jednotlivci

Pořadí Psovod Pes Stát A B C Celkem
1 Hummel Renate Cedric vom Lindelbrunn DE 89 97 95 281
2 Rohlenovä Petra Frajer Frenkie Goldest Dannubius CZ 95 89 95 279
3 Heiduk Friedrich Forte con todos los santos AT 95 94 88 277
4 Jiri Pavlik Waldemar Hanno Veto CZ 97 87 90 274
4 Moormann Martina Uta von Elberfeld DE 97 87 90 274
6 Kolozs NoemiDrute vom Hatzbachtal HU 90 88 92 270
7 Hüffer Alexander D'Zidane vom Hatzbachtal DE 90 94 86 270
8 Klaiber Carmen Clemens vom Hassel DE 85 92 91 268
9 Langer Alexander Diego vom Cronenberg DE 93 85 90 268
10 Martin-Schmitt Susanne Porthos vom Nordexpress DE 87 88 92 267
11 Hinz Monika Mac vom Dammkrug DE 86 88 92 266
12 Hietarinta Emma Cajun vom Hatzbachtal FI 83 8696 265
13 Keck Renate Kato vom Gollinger Wasserfall AT 90 83 92 265
14 Goertz Ramon Bill von der Gera CH 88 86 91 265
15 Lehner Sabine Bonni vom Stedepark AT 92 85 88 265
16 Kammonen Raija Robans Buliga Bogisboitsu FI 88 92 84 264
17 Rohlena David Devil Denn Goldest Dannibius CZ 87 82 94 263
18 Svensson Johanna Rissies Ursus Barbatus SE 89 83 91 263
19 Burger Otmar Freak vom Hatzbachtal AT 94 83 83 260
20 Luutsaari Heli Megas Enzo FI 85 86 88 259
21 Jost Barbara Till von Melina CH 87 85 87 259
22 Schille Dietmar Ilklo vom Klingsgarten DE 92 85 82 259
23 Blecher Matthias Zanto vom Hatzbachtal DE 97 82 80 259
24 Neubauer Gustav Geronimo con todos los santos AT 90 78 89 257
25 Musilova Hana Carbon Bright ze Slunecne CZ86 76 93 255
26 Ezelius Maria Fuzzy vom Hatzbachtal SE 85 80 89 254
27 Steenari Pekka Akerblommans Aska SE 91 82 81 254
28 Zeljko Bat Timmi von Melina CH 87 83 83 253
29 Falk Nicole Vergas vom Hatzbachtal DE 90 82 80 252
30 Madisson Tina Phoenix Emperor Bewitch Bodybosture EE 88 88 74 250
31 Müller Matthias Jarvis von Blackmore DE 78 81 90 249
32Leba Dr. Eva Elza vom Elberfeld HU 84 84 80 248
33 Fehr Thomas Vandamme vom Hatzbachtal DE 74 78 93 245
34 Ruffinatto Luigi Utah vom Eberfeld IT 90 73 81 244
35 Lauber Urs Lay von Melina CH 82 81 78 241
36 Hohoff Ulrike Vranci vom Beisetal DE 91 70 78 239
37 Osterberg Oliver Varon von Elberfeld DE 83 80 76 239
38 Fischer Ursula Vento vom Hatzbachtal CH77 79 82 238
39 Käslin Hans Otello vom Schwarzwaldtal CH 70 84 83 237
40 Graf Alessandra Vox von Melina
CH 89 70 76 235
41 Lienhard Barbara Brutus vom Römerwall
DE 77 79 77 233
42 Krucker Susanne Calif vom Hatzbachtal CH 70 82 80 232
43 Bret Micheline Uby du Bois Baru FR 75 73 70 218
44 Beerkircher Nicole Xerro vom Hatzbachtal DE 64 94 92 250
45McGinnis Martina Zico von den Haßbergen DE 93 65 85 243
46 Klezla Radek Weekend Candy Hanno Veto CZ 66 82 90 238
47 Ommerli Susanne Mania vom Diemberg CH 58 93 86 237
48 Baumann Jürgen Zohra von Hatzbachtal DE 56 91 88 235
49 Dal Bianco Vilma Thella vom Hatzbachtal IT 87 65 83 235
50 Margeth Uwe Vax vom Hatzbachtal DE 63 81 90 234
51 Achilles LucieUlan von Elberfeld DE 95 71 67 233
52 Senn Daniela Beny vom Reuserland CH 79 62 87 228
53 Becker Gerhard Brösel von Elberfeld DE 45 82 94 221
54 Maier Birgit Chiwa von Elberfeld DE 40 90 82 212
55 Dünhölter Nicole Black Beauty vom kleinen Büffel DE 80 63 55 198
56 Ommerli Susanne Manitu vom Diemberg CH 25 83 86 194
57 Bogdányi Balázs Brikk vom Hatzbachtal HU 17 7983 179
58 Kadlecová Jarmila Woo-Doo Hanno Veto CZ 86 83 ab 169
59 Meier Bernhard Mikesh vom Diemberg CH 96 71 ab 167
60 Georgelin Laure Amsel De Ki Denver FR 34 65 62 161
61 Allan Nielsen Carlo vom Delv DK 79 66 ab 145

von der Wense Heidi Arlette vom Hatzbachthal USA 88 0 disq. 0

Schilt Brigitte Xiro v.d.Feldmatt CH 84 0 disq. 0

De Benedictis Ario Ermione IT 0 0 disq. 0

Alonso Angel Flash vom Hatzbachtal DE 0 0 disq. 0

Výsledky družstva:

Pořadí Stát Body
1. Německo 825
2. Česká republika 816
3. Rakousko 807
4. Finsko 788
5. Švýcarsko 777
6. Švédsko 771
7. Maďarsko 697

Zdroj: Oficiální stránky 20. ISPU-Weltmeisterschaft für Reisenschnauzer



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

( Komentáře: 24 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání