Kynologické akce

  Anketa
Vzali byste si domů psa z útulku?

Určitě ano 
Anketa img  (26037 hl.)
Spíše ano 
Anketa img  (16791 hl.)
Možná 
Anketa img  (9875 hl.)
Spíše ne 
Anketa img  (8161 hl.)
Určitě ne 
Anketa img  (11627 hl.)
Nikdy jsem o tom nepřemýšlel 
Anketa img  (16267 hl.)

Celkem hlasovalo: 88758


2. Výběrový závod na MR a MS FCI 2011 - Staňkov
Vydáno dne 17. 04. 2011 (2238 přečtení)

Druhý výběrový závod pro Mistrovství republiky FCI a Mistrovství Světa FCI 2011 uspořádala ve dnech 16. a 17. dubna 2011 Územní pobočka Boxerklubu Staňkov.

Rozhodčí:

  • Renata Machová - stopa (A)
  • Karel Nedvěd - poslušnost (B)
  • Mgr. František Zimek - obrana (C)

Figuranti: Jan Böhm, Milan Brunovský, (Jiří Mach)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM 94 97 95 286 1.
Kaločová Lucie Dagger de Alphaville Bohemia BOM 92 94 99 285 2.
Macounová Gabriela Isména Halit Paša DB 90 92 96 278 3.
Skřenek Martin Jerry z Daskonu NO 96 89 90 275 4.
Bočan Pavel Hill z Holýkova NO 87 97 90 274 5.
Pavlišáková Michaela Uther de Alphaville Boh. BO 98 83 91 272 6.
Pejša Martin Quel od Policie NO 98 95 78 271 7.
Molák Tomáš Brego Allegro Cantabile BOM 91 88 90 269 8.
Saska Zdeněk Clif z Chittusiho údolí BOM 88 90 90 268 9.
Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM 95 84 89 268 10.
Nekvapil Jan Kubar Leryka NO 95 88 85 268 11.
Hořejší Jana Ing. Paris v.d.Mohnwiese NO 89 90 87 266 12.
Pufrová Milena Jaro Ja-He NO 89 78 97 264 13.
Pekárek Jindřich Larry ze Stříbrného kamene NO 92 82 90 264 14.
Hejný František Jagga Ja-He NO 91 90 83 264 15.
Rohlenová Petra Bc. Frajer Frenkie Godest Danubius KV 96 79 88 263 16.
Veselka Petr Agáta Vepeden NO 95 80 87 262 17.
Šilhavý Luděk Alexa Sheridano le Fano DB 88 89 85 262 18.
Slivoň Jan Baghíra Krokodýlí farma NO 95 88 79 262 19.
Kaslová Andrea Heriet z Nového draka NO 98 78 85 261 20.
Dobešová Jolana Uragan de Alphaville Bohemia BOM 92 83 83 258 21.
Tyc Jiří Mgr. Olin Malidaj BOM 84 91 82 257 22.
Kovš Helena Basca Murat BOM 84 93 79 256 23.
Říha Radek Chicco v.Houthrack NO 90 85 80 255 24.
Uher Petr Connie z Hromadného NO 88 82 83 253 25.
Kinzl Josef Dargo Vepeden NO 91 90 71 252 26.
Lacina Jan ing. Ivy Laroja BOM 90 74 85 249 27.
Sládek František Dyk z Chittusiho údolí BOM 84 86 78 248 28.
Beníšek Stanislav Bc. Kenzo de Alphaville Bohemia BOM 92 71 84 247 29.
Štěpánek Zdeněk Nika Niox NO 96 81 70 247 30.
Rohlena David Devil Denny Goldest Danubius KV 97 73 70 240 31.
Čejka Jiří Andy Jirka BOM 80 72 84 236 32.
Růžička Lumír Daytona Durnitor BOM 83 82 70 235 33.
Havalec Martin Hasko z Perštátského mlýna NO 81 65 83 229 34.
Grbavčic Zdeněk Perry z Labského přívozu NO 90 63 65 218 35.
Kovář Jaroslav Jordan Kateko NO 88 59 70 217 36.
Glisníková Jana MVDr. Eddie Marko Gero BOM 18 94 87 199 37.
Másilková Kristýna Vigour Bohemia Alké BOC 82 89 diskv 171 38.
Petrus Jiří Agi Irfis NO 87 66 0 153 39.
Jirásek Jan Andreas Extra Temperament BOM 35 0 0 35 40.
Kupka Radomír Cox Vikar NO 0 87 diskv 0  
Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO   zraněni psa 0  

Zdroj: Český kynologický svaz



Pořádáte kynologický závod, výstavu nebo třeba voříškiádu? Pak zde může být i Váš článek...

Související články:
1. Výběrový závod na MR a MS FCI 2011 - Roudnice n. Labem (16.04.2011)
3. Výběrový závod na MR a MS FCI 2011 - Volenice (24.04.2011)
4. Výběrový závod na MR a MS FCI 2011 - Třinec (01.05.2011)
Mistrovství ČR IPO 2011 - výsledky (23.10.2011)

( Komentáře: 0 | Přidat komentář | Zaslat upozornění na článek | Tisk článku )

Přidej na:   Del.icio.us | Digg.com | Facebook.com | Google.com | Linkedin.com | Linkuj! | VYBRALI.sme.sk!
Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání